» Kotibiyat va guruh rahbarlari
Murojaat yo`llash

Kotibiyat va guruh rahbarlari

Viloyat hokimi yordamchisi
Ermo’minov Umid Ziyadullayevich
Tel: 0 (3-76) 223-00-15
Elektron pochta: umid@sdv.uz



Tashkiliy nazorat guruhi rahbari
Qodirov Umarali Do'stqobilovich
Tel: 0 (3-76) 224-09-67
Elektron pochta: qodirov@sdv.uz



Viloyat hokimligi huquqni muhofaza qilish organlari faoliyati, harbiy safarbarlik va favqulodda vaziyatlar masalalari bo‘yicha guruhi rahbari
Karimov Abduxalik Jummayevich
Tel: 0 (376) 223-29-85
Elektron pochta: a.karimov@sdv.uz



Viloyat hokimligi Axborot-tahlil guruhi rahbari
Mardonov Qosim Esonovich
Tel: 0 (376) 224-12-25
Elektron pochta: q.mardonov@sdv.uz



Viloyat hokimligi Tadbirkorlik va ishbilarmonlik muhitini rivojlantirish, eksportga ko'maklashish va qo'llab quvvatlash guruhi rahbari
Do'stmurodov Shuxrat
Tel: 0 (376) 224-26-65
Elektron pochta: sh.dustmuratov@sdv.uz



Viloyat hokimining iqtisodiyot va tadbirkorlik masalalari bo'yicha birinchi o'rinbosari kotibiyati mudiri
Avazov Elmurod Ro'zimurodovich
Tel: 0 (376) 
Elektron pochta: e.avazov@sdv.uz



Viloyat hokimining sanoatni rivojlantirish kapital qurilish, kommunikatsiyalar va kommunal xo'jalik masalalari bo'yicha o'rinbosari kotibiyati mudiri
Qodirov Sharofiddin Boxodirovich
Tel: 0 (376) 223-32-70 
Elektron pochta: qodirov@sdv.uz



Viloyat hokimining investitsiyalar, innovatsiyalar, xususiylashtirilgan korxonalarga ko'maklashish, erkin iqtisodiy va kichik sanoat zonalari hamda turizmni rivojlantirish masalalari bo'yicha o'rinbosari kotibiyati mudiri
Kichkilov Sherxon Xamzayevich
Tel: 0 (376) 224-17-47 
Elektron pochta: sherxon@sdv.uz



Viloyat hokimining qishloq va suv xo'jaligi masalalari bo'yicha o'rinbosari kotibiyati mudiri
Ochildiyev Farxod Shodiyevich
Tel: 0 (376) 224-22-53 
Elektron pochta: ochildiyev@sdv.uz



Viloyat hokimining yoshlar siyosati, ijtimoiy rivojlantirish va ma'naviy-ma'rifiy ishlar bo'yicha o'rinbosari kotibiyati mudiri
Boboyorov Davron Ismatullayevich
Tel: 0 (376) 224-18-74 
Elektron pochta: d.boboyorov@sdv.uz



Viloyat hokimining jamoat va diniy tashkilotlar bilan aloqalar bo'yicha o'rinbosari kotibiyati mudiri
Choriyev Rustam G'afurovich
Tel: 0 (376) 224-24-85 
Elektron pochta: choriyev@sdv.uz



Viloyat hokimining o'rinbosari, xotin-qizlar qo'mitasi raisining kotibiyati mudiri
G'oyipova Mahliyo Abdullayevna 
Tel: 0 (376) 223-35-84 
Elektron pochta: mahliyo@sdv.uz

 *
© Surxondaryo viloyati hokimligi rasmiy sayti
www.uz
Sayt muallifi: "Axborot-kommunikatsiya texnologiyalarini rivojlantirish markazi" DUK