Ramazon muborak bo'lsin!
Сурхондарё
вилояти Ҳокимлиги
расмий сайти
Главная Партия гуруҳлари
Партия гуруҳлари

Халқ депутатлари Сурхондарё вилояти Кенгашига
Тадбиркорлар ва ишбилармонлар ҳаракати - Ўзбекистон Либерал-демократик партиясидан сайланган депутатларнинг партия гуруҳи аъзолари

РЎЙХАТИ – (27)

 

Партия гуруҳи раҳбари

Норқобилов Алишер Менгқобилович

-

“Юксалиш” умуммиллий ҳаракатининг вилоятдаги ҳудудий бўлинмаси раҳбари,
49-Қизилжар сайлов округидан депутат,
(Денов тумани)

Партия гуруҳи аъзолари

Тошкулов Абдукодир Хамидович

-

Термиз давлат университети ректори,
1-Бойсун сайлов округидан
депутат,
(Бойсун тумани)

Тошбоев Шокир
Исоевич

-

Термиз шаҳар “Соадатбону-Азиза-Термиз” хусусий корхонаси таъсисчиси,
2-Работ сайлов округидан депутат,
(Бойсун тумани)

Боболов Тўра
Абдиевич

-

Сурхондарё вилояти ҳокими,
3-Дарбанд сайлов округидан
депутат,
(Бойсун тумани)

Муродов Эшмат
Яхшибоевич

-

Шеробод цемент заводи директори вазифасини бажарувчи,
4
-Кухитанг сайлов округидан депутат,

(Шеробод тумани)

Баймиров Каюм
Шайимович

-

Низомий номидаги Тошкент давлат педагогика университети Термиз филиали директори,
6
-Сеплон сайлов округидан депутат,
(Шеробод тумани)

Қарақулова Муяссар Зафаровна

-

Сурхондарё вилояти мусиқали драма театри директори,
9
-Ангор сайлов округидан депутат,
(Ангор тумани)

Собиров Эшқобил
Халдарович

-

Фуқароларнинг ўзини ўзи бошқариш органлари фаолиятини мувофиқлаштириш бўйича Музработ тумани Кенгаши раисининг “Кексалар ва фахрийлар ишлари бўйича” ўринбосари,
12-Халқабод сайлов округидан депутат
,
(Музработ тумани)

Сувонова Дилбар
Набиевна

-

Термиз шаҳар 12-сонли “Меҳрибонлик уйи” директори,
15-Намуна сайлов округидан депутат,
(Термиз тумани)

Кадирова Муяссар
Джумаевна

-

Ўзбекистон соғлиқни сақлаш ходимлари касаба уюшмаси Республика Кенгашининг Сурхондарё вилояти бўйича масъул ташкилотчиси,
19-Дарё порти сайлов округидан депутат, (Термиз шаҳри)

Тангирова Гулбахор
Рўзиевна

-

Жарқўрғон тумани кўп тармоқли марказий поликлиникаси стоматология бўлими мудири,
20-Исмоилтепа сайлов округидан депутат, (Жарқўрғон тумани)

Кадиров Бахадир
Тухтаевич

-

Термиз шаҳри “Сурхон саноат қурилиш” компанияси бошқаруви раиси,
21-Жарқўрғон сайлов округидан депутат, (Жарқўрғон тумани)

Мўминов Исоқ
Мураталиевич

-

Жарқўрғон тумани “Эргаш бобо” фермер хўжалиги раҳбари,
22-Минор сайлов округидан депутат,
(Жарқўрғон тумани)

Мўминов Баҳром Мамаражабович

-

Қизириқ тумани “Мадина Илҳом қизи” фермер хўжалиги раҳбари,
26-Гиламбоб сайлов округидан депутат,
(Қизириқ тумани)

Умбарова Гуласал
Рўзатовна

-

Фуқароларнинг ўзини ўзи бошқариш органлари фаолиятини мувофиқлаштириш бўйича Қизириқ тумани Кенгаши раисининг биринчи ўринбосари,
27-Янги ҳаёт сайлов округидан депутат,
(Қизириқ тумани)

Жалилов Абдулла
Муратович

-

Қумқўрғон тумани “Каттакўл” фермер хўжалиги раҳбари,
33-Ўзбекистон сайлов округидан депутат, (Қумқўрғон тумани)

Астанақулов Собир Панжиевич

-

“Шўрчи дон маҳсулотлари” акциядорлик жамияти бошқаруви раиси, 34-Ҳурлик сайлов округидан депутат, (Шўрчи тумани)

Эшбоев Ботир
Жураевич

-

Шўрчи тумани “Тўқсон” фермер хўжалиги раҳбари, 36-Янги бозор сайлов округидан депутат, (Шўрчи тумани)

Шерматов Алишер Эшболтаевич

-

Шўрчи тумани “Мўмин текстил” МЧЖ раҳбари, 39-Миршоди сайлов округидан депутат, (Олтинсой тумани)

Хуррамов Аслиддин Бахрамович

-

Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Олтинсой тумани Кенгаши раиси,
40-Олтинсой сайлов округидан депутат,
(Олтинсой тумани)

Қобулова Мавлуда Умаржоновна

-

Сурхондарё вилояти ҳокимининг ўринбосари - хотин-қизлар қўмитаси раиси,
43-Гулистон сайлов округидан депутат,
(Денов тумани)

Нарзуллоев Ахмат
Имидович

-

Денов тумани “Лочин” фермер хўжалиги раҳбари, 44-Бўстон сайлов округидан депутат, (Денов тумани)

Норбоев Абдусамат
Даминович

-

Денов тумани "Меҳнат-Фаровон ҳаёт" фермер хўжалиги раҳбари,
45-Ҳазарбоғ сайлов округидан депутат,
(Денов тумани)

Низомиддинов Рамзиддин Хусниддинович

-

Сариосиё тумани “Узун” давлат ўрмон хўжалиги ўрмон муҳандиси, 52-Тўполонг сайлов округидан депутат, (Сариосиё тумани)

Пардаев Жамшид Музаффарович

-

“TERMIZ GOLDEN CITY” МЧЖ таъсисчиси,
55-Обизаранг сайлов округидан депутат, (Сариосиё тумани)

Сангинов Абдугани Абдурахмонович

-

“Ўзбекгидроэнерго” акциядорлик жамияти бошқаруви раиси, 56-Сариосиё сайлов округидан депутат, (Сариосиё тумани)

Рўзиев Алишер Абдимўминович

-

Ўзбекистон Либерал-демократик партияси Сурхондарё вилояти Кенгаши раиси,
58-Телпакчинор сайлов округидан депутат, (Узун тумани)

 

Халқ депутатлари Сурхондарё вилояти Кенгашига
Ўзбекистон “Адолат” социал-демократик партиясидан сайланган депутатларнинг партия гуруҳи аъзолари

РЎЙХАТИ – (4)

Партия гуруҳи раҳбари

Шайдуллаев Шапулат Базарович

-

Термиз давлат университети Ўзбекистон тарихи ва археология кафедраси мудири,
30-Қумқўрғон сайлов округидан депутат,
(Қумқўрғон тумани)

Партия гуруҳи аъзолари

Холлиева Шоҳида
Бойматовна

-

Ўзбекистон ёшлар иттифоқининг Халқаро ёшлар оромгоҳи директори,
18-Саноат сайлов округидан депутат, (Термиз шаҳар)

Эшмуратов Абдулҳаким Хушбоқович

-

Ўзбекистон Республикаси Президентининг Сурхондарё вилоятидаги Халқ қабулхонаси мудири,
50-Сина сайлов округидан депутат,
(Денов тумани)

Рахмонов Рустам
Косимович

-

Узун тумани “Оқостонабобо” зиёратгоҳи мажмуаси ижрочи директори,
59-Жончека сайлов округидан депутат,
(Узун тумани)

 

Халқ депутатлари Сурхондарё вилояти Кенгашига
Ўзбекистон “Миллий тикланиш” демократик партиясидан сайланган депутатларнинг партия гуруҳи аъзолари

РЎЙХАТИ – (10)

Партия гуруҳи раҳбари

Бакиров Поян
Уралович

-

Термиз давлат университети рус филологияси факультети декани,
8-Таллимарон сайлов округидан
депутат, (Ангор тумани)

Партия гуруҳи аъзолари

Абдураимов Сайдулла Бердишукурович

-

Ўзбекистон “Миллий тикланиш” демократик партияси Сурхондарё вилояти Кенгаши раиси,
11-Янгиобод сайлов округидан депутат, (Музработ тумани)

Маматқулова Рисолат Шермамадовна

-

Термиз тумани “Сурхон воҳаси” фермер хўжалиги раҳбари,
16-Янгиариқ сайлов округидан депутат, (Термиз тумани)

Туробова Шахноза Махаммаджоновна

-

Жарқўрғон тумани 30-сон мактабгача таълим ташкилоти мудираси,
23-Ўзбекистон сайлов округидан депутат,
(Жарқўрғон тумани)

Алламуратов Менгнар Мамаюсупович

-

Ўзбекистон Ёзувчилар уюшмаси Сурхондарё вилоят бўлими раҳбари,
29
-Боботоғ сайлов округидан депутат,
(Қумқўрғон тумани)

Махмудова Матлуба Пардаевна

-

Қумқўрғон тумани 42-сон умумтаълим мактаби директори,
31
-Марказ сайлов округидан депутат, (Қумқўрғон тумани)

Абдуллаев Мухиддин Убайдуллаевич

-

“Нуроний” жамғармаси Сурхондарё вилояти бўлими Кенгаши раиси,
32-Беш қаҳрамон сайлов округидан депутат,
(Қумқўрғон тумани)

Тўрахонов Олим
Абдуллаевич

-

“Шўрчи пахта тозалаш” акциядорлик жамияти бош директори, 37-Алпомиш сайлов округидан депутат, (Шўрчи тумани)

Нодирова Раъно
Киличевна

-

Узун тумани 20-сон умумтаълим мактаби директори,
57-Узун сайлов округидан депутат,
(Узун тумани)

Олимов Шерзод Муродуллаевич

-

Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Сурхондарё вилояти Кенгаши раиси,
60-Файзова сайлов округидан депутат,
(Узун тумани)

 

Халқ депутатлари Сурхондарё вилояти Кенгашига
Ўзбекистон халқ демократик партиясидан сайланган депутатларнинг партия гуруҳи аъзолари

РЎЙХАТИ – (15)

Партия гуруҳи раҳбари

Чориев Абдураим
Равшанович

-

“Ал-Хаким ат Термизий” ёдгорлик мажмуаси директори,
17
-Алпомиш сайлов округидан депутат,
(Термиз шаҳар)

Партия гуруҳи аъзолари

Абдулахатова Садоқат Нортожиевна

-

Шеробод тумани 2-сон умум таълим мактаби директори, 5-Шеробод сайлов округидан депутат, (Шеробод тумани)

Авазов Рўзимурот

-

Фуқароларнинг ўзини ўзи бошқариш органлари фаолиятини мувофиқлаштириш бўйича Сурхондарё вилояти кенгаши раисининг биринчи ўринбосари,
7-Таллашкон сайлов округидан депутат,
(Шеробод тумани)

Соатов Арзикул Чоршанбиевич

-

Фуқароларнинг ўзини ўзи бошқариш органлари фаолиятини мувофиқлаштириш бўйича Сурхондарё вилояти кенгаши раисининг кексалар ва фахрийлар ишлари бўйича ўринбосари,
10-А.Навоий сайлов округидан депутат,
(Ангор тумани)

Жўраева Дилфуза
Жангировна

-

Сурхондарё вилояти “Оила”илмий-амалий тадқиқот маркази раҳбари,
13-Музработ сайлов округидан депутат,
(Музработ тумани)

Алламуродов Хайитали Мамадалиевич

-

Термиз шаҳар "Термиз-Тезкор-Қурилиш" ихтисослаштирилган таъмирлаш қурилиш ташкилоти бош директори,
14-Учқизил сайлов округидан депутат,
(Термиз тумани)

Мустанова Матлюба Абдурашид қизи

-

Жарқўрғон саноат касб-ҳунар коллежининг директори, 24-Сурхон сайлов округидан депутат, (Жарқўрғон тумани)

Мамараимов Тожимурод Нормуродович

-

“Уруғчиликни ривожлантириш маркази” Давлат унитар корхонаси Сурхондарё ҳудудий бошқармаси бошлиғи,
28-Бандихон сайлов округидан депутат,
(Қизириқ тумани)

Норқулов Жасур
Қаххорович

-

Халқ банки Шўрчи филиали бошқарувчиси,
35-Мустақиллик сайлов округидан депутат,
(Шўрчи тумани)

Диёрова Муккадас Алимардановна

-

Шўрчи тумани 7-сонли Болалар мусиқа ва санъат мактаби директори,
38-Далварзин сайлов округидан депутат,
(Шўрчи тумани)

Орипов Ашур

-

Давлат муассасалари ва жамоат хизмати ходимлари касаба уюшмаси Олтинсой туман Кенгаши раиси,
41-Қорлиқ сайлов округидан депутат,
(Олтинсой тумани)

Қодирова Шахло Музаффаровна

-

Денов тиббиёт коллежи махсус фан ўқитувчиси,
47-Тотувлик сайлов округидан депутат,

(Денов тумани)

Ахроров Бахтиёр Абдуқахорович

-

Денов тоғ-кон саноати касб-ҳунар коллежи директори,
51-Ўзбекистон сайлов округидан депутат,
(Денов тумани)

Орипов Шамсутдин

-

Пенсияда, меҳнат фахрийси,
53-Ўзбекистон сайлов округидан депутат,
(Сариосиё тумани)

Ахмедов Абдукарим Абдурахмонович

-

Сурхондарё вилояти касаба уюшмалари ташкилотлари бирлашмаси раиси,
54-Тоқчиён сайлов округидан депутат,
(Сариосиё тумани)

 

Халқ депутатлари Сурхондарё вилояти Кенгашига
Ўзбекистон Экологик партиясидан сайланган депутатларнинг
партия гуруҳи аъзолари

РЎЙХАТИ – (4)

Партия гуруҳи раҳбари

Мажидов Аҳмат Нажмиддинович

-

Олтинсой тумани “Янги турмуш” фермер хўжалиги раҳбари,
42-Катта вахшивор сайлов округидан депутат,
(Олтинсой тумани)

Партия гуруҳи аъзолари

Поянов Абдиназар

-

Қизириқ тумани маданият бўлими қошидаги “Қўнғирот” фольклор-этнографик халқ дастаси бадиий раҳбари,
25-Охунбобоев сайлов округидан депутат,
(Қизириқ тумани)

Мўминов Шухрат
Турумович

-

Сурхондарё вилояти “Сурхонозиқовқатсаноати” акционерлик жамияти раиси,
46-Янгиобод сайлов округидан депутат,
(Денов тумани)

Ахмедова Давлатой Абдухолиқовна

-

Денов енгил саноат касб-ҳунар коллежининг ишлаб чиқариш ишлари бўйича директор ўринбосари,
48-Юрчи сайлов округидан депутат,
(Денов тумани)

Фотогалерея
Сўровнома
Сайтимизнинг янги талқини сизга ёқдими?

Богланиш
Янгиликларга обуна булиш
E-mail манзилингизни киритинг ва сайтимизнинг янгиликлари ва фойдали маслахатларини тугридан тугри электрон манзилингиз оркали олинг.