Сурхондарё вилояти ҳокимлиги
O‘ZBEKISTON RESPUBLIKASI PREZIDENTI SAYLOVINI O‘TKAZUVCHI 9-SURXONDARYO OKRUG SAYLOV KOMISSIYASI QARORI

O‘ZBEKISTON RESPUBLIKASI PREZIDENTI SAYLOVINI O‘TKAZUVCHI 9-SURXONDARYO OKRUG
SAYLOV KOMISSIYASI
QARORI
Termiz shahri

12-сон 2021 йил “11” сентябрь

УЧАСТКА САЙЛОВ КОМИССИЯЛАРИНИ ТАРКИБИНИ ТАСДИҚЛАШ ТЎҒРИСИДА

Ўзбекистон Республикаси Сайлов кодексининг 22, 23-моддаларига асосан Ўзбекистон Республикаси Президенти сайловини ўтказувчи
9-Сурхондарё округ сайлов комиссияси

Қ А Р О Р Қ И Л А Д И :

1. Халқ депутатлари туман, шаҳар кенгашларининг ва ҳарбий қисмларнинг “Ўзбекистон Республикаси Президенти сайловини ўтказувчи
9-Сурхондарё сайлов округи бўйича участка сайлов комиссиялари аьзолигига номзодларни тавсия этиш ҳақида”ги қарори маьлумот учун қабул қилинсин.
(Қарорлар илова қилинади)

2. Ўзбекистон Республикаси Президенти сайловини ўтказувчи
9-Сурхондарё сайлов округи ҳудуди бўйича участка сайлов комиссияларининг қуйдаги таркиби тасдиқлансин:

I. Бойсун тумани бўйича:
1-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Норбоева Зулфия Исматовна – Бойсун тумани 2-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Раис ўринбосари
2. Мавлонов Фарҳод Расулович – Бойсун тумани Маҳалла ва оилани қўллаб-қувватлаш бўлими гуруҳ раҳбари.
Котиб
3. Жўраев Худойберган Вахобович – Бойсун тумани “Тузбозор” МФЙ раиси ўринбосари.
Аъзолари
4. Косимов Дилмурод Боходирович – Бойсун тумани 2-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Хайитова Дилафрўз Неъматовна – Бойсун тумани Баркамол авлод болалар маркази тўгарак раҳбари;
6. Ахмедова Мухайё Зоировна – Маҳалла фаоли;
7. Худойқулова Шахло Норбадаловна – Бойсун тумани “Тузбозор” МФЙ раиси ўринбосари;
8. Нормаматов Аббос Наби ўғли – Бойсун тумани 2-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Маматов Шуҳрат Ҳусанович – Бойсун тумани Баркамол авлод болалар маркази тўгарак раҳбари;
10. Рўзиева Насиба Рашидовна – Бойсун тумани 2-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Иноятуллаев Миркамол Умарович – Бойсун тумани Сурхон дала геология-қидирув экспедицияси етакчи иқтисодчиси.
1-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Тузбозор” маҳалласи, “А. Навоий” кўчаси, 109-уйдаги 2-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-02

2-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Яхшиева Интизор Холмуродовна – Бойсун тумани Маҳалла ва оилани қўллаб-қувватлаш бўлими бошлиғи ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Маманазаров Ҳамза Нарзуллаевич – Бойсун тумани 4-сонли умумтаълим мактаби директори.
Котиб
3. Мухаммадиев Бахтиёр Файзиевич – Бойсун тумани 4-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Ибрагимов Жўрабек Юсупович – Бойсун тумани 4-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси;
5. Йўлдошева Мохичеҳра Тилло қизи – Бойсун тумани “Чорчинор” МФЙ ёрдамчи инспектори;
6. Абдуллаев Ғайрат Нематович – Бойсун тумани “Чорчинор” МФЙ раиси;
7. Тўрақулов Комил Рустамович – Маҳалла фаоли;
8. Умарова Дилафрўз Рахматуллаевна – Бойсун тумани “Чорчинор” МФЙ раиси ўринбосари;
9. Турдиева Дилшода Исматовна – Бойсун тумани “Чорчинор” МФЙ раиси ўринбосари;
10. Сатторова Сайёра Қудратовна – Маҳалла фаоли;
11. Каримова Зулфия Тўхтаевна – Бойсун тумани 4-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
2-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Чорчинор” маҳалла фуқаролар йиғини, “Меҳридарё” кўчаси, 41-уйдаги 4-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-03

3-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Исматова Ирода Неъматовна – Бойсун тумани “Боғиболо” МФЙ раиси ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Жўраев Фахриддин Холбоевич – Бойсун тумани “Боғиболо” МФЙ раиси
Котиб
3. Қурбонова Мохира Норхидировна – Бойсун тумани “Боғиболо” МФЙ раиси ўринбосари.
Аъзолари
4. Турсунпўлатова Ирода Рустам қизи – Маҳалла фаоли;
5. Азизов Қодир Неъматович – Маҳалла фаоли;
6. Нормаматов Жамшид Файзуллаевич – Бойсун тумани 4-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Худойқулов Олим Сафарович – Бойсун тумани 4-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Раупова Мунаввар Бахридиновна – Бойсун тумани 1-сонли касб-ҳунар мактаби ўқитувчиси;
9. Қосимов Ўктам Содиқович – Бойсун тумани 4-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Мансурова Насиба Аликуловна – Бойсун тумани 4-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Орипов Камол Равшанович – Маҳалла фаоли.
3-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Чорчинор” маҳалла фуқаролар йиғини, “Меҳридарё” кўчаси, 41-уйдаги 4-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-04

4-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Намозова Дилфуза Саидовна – Бойсун тумани 47-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Очилов Абдулазиз Норбоевич – Бойсун тумани Истеъмолчилар ҳуқуқларини ҳимоя қилиш жамияти Раиси.
Котиб
3. Муртазоев Оллоқул Алиевич – Бойсун тумани “Ариқ усти” МФЙ раиси ўринбосари;
Аъзолари
4. Ҳабибова Холида Қаххоровна – Маҳалла фаоли;
5. Каримова Моҳира Раҳмоновна – Бойсун тумани “Ариқ усти” МФЙ ёрдамчи инспектори;
6. Тошбоева Рохила Хамитовна – Бойсун тумани “Ариқ усти” МФЙ раиси ўринбосари;
7. Холназаров Элмурод Аъзамович – Бойсун тумани 47-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Болтаев Камолиддин Жўрақулович – Бойсун тумани “Ариқ усти” МФЙ Раиси;
9. Маматқулова Зебинисо Эркиновна – Бойсун тумани 47-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Алиева Юлдуз Оллоқуловна – Бойсун тумани Қурилиш бўлими таркибидаги “Ишлаб чиқариш гурухи” техник мутахассиси;
11. Неъматова Фарида Камол қизи – Бойсун тумани 47-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
4-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Ариқ усти” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ҳаёт абадий” кўчаси, 3-уйдаги 47-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-05

5-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Туробова Нилуфар Умедуллаевна – Бойсун тумани давлат 10-ихтисослаш-тирилган умумтаълим мактаб-интернати директор ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Қодиров Азамат Эркинович – Бойсун тумани “Тоғчи” МФЙ Раиси.
Котиб
3. Жуммаев Шавкат Рахмонович – Бойсун тумани 47-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Султонова Рохат Файзуллаевна – Бойсун тумани “Тоғчи” МФЙ раиси ўринбосари;
5. Менглиева Феруза Чориевна – Бойсун тумани “Тоғчи” МФЙ раиси ўринбосари;
6. Файзуллаева Юлдуз Бахриддиновна – Бойсун тумани 47-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Бозоров Чори Хамроевич – Маҳалла фаоли;
8. Самадов Фарход Қаххорович – АТБ “Агробанк” Бойсун туман филиали хисобчиси;
9. Маллаев Алишер Атоевич – Маҳалла фаоли;
10. Хоназарова Шахноза Бахромовна – Бойсун тумани 25-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Шаманова Гулзода Шакировна – Бойсун тумани “Тоғчи” МФЙ ёрдамчи инспектори.
5-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Тоқчи” маҳалла фуқаролар йиғини, “Шалола” кўчаси, 15-уйдаги Маҳалла ва оилани қўллаб-қувватлаш бўлими биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-06

6-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Норбоева Дилфуза Исмотовна – Бойсун тумани 1-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Қулмаматов Шерзод Абдуҳамидович – Бойсун тумани 1-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Котиб
3. Жўрақулов Қувондиқ Ғаффорович – Бойсун тумани 1-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Фозилова Сабохат Нормаматовна – Бойсун тумани “Оби” МФЙ раиси ўринбосари;
5. Кўчарова Донахол Маматмуродовна – Маҳалла фаоли;
6. Чориева Хамида Холмуротовна – Маҳалла фаоли;
7. Болтаев Суннат Мустафоқулович – Маҳалла фаоли;
8. Бўриева Шоира Лутфуллаевна – Бойсун тумани 1-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари;
9. Самадова Фароғат Мадатовна – Бойсун тумани давлат 10-ихтисослаш-тирилган умумтаълим мактаб-интернати ўқитувчиси;
10. Қосимов Зуфар Шукуруллаевич – Бойсун тумани 1-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Алламуродова Зулайҳо Рўзиевна – Бойсун тумани “Оби” МФЙ ёрдамчи инспектори.
6-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Оби” маҳалла фуқаролар йиғини, “Олмазор” кўчаси, 96-уйдаги 1-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-07

7-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Жўраева Ҳамида Турдиевна – Бойсун тумани 13-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Маматалиев Исроил Рахмонович – Бойсун тумани 13-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Котиб
3. Сафаров Шуҳрат Тожиевич – Бойсун тумани 13-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Холбоев Азимжон Жўрақулович – Бойсун тумани 13-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Хурсандова Озода Холиқовна – Бойсун тумани “Косиблар” МФЙ раиси ўринбосари;
6. Тошбоева Гулнора Норқуловна – Бойсун тумани Тиббиёт бирлашмаси шифокори;
7. Эшалиева Шарофат Қаршиевна – Бойсун тумани 13-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Хурсанова Зебинисо Сафаровна – Бойсун тумани “Косиблар” МФЙ раиси ўринбосари;
9. Абдурахмонов Шавкат Тўлқинович – Бойсун тумани 47-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Алманова Муяссар Мухторовна – Маҳалла фаоли;
11. Рўзиқулов Бахром Сафарович – Маҳалла фаоли.
7-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Косиблар” маҳалла фуқаролар йиғини, “Мирзо Улуғбек” кўчаси, 149-уйдаги 13-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-08

8-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Газиева Сурайё Юлдашевна – Маънавият ва маърифат маркази Бойсун туман бўлинмаси раҳбари.
Раис ўринбосари
2. Равшанов Ҳамза Турдиевич – Бойсун тумани Йўллардан фойдаланиш унитар корхонаси Йўл ҳаракати хавфсизлигини таъминлаш бўлими бошлиғи.
Котиб
3. Йўлдошев Қодир Собирович – Бойсун тумани “Косиблар” МФЙ раиси.
Аъзолари
4. Насирова Мохинур Илҳомовна – Бойсун тумани 13-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Бадриддинов Собир Насриддинович – Бойсун тумани 6-Болалар мусиқа ва санъат мактаби ўқитувчиси;
6. Самадов Отабек Камолович – Бойсун тумани 25-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси;
7. Нарзуллаева Дилсўз Мамадиевна – Бойсун тумани Экология ва атроф муҳитни мухофаза қилиш бошқармаси санитар тозалаш маркази туман вакили;
8. Атоева Мафзуна Чориевна – Бойсун тумани 6-Болалар мусиқа ва санъат мактаби ЭҲМ оператори;
9. Холмаматов Шавкат Абдуллаевич – Бойсун тумани “Косиблар” МФЙ раиси ўринбосари;
10. Ёқубова Анора Исмоиловна – Бойсун тумани 1-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Ниёзов Эркин Ашурович – Бойсун тумани “Косиблар” МФЙ раиси ўринбосари.
8-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Оби” маҳалла фуқаролар йиғини, “Олмазор” кўчаси, 158-уйдаги 6-Болалар мусиқа ва санъат мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-09

9-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Маматалиева Хадича Амоновна – Бойсун тумани “Мустақиллик” МФЙ раиси.
Раис ўринбосари
2. Рўзиев Санжар Абдуҳалимович – Бойсун тумани 25-сонли умумтаълим мактаби директори.
Котиб
3. Вахобова Раъно Эсановна – Бойсун тумани Ахборот-кутубхона маркази кутубхоначиси.
Аъзолари
4. Чўтбоева Барно Зиёдуллаевна – Бойсун тумани Ахборот-кутубхона маркази кутубхоначиси;
5. Абдурахмонова Раъно Мажидовна – Маҳалла фаоли;
6. Ғаффоров Равшан Бўронович – Бойсун тумани “Мустақиллик” МФЙ раиси ўринбосари;
7. Эсанова Зилола Олимжоновна – Бойсун тумани “Мустақиллик” МФЙ ёрдамчи инспектори;
8. Ҳамроев Зиёдулло Норқобилович – Бойсун тумани Ободонлаштириш бошқармаси ирригатори;
9. Худоёров Ахмад Очилович – Маҳалла фаоли;
10. Қурбонова Нилуфар Холназаровна – Бойсун тумани “Мустақиллик” МФЙ раиси ўринбосари;
11. Хуррамов Мухаммад Ботирович – Бойсун тумани 39-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
9-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Мустақиллик” маҳалла фуқаролар йиғини, “Олмазор” кўчаси, 38-уйдаги Электр таъминоти корхонаси биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-10

10-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Одинаева Дилором Тангриқуловна – Бойсун тумани 4-сонли мактабгача таълим ташкилоти мудираси.
Раис ўринбосари
2. Умбаров Илёс Исмоилович – Бойсун тумани “Пойгабоши” МФЙ раиси ўринбосари.
Котиб
3. Рахимов Иброҳим Муртазоевич – Бойсун тумани “Пойгабоши” МФЙ раиси.
Аъзолари
4. Ёдиков Эркин – Маҳалла фаоли;
5. Муртазоев Азамат Иброхимович – Маҳалла фаоли;
6. Хамроева Лутфия Жўрақуловна – Бойсун тумани 4-сонли мактабгача таълим ташкилоти ҳамшираси;
7. Хайдарова Сожида Қудратовна – Бойсун тумани “Пойгабоши” МФЙ раиси ўринбосари;
8. Неъматов Азамат Тоирович – Маҳалла фаоли;
9. Норқулова Сабохат Алиевна – Бойсун тумани 4-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси;
10. Шоимов Умид Салимович – Маҳалла фаоли;
11. Каримова Саломат Араловна – Маҳалла фаоли.
10-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Пойгабоши” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ш. Рашидов” кўчаси, 85-уйдаги “Сурхонгеология” давлат унитар корхонаси биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-11

11-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Холмўминова Рўзигул Ибодуллаевна – Бойсун тумани 1-сон касб-ҳунар мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Норкулов Аваз Нормаматович – Бойсун тумани 1-сон касб-ҳунар мактаби таълим устаси.
Котиб
3. Каримов Жўрабек Набиевич – Бойсун тумани “Газа” МФЙ раиси.

Аъзолари
4. Мислимов Ўрал Хайруллоевич – Бойсун тумани “Газа” МФЙ раиси ўринбосари;
5. Азизова Гулбаҳор Ғаффоровна – Бойсун тумани 1-сон касб-ҳунар мактаби кадрлар бўйича инспектори;
6. Чоршанбиева Мохира Солиевна – Бойсун тумани “Газа” МФЙ раиси ўринбосари;
7. Жанаев Бунёд Тохирович – Бойсун тумани 1-сон касб-ҳунар мактаби ўқитувчиси;
8. Саматов Янгибой Амирович – Маҳалла фаоли;
9. Мислимова Махсуда Хайруллаевна – Бойсун тумани 1-сон касб-ҳунар мактаби ётоқхона навбатчиси;
10. Болтаев Дилмурод Холмаматович – Маҳалла фаоли;
11. Наврўзова Азиза Хурсандовна – Маҳалла фаоли.
11-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Газа” маҳалласи, “Истиқлол” кўчаси, 35-уйдаги 1-сон касб-ҳунар мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-12

12-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ваҳобова Зулфия Эсановна – Бойсун тумани 6-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Раис ўринбосари
2. Муродов Салим Раимқулович – Маҳалла фаоли.
Котиб
3. Ғаффоров Хамроқул Абдуллаевич – Бойсун тумани “Шўрсой” МФЙ раиси ўринбосари.
Аъзолари
4. Рахимов Дилмурод Абдулазизович – Маҳалла фаоли;
5. Суюнов Нодир Боймуротович – Бойсун тумани 1-сон касб-ҳунар мактаби ўқитувчиси;
6. Ҳудойқулова Муниса Бўриқуловна – Бойсун тумани “Шўрсой” МФЙ ёрдамчи инспектори;
7. Мажидов Акмал Рустамович – Бойсун тумани 6-сонли умумтаълим мактаби етакчиси;
8. Ғаффоров Шукурилло Абдуҳаким ўғли – Бойсун тумани 6-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Рахматова Наргиза Сафаровна – Бойсун тумани 6-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Маматқулов Ғани Амонович Маҳалла фаоли;
11. Абдухолиқова Меҳри Хурсановна – Бойсун тумани 6-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
12. Норматова Нигора Амоновна – Бойсун тумани 6-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
13. Жўраева Муниса Бахтиёровна – Бойсун тумани 1-сон касб-ҳунар мактаби ҳисобчиси.
12-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Шурсой” маҳалла фуқаролар йиғини, “Истиқлол” кўчаси, 51-уйдаги 6-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-13

13-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Искандарова Ҳалима Худойназаровна – Бойсун тумани “Шўрсой” МФЙ раиси ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Қулматов Эркин Алимович – Бойсун тумани “Шўрсой” МФЙ раиси.
Котиб
3. Саматов Равшан Қайимович – Бойсун тумани 6-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Пардаев Хуршид Эркинович – Бойсун тумани 1-сон касб-ҳунар мактаби директор ўринбосари;
5. Жабборов Сирож Файзуллоевич – Бойсун тумани 2-сон касб-ҳунар мактаби ўқитувчиси;
6. Жумаева Гулнора Мамадиевна – Бойсун тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Рахмонов Отабек Хурсандович – Маҳалла фаоли;
8. Вахобова Лутфия Эсановна – Бойсун тумани Ахборот-кутубхона маркази кутубхоначиси;
9. Менглиев Ойбек Холназарович – Маҳалла фаоли;
10. Қудратов Олим Абдуқаххорович – Маҳалла фаоли;
11. Рахмонов Жалил Сатторович – Маҳалла фаоли;
12. Абдиев Бахтиёр Неъматович – Бойсун тумани 39-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
13. Амирова Мавлуда Эркиновна – Маҳалла фаоли.
13-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Мустақиллик” маҳалла фуқаролар йиғини, “Остона” кўчаси, 1-уйдаги 2-сон касб-ҳунар мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-14

14-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Нарзиев Ўктам Рахмонович – Бойсун тумани 7-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Сафаров Сами Саматович – Бойсун тумани 7-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Котиб
3. Шомуродов Худойберди Болтаевич – Бойсун тумани 7-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Аъзолари
4. Йўлдошев Ғаффор Сатторофич – Бойсун тумани “Кўчкак” МФЙ раиси;
5. Норов Илҳом Худойберганович – Бойсун тумани 7-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Норбоев Зокир Собирович – Бойсун тумани “Кўчкак” МФЙ раиси ўринбосари;
7. Хурсандов Равшан Абдусаломович – Маҳалла фаоли;
8. Худойқулова Сожида Абдуллаевна – Бойсун тумани “Кўчкак” МФЙ раиси ўринбосари;
9. Қурбонова Сабохат Зиёдуллаевна – Бойсун тумани 7-сонли умумтаълим иш юритувчиси;
10. Сафаров Самат Ҳамидович – Бойсун тумани 3-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси;
11. Хурсанов Холмўмин Ортиқович – Бойсун тумани Халқ таълими бўлими ҳисобчиси.
14-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Кўчкак” маҳалла фуқаролар йиғини, “Дўстқўли” кўчаси, 82-уйдаги 7-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-15

15-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ҳожибоева Нодира Мамадиевна – Бойсун тумани “Инкабод” МФЙ раиси ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Рахимов Мамаюсуф Холиқулович – Бойсун тумани Болалар ва ўсмирлар спорт мактаби директори.
Котиб
3. Қурбонов Аҳмад Қулмаматович – Бойсун тумани “Инкабод” МФЙ раиси.
Аъзолари
4. Нурманов Нуриддин Уролович – Бойсун тумани “Инкабод” МФЙ раиси ўринбосари;
5. Сариева Махбуба Рустамовна – Бойсун тумани 27-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Нурбоева Зулфия Шоди қизи – Маҳалла фаоли;
7. Жўраев Бахтиёр Хуррамович – Бойсун тумани 22-сонли умумтаълим мактаби директори;
8. Раимқулова Раьно Алияровна – Бойсун тумани 27-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Жўллиев Фарход Қобилович – Бойсун тумани 27-сонли умумтаълим мактаби директори;
10. Шоимов Фарход Бобомуродович – Бойсун тумани Молия бўлими мутахассиси;
11. Йулдошев Панжи Худойназарович – Бойсун тумани 27-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
15-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Инкабод” маҳалла фуқаролар йиғини, “Юқоригузар” кўчаси, 75-уйдаги 27-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-16

16-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Розиқов Ўрал Мусулмонович – Бойсун тумани 29-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Гулмирзаев Назар Омонович – Бойсун тумани 29-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Котиб
3. Жалолов Саидкамол Расулович – Бойсун тумани 29-сонли умумтаълим мактаби хўжалик ишлари мудири.
Аъзолари
4. Бобоқулова Нодира Норбоевна – Бойсун тумани “Камари Азиз” масъулияти чекланган жамияти директори;
5. Саломов Бекзод Насруллаевич – Экология ва атроф мухитни мухофаза қилиш Бойсун тумани инспекцияси бош мутахассиси;
6. Бобохонов Шайдил Абдулманонович – Бойсун тумани 29-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Бобохонов Зикриё Лутфуллаевич – Бойсун тумани Ободонлаштириш бошқармаси қабристон коровули;
8. Тоиров Абдулхамид Каримович – Бойсун тумани “Бойсун Қиякамар” фермер хўжалиги бошлиғи;
9. Чориев Норбой Пардаевич – Бойсун тумани “Чори Чобоғон” фермер хўжалиги бошлиғи;
10. Рахмонова Назокат Рузибоевна – Бойсун тумани 29-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Бобохонов Алишер Абдуманнонович – Маҳалла фаоли.
16-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Инкабод” маҳалла фуқаролар йиғини, “Камари азиз” кўчаси, 203-уйдаги “Омонхона” меҳмонхонаси биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-17

17-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Раҳмонова Меҳринисо Ҳайдаровна – Бойсун тумани 6-сонли мактабгача таълим ташкилоти мудираси.
Раис ўринбосари
2. Қурбонмуродов Ўрал Тангирқулович – Бойсун тумани 31-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Котиб
3. Отамуродов Алишер Қўшоқович – Бойсун тумани 31-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Қўзибоева Севара Турсуновна – Бойсун тумани 6-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси;
5. бдуназаров Иброхим Хуррамович – Бойсун тумани 31-сонли умумтаълим мактаби директори;
6. Эшбоева Наргиза Абдиевна – Бойсун тумани “Даштиғоз” МФЙ раиси ўринбосари;
7. Мадатов Холтўра Тошбоевич – Бойсун тумани 6-сонли Оилавий поликлиника мудири;
8. Ҳусанов Даврон Эсанович – Бойсун тумани “Даштиғоз” маданият ва аҳоли дам олиш маркази мудири;
9. Бойқобилова Ойгул Холиёровна – Бойсун тумани 31-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
17-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Даштиғоз” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ойдинйўл” кўчаси, 101-уйдаги 31-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-18

18-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Халилов Шерзод Холтўраевич – Бойсун тумани Аҳоли бандлигига кўмаклашиш маркази директори.
Раис ўринбосари
2. Жумаев Жўра Йўлдошевич – Бойсун тумани 49-сонли умумтаълим мактаби директори.
Котиб
3. Мўминов Нусрат Қудратович – Бойсун тумани 49-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Холдорова Зуҳра Эшқобиловна – Маҳалла фаоли
5. Салимов Шухрат Нурмаматович – Бойсун тумани 30-сонли умумтаълим мактаби етакчиси;
6. Шамсиев Тўра Файзуллаевич – Бойсун тумани 49-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари;
7. Бегимов Ашур Эргашевич – Бойсун тумани 49-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Норбоева Менгнихол Каримовна – Бойсун тумани 30-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Эшонқулов Қувонч Алишерович – Бойсун тумани 30-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
18-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Даштиғоз” маҳалла фуқаролар йиғини, “Пудина” кўчаси, 68-уйдаги 49-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-20

19-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Норқобилова Малоҳат Амонтўраевна – Бойсун тумани 5-сонли мактабгача таълим ташкилоти мудираси.
Раис ўринбосари
2. Исмоилов Нуриддин Аллаёрович – Бойсун тумани 28-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Котиб
3. Даминов Султонмурод Амирқулович – Бойсун тумани 28-сонли умумтаълим мактаби директори.
Аъзолари
4. Абдураҳимов Ўрол Қаххорович – Бойсун тумани 28-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Аллаёров Насриддин Сафарович – Бойсун тумани 28-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Худойбердиев Мақсуд Рустамович – Бойсун тумани 28-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси;
7. Мадатова Садоқат Холтўраевна – Бойсун тумани 5-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси;
8. Рамазонова Дилдора Боймуродовна – Бойсун тумани 5-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси;
9. Омонов Абдуғани Ҳушвақтович – Бойсун тумани “Пулҳоким” МФЙ раиси ўринбосари;
10. Абдулазизова Саодат Ҳушвақтовна – Бойсун тумани “Пулҳоким” МФЙ раиси ўринбосари;
11. Холиёрова Юлдуз Хасановна – Бойсун тумани 49-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
19-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Пулҳоким” маҳалласи, “Нурлидиёр” кўчаси, 41-уйдаги 28-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-21

20-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Низомов Умедулло Абдурахмонович – Бойсун тумани 17-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Холиқов Боходир Бобохонович – Бойсун тумани “Дуоба” МФЙ раиси ўринбосари.
Котиб
3. Сохибов Исмоил Саидович – Бойсун тумани “Исмоил ўрикзори” фермер хўжалиги раиси.
Аъзолари
4. Норқобилова Зархол Жумаевна – Бойсун тумани Қўрғонча қишлоқ врачлик пункти ҳамшираси;
5. Низомов Тилла Абдурахмонович – Бойсун тумани 17-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Абдуллаев Тоир Рахматович – Бойсун тумани 17-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Маҳмудов Хикматилло Рамазонович – Бойсун тумани “Дуоба” МФЙ раиси;
8. Бобомуродов Холтўра Хуррамович – Маҳалла фаоли;
9. Қосимов Ботир Бобоқулович – Бойсун тумани 17-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
20-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Дуоба” маҳалла фуқаролар йиғини, “Меҳнат роҳат” кўчаси, 16-уйдаги 17-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-22

21-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Худойбердиев Равшан Эркинович – Бойсун тумани 17-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Котиб
2. Сохибов Нурқул Холматович – Маҳалла фаоли.
Аъзолари
3. Абдуллаев Ёсиддин Муҳаммадович – Бойсун тумани 17-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси;
4. Орипова Зебинисо Рамазоновна – Маҳалла фаоли;
5. Рахматов Алишер Рахимович – Бойсун тумани 17-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Саидов Абдирашид Мухторович – Маҳалла фаоли;
7. Пўлатов Нурмухаммад Хурсанович – Бойсун тумани Ободонлаштириш бошқармаси қабристон қоровули.
21-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Дуоба” маҳалла фуқаролар йиғини, “Қайроқ” кўчаси, 52-уйдаги 17-сонли умумтаълим мактаби филиали биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-23

22-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Қурбонов Норқобил Ҳамроевич – Бойсун тумани 18-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Алиев Холиқберди Жўрақулович – Бойсун тумани “Хўжаидод” МФЙ раиси ўринбосари.
Котиб
3. Абдуллоев Нурхон Киромиддинович – Бойсун тумани 18-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Шарипова Нуҳитўраой Темуровна – Бойсун тумани “Хўжаидод” МФЙ раиси ўринбосари;
5. Саидмуродов Абдулазиз Махматмуродович – Бойсун тумани Ободонлаштириш бошқармаси ишчиси;
6. Самиев Алишер Исмоилович – Маҳалла фаоли;
7. Каримов Сафармурод Нормаматович – Бойсун тумани “Каримов Сафармурод” фермер хўжалиги раҳбари;
8. Рахмонов Асрор ибни Нусрат – Бойсун тумани 18-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Худойқулова Юлдуз Қудратилло қизи – Маҳалла фаоли.
22-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Хўжаидод” маҳалласи, “Қўш дарё” кўчаси, 73-уйдаги 18-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-24

23-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Нуруллоев Ҳабубулло Мириллаевич – Бойсун тумани 44-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Насриддинов Фазлиддин Рамазонович – Бойсун тумани 44-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Котиб
3. Абдулов Меҳриддин Ҳасанович – Бойсун тумани 44-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Аъзолари
4. Исаев Саидахмад Ризаевич – Бойсун тумани “Қурғонча” оилавий шифокорлик пункти фельдшери;
5. Неъматов Ахрор Абулхошимович – Бойсун тумани 44-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Исоева Шойжаной Ташиновна – Маҳалла фаоли;
7. Абдулов Ҳикматулло Хасанович – Маҳалла фаоли;
8. Темиров Зариф Сайдуллаевич – Бойсун тумани “Некниҳоли Назарий” фермер хўжалиги ишчиси;
9. Исоев Бегмурод Мухторович – Маҳалла фаоли.
23-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Хўжаидод” маҳалла фуқаролар йиғини, “Шотут”кўчаси, 61-уйдаги 44-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-25

24-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Нормуродов Тохир Омонтурдиевич – Бойсун тумани “Ўрмончи” МФЙ раиси.
Котиб
2. Қаҳҳоров Фахриддин Рустамович – Бойсун тумани 50-сонли умумтаълим мактаби директори.
Аъзолари
3. Тошқулов Бобур Абдурашитович – Бойсун тумани 50-сонли умумтаълим мактаби етакчиси;
4. Менглиев Баҳодир Нормаматович – Бойсун давлат ўрмон хўжалиги “Алачопон” ўрмон бўлими бошлиғи;
5. Хамрайев Феруз Сайдуллайевич – Бойсун тумани 50-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Беккелдиев Иззатулло Рустамович – Бойсун тумани “Қурғонча” оилавий шифокорлик пункити фельдшери;
7. Пирназарова Зумрат Нематуллаевна – Бойсун тумани “Ўрмончи” МФЙ раиси ўринбосари.
24-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Ўрмончи” маҳалла фуқаролар йиғини, “Алачапон” кўчаси, 74-уйдаги 50-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-26

25-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тошбоев Бекзод Чориевич – Бойсун тумани “Ўрмончи” МФЙ раиси ўринбосари.
Котиб
2. Атамуродов Нажмиддин Жўраевич – Бойсун тумани 56-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
3. Умбаров Ориф Жумаевич – Бойсун тумани 56-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
4. Тоғаев Болта Умбарович – Бойсун давлат ўрмон хўжалиги “Алачопон” ўрмон бўлими ўрмончиси;
5. Ғаффорова Нодира Болтаевна – Бойсун тумани 56-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Чутов Зиёдулло Асатович – Бойсун тумани “Қурғонча” оилавий шифокорлик пункити фелъшери;
7. Хайдаров Чори Нормуродович – Бойсун давлат ўрмон хўжалиги “Алачопон” ўрмон бўлими ишчиси.
25-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Ўрмончи” маҳалла фуқаролар йиғини, “Яккатол” кўчаси, 93-уйдаги 56-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-27

26-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Сохибов Обид Махмаражабович – Бойсун тумани 19-сонли умумтаълим мактаби директори.
Котиб
2. Жўраев Содиқ Мираминович – Бойсун тумани “Дехиболо” МФЙ раиси.
Аъзолари
3. Мираминов Жўрабек Исматович – Бойсун тумани 19-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
4. Ашуров Азизбек Боқиевич – Бойсун тумани “Дехиболо” МФЙ раиси ўринбосари;
5. Амирқулова Бибиможар Ғаффоровна – Бойсун тумани “Дехиболо” МФЙ раиси ўринбосари;
6. Давидов Шомухаммад Сангинович – Маҳалла фаоли;
7. Каримов Жафар Пўлатович – Бойсун тумани 19-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
26-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Деҳиболо” маҳалла фуқаролар йиғини, “Номозгар” кўчаси, 49-уйдаги 19-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-28

27-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Мамарайимов Шавкат Чориевич – Бойсун тумани 3-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Эронов Ботир Олтибоевич – Бойсун тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Котиб
3. Қўзиев Жума Акрамович – Бойсун тумани “Ҳунармандлар” МФЙ раиси ўринбосари.
Аъзолари
4. Акрамов Шавкат Тангриқулович – Бойсун тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Амонова Парвина Пардаевна – Бойсун тумани “Ҳунармандлар” МФЙ га қарашли қишлоқ врачлик пункти ҳамшираси;
6. Бўриев Фарход Абдуғаффорович – Бойсун тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Қурбонназарова Басандахон Хуррамовна – Бойсун тумани “Ҳунармандлар” МФЙ раиси ўринбосари;
8. Худойқулова Саломат Ҳайдаровна – Маҳалла фаоли;
9. Худойқулов Абдусаттор Туробович – Бойсун тумани “Ҳунармандлар” МФЙ раиси;
10. Сафарова Садоқат Рўзимаҳмадовна – Бойсун тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Норманов Рустам Норхўжаевич – Маҳалла фаоли.
27-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Ҳунармандлар” маҳалла фуқаролар йиғини, “Боғот” кўчаси, 138-уйдаги 3-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-29

28-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ибодов Одил Абдусалимович – Бойсун туман “Авлод” МФЙ раиси ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Муродов Абдуқодир Равшанович – Бойсун туман “Авлод” МФЙ раиси.
Котиб
3. Маҳмудова Гулнора Холмаҳматовна – Бойсун туман “Авлод” МФЙ раиси ўринбосари.
Аъзолари
4. Маҳмудов Баҳодур Ҳамдамович – Бойсун тумани 8-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Қўзиева Сурайё Абдуқодировна – Бойсун тумани 8-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Расулова Муслима Нажимовна – Бойсун тумани 8-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Абдуллаева Истода Равшанхоновна – Бойсун тумани “Сариосиё” қишлоқ врачлик пункти ҳамшираси;
8. Ибодов Бахтиёр Каримович – Маҳалла фаоли;
9. Умарова Зайнаб Ҳафизовна – Бойсун тумани 8-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Имомов Муродилло Умарович – Маҳалла фаоли;
11. Имомқулов Шахобиддин Намозович – Бойсун тумани 8-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
12. Ашуров Салоҳиддин Абдуллаевич – Бойсун тумани 8-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
13. Қўзиева Барфиной Эсановна – Бойсун туман “Авлод” МФЙ ёрдамчи инспектори.
28-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Меҳриобод” маҳалла фуқаролар йиғини, “Саримозор” кўчаси, 37-уйдаги 8-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-30

29-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Аминов Давлат Нарзиллоевич – Бойсун тумани 5-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Орипов Жамшед Жамолович – Бойсун тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Котиб
3. Нематуллоев Азамат Абдуллоевич – Бойсун тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Муродова Мастура Холбоевна – Бойсун тумани “Пасурхи” МФЙ раис ўринбосари;
5. Неъматуллоев Холиёр Рахматуллоевич – Маҳалла фаоли;
6. Қурбонова Мафтуна Чориевна – Бойсун тумани СЭО ва ЖС бўлими техник ишлар назоратчиси;
7. Очилова Гулсара Жуммаевна – Маҳалла фаоли;
8. Солаев Шухрат Вохитович – Бойсун тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Аминов Гайрат Нарзуллоевич – Маҳалла фаоли;
10. Хомидов Жалол Йўлдошевич – Маҳалла фаоли;
11. Истатова Шохиста Ҳакимовна – Бойсун тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
29-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Пасурхи” маҳалласи, “Фидокор” кўчаси, 63-уйдаги 5-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-31

30-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Шарипов Жаҳонбек Ҳабибуллович – Бойсун тумани 5-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Сайитмуродов Хайриддин Сайиткулович – Бойсун тумани “Пасурхи” МФЙ раиси ўринбосари.
Котиб
3. Давидов Аловиддин Абдухалилович – Бойсун тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Ядгоров Хуршед Истатуллоевич – Бойсун тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Ўзбеков Мухаммади Истатович – Бойсун тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Рахимова Дилором Хамидовна – Бойсун тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Раупов Рустам Мухаммадиевич – Бойсун тумани давлат солиқ инспекция инспектори;
8. Норқобилова Рухшона Рўзиқуловна – Бойсун тумани 11-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси;
9. Жафаров Отабек Ойбекович – Маҳалла фаоли;
10. Бобоева Меҳринисо Бахтиёровна – Бойсун тумани Тиббиёт бирлашмаси ҳамшираси;
11. Жабборов Нусрат Рахмонович – Бойсун туман “Пасурхи” қишлоқ врачлик пункти мудири.
30-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Пасурхи” маҳалла фуқаролар йиғини, “Фидокор” кўчаси, 63-уйдаги 5-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-32

31-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Мамарахимов Парвиз Каримович – Бойсун тумани 33-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Азизов Нормахмат Мажидович – Бойсун тумани “Ширинобод” МФЙ раиси.
Котиб
3. Сатторова Фароғат Жумаевна – Бойсун тумани 33-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Тўрақулов Асқар Райимович – Бойсун тумани 33-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Бадалов Умаржон Мустоқович – Бойсун тумани “Ширинобод” МФЙ раиси ўринбосари;
6. Норқулов Мухтор Норматович – Бойсун тумани “Ширинобод” МФЙ ҳарбий стол бошлиғи;
7. Ниёзова Зилола Боқижоновна – Бойсун тумани 33-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Амонова Пардахол Хайруллаевна – Бойсун туман “Қорабўйин” қишлоқ врачлик пункти ҳамшираси;
9. Норқулова Лутфия Қаҳҳоровна – Маҳалла фаоли;
10. Ёқубов Умедилло Исматович – Бойсун тумани 33-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Нурмаҳматова Моҳичеҳра Муҳаммадқуловна – Маҳалла фаоли.
31-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Ширинобод” маҳалла фуқаролар йиғини, “Файзли” кўчаси, 88-уйдаги 33-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-33

32-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тоғаева Саломат Чориевна – Бойсун тумани “Бибиширин” МФЙ раиси ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Бозоров Наим Нуриддинович – Бойсун тумани “Бибиширин” МФЙ раиси.
Котиб
3. Азизов Фазлиддин Нормаматович – Бойсун тумани “Бибиширин” МФЙ раиси ўринбосари.
Аъзолари
4. Раупов Бахриддин Хамитович – Бойсун кўп тармоқли техникуми директори;
5. Авазов Акмал Эркинович – Бойсун кўп тармоқли техникуми ўқитувчиси;
6. Ҳафизов Шароф Абдуҳакимович – Бойсун тумани 57-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Абдурахимова Гулбаҳор Неъматовна – Бойсун тумани 33-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Бекмуродов Бехруз Бахромович – Бойсун кўп тармоқли техникуми ўқитувчиси;
9. Бўриев Ғайрат Юсупович – Бойсун тумани 55-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Қуллиева Шохиста Нормуродовна – Бойсун кўп тармоқли техникуми ўқитувчиси;
11. Холиқов Розиқ Бўриевич – Бойсун кўп тармоқли техникуми омборчиси.
32-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Бибиширин” маҳалла фуқаролар йиғини, “Бибижон” кўчаси, 104-уйдаги Бойсун кўп тармоқли техникуми биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-34

33-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Эрмаматов Мухаммади Ҳусанович – Бойсун тумани “Бошработ” МФЙ раиси ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Абдуназарова Дилшода Ашуровна – Бойсун тумани 35-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Котиб
3. Жумаев Сафар Донаевич – Маҳалла фаоли.
Аъзолари
4. Рахимов Исмоил Жумаевич – Маҳалла фаоли;
5. Муртазоева Дилбар Чориевна – Бойсун тумани 35-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Абдусатторова Мафтуна Собир қизи – Бойсун тумани 7-сонли Оилавий поликлиника хамшираси;
7. Жўраев Шерзод Шералоиевич – Бойсун тумани 7-сонли Оилавий поликлиника хўжалик ишлари мудири;
8. Алланазаров Турғун Жуманазар ўғли – Бойсун тумани 35-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Ғаффорова Сайёра Ўраловна – Бойсун тумани 7-сонли Оилавий поликлиника хамшираси;
10. Раҳимов Нуриддин Хўжаназарович – Бойсун тумани 35-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Намозова Рўзихол Холмуротовна – Бойсун тумани 7-сонли Оилавий поликлиника хамшираси;
12. Жумаева Шаҳноза Нормўминовна – Бойсун тумани 10-сонли мактабгача таълим ташкилоти ҳамшираси;
13. Рўзиев Комилжон Алимардонович – Бойсун тумани 35-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
14. Давлатов Рустам Амонович – Бойсун тумани 7-сонли Оилавий поликлиника фельдшери;
15. Юсупов Равшан Нормуродович – Бойсун тумани 35-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
33-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Бошработ” маҳалла фуқаролар йиғини, “Буюк ипак йўли” кўчаси, 16-уйдаги 7-сонли Оилавий поликлиникаси биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-35

34-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Курбонова Мавлуда Кодировна – Бойсун тумани “Бошработ” МФЙ раиси ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Тошбоев Бегим Жумаевич – Бойсун тумани 35-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Котиб
3. Пардаев Нарзулла Абдуллоевич – Бойсун тумани 35-сонли умумтаълим мактаби директори.
Аъзолари
4. Тошбоев Соат Жуммаевич – Маҳалла фаоли;
5. Mуртазаев Азамат Чориевич – Бойсун тумани 35-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Зоирова Мавлуда Абдихоликовна – Бойсун тумани 10-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячи;
7. Алланазаров Ойбек Нормуродович – Бойсун тумани “Ёмчи” фермер хўжалиги ишчиси;
8. Мамадиева Максуда Чориевна – Бойсун тумани 10-сонли мактабгача таълим ташкилоти ишчиси;
9. Тогаев Йулдош Саимович – Бойсун тумани 35-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Шукуров Чори Омонович – Бойсун тумани Сув хўжалиги бўлими ходими;
11. Эргашев Файзулло Мамаражабович – Бойсун тумани 48-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
12. Бўронова Зубайда Жўраевна – Маҳалла фаоли;
13. Мусурманова Жамила Мамаражабовна – Бойсун тумани 35-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
34-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Бошработ” маҳалла фуқаролар йиғини, “Янгиқишлоқ” кўчаси, 63-уйдаги 35-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-36

35-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тўраев Абдиҳаким Зиёдуллаевич – Бойсун тумани 32-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Хўжамшукуров Ботир Қурбонович – Маҳалла фаоли.
Котиб
3. Тўхтаева Озода Бўриевна – Бойсун тумани “Кўлқамиш” МФЙ раиси ўринбосари.
Аъзолари
4. Ўроқов Соатмурод Шомурод ўғли – Маҳалла фаоли;
5. Пирназаров Абдуғофур Худоёрович – Бойсун тумани 32-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Худойшукуров Жаҳонгир Тожимуродович – Бойсун тумани 32-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Донаева Дилбар Маматқобиловна – Маҳалла фаоли;
8. Шоимқулова Гулсара Аллабердиевна – Бойсун тумани 32-сонли умумтаълим мактаби хамшираси;
9. Қурбонов Ҳабулло Набиевич – Бойсун тумани “Кўлқамиш” МФЙ раиси;
10. Аллабердиев Акмал Абдурахмонович – Бойсун тумани 32-сонли умумтаълим мактаби етакчиси;
11. Хафизов Шамсиддин Турдиевич – Бойсун тумани Қишлоқ хўжалиги бўлими бошлиғи ўринбосари
12. Қосимов Файзулло Бойсариевич – Бойсун тумани Қишлоқ хўжалиги бўлими мутахассиси;
13. Менглиев Панжи Косимович – Бойсун тумани 32-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
35-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Кўлқамиш” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ишонч” кўчаси, 96-уйдаги 32-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-37

36-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Абдуллаева Зумрат Рўзиевна – Бойсун тумани 12-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Қодиров Умид Мамадиевич – Бойсун тумани 12-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Котиб
3. Чориева Гулбахор Холмуродовна – Бойсун тумани 12-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Аъзолари
4. Каримова Мехринисо Сафаровна – Бойсун тумани “Тўда” МФЙ раиси ўринбосари;
5. Худойқулова Самия Қудратовна – Бойсун тумани 9-сонли Оилавий поликлиникасига қарашли “Тўда” тиббий таянч пункти ҳамшираси;
6. Ҳамдамов Бахтиёр Шойим ўғли – Бойсун тумани 12-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси;
7. Худайқулов Рўзихол Қудратовна – Бойсун тумани 9-сонли Оилавий поликлиникасига қарашли “Тўда” тиббий таянч пункти ҳамшираси;
8. Жабборов Абдуназар Кўчарович – Маҳалла фаоли;
9. Эрдонақулова Шахноза Шойимовна – Маҳалла фаоли.
36-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Тўда” маҳалла фуқаролар йиғини, “Обод диёр” кўчаси, 124-уйдаги 9-сонли Оилавий поликлиникасига қарашли “Тўда” таянч пункти биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-38

37-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Туропова Халима Чориевна – Бойсун тумани “Хўжабулғон” МФЙ раиси ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Жумаев Акмал Улашович – Бойсун тумани 36-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Котиб
3. Холиқова Бахтигул Мамаюсуповна – Бойсун тумани 36-сонли умумтаълим мактаби директори.
Аъзолари
4. Қулмирзаев Санжар Холбевич – Бойсун тумани 36-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Ашуров Рамазон Холмуродович – Бойсун тумани 36-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Муродов Абдушукур Юсупович – Бойсун тумани 36-сонли умумтаълим мактаби хўжалик ишлари мудири;
7. Жумаева Феруза Рустамовна – Бойсун тумани 13-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси;
8. Жумаева Санобар Хусановна – Бойсун тумани 8-сонли Оилавий поликлиника хамшираси;
9. Назарова Махпурат Соатовна – Бойсун тумани 8-сонли Оилавий поликлиника хамшираси;
10. Абдурахмонов Холтўра Хуррамович – Бойсун тумани “Хўжабулғон” МФЙ раиси ўринбосари;
11. Қодирова Шахло Ҳусановна – Бойсун тумани 13-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси.
37-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Хўжабулғон” маҳалла фуқаролар йиғини, “Чуқурсой” кўчаси, 78-уйдаги 36-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-39

38-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Пардаев Фарҳод Шукурович – Бойсун тумани 38-сонли умумтаълим мактаби маънавият тарғиботчиси.
Раис ўринбосари
2. Назаров Эркин Кенжаевич – Бойсун тумани “Тиллокамар” МФЙ раиси.
Котиб
3. Абдуллаев Равшан Хушвақтович – Бойсун тумани 38-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Султонқулов Ўткир Панжиевич – Бойсун тумани 38-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчси;
5. Саъдуллаева Дилбар Абдуллаевна – Бойсун тумани 38-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчси;
6. Худойназаров Шароф Сатторович – Бойсун тумани “Тиллакамар” МФЙ раиси ўринбосари;
7. Нормаматова Хадича Хайитовна – Бойсун тумани “Тиллакамар” МФЙ раиси ўринбосари;
8. Алланазаров Улуғбек Турдиевич – Бойсун тумани 8-сонли Оилавий поликлиника фельдшери;
9. Намозов Сайфиддин Йўлдош ўғли – Маҳалла фаоли;
10. Ҳушвақтова Рохила Равшан қизи – Маҳалла фаоли;
11. Мўминов Жуманазар Сафарович – Бойсун тумани 38-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
38-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Тиллокамар” маҳалла фуқаролар йиғини, “Чуқурсой” кўчаси, 65-уйдаги 38-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-40

39-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тангриқулова Зиннад Воҳидовна – Бойсун тумани 41-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Аброров Аброр Ҳусанович – Бойсун тумани 41-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Котиб
3. Чоршанбиев Сафарқул Бойбекович – Бойсун тумани “Сайроб” МФЙ раиси ўринбосари.
Аъзолари
4. Узоқов Жаббор Бойбуриевич – Бойсун тумани “Сайроб” МФЙ раиси;
5. Вохидова Басанда Пиримқуловна – Бойсун тумани 41-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Тўраева Холбиби Кўзибоевна – Маҳалла фаоли;
7. Хасанова Орзихол Шайдуллаевна – Маҳалла фаоли;
8. Холдоров Ҳусан Рахмонович – Маҳалла фаоли;
9. Кенжақулов Тожиддин Хасанович – Бойсун тумани 41-сонли умумтаълим мактаби психологи;
10. Қаророва Роҳат Махмудовна – Бойсун тумани “Сайроб” МФЙ раиси ўринбосари;
11. Каттаев Азамат Абдусаломович – Бойсун тумани 41-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
12. Темуров Дўсали Норалиевич – Бойсун тумани 23-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
13. Чоршанбиев Илхом Бойбекович – Бойсун тумани 23-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси.
39-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Сайроб” маҳалла фуқаролар йиғини, “Оқтом” кўчаси, 1-уйдаги 8-сонли Оилавий поликлиникаси биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-41

40-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Кенжаев Жўра Ботирович – Бойсун тумани 37-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчи.
Раис ўринбосари
2. Бойматов Чориёр Юсупович – Бойсун тумани 37-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Котиб
3. Аллаев Алишер Ўралович – Бойсун тумани 37-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси.
Аъзолари
4. Рахматов Ҳасан Ботирович – Бойсун тумани “Мунчоқ” МФЙ раиси ўринбосари;
5. Абдуқодирова Юлдуз Нодировна – Бойсун тумани 2-сонли мактабгача таълим ташкилоти “Мунчоқ” филиали тарбиячиси;
6. Болтаева Мадина Шотўраевна – Бойсун тумани 2-сонли мактабгача таълим ташкилоти “Мунчоқ” филиали тарбиячиси;
7. Абдурасулов Рамазон Бозор ўғли – Бойсун тумани 37-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Аллаёрова Нигора Махаммадиевна – Бойсун тумани 2-сонли мактабгача таълим ташкилоти “Мунчоқ” филиали тарбиячиси;
9. Болтаев Рўзиқул Шоберди ўғли – Бойсун тумани 37-сонли умумтаълим мактаби маънавият тарғиботчиси;
10. Бойматов Парда Чориёрович – Маҳалла фаоли;
11. Аллаева Қурбоной Ўраловна – Маҳалла фаоли.
40-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Мунчоқ” маҳалла фуқаролар йиғини, “Довкамар” кўчаси, 89-уйдаги 37-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-42

41-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Бозоров Шавкат Усмонович – Бойсун тумани 43-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Раис ўринбосари
2. Худойқулов Икром Нурбоевич – Бойсун тумани 43-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Котиб
3. Арабов Шуҳрат Ҳамроқулович – Бойсун тумани 43-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Нурматова Нодира Мухаммадовна – Маҳалла фаоли;
5. Чориева Заринисо Тошболтаевна – Маҳалла фаоли;
6. Чоршанбиева Зулфин Табашаровна – Бойсун тумани “Сайроб” қишлоқ врачлик пункти хамшираси;
7. Нўймонов Қахрамон Абдусалимович – Маҳалла фаоли;
8. Холмуродов Панжи Омонович – Бойсун тумани 43-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари;
9. Ҳакимов Ислом Жўраевич – Бойсун тумани 43-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Усмонова Нилуфар Шавкат қизи – Маҳалла фаоли;
11. Худойқулова Нигора Эргашовна – Маҳалла фаоли.
41-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Мунчоқ” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ўртапанжоб” кўчаси, 47-уйдаги 43-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-43

42-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Дўсимқулов Менгли Тоштемирович – Бойсун тумани 45-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Нурматов Панжи Болтаевич – Бойсун тумани 2-сонли мактабгача таълим ташкилоти хўжалик ишлари мудири.
Котиб
3. Алиниёзов Баҳром Шониёз ўғли – Бойсун тумани 45-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари.
Аъзолари
4. Беккиева Муҳаббат Нуралиевна – Бойсун тумани 8-сонли Оилавий поликлиника хамшираси;
5. Эшқурбонов Илёс Бозорович – Бойсун тумани 45-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Шамаева Дилшода Жабборовна – Бойсун тумани 8-сонли Оилавий поликлиника хамшираси;
7. Эгамбердиева Гулжаҳон Ўраловна – Бойсун тумани “Чилонзор” МФЙ раиси ўринбосари;
8. Дўстқобилова Ўралтош Тоштемировна – Бойсун тумани 8-сонли Оилавий поликлиника хамшираси;
9. Ботирова Шахзода Ражабовна – Бойсун тумани 8-сонли Оилавий поликлиника хамшираси;
10. Убайдуллаев Нурмухаммад Бойпўлатович – Бойсун тумани 45-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Химматов Шуҳрат Қурбонниёзович – Бойсун тумани 45-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
12. Назаров Хасан Эшқобилович – Бойсун тумани 45-сонли умумтаълим мактаби кутубхоначиси;
13. Дўсимқулова Саодат Менглиевна – Маҳалла фаоли.
42-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Чилонзор” маҳалла фуқаролар йиғини, “Юксалиш” кўчаси, 46-уйдаги 45-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-44

43-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Мамаюсупов Фарҳод Ниёзович – Бойсун давлат ўрмон хўжалиги “Хомкон” ўрмон бўлими бошлиғи.
Котиб
2. Ибрагимова Ойбахор Абдиевна – Бойсун тумани 8-сонли Оилавий поликлиника хамшираси.
Аъзолари
3. Абдулҳакимов Норбой Бердиқобилович – Шеробод тумани 69-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
4. Қўчқоров Норали Саидқулович – Шеробод тумани 69-сонли умумтаълим мактаби хўжалик ишлари мудири;
5. Абдулҳакимов Бердиёр Бердиқобилович – Бойсун тумани 13-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Юсупов Алишер Самандарович – Бойсун тумани 13-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Вафоев Шавкат Ўралович – Бойсун давлат ўрмон хўжалиги “Хомкон” ўрмон бўлими ходими.
43-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани Узунсой маҳалла фуқаролар йиғини, Хомкон қишлоги 45-уйдаги 69-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-45

44-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Нормуродов Музаффар Боймуродович – Бойсун тумани 42-сонли умумтаълим мактаби директори.
Котиб
2. Бозоров Илҳом Мисирович – Маҳалла фаоли.
Аъзолари
3. Суюнов Дилмурод Абдуллаевич – Бойсун тумани 42-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
4. Шонқулова Фотима Тағой қизи – Маҳалла фаоли;
5. Ибрагимов Тоштемир Холёрович – Маҳалла фаоли;
6. Жўллиев Собрулло Дўсалиевич – Маҳалла фаоли;
7. Алиқулов Шарофиддин Панжиевич – Бойсун тумани 42-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
44-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Чилонзор” маҳалла фуқаролар йиғини, “Бешэркак” кўчаси, 19-уйдаги 42-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-46

45-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Хуррамов Жалолиддин Абдуқодирович – Бойсун тумани 26-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Норқулов Улуғбек Зиёдуллоевич – Бойсун тумани “Даҳнаижом” МФЙ раиси.
Котиб
3. Хуррамов Ҳусниддин Абдуқодирович – Бойсун тумани “Дахнаижом” МФЙ раиси ўринбосари.
Аъзолари
4. Холёрова Фазилат Абдусалимовна – Бойсун тумани “Дахнаижом” МФЙ раиси ўринбосари;
5. Аролова Насиба Йўлдашевна – Бойсун тумани 26-сонли умумтаълим мактаби маънавият тарғиботчиси;
6. Бабанов Абдурахим Абдурасулович – Бойсун тумани “Дарбанд” ҳудудий бўлинмага қарашли “Дахнаижом” ҳудудий фелъдшери;
7. Маллаев Нуриддин Тошпўлатович – Бойсун тумани 26-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси;
8. Ибрагимов Хурсанд Зиёдуллаевич – Маҳалла фаоли;
9. Ҳамдамова Раьно Зиёдуллаевна – Бойсун тумани 26-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
45-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Даҳнаижом” маҳалла фуқаролар йиғини, “Янтоқли” кўчаси, 58-уйдаги 26-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-47

46-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Жалолов Нодиржон Мухаммадиевич – Бойсун тумани 54-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Жомиев Тўйчи Абдуғаффорович – Бойсун тумани 54-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Котиб
3. Аллаёров Жўрабек Чоршанбиевич – Бойсун тумани 54-сонли умумтаълим мактаби психологи.
Аъзолари
4. Рустамов Баҳром Саломович – Маҳалла фаоли;
5. Эрмўминова Зебо Авлиёқуловна – Бойсун тумани “Дарбанд” МФЙ раиси ўринбосари;
6. Норкулов Зафар Юлдошевич – Бойсун тумани 54-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Шарипова Нигора Ёқубовна – Бойсун тумани 54-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Абдуллаева Махфират Нормуродовна – Бойсун тумани 10-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Назарова Гулбахор Қиёмовна – Маҳалла фаоли;
10. Шодиқулова Нисо Сафармахматовна – Маҳалла фаоли;
11. Назарова Гулрў Холиёровна – Бойсун тумани 10-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси.
46-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Дарбанд” маҳалла фуқаролар йиғини, “Чамансор” кўчаси, 37-уйдаги 54-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-48

47-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Низомов Тўхтамиш Ҳабибуллоевич – Бойсун тумани 9-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Раис ўринбосари
2. Юсупов Рахмат Жумақулович – Маҳалла фаоли.
Котиб
3. Қараев Ихтиёр Жўраевич – Бойсун тумани 11-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Имомқулова Матлуба Жўрамуродовна – Бойсун тумани “Дарбанд” худудий бўлими ҳамшираси;
5. Рамазонова Озода Абдурахимовна – Бойсун тумани “Темир Дарвоза” МФЙ раиси ўринбосари;
6. Мерожова Камола Нусратовна – Бойсун тумани “Темир Дарвоза” МФЙ раиси ўринбосари;
7. Жумақулова Шабнам Бахрамовна – Бойсун тумани 9-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Хайдаров Бахром Собирович – Бойсун тумани 11-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Ҳамроева Назимия Шоймардонова – Бойсун тумани 9-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Жумаев Аслиддин Аҳмедович – Бойсун тумани 9-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Амонқулов Рустам Каримович – Бойсун тумани 9-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
47-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Дарбанд” маҳалла фуқаролар йиғини, “Бозорсой” кўчаси, 6-уйдаги 9-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-49

48-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Маматмуродов Алишер Маматраимович – Бойсун тумани 16-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Аллаёров Мусулмон Эшмўминович – Бойсун тумани “Шифобулоқ” МФЙ раиси.
Котиб
3. Ҳазратов Эшмўмин Чориевич – Бойсун тумани 16-сонли умумтаълим мактаби хўжалик ишлари мудири.
Аъзолари
4. Исмоилов Солихбек Суюнович – Бойсун тумани 16-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Бердимуродов Алоуддин Бердимурод ўғли – Маҳалла фаоли;
6. Бўтаева Байна Абрахматовна – Бойсун тумани 16-сонли умумтаълим мактаби иш юритувчиси;
7. Сафарова Турсуной Аъзамовна – Бойсун тумани 16-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Абдумўминов Рахмонқул Чориёрович – Маҳалла фаоли;
9. Хўжаева Улжамол Жўраевна – Бойсун тумани “Шифобулоқ” МФЙ раиси ўринбосари;
10. Менглибоев Абдимурод Панжиевич – Маҳалла фаоли;
11. Исмоилова Зебо Мухаммадиевна – Маҳалла фаоли.
48-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Шифобулоқ” маҳалла фуқаролар йиғини, “Қизилбет” кўчаси, 127-уйдаги 16-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-50

49-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Рахимов Ойбек Жумаевич – Бойсун тумани 46-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Раис ўринбосари
2. Йўлдошев Ибодилло Жумаевич – Маҳалла фаоли.
Котиб
3. Сатторов Давлатмурод Ўринқулович – Бойсун тумани 46-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Жўрақулов Зокир Сафаралиевич – Бойсун тумани 46-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Жумақулов Ойбек Ражабович – Бойсун тумани 46-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Чориев Холмурод Холниёзович – Бойсун тумани “Юқори Мачай” тиббиёт пункти фельдшери;
7. Йўлдошева Қизлархон Чориевна – Бойсун тумани “Юқори Мачай” МФЙ раиси ўринбосари;
8. Эшонқулов Хайит Нормаматович – Маҳалла фаоли;
9. Боборахимова Шохиста Рахматуллаевна – Бойсун тумани 46-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Жумақулова Марифат Ражабовна – Маҳалла фаоли;
11. Саидова Башорат Муродовна – Маҳалла фаоли.
49-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Юқори Мачай” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ипак йўли” кўчаси, 65-уйдаги 46-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-51

50-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Каримов Собир Кенжаевич – Бойсун тумани 40-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Рахимова Моҳира Жумаевна – Бойсун тумани “Ўрта Мачай” МФЙ раиси ўринбосари.
Котиб
3. Аъзамов Илҳом Мамаражабович – Бойсун тумани 62-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Умиров Ботир Тўраназарович – Маҳалла фаоли;
5. Умиров Собир Тўралиевич – Бойсун тумани 40-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Эшқурбонов Фазлиддин Худоёрович – Бойсун тумани 40-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Кенжаева Ўғил Кенжаевна – Маҳалла фаоли;
8. Жумаев Нурулло Комилович – Бойсун тумани 40-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Қурбонов Фарход Жумақулович – Бойсун тумани 40-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Аъзамов Азамат Мамаражабович – Бойсун тумани 62-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Эшалиева Сарвиноз Тавакаловна – Бойсун тумани 62-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
50-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Ўрта Мачай” маҳалла фуқаролар йиғини, “Оби ҳаёт” кўчаси, 17-уйдаги 40-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-52

51-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Норқобилов Қурбонназар Эшқобилович – Бойсун тумани 14-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Ҳасанов Бахтиёр Жўраевич – Бойсун тумани 14-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Котиб
3. Имомбердиев Холмахмад Мамадалиевич – Бойсун тумани 14-сонли умумтаълим мактаби кутубхоначиси.
Аъзолари
4. Мавлонов Исматилло Менглиевич – Бойсун тумани 14-сонли умумтаълим мактаби Газак филиали ўқитувчиси;
5. Хўжаёров Худойберди Бекбоевич – Маҳалла фаоли;
6. Соатқулов Холли Қаландарович – Маҳалла фаоли;
7. Келдиёрова Дилфуза Ибодуллаевна – Маҳалла фаоли;
8. Мамурова Ойнахол Норматовна – Маҳалла фаоли;
9. Ўрозова Гулсин Нуриллаевна – Маҳалла фаоли.
51-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Ўрта Мачай” маҳалла фуқаролар йиғини, “Жийдабулоқ” кўчаси, 42-уйдаги 14-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-53

52-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Сафаров Ботир Беккелдиевич – Бойсун тумани 24-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Котиб
2. Хўжақулов Неъматулло Бегалиевич – Маҳалла фаоли.
Аъзолари
3. Абдурахимова Дилбар Эгамбердиевна – Маҳалла фаоли;
4. Абдураимов Қурбонали Худойбердиевич – Бойсун тумани “Мачай” қишлоқ врачлик пункти фельдшери;
5. Мухаммадиев Бахтиёр Норбоевич – Бойсун тумани “Қизилнавр” МФЙ раиси ўринбосари;
6. Зоиров Назар Чориевич – Бойсун тумани 24-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Бойқобилова Амоной Эшниёзовна – Маҳалла фаоли.
52-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Қизилнавр” маҳалла фуқаролар йиғини, “Чақмоқли” кўчаси, 36-уйдаги 24-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-54

53-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Абдурахимов Холмирзо Эгамбердиевич – Бойсун давлат ўрмон хўжалиги директор ўринбосари -бош ўрмонбеги.
Котиб
2. Тўранов Ботир Нормаматович – Бойсун тумани 15-сонли умумтаълим мактаби хўжалик ишлари мудири.
Аъзолари
3. Мўминов Йўлдош Холёрович – Бойсун тумани 24-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
4. Мўминов Холиқберди Абдухафизович – Бойсун давлат ўрмон хўжалиги “Кенгдала” ўрмон бўлими ўрмончиси;
5. Бобомуродова Гулбаҳор Равшановна – Бойсун тумани “Қизилнавр” МФЙ раиси ўринбосари;
6. Эшқувватов Чоршанби Абдурахмонович – Бойсун тумани “Қизилнавр” МФЙ раиси;
7. Рахмонов Кўчкелди Алиқулович – Бойсун давлат ўрмон хўжалиги “Кенгдала” ўрмон бўлими ўрмон устаси;
53-Сайлов участкаси маркази - Бойсун тумани “Қизилнавр” маҳалла фуқаролар йиғини, “Кенгдала” кўчаси, 25-уйдаги 15-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-69-55

II. ШЕРОБОД ТУМАНИ
54-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Қурбонов Ғулом Бойтўраевич – Шеробод тумани 57-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Алиева Шоира Нажмиддиновна – Шеробод тумани “Узунсой” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари.
Котиб
3. Менглиев Отамурод Менгбоевич – Шеробод тумани 57-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Қултўраев Ахмед Рахмонович – АКТ мутахассиси;
5. Eшпўлатов Панжи Абдимуродович – Хусусий тадбиркор;
6. Холмўминов Қурбонмурод Абдураимович – Шеробод тумани 50-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси;
7. Қурбонов Султонмурод Бойтўраевич – Маҳалла фаоли;
8. Қултўраев Камол Ахмедович – Шеробод тумани 57-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Норқулова Инобат Жўраевна – Шеробод тумани 57-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Жумаева Маърифат Сойиповна – Маҳалла фаоли;
11. Абрахматов Зафар Рустамович – Маҳалла фаоли;
54-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Узунсой” маҳалла фуқаролар йиғини “Эгарчи” қишлоғи 48-уйдаги 57-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-71

55 – участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Юсупов Тиловмурод Шодмонович – Шеробод тумани “Узунсой” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Раиси ўринбосари
2. Eшонкулов Шокир Хужамович – Шеробод тумани 50-сонли умумтаълим мактаби директори.
Котиб
3. Тешаев Самандар Нуркелдиевич – Шеробод тумани 50-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Журабоев Ғанижон Хамроевич – Маҳалла фаоли;
5. Алмардонов Турамурод – Шеробод тумани 50-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси;
6. Кенжаев Дамир Бекмуродович – Хусусий тадбиркор;
7. Девонов Норбек Ҳамраевич – Маҳалла фаоли;
8. Рузикулова Сайёра Бозоровна – Хусусий тадбиркор;
9. Тешаев Абдумалик Нуркелдиевич – Маҳалла фаоли;
10. Мусаева Нигора Жумагелдиевна – Маҳаллада хотин-қизлар етакчиси;
11. Нормаматов Турғун Юсупович – Фермер хўжалиги иш юритувчиси;
12. Назарова Мукаддас Рузимуротовна – Шеробод тумани 50-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
13. Хонимкулов Мустофо Шухрат ўғли – Шеробод тумани “Узунсой” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари.
55-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Узунсой” маҳалла фуқаролар йиғини “Лайлагон” кўчаси 143-уйдаги 50-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-69

56 -участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Турдиев Жуманазар Тўйчиевич – Шеробод тумани 47-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Сайқанов Жамшид Бойниёзович – Шеробод тумани 47-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Котиб
3. Абдухалилов Хаким Сайканович – Шеробод тумани 47-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Джумаева Нилуфар Ахмедовна – Маҳалла фаоли;
5. Аллақулова Санъат Рафаел қизи – Шеробод тумани Хатак ҚВП хамшираси;
6. Жабборов Жонибек Пардабой ўғли – Хусусий тадбиркор;
7. Бекмуродов Отабек Бахтиёрович – Маҳалла фаоли;
8. Турдиев Шоқосим Чориевич – Шеробод тумани “Узунсой” маҳалласи жамоатчилик ишчиси;
9. Турдиева Махфуза Туйдаги чиевна – Маҳалла фаоли;
10. Қултўраев Шониёз Бойтўраевич – Шеробод тумани 47-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Абдуғофурова Юлдуз Тўйчиевна – Маҳалла фаоли;
12. Турдиева Гулжахон Норқуватовна - Шеробод тумани Хатак ОШПда хамшира;
13. Юсупов Пўлат Тўхтаевич - Шеробод тумани 51-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
56-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Узунсой” маҳалла фуқаролар йиғини “Хатак қишлоғи” Хатак кўчаси 189-уйдаги 47-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон раками : +99855-451-30-74

57-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Eшонқулов Санжар Тўхтаевич – Шеробод тумани 51-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Чориев Норқул Қўзиевич – Шеробод тумани 51-сонли умумтаълим мактаби психологи.
Котиб
3. Хўжаров Даврон Эрниёзович – Шеробод тумани 47-сонли умумтаълим мактаби етакчиси.
Аъзолари
4. Шоназарова Гавхар Зиёбутдиновна – Шеробод тумани 51-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Пайзиева Гулшод Алиқуловна – Шеробод тумани 51-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Бекмуродов Ўктам Абдурахмонович – Шеробод тумани 2-сонли касб–ҳунар мактаби директор ўринбосари;
7. Жайловов Илхом Тохир ўғли – Шеробод тумани 2-сонли касб–ҳунар мактаби ходими;
8. Жўраев Бегзод Қўзи ўғли – Шеробод тумани 2-сонли касб–ҳунар мактаби ходими;
9. Пардаев Мансур Исмоилович – Шеробод тумани 2-сонли касб–ҳунар мактаби фельдшери;
10. Алламуродова Дилфуза Нуриддиновна – Маҳалла фаоли;
11. Алисаидова Гавхар Ҳалиловна – Шеробод тумани Наврўз-Ғуржак ҚВП ҳамшираси.
57-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини “Гулистон” кўчаси 102-А уйдаги 2-сон касб-ҳунар мактаб биноси.
Телефон рақами: +99855-451-39-45, +99899-672-19-84

58-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ахмедов Абдимурод Ашурович – Шеробод тумани “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Раиси ўринбосари
2. Қурбонов Абдусалом Рўзиқулович – Шеробод тумани 52-сонли умумтаълим мактаби директори.
Котиб
3. Эшонқулов Ҳайитали Бекмуродович – Шеробод тумани 53-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Рахимова Жангил Бойкабиловна – Шеробод тумани 53-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Холбоев Алишер Эшбоевич – Хусусий тадбиркор;
6. Юсупов Обиджон Сарантович – Маҳалла фаоли;
7. Эшонқулов Алимардон Бекмуродович – Шеробод тумани 53-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Дўсмуродов Равшан Тўрақулович – Шеробод тумани 53-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Абраева Меҳрнисо Иргашовна – Шеробод тумани 2-сонли касб-ҳунар мактаби лаборанти;
10. Бобоева Жумбул Пирназаровна – Маҳалла фаоли;
11. Райимқулова Гулчеҳра Қувватовна – Шеробод тумани “Гулистон” МФЙ Раис ўринбосари;
58-Сайлов участкаси маркази : -Шеробод тумани “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини “Оқкўприк қишлоғи” Оқкўприк кўчаси 20-А уйдаги 53-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-73

59-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Сатторов Шодмон Маматқобилович – Шеробод тумани 52-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Eштўраев Қаҳрамон Жабборович – Шеробод тумани “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари.
Котиби
3. Eшқобилов Шарофиддин Жонтемирович – Шеробод тумани 52-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Жабборова Сарвиноз Қаҳрамон қизи – Хусусий тадбиркор;
5. Ибрагимов Ҳусан Шерали ўғли – Хусусий тадбиркор;
6. Чоршанбиев Сирожиддин – Маҳалла фаоли;
7. Зиёқулова Манзура Жуманазаровна – Маҳалла фаоли;
8. Бобомуродов Ҳусан Қаландарович – Хусусий тадбиркор;
9. Ибрагимов Анвар Жовлиевич – Хусусий тадбиркор;
10. Чоршанбиев Абдулазиз Номозович – Шеробод тумани 52-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Ибрагимов Шавкат Жовлиевич – Маҳалла фаоли
12. Чоршанбиев Шерзод Рашидович - Шеробод тумани 52-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Убайдуллаева Муқаддас Абдиқосимовна - Шеробод тумани 52-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
59-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини, “Янгитурмуш қишлоғи” Гулистон кўчаси 23-А уйдаги
52-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-75

60-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Каттаев Аъзам Зуробович – Шеробод тумани 48-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Чориев Муродулла Эргашевич – Шеробод тумани 48-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Котиб
3. Eшонқулов Файзулла Алмуродович – Шеробод тумани 48-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
Аъзолари
4. Назарова Бибижамол Мамадиёровна – Хусусий тадбиркор;
5. Дўсимқулов Ҳусан Қулмўминович – Шеробод тумани Ғуржак ҚОП фелшери;
6. Ўсарова Малохат Мамажоновна – Хусусий тадбиркор;
7. Шодмонова Шоира Паттаевна – Маҳалла хотин-қизлар етакчиси;
8. Eшболтаев Ҳамро Тўлқинович – Шеробод тумани 48-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Мустаев Сирожиддин Сайфиддинович – Маҳалла фаоли;
10. Мустаева Манзура Сайфиддиновна – Шеробод тумани 48-сонли умумтаълим мактаби кутубхоначиси;
11. Қурбонова Ирода Тангировна – Маҳалла фаоли;
60-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Ғуржак-2” маҳалла фуқаролар йиғини “Хўжаулкон қишлоғи” Хўжаулкон кўчаси
224-уйдаги 48-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон раыами : +99855-451-30-78

61-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Жумаев Мамаражаб Тожиқурбонович – Шеробод тумани “Ғуржак-2” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Раис ўринбосари
2. Хонназаров Бўрон Соатмуродович – Шеробод тумани 49-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Қодиров Аббос Очилович – Шеробод тумани 49-сонли умумтаълим мактаби етакчиси.
Аъзолари
4. Қурбонов Шоназар Тоғайназарович – Шеробод тумани 49-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Жумаев Сирожиддин Соатмуродлович – Шеробод тумани 49-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Давлаев Муродулло Қулмуродович – Маҳалла фаоли;
7. Абдиназарова Гулҳаё Абдурахмонова – Маҳалла фаоли;
8. Улашова Халима Аллаяровна – Шеробод тумани “Ғуржак-2” МФЙ ходими;
9. Жовлиева Мухаббат Эрниёзовна – Шеробод тумани 49-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Абдудоиев Химойиддин Абдуллаевич – Шеробод тумани 54-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари;
11. Турсунова Феруза Хамраевна – Маҳалла фаоли.
61-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Ғуржак-2” маҳалла фуқаролар йиғини ҳудудидаги “Ғуржак қишлоғи” Ғуржак кўчаси 294-уйдаги 49-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-89

62-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Рўзибоев Акмал Нормаматович – Шеробод тумани 34-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Ҳайитова Пардахол Дониёровна – Шеробод тумани “Қорабоғ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари.
Котиб
3. Сафаров Шавкат Азаматович – Шеробод тумани 34-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Аъзолари
4. Қурбонов Муҳиддин Холиқович – Шеробод тумани 34-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Чориев Темир Рўзиевич – Хусусий тадбиркор;
6. Жумаев Кахрамон Қулмаматович – Шеробод тумани 34-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси;
7. Рўзибоев Шухрат Ўроқович – Хусусий тадбиркор;
8. Жураев Мақсуд Мажидович – Маҳалла фаоли;
9. Алламов Нурбек Абдуллаевич – Маҳалла фаоли;
10. Умбарова Гулбахор Ўроқовна – Шеробод тумани 34-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Боймуротова Дилдора Холмаматовна – Хусусий тадбиркор;
12. Турсунов Абдужаббор Панжиевич - Шеробод тумани 34-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
13. Бердиев Зохид Абдулхамидович - Хусусий тадбиркор;
14. Холматов Сарвар Мардонович - Маҳалла фаоли;
15. Искандаров Санжар Эркинович - Шеробод тумани 81-ҚОП фельдшери;
62-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Қорабоғ” маҳалла фуқаролар йиғини ҳудудидаги “Майдон қишлоғи” Майдон кўчаси
217-уйдаги 34-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-76

63-участка сайлов комиссияси
Раис
1. Химайдинов Хусниддин Шахриддинович – Шеробод тумани “Қорабоғ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Раис ўринбосари
2. Баратов Хидоятулло Эшонқулович – Шеробод тумани 35-сонли умумтаълим мактаби директори.
Котиб
3. Абдилов Абдусалим Пардаевич – Шеробод тумани 35-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Холтураев Элёр Хушмуротович – Хусусий тадбиркор;
5. Самадова Курбоной Жураевна – Шеробод тумани 35-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Жумаев Ибрагим Давлонович – Маҳалла фаоли;
7. Зайнидинов Фозилидин Жумаевич – Маҳалла фаоли;
8. Муроталиев Хушнуд Нусратиллаевич – Хусусий тадбиркор;
9. Бараталиев Нусратилла Муроталиевич – Маҳалла фаоли;
10. Шахаров Қурбонбой Шавкат ўғли – Шеробод тумани 35-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Менглиева Сарвиноз Темировна – Хусусий тадбиркор;
12. Алимова Юлдуз Салим қизи - Шеробод тумани 35-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
13. Бобомуродов Абдурахмон Тошатович - Тадбиркор;
14. Хасанова Садокат Эрмамат кизи - Маҳалла фаоли;
15. Давлатова Нилуфар Маманазаровна - Ҳамшира
63-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Қорабоғ” маҳалла фуқаролар йиғини, Қорабоғ қишлоғи Қорабоғ кўчаси 315-уйдаги
35-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-91

64-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ашуров Жовли Чоршаевич – Шеробод тумани 26-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раиси ўринбосари
2. Сайдуллаев Элмуродхон Жўраевич – Шеробод тумани “Қизилолма” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Ашуров Жасур Менгнорвич – Шеробод тумани 26-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Садатов Рустам Нормўминович – Хусусий тадбиркор;
5. Шарипова Нодира Тўйлановна – Маҳалла фаоли;
6. Шерматова Зулхумор Мухаммадиевна – Шеробод тумани 26-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Сафаров Салим Йўлдошевич – Маҳалла фаоли;
8. Тиловов Панжи Дилмуродович – Тадбиркор;
9. Маманов Ортиқ Панжиевич – Тадбиркор;
10. Eшмухаммедова Махбуба Чоршанбиевна – Маҳалла фаоли;
11. Бойжукова Шахноза Холлиевна – Тадбиркор;
64-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Қизилолма” маҳалла фуқаролар йиғини “Қизилолма қишлоғи” Қизилолма кўчаси 84-уйдаги 26-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-82

65-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Шаропов Умидилло Ярашевич – Шеробод тумани 32-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раиси ўринбосари
2. Очилдиева Ўнғал Мадиевна – Шеробод тумани “Зарабоғ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари.
Котиб
3. Рахимов Рахмиддин Нурмаматович – Шеробод тумани 32-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Қунниев Холмурод Холназарович – Шеробод тумани 32-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари;
5. Қосимова Мўътабар Олимжоновна – Шеробод тумани 32-сонли умумтаълим мактаби франсуз тили фани ўқитувчиси;
6. Маликов Нормурод Абдулазимович – Шеробод тумани 32-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Eштемиров Лазиз Жўраевич – Шеробод тумани 71-сонли умумтаълим мактаби директори;
8. Қунниева Маҳбуба Холназаровна – Шеробод тумани 71-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Нурсаидова Моҳинур Яшнаровна – Шеробод тумани 71-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Юсупова Наргиза Хонимқуловна – Шеробод тумани 71-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Содиқов Ахрор Ҳасанович – Шеробод тумани 81-ҚОП фельдшери;
12. Машаров Суръат Сайдуллаевич - Шеробод тумани 71-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
13. Рахимова Гулбаҳор Боймаматовна - Шеробод тумани 81-ҚОП хамшираси;
14. Арслонова Фароғат Носировна - Шеробод тумани 81-ҚОП хамшираси;
15. Ҳимматова Равза Дўсмуродовна - Шеробод тумани 81-ҚОП патронажи;
16. Ходиев Равшан Рахматович - Маҳалла фаоли;
17. Бойхужаев Зохид Рахмонович - Хусусий тадбиркор;
65-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Зарабоғ” маҳалла фуқаролар йиғини, Зарабоғ қишлоғи Зарабоғ кўчаси 68-уйдаги даги 32-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-46

66-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Хўжаев Шавқидин Норхомидович – Шеробод тумани 13-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раиси ўринбосари
2. Жабборова Дилафруз Хатамовна – Шеробод тумани 13-сонли умумтаълим мактаби ходими.
Котиб
3. Исмоилов Умид Олтибоевич – Шеробод тумани 13-сонли умумтаълим мактаби етакчиси.
Аъзолари
4. Юсупов Карамат Худойбердиевич – Хусусий тадбиркор;
5. Хўжаев Насриддин Норхамидович – Шеробод тумани 13-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Eшматов Норбек Бобоназарович – Маҳалла фаоли;
7. Алиярова Манзура Норбоевна – Хусусий тадбиркор;
8. Бойматов Мухаммади Абдуллаевич – Шеробод тумани 13-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари;
9. Умбаров Баҳодир Усмонович – Маҳалла фаоли;
10. Хўшмонов Эргаш Рахматович – Пенсияда;
11. Чариева Джумагул Янгибоевна – Пенсияда;
66-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Қизилолма” маҳалла фуқаролар йиғини, Кампиртепа қишлоғи Кампиртепа кўчаси 108-уйдаги 13-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-79

67-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Садаева Хосият Қулматовна – Шеробод тумани 36-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Раис ўринбосари
2. Соатова Азиза Панжиевна – Шеробод тумани 36-сонли умумтаълим мактаби ходими.
Котиб
3. Исаев Элбек Маматсоилович – Шеробод тумани 36-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Абдуллаев Нуриддин Нарзуллаевич – Шеробод тумани 36-сонли умумтаълим мактаби директори;
5. Сайдуллаев Жонибек Ёқубович – Маҳалла фаоли;
6. Тўраева Юлдуз Бобомуродовна – Маҳалла фаоли;
7. Ҳодиев Ҳусниддин Салоҳиддинович – Хусусий тадбиркор;
8. Шарифова Дилфуза Музаффаровна – Шеробод тумани 36-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Норраев Курбон Нурраевич – Фермер хўжалиги ишчиси;
10. Норматов Охун Достон ўғли – Маҳалла фаоли;
11. Бердиева Хурия Шомуродовна – Хусусий тадбиркор;
12. Мейлиқулова Меҳринисо Сайдуллаевна - Маҳалла хотин-қизлар етакчиси;
13. Турдиев Ғани Абдихафизович - Шеробод тумани “Қизилолма” маҳалла фуқаролар йиғини жамоатчи инспектори.
67-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Қизилолма” маҳалла фуқаролар йиғини, Шалқон қишлоғи Шалқон кўчаси 66-уйдаги 36-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-83

68-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ғаффорова Муқаддас Тўхтаевна – Шеробод тумани 12-сонли умумтаълим мактаби психологи.
Раис ўринбосари
2. Хўжамов Тошбўри Ражабович – Шеробод тумани “Уч ёғоч” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Котиб
3. Шомуродов Исроил Махмудович – Шеробод тумани 12-сонли умумтаълим мактаби хўжалик ишлари мудири.
Аъзолари
4. Амонов Зафар Сувонович – Шеробод тумани 12-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси;
5. Рўзимуротова Ҳулкар Мухидиновна – Шеробод тумани “Уч ёғоч” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли;
6. Беккелдиева Санобар Мўминовна – Шеробод тумани “Уч ёғоч” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
7. Мадумарова Гулмира Ғайратовна – Хусусий тадбиркор;
8. Шомуродова Севара Жўрабоевна – Шеробод тумани 12-сонли умумтаълим мактаби ҳамшираси;
9. Баротов Мухиддин Сохибович – Хусусий тадбиркор;
10. Кенжаев Эгамберди Худойбердиевич – Шеробод тумани 12-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Хўшмуродов Феруз Баҳодирович – Маҳалла фаоли;
12. Тоғаев Иброхим Шодмонович - Тадбиркор;
13. Бозоров Хасан Рустамович - Хусусий тадбиркор.
68-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Уч ёғоч” маҳалла фуқаролар йиғини, Уч ёғоч қишлоғи Уч ёғоч кўчаси 39-А уйдаги 12-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-68, +99855-451-30-84

69-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Бобоева Дилдора Рўзибоевна – Шеробод тумани 33-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Ўзбеков Маҳмуд Шомуродович – Шеробод тумани “Пошхурт” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Мусулмонов Отабек Бахтиёр ўғли – Шеробод тумани “Пошхурт” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Абдухалилов Ихтиёр Бахтиёрович – Шеробод тумани 33-сонли умумтаълим мактаби директори;
5. Бабаева Гўзал Рўзибоевна – Хусусий тадбиркор;
6. Зиётов Илҳом Бахтиёрович – Маҳалла фаоли;
7. Баротов Суннатилло Худойқулович – Шеробод тумани 33-сонли умумтаълим мактаби хўжалик ишлари бўйича директор ўринбосари;
8. Қобилова Мастура Ҳасан қизи – Хусусий тадбиркор;
9. Аминова Умида Ораловна – Шеробод тумани 33-сонли умумтаълим мактаби котибаси;
10. Чориёрова Клара Тўра қизи – Маҳалла фаоли;
11. Жўраев Тошмурод Нормуродович – Шеробод тумани “Пошхурт” маҳалласи фаоли
12. Қулмуродов Зойир Холмуродович - Пенсияда (собиқ ИИБ ходими);
13. Баротов Акмал Холмирзаевич - Тадбиркор.
69-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Уч ёғоч” маҳалла фуқаролар йиғини, Уч ёғоч қишлоғи Уч ёғоч кўчаси 99-А уйдаги
33-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-61, +99855-451-30-86

70-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Дехқонов Отабек Валиевич – 49509 ҳарбий қисм командири.
Раис ўринбосари
2. Бобоев Аъзамжон Акрамжон ўғли – 49509 ҳарбий қисм командирининг ўринбосари
Котиб
3. Рахимов Рустамжон Анваржонович – 49509 ҳарбий қисм хизматчиси.
Аъзолари
4. Мўминов Улуғбек Анварович – 49509 ҳарбий қисм хизматчиси;
5. Султонов Иқболжон Сойибназарович – 49509 ҳарбий қисм хизматчиси;
6. Иргашев Сайдулло Мухаммаджонович – 49509 ҳарбий қисм хизматчиси;
7. Латипов Мухаммаджон Абдукаххорович – 49509 ҳарбий қисм хизматчиси;
8. Ботиров Дилмурод Ахаджонович – 49509 ҳарбий қисм хизматчиси;
9. Хасанов Азизбек Бурхонович – 49509 ҳарбий қисм хизматчиси;
70-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Майдон” аҳоли пункти 49509-ҳарбий қисм биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-85, +99899-673-22-17, +99895502-19-49

71-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Холиёров Хайдарбек Бўтаёрович – Шеробод тумани 25-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Жўраев Элдор Улашович – Шеробод тумани “Вандоб” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари.
Котиб
3. Худоёров Одил Мирзаевич – Шеробод тумани 25-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Аъзолари
4. Саидова Гуландон Чориевна – Шеробод тумани 81-Оилавий поликлиникаси хамшираси;
5. Тангриева Норой Худойкуловна – Шеробод тумани “Вандоб” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
6. Саидов Зокир Ўткирович – Тадбиркор;
7. Сатторова Нафосат Холназаровна – Хусусий тадбиркор;
8. Бегматов Хамро Амирович – Тадбиркор;
9. Исломова Фотима Холмуминовна – Тадбиркор;
10. Худоёрова Санобар Алиёровна - Шеробод тумани 25-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Омонниёзов Ботир Бозорович - Маҳалла фаоли;
12. Турсунов Аскадр Пўлатович - Шеробод тумани 25-сонли умумтаълим мактаби кутубхоначиси;
13. Сатторов Шавкат Жумаевич - Тадбиркор;
71-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Вандоб” маҳалласи, Шержон қишлоғи Шержон кўчаси 76-уйдаги 25-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-31,+99855-451-30-88

72-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Жумаева Норхол – Шеробод тумани “Вандоб” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Раис ўринбосари
2. Тошбадалов Фахриддин Мухаммадиевич – Шеробод тумани 24-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Котиб
3. Жумаева Гуландон Ўзбековна – Шеробод тумани 24-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Ғаффорова Зебинисо Жалиловна – Шеробод тумани 24-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Бозоров Илҳом Исмоилович – Шеробод тумани 24-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Қурбонова Марям Темировна – Маҳалла фуқаролар йиғини хотин-қизлар етакчиси;
7. Баратова Санобар Давлатовна – Хусусий тадбиркор;
8. Махматмирзаева Ўғилшот Қудратовна – Хусусий тадбиркор;
9. Ниязова Умида Заировна – Маҳалла фуқаролар йиғини фаоли;
10. Қодирова Сайёра Воҳидовна - Маҳалла фуқаролар йиғини фаоли;
11. Жўраев Пўлат Хўшбоқович - Шеробод тумани 24-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
72-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Вандоб” маҳалла фуқаролар йиғини, Вандоб қишлоғи Вандоб кўчаси 12-уйдаги 24-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-39-38, +99855-451-40-13

73-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Киличев Жасурбек Абдулхакимович – Шеробод тумани 23-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Қулсахатов Ибрагим Абдураззоқович – Шеробод тумани “Чорбоғ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари.
Котиб
3. Саидов Нурмамат Тошмаматович – Шеробод тумани 23-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Хаманов Эркинбой – Маҳалла фаоли;
5. Шукуров Азамат Зиядуллаевич – Хусусий тадбиркор;
6. Холтожиева Дилфуза Турсунтошевна – Маҳалла фуқаролар йиғини фаоли;
7. Чориев Шерали Журабоевич – Хусусий тадбиркор;
8. Қулсахатов Зоир Темирович – Маҳалла фаоли;
9. Eргашев Одил Жўраевич – Шеробод тумани 23-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
73-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Чорбоғ” маҳалла фуқаролар йиғини, Ғоз қишлоғи Ғоз кўчаси 32-уйдаги 23-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-25, +99855-451-40-15

74-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Менглиев Эшмат Тўраевич – Шеробод тумани "Хўжаикон туз" масъулияти чекланган жамияти бош муҳандиси.
Раис ўринбосари
2. Eшназаров Баҳодир Жовлиевич – Шеробод тумани 22-сонли умумтаълим мактаби директори.
Котиб
3. Холиёров Фахриддин Абдихоликович – Шеробод тумани 22-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
Аъзолари
4. Холмуратов Анвар Қулмуратович – Шеробод тумани тиббиёт бирлашмаси “Чорбоғ” қишлоқ врачлик пункти катта фельдшери;
5. Жумаев Санжар Шомуродович – Маҳалла фаоли;
6. Бердиёров Ойбек Ҳамроевич – Шеробод тумани 22-сонли умумтаълим мактаби психологи;
7. Холмуротов Турғун Тўрабоевич – Шеробод тумани 22-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Абдуллаева Шарофат Абдукаримовна – Шеробод тумани “Чорбоғ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
9. Жўраева Гулноза Тўраевна – Шеробод тумани 45-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Ашуров Мухаммад - Шеробод тумани 45-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Жумаев Акмал Ашурович - Шеробод тумани 45-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
12. Мамадиёрова Насиба Жумаевна - Шеробод тумани “Хўжаикон туз” масъулияти чекланган жамияти кадрлар бўлими бошлиғи;
13. Жумаев Аббос Ашурович - Шеробод тумани тиббиёт бирлашмаси “Чорбоғ” қишлоқ врачлик пункти катта фельдшери.

74-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Чорбоғ” маҳалла фуқаролар йиғини, Чорбоғ кўчаси 357-уйдаги “Хўжаикон туз” масъулияти чекланган жамияти маъмурий биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-36, +99855-451-40-18

75-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Аминов Захириддин Камолиддинович – Шеробод тумани 1-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Аллаёрова Ойтўла Ғудаловна – Шеробод тумани “Қўрғон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Котиб
3. Хожаева Гулнора Жўраевна – Шеробод тумани 1-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Қулатова Раъно Чориевна – Пенсияда
5. Холлиева Малохат Нурмаматовна – Шеробод тумани “Қўрғон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
6. Олимова Мафтуна Фахриддиновна – Хотин-қизлар етакчиси;
7. Халилова Лобар Бойматовна – Шеробод тумани 1-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Инсопов Рамазон Исломович – Маҳалла фаоли;
9. Хаитов Шерзод Қудрат ўғли – Шеробод тумани 1-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Боқижонов Алижон Яхё ўғли - Хусусий тадбиркор;
11. Шайқулова Бахтигул Холдавлатовна - Маҳалла фаоли;
12. Болтаева Саида Чоршанбиевна - Шеробод тумани маданият бўлими иш юритувчиси;
13. Саломова Наргиза Худойбердиевна - Шеробод тумани маданият бўлими мутахассиси;
75-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Қўрғон” маҳалла фуқаролар йиғини Мустақиллик кўчаси 126-уйдаги Туман Маданият бўлими биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-86, +99855-451-40-19

76-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Саидова Нигора Ражаббоевна – Шеробод тумани 8-сонли болалар мусиқа ва санъат мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Нормуминов Абдувосид Абдурахмонович – Шеробод тумани 27-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Котиб
3. Шарипов Баҳодир Файзиевич – Шеробод тумани 8-сонли болалар мусиқа ва санъат мактаби директор ўринбосари.
Аъзолари
4. Қаршиева Матлуба Йўлдошовна – Шеробод тумани “Галагузар” маҳалла фуқаролар йиғини мутахассиси;
5. Мустафоқулов Худойберди Хурсанқулович – Хусусий тадбиркор;
6. Хайдаркулов Рузимахмат Абдухамидович – Шеробод тумани 27-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Темирова Садбарг Нурмаматовна – Маҳалла фаоли;
8. Норбоева Ҳикоят Эшқувватовна – Шеробод тумани 27-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Нормуродов Илёс Отамуротович – Хусусий тадбиркор;
10. Хайитов Ўткир Эшпўлатович - Шеробод тумани 27-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Худойназарова Зулхумор Очиловна - Хусусий тадбиркор;
12. Ирисова Ўралтош Сафаровна - Маҳалла фаоли;
13. Алибоева Сожида Тўраевна - Шеробод тумани тиббиёт бирлашмаси ҳамшираси;
76-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Галагузар” маҳалла фуқаролар йиғини, Сой соҳили кўчаси 12-уйдаги 8-сон болалар мусиқа ва санъат мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-65, +99855-451-40-23

77-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Йўлдошева Мархабо Шокировна – Шеробод тумани 42-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Қиличев Шайдулла Нормуродович – Шеробод тумани 42-сонли умумтаълим мактаби директори.
Котиб
3. Мамашукуров Холмўмин Хаитович – Шеробод тумани “Ёшлик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Аъзолари
4. Нормаматова Шаҳло Абдуҳамидовна – Маҳалла фаоли;
5. Сатторова Барно Шохдоровна – Шеробод тумани 42-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Ҳайдарова Ҳуснобод Бўриевна – Хусусий тадбиркор;
7. Аҳмедова Санобар Маматқобиловна – Шеробод тумани 42-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Ражабова Дилдора Саъдуллаевна – Маҳалла фаоли;
9. Жумаева Маърифат Рамазоновна – Шеробод тумани 42-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Ғаффаров Муҳриддин Алимович - Хусусий тадбиркор;
11. Хўжаева Бўритош Бердимуродовна - Шеробод туман марказий шифохонасига қарашли Болалар поликлиникаси
хамшираси;
12. Мирзаева Гулбаҳор Ғаффоровна - Маҳалла фаоли;
13. Самадова Дилфуза Абдусаломовна - Шеробод тумани давлат архиви фонд сақловчиси;
14. Рахмонов Баҳодир Эралиевич - Шеробод тумани Давлат архиви етакчи архивчиси;
15. Нориев Акбар Ахмедович - Хусусий тадбиркор.
77-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани Қўрғон маҳалла фуқаролар йиғини, Охунбобов кўчаси 15-уйдаги Давлат архиви биноси.
Телефон рақами: +99855-451-39-13

78-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Раупова Сабоҳат Бўриевна – Шеробод тумани 33-Давлат мактабгача таълим ташкилоти директори.
Раис ўринбосари
2. Турсунов Абдишукур Убайдуллаевич – Шеробод тумани “Буюк ипак йўли” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Котиб
3. Баротова Сайёра Мамаражабовна – Шеробод тумани 66-сонли умумтаълим мактаби ходими;
Аъзолари
4. Қиёмов Аслиддин Сайфиддинович – Шеробод тумани 66-сонли умумтаълим мактаб психологи;
5. Пайғамова Майсара Элмуродовна – Шеробод тумани 66-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси;
6. Султонов Абдусалом Турдиевич – Хусусий тадбиркор;
7. Қодирова Сайёра Норматовна – Маҳалла фаоли;
8. Қулматов Баҳтиёр Очилович – Хусусий тадбиркор;
9. Раҳимов Алишер Чориевич – Маҳалла фаоли;
10. Абдуқодирова Шарофат Қаххоровна - Шеробод тумани 66-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси;
11. Тожиев Акбар Жўраевич - Хусусий тадбиркор;
12. Носиров Жасурбек Тохирович - Шеробод тумани 66-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси;
13. Йўлдошева Гуласал ХХХ - Хотин-қизлар етакчиси;
78-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Буюк ипак йўли” маҳалла фуқаролар йиғини, Б. Нозим кўчаси 37-уйдаги Баркамол авлод болалар маркази биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-96, +99855-451-40-24

79-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Чориев Шавкат Эшпўлатович – Шеробод тумани “Баҳор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Раис ўринбосари
2. Парпиев Турғун Нормуминович – Шеробод тумани 4-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси.
Котиб
3. Алибоев Набижон Нарзуллаевич – Шеробод тумани “Баҳор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари.
Аъзолари
4. Гафурова Интизор Шухратовна – Маҳалла фаоли;
5. Рахматова Рисолат Азаматовна – Шеробод тумани “Баҳор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
6. Аллаев Ўрал Дилмуродович – Шеробод тумани 6-ИМИ Чақириққача ёшларни тайёрлаш рахбари
7. Пайгамова Малохат Эшмуродовна – Шеробод тумани 2-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси;
8. Мусурмонов Эркин Мамадиёр ўғли – Шеробод тумани Газ таъминоти участкаси етакчи муҳандиси
9. Мухторова Дилором Сафаровна – Маҳалла фаоли;
10. Кулмуминова Сохиба Хазраткуловна - Маҳалла фаоли;
11. Панжибоева Ёркинабону Хасан қизи - Маҳалла фаоли;
12. Бўронов Санжар Мамарасулович - Шеробод тумани Болалар ва ўсмирлар спорт мактаби ўқитувчиси;
13. Мисирова Дилором Норбоевна - Шеробод туман тиббиёт бирлашмаси ходими
79-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Баҳор” маҳалла фуқаролар йиғини, Тошкент кўчаси 47-уйдаги Шеробод қурилиш ва халқ ҳунармандлиги касб-ҳунар коллежи биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-99, +99855-451-40-28

80-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ҳимматова Нодира Нормаматовна – Шеробод тумани 2-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Раис ўринбосари
2. Қулматов Сардор Бахтиёрович – Шеробод тумани 2-сонли умумтаълим мактаб директор ўринбосари.
Котиб
3. Амирқулов Элёр Юсуфович – Шеробод тумани 2-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Пайғамова Санобар Хўшбоқовна – Маҳалла фаоли;
5. Тўраева Шаҳодат Муҳаммадризоевна – Шеробод тумани 66-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Файзиев Нодиржон Собирович – Шеробод тумани 2-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Абдуллаева Турсуной Хафизовна – Шеробод тумани 6-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси;
8. Тўлаева Фазолат Омоновна – Шеробод тумани “Хўжги” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
9. Ўринов Хамид Хаитмуродович – Шеробод тумани 6-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси;
10. Болтаев Зоҳид Мусурмонқул ўғли - Хусусий тадбиркор;
11. Рустамов Шерзод Шермухаммедович - Шеробод тумани “Хўжги” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
12. Бўриева Феруза Тохировна - Маҳалла фаоли;
13. Абирова Юлдуз Амирқуловна - Шеробод тумани 2-сонли умумтаълим мактаби кутубхоначиси.
80-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Баҳор” маҳалла фуқаролар йиғини, Соҳибкор кўчаси 101-уйдаги 2-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-37-58, +99855-451-40-31

81-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Темирова Дилфуза Сайфиддиновна – Шеробод тумани 27-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Хабибуллаев Шермухаммад Шербоевич – Шеробод тумани 27-сонли умумтаълим мактаб директор ўринбосари.
Котиб
3. Турсунова Гулшод Жумаевна – Шеробод тумани 27-сонли умумтаълим мактаб иш юритувчиси.
Аъзолари
4. Чуянов Хасан Эркинович – Маҳалла фаоли;
5. Аминов Камол Асадуллаевич – Шеробод тумани 27-сонли умумтаълим мактаби психологи;
6. Тулаганова Зебо Рустамовна – Маҳалла фаоли;
7. Химматов Жасур Вахобович – Хусусий тадбиркор;
8. Зайниддинов Меҳриддин Камолович – Нафақада;
9. Бобожонов Хаким Очилович – Маҳалла фаоли;
10. Бобохўжаева Фарида Нуритдиновна - Шеробод тумани “Тароқли” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
11. Хўжамуродова Манзура Азаматовна - Шеробод тумани “Тароқли” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли;
81-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Тароқли” маҳалла фуқаролар йиғини, Сурхон кўчаси 52-уйдаги Давлат хизматлари маркази биноси.
Телефон рақами: +99855-451-37-60, +99855-451-40-37

82-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Жавлиев Отабек Тўраевич – Шеробод Педагогика коллежи директори.
Раис ўринбосари
2. Алимардонов Қиём Шарафович – Шеробод тумани “Балхигузар” маҳалла фуқаролар йиғини раиси;
Котиб
3. Давронов Суннат Паттаевич – Шеробод Педагогика коллежи директори ўринбосари.
Аъзолари
4. Маматалиев Дилмурод Дўсбоевич – Шеробод туман Ер тузиш ва кучмас мулк кадастри давлат корхонаси мавсумий мутахассиси;
5. Ўтаганова Ўғилой Тўрановна – Шеробод Педагогика коллежи ўқитувчиси;
6. Миразаров Шомурод Панжиевич – Шеробод Педагогика коллежи психологи;
7. Менглиев Илҳом Тошшиевич – Шеробод тумани 6-Давлат мактабгача таълим ташкилоти мусиқа рахбари;
8. Қурбонова Умида Ўнгбоевна – Маҳалла фаоли;
9. Жавлиева Гўзалхон Тўраевна – Шеробод Ахборот-кутубхона маркази кутубхоначиси;
10. Тўраев Аброр Алишер ўғли - Хусусий тадбиркор;
11. Азимов Бехруз Боймуродович - Шеробод Педагогика коллежи ўқитувчиси.
82-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Балхигузар” маҳалла фуқаролар йиғини, А. Темур кўчаси 2-уйдаги Шеробод педагогика коллежи биноси.
Телефон рақами: +99855-451-37-68, +99855-451-40-39

83-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Худойбердиева Назира Мамарасуловна – Шеробод тумани 68-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Азимов Шавкат Холмўминович – Шеробод тумани 68-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Котиб
3. Юсупов Дилмурод Бозорович – Шеробод тумани 68-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Жураев Шерали Нормўминович – Маҳалла фаоли;
5. Бобоқулова Чарос Бахтиёр қизи – Шеробод тумани 68-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси;
6. Исломқулова Гулжамол Рустамовна – Хусусий тадбиркор;
7. Eшқуватов Бахром Эшмуродович – Маҳалла фаоли;
8. Чориева Қизларбас Холмуродовна – Шеробод тумани 68-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Бекмуродов Аслиддин Насриддинович – Зооинженер;
10. Турсунова Хафиза Дўстмуродовна - Маҳалла фаоли;
11. Бегматов Шахзод Шухрат ўғли - Хусусий тадбиркор;
83-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Мажнунтол” маҳалла фуқаролар йиғини, Беруний кўчаси 4-В уйдаги 68-сонли умумтаълим мактаби филиали биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-98, +99855-451-40-51

84-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Дадаева Насиба Норматовна – Шеробод тумани 28-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Бўронов Жасур Бобомуродович – Шеробод тумани 28-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Котиб
3. Жураев Акмал Абдумуминович – Хусусий тадбиркор.
Аъзолари
4. Норқобилов Шермамат Турсунқобилович – Шеробод тумани “Чағатой” маҳалла фуқаролар йиғини раиси;
5. Усмонов Мансур Турсунович – Шеробод тумани “Чағатой” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
6. Маматалиева Малика Юсуповна – Шеробод тумани “Чағатой” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
7. Шайманов Тўхтамиш Тўрақулович – Шеробод тумани 28-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Eшиева Гавхар Фармоновна – Маҳалла фаоли;
9. Болтаев Умид Холтўраевич – Шеробод тумани 28-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари;
10. Разоқов Шерали Зиёдуллаевич - Хусусий тадбиркор;
11. Тоғаев Турди Қурбонович - Нафақада;
84-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Чағатой” маҳалла фуқаролар йиғини, Чағатой кўчаси 13-уйдаги 28-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-65, +99855-451-40-53

85-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Менглиева Ойсулув Жамгировна – Шеробод тумани 29-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Хасанов Холмурод Эшмуродович – Хусусий тадбиркор;
Котиб
3. Хўшбоқов Мухиддин Равшанович – Шеробод тумани 29-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Жўраев Шоди Маматович – Хусусий тадбиркор;
5. Мамаюсупова Ойсулув Панжи қизи – Шеробод тумани 29-сонли умумтаълим мактаби кадрлар менижери;
6. Мавланов Санжар Саидмуродович – Маҳалла фаоли;
7. Жумаев Холбой Қурбонович – Шеробод тумани 29-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Eшқурбонов Бобомурод Илҳом ўғли – Хусусий тадбиркор;
9. Жумақулова Замира Абдумуродовна – Шеробод тумани 29-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Алмардонов Норбўта Ўринтошович - Маҳалла фаоли;
11. Фаткулин Шерзод Худойбердиевич - Хусусий тадбиркор;
12. Қўшоқова Хадича Норқуватовна - Хусусий тадбиркор;
13. Маннатов Илёс Шотўраевич - Шеробод тумани “Бойбулоқ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
14. Алмуродова Майрам Обилқосимовна - Шеробод тумани “Бойбулоқ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
15. Ахмедов Алишер Алимович - Шеробод тумани 80-ҚОП мудири
85-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Бойбулоқ” маҳалла фуқаролар йиғини, Бойбулоқ қишлоғи Тараққиёт кўчаси 27-уйдаги 29-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-71, +99855-451-40-56

86-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Хожимуродова Дилфуза Эшболтаевна – Шеробод тумани 37-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Раис ўринбосари
2. Омонов Ўрал Абдурахмонович – Шеробод тумани 37-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Котиб
3. Маманиёзов Равшан Зиёдуллаевич – Шеробод тумани 37-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Дониев Панжи Ҳусанович – Шеробод тумани “Бойбулоқ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
5. Шарипов Умид Тошиевич – Шеробод тумани 37-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Нуриддинова Саломат Ҳасановна – Маҳалла фаоли;
7. Худоёрова Барногул Турсуновна – Шеробод туман тиббиёт бирлашмаси 80-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси
8. Омонов Шерзод Абдивайитович – Шеробод тумани 37-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Тавашаров Элниёз Режабович – Тадбиркор;
10. Худоёрова Барногул - Шеробод тумани 80-ҚОП бош врачи;
11. Нормуротова Гулнора Тўрамуротовна - Маҳалла фаоли;
12. Нормуродова Хулкар Турдимуродовна - Шеробод тумани 37-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
13. Омонов Абсаттор Абдурахмонович - Хусусий тадбиркор;
86-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Бойбулоқ” маҳалла фуқаролар йиғини, Боботепа кўчаси 76-уйдаги 37-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-74, +99855-451-40-57

87-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Маматқулова Санобар Ахатовна – Шеробод тумани “Чўмишли” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Абдихолиқов Абдимажид Хуррамович – Шеробод тумани 14-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Котиб
3. Абдухолиқов Шохрух Жўраевич – Шеробод тумани 14-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Бердиев Ориф Тожимуродович – Маҳалла фаоли.
5. Тўраев Комилжон Тўраевич – Шеробод тумани 14-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси.
6. Ўроқов Абдусалом Бойқобилович – Хусусий тадбиркор;
7. Алламуродов Жаҳонгир Шапахатович – Маҳалла фаоли;
8. Жўраева Мохира Ғуломовна – Шеробод тумани “Чўмишли” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
9. Юлдошев Бўри Файзуллаевич – Шеробод тумани 87-ҚОП фельдшери;
10. Қушоқова Манзура Маматқобиловна - Шеробод тумани 87-ҚОП хамшираси;
11. Бозоров Баходир Ибрагимович - Шеробод тумани “Чўмишли” маҳалла фуқаролар йиғини меҳнат инспектори;
12. Ўтаганова Сожида Холмўминовна - Шеробод тумани 87-ҚОП хамшираси;
13. Нормўминова Лобар Тўлқин қизи - Шеробод тумани 35-Давлат мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси.
87-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Чўмишли” маҳалла фуқаролар йиғини, Муқумий кўчаси 50-А уйдаги 14-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-79, 99855-451-40-59

88-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Мустаев Тура Абдуғаффорович – Шеробод тумани “Чуқуркўл” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Раис ўринбосари
2. Қаршиев Боходир Чориевич – Шеробод тумани 15-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Котиб
3. Зиёев Мухриддин Мамашукурович – Шеробод тумани 15-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Норбоев Алмурод Хайитмуродович – Хусусий тадбиркор;
5. Рўзиев Шерали Мусурмонқулович – Маҳалла фаоли;
6. Рўзиев Бахриддин Юнусович – Хусусий тадбиркор;
7. Шодиев Ориф Шералиевич – Маҳалла фаоли;
8. Менглиева Гулбахор Панжиевна – Шеробод тумани 36-Давлат мактабгача таълим ташкилоти ходими;
9. Ортиқова Феруза Бозоровна – Хусусий тадбиркор;
10. Бўтаева Дилором Ахматовна - Шеробод тумани 15-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Eшбоева Саломат Жовлиевна - Шеробод тумани Чуқуркўл ҚОП фельдшери;
12. Eшбоев Панжи - Маҳалла фаоли;
13. Қултоев Бахриддин Норқулович - Маҳалла фаоли.
88-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Чуқуркўл” маҳалла фуқаролар йиғини, Чуқуркўл қишлоғи Чуқуркўл кўчаси 101-уйдаги 15-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-82, +99855-451-40-71

89-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тиловов Самандар Маматалиевич – Шеробод тумани 67-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Йўлдошев Зарифжон Зулфиқорович – Шеробод тумани 67-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Котиб
3. Eшимов Ғулом Ёқубович – Шеробод тумани 67-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Тоғаев Панжи Жабборович – Шеробод тумани “Чуқуркўл” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
5. Тиловов Мансур Эргашевич – Тадбиркор;
6. Eргашев Эшниёз Эргашевич – Маҳалла фаоли;
7. Мадиева Наима Усмоновна – Хусусий тадбиркор;
8. Ўразова Гулсара Хўшбоқовна – Шеробод тумани 67-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Жўраева Салима Жўраевна – Маҳалла фаоли;
10. Маматова Латофат Ботировна - Шеробод тумани 67-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Очилова Мавлуда Панжиевна - Хусусий тадбиркор;
89-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Чуқуркўл” маҳалла фуқаролар йиғини, Гегирдак қишлоғи Гегирдак кўчаси 28-уйдаги 67-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-85, +99855-451-40-73

90-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Хушбоков Шерниёз Кучкинович – Шеробод тумани 31-сонли умумтаълим мактаб директори.
Раис ўринбосари
2. Хуррамов Шодмон Алланазарович – Шеробод тумани 31-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Котиб
3. Нурмаматов Баходир Сафарович – Шеробод тумани 31-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Чоршанбиева Раъно Ярашовна – Маҳалла фаоли;
5. Омонов Одил Маманазарович – Шеробод тумани “Ғўрин-Гиламбоб” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
6. Пардаев Мухтор Абдусаломович – Хусусий тадбиркор;
7. Бегимкулов Абдираззок Абдирасулович – Маҳалла фаоли;
8. Абдузоирова Махфуза Хонимкуловна – Маҳалла фаоли;
9. Жўраева Муштарий Шариповна – Шеробод тумани 31-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси;
10. Чориева Шахноза Хакимовна - Хусусий тадбиркор;
11. Нормуминов Мухиддин Шайдулович - Шеробод тумани 31-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
12. Сулаймонов Бахтиёр Рузибоевич - Томорқа ер эгаси;
13. Қаршиева Нигора Худойбердиевна - Маҳалла фаоли;
90-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Ғўрин-Гиламбоб” маҳалласи, Мустақиллик кўчаси 49-уйдаги Шеробод тумани “Sherobod Textile Invest” МЧЖ биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-89, +99855-451-40-76

91-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Набиев Олим Абдураззоқович – Шеробод тумани 72-сонли умумтаълим мактаб директори.
Раис ўринбосари
2. Игамбердиев Нурали Эшмаматович – Шеробод тумани 72-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси.
Котиб
3. Шайманов Хусан Норқувват ўғли – Хусусий тадбиркор.
Аъзолари
4. Вафоев Иброхим Ахмадович – Шеробод тумани 31-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси;
5. Жумаев Абдураззоқ Норбекович – Шеробод тумани 72-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси;
6. Хўшбоқова Сайёра Кучкиновна – Шеробод тумани 31-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси;
7. Маъмуродова Адолат Уроловна – Маҳалла фаоли;
8. Сулаймонов Арзи Рўзибоевич – Шеробод тумани 72-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси;
9. Тошбоев Соатмурод Амирович – Хусусий тадбиркор;
10. Eшмаматова Назокат Асадуллаевна - Маҳалла фаоли;
11. Ғоипов Тўлқин Худойбердиевич - Шеробод туманидаги “Ғўрин-Гиланбоб” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
91-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Ғўрин-Гиламбоб” маҳалла фуқаролар йиғини, Ёшлик кўчаси 36-уйдаги 72-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-91, +99855-451-40-78

92-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Шайманова Сайёра Болтаевна – Шеробод тумани 20-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси.
Раис ўринбосари
2. Имамов Чори Эшбоевич – Шеробод тумани 1-сон касб-ҳунар мактаби директори.
Котиб
3. Аннақулов Жасур Панжибоевич – Шеробод тумани 20-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Маманазаров Мамарайим Мамарасулович – Шеробод тумани 30-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси;
5. Шерданова Назокат – Шеробод тумани 1-сон касб-ҳунар мактаби устаси;
6. Мухаммадиев Шокир Зокирович – Шеробод тумани 20-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси;
7. Одинаева Сафархол Бўриевна – Шеробод тумани 30-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси;
8. Мамирзаев Сайдали Мамирзаевич – Шеробод тумани “Ҳакимобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси;
9. Қаюмов Жамшид Замонович – Шеробод тумани 30-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси;
10. Турдиқулов Чаққон Салимович - Маҳалла фаоли;
11. Нуралиев Шокир Шодмонович - Маҳалла фаоли;
92-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Ҳакимобод” маҳалла фуқаролар йиғини, Рабатак кўчаси 1-уйдаги 1-сон касб-ҳунар мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-92, +9985-5451-60-11

93-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Махмудмирзаева Бибидона Ўразовна – Шеробод тумани 64-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси.
Раис ўринбосари
2. Рўзиев Қудрат Маматқулович – Шеробод тумани 64-сонли умумтаълим мактаб директори.
Котиб
3. Омондавлатов Отабек Чориевич – Шеробод тумани 64-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Алиев Фахриддин Усмон ўғли – Хусусий тадбиркор;
5. Бозоров Жумамурод Маҳаматович – Маҳалла фаоли;
6. Қурбонова Райхон Мухаммадиевна – Шеробод тумани 64-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси;
7. Бўтаев Шокир Нурқобилович – Маҳалла фаоли;
8. Eгамшукурова Мақсуда Махамадиевна – Тадбиркор;
9. Махмудов Тошмурот – Хусусий тадбиркор;
10. Хўжақулов Тўхтамиш Хакимович - Маҳалла фаоли;
11. Аллаёрова Гулсанам Рахмон қизи - Шеробод тумани 62-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси;
12. Бозорова Сафаргул Хурсандовна - Шеробод тумани 64-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси;
13. Астанақулов Турабек Узоқберди ўғли - Шеробод тумани 62-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси;
93-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Навбур” маҳалла фуқаролар йиғини, Юсуфобод кўчаси 18-А уйдаги 64-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-93, +99855-451-60-14

94-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Алиёров Нуриддин Қудратович – Шеробод тумани 39-сонли умумтаълим мактаб директори.
Раис ўринбосари
2. Алисаидов Абдишукур Жумаевич – Шеробод тумани “Навбур” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Котиб
3. Мисиров Абдушокир Сафарович – Шеробод тумани 39-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Аъзолари
4. Мисиров Абдулазиз Сафарович – Шеробод тумани 39-умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Қултўраев Аврук Махамматқулович – Хусусий тадбиркор;
6. Жўраева Гулчеҳра Аллаёровна – Шеробод тумани 39-сонли умумтаълим мактаби тиббиёт ходими;
7. Хайдарова Махбуба Арабовна – Шеробод тумани 39-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Болтаев Хайриддин Исмоилович – Сурхон ўрмон хўжалик ҳисобчиси;
9. Тўйлиева Улжамол Нормўминовна – Маҳалла фаоли;
10. Абдумуротов Бекзод Тўраевич - Хусусий тадбиркор;
11. Хасанов Бахтиёр Очилдиевич - Маҳалла фаоли;
94-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Навбур” маҳалла фуқаролар йиғини, Истара қишлоғи, Истара кўчаси 69-уйдаги 39-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-94, +99855-451-60-27

95-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Мирзаев Рустам Махмараимович – Шеробод тумани 21-сонли умумтаълим мактаб директори.
Раис ўринбосари
2. Холмуродов Махмуд Махмадқулович – Фермер хўжалиги ҳисобчиси.
Котиб
3. Рамазонов Абдурашид Рахматович – Шеробод тумани 21-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Аъзолари
4. Нарзиева Нигора Холмаматовна – Шеробод тумани 83-ҚОП патронаж хамшираси;
5. Шодмонов Абдужалил Узоқ ўғли – Маҳалла фаоли;
6. Хонимова Саодат Алмардонова – Хусусий тадбиркор;
7. Искандаров Тошбек Эшниёзович – Шеробод тумани 21-сонли умумтаълим мактаби хўжалик ишлари мудири;
8. Чориева Зарифа Ураловна – Шеробод тумани “Деҳқонариқ” маҳалла фуқаролар йиғини жамоатчи инспектори;
9. Нормаматова Махфуза Абсаломовна – Шеробод тумани 21-умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Номозова Мухайё Равшановна - Маҳалла фаоли;
11. Зиёев Абдумалик Жумаевич - Шеробод тумани 31-сонли умумтаълим мактаби омборчиси;
12. Каримов Йўлдош Ўролович - Хусусий тадбиркор;
13. Маманов Жасур Ҳаким ўғли - Шеробод тумани 21-умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
95-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Деҳқонариқ” маҳалла фуқаролар йиғини, Истиқлол кўчаси 2-уйдаги 21-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-67, +99855-451-60-33

96-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Хурсанова Сайёра Абдуллаевна – Шеробод тумани 31-Давлат мактабгача таълим ташкилоти директори.
Раис ўринбосари
2. Бозоров Улфат Шоматович – Шеробод тумани “Деҳқонариқ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Котиб
3. Каримова Турсуной Ўрал қизи – Шеробод тумани 31-Давлат мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси.
Аъзолари
4. Чориев Абдураззоқ Панжиевич – Шеробод тумани “Дехқонариқ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
5. Қамбаров Қосим Нормўминович – Шеробод тумани 83-ҚОП ходими;
6. Йўлдошов Бахтиёр Эшбўриевич – Маҳалла фаоли;
7. Қулматов Фазлиддин Хўжамуродович – Шеробод тумани 83-ҚОП хўжалик ишлари мудири;
8. Алмуратова Раъно Абулқосимовна – Шеробод тумани “Деҳқонариқ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
9. Норбоев Олтибой Қаршиевич – Маҳалла фаоли;
10. Мавлонова Сайёра Анваровна - Шеробод тумани 21-умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Қулматова Гулсара Дўсмуродовна - Шеробод тумани 83-ҚОП патронаж хамшираси;
12. Қулматова Сохиба Собировна - Шеробод тумани 21-умумтаълим мактаби кутубхоначиси;
13. Чориев Хурсан Ботирович - Нафақада
96-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Деҳқонариқ” маҳалла фуқаролар йиғини Ўзбекистон кўчаси 59-уйдаги 83-сонли оилавий поликлиника биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-75, +99855-451-60-39

97-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Худойбердиева Сафия Тўхташевна – Шеробод тумани “Гулчинор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Қувондиқов Акмал Бадалович – Шеробод тумани “Гулчинор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Котиб
3. Арзиев Эштемир Жўраевич – Маҳалла фаоли.
Аъзолари
4. Худойбердиев Сахатмурод Кўчарович – Шеробод тумани 16-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Жўрабоев Жасур Жўрабоевич – Шеробод тумани 16-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Файзиева Шахло Азаматовна – Шеробод тумани 16-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Хўшбоқова Зубайда Қўлдошовна – Маҳалла фаоли;
8. Алимқулов Мурод Сафарович – Шеробод тумани 16-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Абдурахмонов Қобил – Маҳалла фаоли;
10. Бекмурова Замира Турдиевна - Шеробод тумани 83-ҚОП хамшираси
11. Юзбоева Дилбар Ҳамроевна - Шеробод тумани 83-ҚОП хамшираси
12. Тангриев Жаҳонгир Муҳаммадиевич - Шеробод тумани 16-умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси;
13. Бойназаров Бобир Исмоилжон ўғли - Маҳалла фаоли.
97-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Гулчинор” маҳалла фуқаролар йиғини, Чинобод кўчаси 196-уйдаги 16-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-87, +99855-451-60-41

98-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Исматова Дилором Узоқовна – Шеробод тумани “Меҳнатобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Сафаров Худоймурод Қорабоевич – Шеробод тумани “Меҳнатобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Маллаев Мухиддин Хушназарович – Шеробод тумани “Меҳнатобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари.
Аъзолари
4. Ҳасанов Баҳриддин Мирзаевич – Шеробод тумани 19-сонли умумтаълим мактаби директори;
5. Хасанов Баходир Мисирович – Хусусий тадбиркор;
6. Ҳазратқулов Дилмурод Амонович – Шеробод тумани 19-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Хусанов Тўлқин Бойбўриевич – Хусусий тадбиркор;
8. Сафаров Шомурод Қорабоевич – Маҳалла фуқаролар йиғини фаоли;
9. Усарова Муҳаббат Нортожиевна – Шеробод тумани тиббиёт бирлашмаси 83-ҚОП хамшираси;
10. Шодиев Сафар Рўзибоевич - Хусусий тадбиркор;
11. Рахмонқулова Саодат Турдиевна - Шеробод тумани тиббиёт бирлашмаси 83-ҚОП хамшираси
98-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Меҳнатобод” маҳалла фуқаролар йиғини, Меҳнатобод кўчаси 166-А уйдаги 19-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-37-67, +99855-451-60-42

99-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Шодмонов Анвар Акрамович – Шеробод тумани 70-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Шерматов Умид Алламуродович – Шеробод тумани “Нуртепа” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Норкобилов Салим Суюнович – Шеробод тумани 70-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Шомирова Феруза Сахатмуродовна – Шеробод тумани 70-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Бойбўриева Дилором Қодировна – Маҳалла фаоли;
6. Садатов Ўткир Боҳодирович – Шеробод тумани 4-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Маллаев Абдумалик Абдулазизович – Шеробод тумани 4-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Мухаммадиев Жуманазар Абдалович – Шеробод тумани 70-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Муқумова Дилшода Абдимўминовна – Шеробод тумани 70-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси;
10. Жумаев Турғун Шаймардонович - Хусусий тадбиркор;
11. Қобилова Мухаббат Рахмонқуловна - Мактаб хамшираси;
12. Хидирова Хосият Абдуссаторовна - Шеробод тумани 4-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
13. Ибрагимов Зокир Шодиевич - Шеробод тумани 4-сонли умумтаълим мактаби директори;
14. Сатторов Турғун Оролович - Хусусий тадбиркор;
15. Худоёрова Насиба Тоғаевна - Шеробод тумани 86-сонли оилавий поликлиника хамшираси;
99-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Нуртепа” маҳалла фуқаролар йиғини, Оққўрғон қишлоғи А. Навоий кўчаси 18-уйдаги 70-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-37-70, +99855-451-60-47

100-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Холбоев Рустам Тожиевич – Шеробод тумани 9-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Жумаев Икром Абраевич – Шеробод тумани “Хўжақия-1” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
3. Котиб
4. Eшматов Элбек Олтибоевич – Шеробод тумани 9-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
5. Аъзолари
6. Абдалов Бекназар Худайназар ўғли – Шеробод тумани 9-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси;
7. Чориев Улуғбек Караматович – Шеробод тумани 9-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари;
8. Каримов Назиртош Абдураимович – Шеробод тумани 10-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Ахмедов Жўрабек Холмўминович – Хусусий тадбиркор;
10. Алланазаров Пардабой Норбоевич – Шеробод тумани 10-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Алланазаров Бахтиёр Норбоевич – Шеробод тумани 9-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари;
12. Рахимназаров Умид Чориевич - Шеробод тумани 9-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари;
13. Олтибоев Бобомурод Исмоилович - Шеробод тумани “Хўжақия-1” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
14. Холбоева Гулшод Тожиевна - Маҳалла фаоли;
15. Eгамбердиева Жумагул Худойберди қизи - Шеробод туман 25-Давлат мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси;
16. Алимова Бибинора Шапўлатовна - Шеробод тумани 10-сонли умумтаълим мактаби рус тили фани ўқитувчиси;
17. Қиличова Салима Чориевна - Хусусий тадбиркор;
18. Маматалиева Манзура Абдумажидовна - Шеробод тумани 10-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
19. Раимназарова Феруза Абдухоликовна - Маҳалла фаоли;
100-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Хўжақия-1” маҳалла фуқаролар йиғини, Хўжақия қишлоғи, Хўжақия кўчаси 397-уйдаги 9-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-37-71, +99855-451-60-53

101-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Маматов Нурмухаммат Очилович – Шеробод тумани 8-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Рахмонов Миролим Абдиалимович – Шеробод тумани 8-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Котиб
3. Бўронова Гулноза Асилдиновна – Шеробод тумани “Каттабоғ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари.
Аъзолари
4. Қораев Файзи Жумаевич – Шеробод тумани "Каттабоғ" маҳалла фуқаролар йиғини раиси;
5. Ниёзов Жасур Рашид ўғли – Хусусий тадбиркор;
6. Очилова Наргиза Мамадаминовна – Шеробод тумани 8-умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Тиловова Муқумой Чориевна – Шеробод тумани 8-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Мусурмонқулова Замира Чориевна – Маҳалла фаоли;
9. Қулмуродов Сайидмурод Абдувоҳидович – Шеробод тумани 8-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Сатторов Отабек Азаматович - Маҳалла фаоли;
11. Eшимов Беҳруз Худойберди ўғли - Шеробод тумани 8-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
12. Қувватова Матлуба Шерматовна - Хусусий тадбиркор;
13. Жумаева Сурайё Завқиддиновна - Шеробод тумани “Каттабоғ” маҳалла фуқаролар йиғини ҚВП патронажи;
14. Каримов Нарзулло - Маҳалла фаоли;
15. Юсупов Даврон Шербоевич - Шеробод тумани 8-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
101-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Қуллуқшо” маҳалла фуқаролар йиғини, Исо ат-Термизий кўчаси, 1-уйдаги “Шеробод анор импекс” МЧЖ биноси.
Телефон рақами: +99855-451-39-13, +99855-451-60-57

102-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Аминова Мунира Мусурмонқуловна – Шеробод тумани “Оқтепа” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Абдиев Нурмамат Бойхонович – Шеробод тумани “Оқтепа” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.
Котиб
3. Жўраев Бобомурод Ҳусанович – Шеробод тумани 44-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси.
Аъзолари
4. Музробов Тухтамурод Умарович – Шеробод тумани “Оқтепа” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
5. Хакбердиев Феруз Дустмаматович – Шеробод туман 44-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Абдуламинов Хайрулла Саидович – Шеробод туман 44-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Кишиев Зохидбой Чориевич – Маҳалла фаоли;
8. Йўлдошева Гулноза Холтўраевна – Шеробод туман 44-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Пўлатова Наргиза Шербоевна – Маҳалла фаоли;
10. Шукуров Келдиёр Зиёдуллаевич - Маҳалла фаоли;
11. Худойназарова Гулжамол Эргашевна - Маҳалла фаоли;
12. Музробова Насиба Тўхтамуродовна - Хусусий тадбиркор;
13. Тўраева Дилнавоз Неъматовна - Шеробод туман 44-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
102-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Оқтепа” маҳалла фуқаролар йиғини, Оқтепа кўчаси 18-А уйдаги 44-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-39-16, +99855-451-60-59

103-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Холмирзаева Зухра Қурбоналиевна – Шеробод тумани 17-Давлат мактабгача таълим ташкилоти директори.
Раис ўринбосари
2. Хужанов Эшбой Холдорович – Шеробод тумани 40-сонли умумтаълим мактаб директори.
Котиб
3. Маматкулов Сирожиддин Норкувватович – Шеробод тумани 40-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Аъзолари
4. Тўраев Аваз Қодирович – Шеробод тумани “Ойинли” маҳалла фуқаролар йиғини раиси;
5. Шайдуллаев Бахром Шерматович – Шеробод тумани 40-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари;
6. Юсупова Орзигул Намозовна – Шеробод туман 85-ҚОП хамшираси;
7. Тоғаев Жасур Панжиевич – Хусусий тадбиркор;
8. Хўжанов Эркин Эшбоевич – Маҳалла фаоли;
9. Жумаев Жалил Поёнович – Хусусий тадбиркор;
10. Сафарова Гулчеҳра Эшматовна - Шеробод тумани 40-сонли умумтаълим мактаби кутубхоначиси;
11. Қурбонова Насиба Ҳамраевна - Шеробод тумани 40-сонли умумтаълим мактаби котибаси;
12. Чўқморова Адолат Қурбоновна - Шеробод тумани 17-Давлат мактабгача таълим ташкилоти ходими;
13. Абдурахмонова Розия Ботухоновна - Шеробод туман 40-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
14. Нормуродов Каромат Сафарович - Шеробод тумани “Ойинли” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
15. Муротова Гулбиби Маллаевна - Шеробод тумани “Ойинли” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
16. Халилова Хурсанд Хўшбоқовна - Шеробод тумани 17-Давлат мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси;
17. Тўраева Фарида Ўраловна - Шеробод туман 85-ҚОП хамшираси;
103-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Ойинли” маҳалласи, Дўстлик кўчаси 45-уйдаги Туманнинг 4-сектори штаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-48

104-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ёқубов Шавкат Мухаммадиевич – Шеробод тумани 11-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Аллабердиев Дилмурод Эшқобилович – Шеробод туман “Хўжақия-2” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Абдуллаев Ойбек Каримович – Шеробод тумани 11-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Аъзолари
4. Ахмедов Акбар Абдурашидович – Шеробод тумани 11-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Алимова Шоҳида Шунқоровна – Маҳалла фаоли;
6. Ёдгорова Ойсулув Тўрақобиловна – Маҳалла фаоли;
7. Раимназаров Равшан Норпанжиевич – Шеробод тумани 11-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Қуватов Жамшит Қулсоҳатович – Хусусий тадбиркор;
9. Шоймардонқулова Умида Нурматовна – Хотин-қизлар етакчиси;
10. Нормўминова ФотимаЎтагановна - Маҳалла фаоли;
11. Бозорова Муқаддас Эргаш қизи - Маҳалла фаоли;
12. Зоиров Абдиғани Абдираимович - Маҳалла фаоли;
13. Холиёров Бахтиёр Чориевич - Хусусий тадбиркор;
14. Худойқулов Жасур Мелсович - Шеробод тумани 11-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
15. Шарифов Ғанишер Алишерович - Хусусий тадбиркор;
104-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Хўжақия-2” маҳалла фуқаролар йиғини, Янгиер қишлоғи Янгиер кўчаси 397-уйдаги
11-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-39-22, +99855-451-60-78

105-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Муротов Фахриддин Мисирович – Шеробод тумани 59-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Тошматов Бойтура Алламуродович – Шеробод тумани “Хўжақия-2” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.
Котиб
3. Йўлдошев Жўра Чориевич – Шеробод тумани 59-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Муҳаммадиев Абдуроззоқ Абдуросулович – Шеробод тумани 11-сонли умумтаълим мактаби психологи;
5. Холматов Акром Собирович – Хусусий тадбиркор;
6. Жабборова Насиба Болтаевна – Шеробод тумани 59-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари;
7. Чориева Зебо Ҳакимович – Шеробод тумани 11-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Алиярова Дилафруз Умбаровна – Маҳалла фаоли;
9. Бобомуродов Хусниддин Мингзиёвич – Шеробод тумани 59-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Шапахатов Абдужалол Абдужаббор ўғли - Шеробод тумани 11-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Абдуллаев Зокир Бердимуродович - Маҳалла фаоли;
12. Абдураҳмонова Гулнора Ботухонова - Шеробод тумани 59-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
13. Тўлаев Ойбек Боймуҳаммадиевич - Хусусий тадбиркор;
105-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Хўжақия-2” маҳалла фуқаролар йиғини, Хўжақия кўчаси 56-уйдаги 59-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-39-23, +99559-451-60-79

106-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Сармонова Дилфуза Ўраловна – Шеробод тумани 43-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Хазратқулов Маҳмуд Шайдуллаевич – Шеробод тумани “Бойқишлоқ” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.
Котиб
3. Зулфиқоров Жуманазар Жўраевич – Шеробод тумани 43-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Холмонов Сирож Бозорович – Маҳалла фаоли;
5. Садатова Шоира Янгибоевна – Шеробод тумани 43-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Дўснаев Жавохир Тўра ўғли – Маҳалла фаоли;
7. Ўтаганов Чори Юсупович – Шеробод тумани 43-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Аллашова Наргиза Очиловна – Шеробод тумани 43-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Бўриева Мухаббат Абдуқодировна – Маҳалла фаоли;
10. Тожиева Нодира Хамзаевна - Маҳалла фаоли;
11. Каримов Турғун Холиқович - Маҳалла фаоли;
12. Одилов Ҳаким Сафар ўғли - Шеробод тумани 43-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
13. Қурбонов Парда Ёқубович - Маҳалла фаоли;
106-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Бойқишлоқ” маҳалла фуқаролар йиғини, Бойқишлоқ қишлоғи Ҳунарманд кўчаси 13-А уйдаги 43-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-63, +99855-451-60-81

107-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Содатов Тўлқин Нормуротович – Шеробод тумани 41-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Рўзибоева Муборак Амоновна – Шеробод тумани “Боғиобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Котиб
3. Менглиқулов Қахрамон Панжиевич – Шеробод тумани 41-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Бозоров Ҳамид Хушмуродович – Хусусий тадбиркор;
5. Жўраев Ғайрат Эркинжонович – Шеробод тумани 41-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Аралов Одилжон Худойқулович – Маҳалла фаоли;
7. Бўтаёров Жасур Жамғирович – Хусусий тадбиркор;
8. Бўронова Дилафруз Бахтиёровна – Шеробод тумани 41-сонли умумтаълим мактаби психологи;
9. Абдирашидова Нафиса Абдирашид қизи – Шеробод тумани 14-Давлат мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси;
10. Халмуратова Фотима Шадиевна - Шеробод тумани 14-Давлат мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси;
11. Eргашев Мансур Чориевич - Шеробод тумани 41-сонли умумтаълим мактаби хўжалик ишлари мудири;
12. Алмуродова Дилфуза Абулқосимовна - Хусусий тадбиркор;
13. Ҳақбердиева Гулбахор Алланазаровна - Шеробод тумани “Боғиобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
14. Собиров Олим Рахмонбердиевич - Маҳалла фаоли;
15. Аролова Шохиста Давроновна - Маҳалла фаоли;
16. Усмонов Йўлчи Райимназарович - Шеробод тумани 41-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
17. Бодиев Бахтиёр Райимович - Маҳалла фаоли;
107-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Боғиобод” маҳалла фуқаролар йиғини, Марказ кўчаси 130-уйдаги 41-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-64, +99855-451-60-82

108-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Норматов Алишержон Холлиевич – Шеробод тумани 7-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Жовлиев Умид Холмирзаевич – Шеробод тумани 7-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Котиб
3. Қўшоқов Мансур Нурмаҳаматович – Шеробод тумани 7-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Абдулакимова Сайёра Абдилакимовна – Шеробод тумани 27-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Каримова Малика Мамарежабовна – Шеробод тумани 7-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Бердимуродова Хосият Абдихалиловна – Ҳамшира;
7. Оролов Хусниддин Омонтурдиевич – Шеробод тумани 7-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Хасанова Матлуба Файзуллаевна – Шеробод тумани 86-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси умумий амалиёт шифокори;
9. Туропова Мунира Рустамовна – Шеробод туман “Қуллуқшо ”маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
10. Боймуродов Усмон Эшмуродович - Шеробод туман “Қуллуқшо ”маҳалла фуқаролар йиғини раиси;
11. Ҳасанов Жавдод Ҳасан ўғли - Шеробод туман “Қуллуқшо ”маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
108-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Қуллуқшо” маҳалла фуқаролар йиғини, Мустақиллик кўчаси 17-уйдаги Тошкент тантаналар саройи.
Телефон рақами: +99855-451-40-37, +99855-451-60-83

109-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Номозов Тўлқин Шералиевич – Шеробод тумани 7-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Баратова Ойсанам Хусановна – Шеробод тумани 7-сонли умумтаълим мактаби котибаси.
Котиб
3. Eргашов Турғун Шайдуллаевич – Шеробод тумани 60-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Аъзолари
4. Худойқулова Нодира Ўнгбоевна – Шеробод тумани 60-сонли умумтаълим мактаби психологи;
5. Бойматова Сайёра Турсунпўлатовна – Шеробод тумани “Ғуржак-1” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
6. Саодатова Ўлмас Шаҳаровна – Шеробод тумани 60-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Тошпўлатов Ўткир Эшқуватович – Шеробод тумани 7-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Турдиев Зафар Бўронович – Шеробод тумани 60-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Норқувватова Дилбар Суюндиқовна – Шеробод тумани 7-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Eралиев Икром Эралиевич - Шеробод тумани 60-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Аллашев Шаймардон - Шеробод тумани 60-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
109-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Қуллуқшо” маҳалла фуқаролар йиғини, А. Навоий кўчаси 3-А уйдаги 7-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-39-24, +99855-451-60-84


110-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Абдураҳмонова Сайёра Жабборовна – Шеробод тумани 5-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Болтаев Комил Эламонович – Шеробод тумани 5-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари.
Котиб
3. Зиёқулова Шахло Азимовна – Шеробод туманидаги “Ғамбур” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари.
Аъзолари
4. Шукуров Ўктам Аллабердиевич – Шеробод тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси;
5. Тўрақулов Наримон Норбўтаевич – Хусусий тадбиркор;
6. Жўраев Бахтиёр Бобомуродович – Маҳалла фаоли;
7. Норбутаева Машхура Наби қизи – Шеробод туманидаги “Ғамбур” маҳалла фуқаролар йиғини жамоатчи ишчиси;
8. Фахриддинова Лола Низомиддиновна – Хусусий тадбиркор;
9. Турақулова Майсара Норбўтаевна – Шеробод туманидаги “Ғуржак-1” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
10. Ҳасанов Тоҳир Холмуродович - Хусусий тадбиркор;
11. Беғамов Ориф Режабович - Маҳалла фаоли;
12. Бозорова Лобар Бердиевна - Шеробод тумани 5-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси;
13. Ражабов Ориф Халилович - Маҳалла фаоли;
110-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Ғуржак-1” маҳалла фуқаролар йиғини, Ғамбур қишлоғи Т. Хўжамуродов кўчаси 1-уйдаги
5-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-39-26, +99855-451-60-87

111-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Абдулакимова Нодира Болтаевна – Шеробод тумани 3-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Тўрақулов Наби Норбўтаевич – Шеробод тумани 3-сонли умумтаълим мактаб директори.
Котиб
3. Рахимов Отахон Бўриевич – Шеробод тумани “Катта ҳаёт” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Аъзолари
4. Ғаффоров Завқидин Эркинович – Шеробод тумани 3-сонли умумтаълим мактаби психологи;
5. Қурбонов Панжи Эшниёзович – Хусусий тадбиркор;
6. Қурбонова Мавлуда – Шеробод тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Eшмуротов Улуғбек Шералиевич – Хусусий тадбиркор;
8. Мустафокулова Сурайё – Маҳалла фаоли;
9. Арзикулова Насиба Азимкуловна – Маҳалла фаоли;
10. Қодирова Гулсанам Қурбоновна - Шеробод тумани “Катта ҳаёт” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
11. Абдуғаффоров Абдулазиз Абдусалим ўғли - Хусусий тадбиркор;
12. Алимова Нилуфар Пардаевна - Маҳалла фаоли;
13. Рахматова Ойсулув Абдуразоқовна - Шеробод тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
14. Норбошева Иқбол Жовлиевна - Шеробод тумани тиббиёт бирлашмаси хамшираси;
15. Мусурмонқулова Дилбар Турсунпўлатовна - Шеробод тумани тиббиёт бирлашмаси хамшираси;
111-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Катта ҳаёт” маҳалла фуқаролар йиғини, Т. Хўжамуродов кўчаси 6-уйдаги 3-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-39-31, +99855-451-60-91

112-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ғаффоров Тўлқин Олтибоевич – Шеробод касб-ҳунарга ўқитиш маркази директори.
Раис ўринбосари
2. Рўзиев Ортиқ Тўхтаевич – Шеробод касб-ҳунарга ўқитиш маркази директор ўринбосари.
Котиб
3. Ғузоров Маъмур Зоир ўғли – Шеробод касб-ҳунарга ўқитиш маркази кадрлар инспектори
Аъзолари
4. Маматқулова Дилафруз Худойбердиевна – Шеробод тумани Ахборот-ресурс маркази ходими;
5. Eшмуродова Махбуба Зокировна – Маҳалла фаоли;
6. Умбаров Дилмурод Мамасаломович – Шеробод касб-ҳунарга ўқитиш маркази компютерларга техник хизмат кўрсатувчи
7. Очилдиев Жонибек Қаюмович – Шеробод тумани 3-Давлат мактабгача таълим ташкилоти методисти;
8. Намозов Бахтиёр Бердимуродович – Шеробод касб-ҳунарга ўқитиш маркази ўқитувчиси;
9. Сиддиқов Умид Абдумаликович – Шеробод касб-ҳунарга ўқитиш маркази директор ўринбосари;
10. Рахимова Мавжуда Худойбердиевна - Шеробод тумани Ахборот-ресурс маркази ходими;
11. Бердиев Ҳаким Панжиевич - Шеробод касб-ҳунарга ўқитиш маркази ўқитувчиси;
112-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини Мустақиллик кўчаси 78-уйдаги Шеробод туманидаги Флора тўйхонаси биноси.
Телефон рақами: +99855-451-60-26, +99855-451-60-92

113-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Абзаров Тошболта Зиятович – Шеробод тумани Абу Али ибн Сино жамоат саломатлик техникуми директори
Раис ўринбосари
2. Чоршанбиев Анвар Ўроқович – Шеробод туманидаги “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Котиб
3. Абраев Чори Эшбоевич – Шеробод тумани Абу Али ибн Сино жамоат саломатлик техникуми ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Абдимуродов Баходир Очилович – Шеробод тумани Абу Али ибн сино номидаги жамоат саломатлиги техникуми директор ўринбосари;
5. Жовлиев Бойбек Халилович – Шеробод тумани Абу Али ибн сино номидаги жамоат саломатлиги техникуми бўлим бошлиғи;
6. Тангриев Бекзод Баходирович – Шеробод тумани Абу Али ибн сино номидаги жамоат саломатлиги техникуми ёшлар етакчиси;
7. Қурбонов Рустам Ибрагимович – Шеробод тумани Абу Али ибн сино номидаги жамоат саломатлиги техникуми психологи;
8. Кенжаев Махмуд Равшанович – Маҳалла фаоли;
9. Турдиева Мавжуда Жуманазаровна – Шеробод тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
10. Жураев Мухиддин Химойиддинович - Шеробод тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини кўча оқсоқоли;
11. Нурбоев Нурилло - Шеробод тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини кўча оқсоқоли;
12. Самадова Севара Жўллиевна - Маҳалла фаоли;
13. Шерназарова Сайёра Панжиевна - Шеробод тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари.
113-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини, Наврўз кўчаси 4/6-уйдаги Шеробод тиббиёт техникуми биноси.
Телефон рақами: +99855-451-39-32, +99855-451-60-94


114-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Хурсанова Манзура Норқўзиевна – Шеробод тумани 56-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Сафаров Муроджон Одилович – Шеробод тумани 56-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Котиб
3. Воҳидов Жалол Эрмуҳаммадович – Шеробод тумани 56-сонли умумтаълим ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Бобониёзов Адхам Абдурахмонович – Шеробод тумани “Чўйинчи ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
5. Ўроқова Дилшода Абдураимовна – Маҳалла фаоли;
6. Болтаев Алибек Абдунабиевич – Маҳалла фуқаролар йиғини фаоли;
7. Худойназаров Панжи Аллабердиевич – Шеробод тумани "Чўйинчи" маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
8. Алламуротов Шерзод Жалилович – Хусусий тадбиркор;
9. Турсунов Рахматилло Абдусаматович – Хусусий тадбиркор;
10. Хурсандов Норали Норқўзиевич - Маҳалла фуқаролар йиғини фаоли;
11. Тожиев Улуғбек Тоҳирович - Хусусий тадбиркор;
12. Нормуродова Феруза Шайдуловна - Шеробод тумани 56-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
13. Тожимуродова Зухра Соатмуродовна - Шеробод тумани 87-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси патронаж ҳамшираси;
14. Турсунова Сурайё Азаматовна - Шеробод тумани 56-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
15. Сафаров Аҳад Одилович - Маҳалла фаоли;
114-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Чўйинчи” маҳалла фуқаролар йиғини, Генерал Чори Жўраев кўчаси 46-уйдаги 56-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-39-34, +99855-451-80-41

115-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Пўлатов Жасур Шониёзович – Шеробод тумани 17-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Ҳамидов Жаҳонгир Қаюмович – Шеробод тумани 17-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари.
Котиб
3. Янгибоев Султонбек Нормуродович – Шеробод тумани 17-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Нажиев Собир Сафарович – Шеробод тумани “Қишлоқбозар” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
5. Очилова Сарвиноз Тўхтаевна – Шеробод тумани “Қишлоқбозар” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
6. Зиёева Хадича Пўлатовна – Шеробод тумани 87-ҚОП хамшираси;
7. Жўраев Абдумалик Абдуҳакимович – Шеробод тумани 17-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Пўлатова Наима Бахтиёр қизи – Маҳалла фаоли;
9. Жумаева Сожида Панжиевна – Шеробод тумани 17-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Алиқулов Зариф Пардаевич - Маҳалла фуқаролар йиғини фаоли;
11. Жумайв Ҳасан Ахмедович - Хусусий тадбиркор;
12. Менглиев Ҳусниддин Нортожиевич - Хусусий тадбиркор;
13. Очилдиев Мансур Қайимович - Маҳалла фаоли;
115-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Қишлоқбозор” маҳалла фуқаролар йиғини, Мустақиллик кўчаси 96-уйдаги 17-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-97, +99855-451-80-43

116-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Қўзиева Зулфия Қурбоновна – Шеробод тумани 18-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Ахмедов Алишер Алламуродович – Шеробод тумани 18-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Котиб
3. Ҳайитов Зафар Жўраевич – Шеробод тумани “Қишлоқбозор” маҳалла фукаролар йиғини раиси ўринбосари.
Аъзолари
4. Жовлиев Поён Шавкат ўғли – Шеробод тумани 18-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Рустамов Бахтиёр Олимович – Шеробод тумани 18-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари;
6. Рўзиев Хамза Бойқобилович – Шеробод тумани 18-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Бекмуротов Шавкат Шодиевич – Хусусий тадбиркор;
8. Тошбадалова Гуласал Маматмуродовна – Маҳалла фаоли;
9. Зиёдуллаев Очил Рамозонович – Хусусий тадбиркор;
10. Бекмуродова Шоира Шодиевна - Маҳалла фуқаролар йиғини фаоли;
11. Абраматов Шавкат Хўшбоқович - Шеробод тумани 18-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
12. Хазратқулова Дилафруз Худойбердиевна - Маҳалла фаоли;
13. Сатторова Бахтигул Бозоровна - Маҳалла фаоли;
116-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Қишлоқбозор” маҳалла фуқаролар йиғини, Тўпка қишлоғи Сайдобод кўчаси 49-уйдаги
18-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-72, +99855-451-80-45

117-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Беккелдиева Барно Шодиевна – Шеробод тумани 6-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Раис ўринбосари
2. Жумаев Машраб Хўшбоқович – Шеробод тумани 6-сонли умумтаълим мактаби директори.
Котиб
3. Юзбоев Алибой Хуррамович – Шеробод тумани 6-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Нормуродов Дадабой Сафарович – Шеробод тумани “Меҳробод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси;
5. Ҳайдарова Муборак Чориевна – Шеробод тумани Меҳробод ҚВП ҳамшираси;
6. Худойбердиев Бекзод Кўчкинович – Шеробод тумани 6-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари;
7. Жўраев Шаймардон Тилламуродович – Шеробод тумани 6-сонли умумтаълим мактаби психологи;
8. Нормуродов Ойбек Ашурмаматович – Хусусий тадбиркор;
9. Зиёев Ботир – Маҳалла фаоли;
10. Бобомуротова Раъно Очилдиевна - Шеробод тумани “Меҳробод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
11. Сувонов Мақсуд Мусурмонович - Хусусий тадбиркор;
12. Бердиев Бўри Жўраевич - Шеробод тумани 6-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
13. Пардаев Ғайрат Маматович - Маҳалла фаоли;
14. Сувонова Нигора Чориевна - Шеробод тумани Меҳробод ҚВП ҳамшираси;
15. Ҳасанова Шахноза Ҳайдаровна - Шеробод тумани 6-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
16. Eшбоев Бекзод Бахтиёрович - Маҳалла фаоли;
17. Шодиев Фарход Қаюмович - Хусусий тадбиркор;
117-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Меҳробод” маҳалла фуқаролар, Хитой қишлоғи Сеплон кўчаси 2-уйдаги 6-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-37-72, +99855-451-80-47

118-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Сайфуллаев Жўрақул Бобожонович – Шеробод тумани “Истиқбол” маҳалла фуаролар йиғини фаоли.
Раис ўринбосари
2. Қодиров Зикриё Ҳазратқулович – Маҳалла фаоли.
Котиб
3. Мелибоев Нурмирзо Омонқулович – Шеробод тумани 61-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Жалолов Файзулла Тиллевич – Шеробод тумани 61-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси;
5. Хидиров Исроил Сохибович – Хусусий тадбиркор;
6. Алмахматов Султонназар Мингбобоевич – Шеробод тумани “Истиқбол” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
7. Одинаев Аъзамқул Пиримқулович – Шеробод тумани 61-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Нуруллаев Жаъфар Бўриевич – Шеробод тумани 61-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
9. Наҳангов Умедулло Нурилоевич – Шеробод тумани 61-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Собиров Бахтиёр Гиясиддинович - Шеробод тумани тиббиёт бирлашмаси 82-ҚОП фельдшери;
11. Авазов Қобил Рахимович - Хусусий тадбиркор;
12. Алиев Абдималик Мирзаевич - Хусусий тадбиркор;
13. Нусратова Шохида Нуриллаевна - Шеробод тумани “Истиқбол” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
14. Рахимов Шукрилло Дониёрович - Маҳалла фаоли;
15. Ражабов Давлат Бобоевич - Шеробод тумани 61-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари;
16. Назарова Зиёдахон Муродилла қизи - Шеробод тумани 82-ҚОП ҳамшираси;
17. Мавлонова Мухайё Рахматовна - Шеробод тумани “Йўлчибой Қудратулло Рўзибой” фермер хўжалиги ишчиси;
18. Қодирова Наргиза Хазраткуловна - Маҳалла фаоли;
19. Саидова Насиба Боборажабовна - Маҳалла фаоли;
118-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Истиқбол” маҳалла фуқаролар йиғини, Истиқбол кўчаси 165-уйдаги 61-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-57, +99855-451-80-78

119-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Алибоева Гулчеҳра Ғаниевна – Шеробод тумани 38-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Ўзбеков Лочин Нурмухаммедович – Шеробод туман “Олтинвоҳа” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Котиб
3. Исматова Гулшана Раҳматиллаевна – Шеробод тумани 38-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
Аъзолари
4. Тожиев Ўрал Чориевич – Хусусий тадбиркор;
5. Eшбоев Қахрамон Жовлиевич – Маҳалла фаоли;
6. Eрданаев Сафар Жуманазарович – Шеробод тумани 38-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси;
7. Ахмедов Бобуржон Неъматович – Маҳалла фаоли;
8. Холмуродова Наргиза Ҳакимовна – Шеробод тумани 38-сонли умумтаълим мактаби психологи;
9. Қанағатов Қаҳрамон Норхўжа ўғли – Шеробод тумани 38-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
10. Ҳасанов Норсафар Жуманазарович - Шеробод тумани 38-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
11. Ҳалимова Нодира Ҳусановна - Маҳалла фаоли;
12. Худоймуродов Ўткир Эшмуродович - Хусусий тадбиркор;
13. Жовлиева Малоҳат Бекмуротовна - Хусусий тадбиркор;
14. Воҳидова Феруза Бобоназаровна - Шеробод тумани 38-сонли умумтаълим мактаби хўжалик ишлари мудири;
15. Ишбоев Баҳром Жовлиевич - Маҳалла фаоли;
16. Бобоназарова Лола Панжиевна - Шеробод туманидаги 84-оилавий поликлиникаси хамшираси;
17. Алланазаров Бобур Бобоназарович - Шеробод туманидаги 84-оилавий поликлиникаси мудири.
119-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Олтинвоҳа” маҳалла фуқаролар йиғини, Ёшлик-2 кўчаси 56-уйдаги Карвон савдо комплекси.
Телефон рақами: +99855-451-30-84

120-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Давронов Абдумалик Эргашевич – Шеробод тумани 46-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Мамаражабов Наби Чориевич – Шеробод тумани “Шеробод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Котиб
3. Носиров Музафар Файзуллаевич – Шеробод тумани 46-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
Аъзолари
4. Умбарова Хамида Усмоновна – Шеробод тумани 46-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари;
5. Суннатова Раъно Ғуломовна – Нафақада;
6. Исмоилов Камол Эргашович – Шеробод тумани 46-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари;
7. Очилов Мирвали Шералиевич – Маҳалла фаоли;
8. Қурбонниёзов Бекзод Амируллаевич – Шеробод тумани “Шеробод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
9. Аловиддонова Фарида Рустамовна – Хусусий тадбиркор;
10. Бердиева Гулнора Холматовна - Пенсияда;
11. Файзуллаева Эркиной Бобоқуловна - Пенсияда;
120-Сайлов участкаси маркази - Шеробод тумани “Шеробод” маҳалла фуқаролар йиғини, Ғ. Ғулом кўчаси 34-уйдаги 46-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-60-39, +99855-451-80-91

III. АНГОР ТУМАНИ
121-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Мухамедов Олимжон Мухамедович - “Агробанк” АТБ Ангор филиали бошқарувчиси ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Сариев Баходир Тоштемирович - Ангор тумани 9-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Тоштемиров Зафар Гулмуродович
- Ангор тумани 9-сонли умумтаълим мактабининг кадрлар бўйича менежери
Аъзолари
4. Деворов Жамшид Жуманазарович - Ангор тумани 9-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Турапова Мавжуда Турдиевна - Ангор тумани “Гулистон маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
6. Курбонов Элбек Холимаматович - Ангор тумани 19-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Шаназаров Хамза Панжиевич - Ангор тумани “Гулистон” маҳалла фуқоралар йиғини раиси ўринбосари
8. Бахрамов Салим Мусахонович - “Ангортумангаз” газ таъминоти бўлими экспулататсия устаси
9. Имомов Фаррух Фарходович - Ангор тумани 9-сонли умумтаълим мактаби хўжалик ишлари мудири
10. Рўзибоев Ўрол Абдуллаевич - “Ангортумангаз” газ таъминоти бўлими Авария тиклаш ишлари бўйича навбатчи чилангари
11. Тоштемирова Мастура Гулмуродовна - Ангор тумани 9-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
12. Худойназарова Севара Тўхтамишовна - “Ангортумангаз” газ таъминоти бўлими Назорат ва мурожаатлар бўлими етакчи мутахассиси
13. Ҳимматова Комила Ўразмаматовна - Ангор тумани 9-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
121-Сайлов участкаси маркази - Ангор тумани “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини, Буюк ипак йўли кўчаси 8-уйдаги 9-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-76-95

122-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Курбонова Светлана Зокировна - Ангор тумани 10-сонли умумтаълим мактаб ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Жураев Фарход Қулмахамматович - Ангор тумани 10-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Чоршанбиев Мусо Бойбўриевич - Ангор тумани 10-сонли умумтаълим мактаб директор ўринбосари
Аъзолари
4. Мирзаев Самар Ачилович - Ангор тумани 10-сонли умумтаълим мактаби физика фани ўқитувчиси
5. Нормуродов Шавкат Нормуродович - Ангор тумани 10-сонли умумтаълим мактаби хўжалик ишлари мудири
6. Бурхонова Шоира Холтураевна - Ангор тумани “Юқори Хўжақия” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
7. Қуватова Зумрад Шерматовна - Ангор тумани 10-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Абраева Наргиза Мангиевна - Хусусий тадбиркор (маиший хизмат)
9. Хамраева Фарида Зафаркизи - Ангор тумани
10-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Жабборов Соқи Амирович - Ангор тумани 10-сонли умумтаълим мактаби устаси
11. Норбўтаев Аваз Зокирович Хусусий тадбиркор (маиший хизмат)
12. Жумаева Дилноза Тўраевна -
Ангор туманидаги Юқори Хўжақия ҚВП ҳамшираси
Нориев Зокир Холбоевич - Хусусий тадбиркор (маиший хизмат)
Абраева Шогула Қиличевна - Хусусий тадбиркор (маиший хизмат)
Хурсанова Дилафрўз Йўлдошевна - Хусусий тадбиркор (паррандачилик)
122-Сайлов участкаси маркази - биноси. Ангор тумани “Юқори Хўжақия” маҳалла фуқаролар йиғини, Маданият кўчаси 28-уйдаги 10-сонли мумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-96

123-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тангриев Шокир Равшанович - Ангор тумани 19-сонли умумтаълим мактаб директори
Раис ўринбосари
2. Қулсоатов Аброр Бобоназарович - Ангор тумани 19-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Жумаев Улуғбек Ражабович - Ангор тумани 19-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Рахматов Собир Хайриевич - Ангор тумани 19-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Шайманов Жасур Соатович - Ангор тумани 10-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Шоймонов Хурсан Баратович - Ангор тумани 19-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Рўзиева Норхол Чориевна - Ангор тумани “Юқори Таллашқон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
8. Ўролова Мафтуна Баҳодировна - Ёшлар етакчиси
9. Хасанова Раъно Сафаровна - Ангор тумани “Юқори Таллашқон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
10. Ражабова Барно Давлатовна - Ангор тумани 9-сонли мактабгача таълим ташкилоти ходими
11. Иргашева Ҳафиза Ҳўжамуротовна - Ангор тумани 9-сонли мактабгача таълим ташкилоти раҳбари
12. Eргашева Оромгул Хужамуротовна - Ангор тумани 9-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
13. Туропов Олим Жўраевич - Ангор тумани 19-сонли умум таълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
14. Райимқулов Саотмурод Сафарович - Ангор тумани 10-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
15. Чориева Дилфуза Нурсаидовна - Ангор тумани 19-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
123-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани, “Ю. Таллашқон” маҳалла фуқаролар йиғини, Гулобод кўчаси 50-уйдаги 19-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-09

124-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Чоршанбиева Саида Турдиевна - Ангор тумани 10-сонли мактабгача таълим ташкилоти раҳбари
Раис ўринбосари
2. Қувваталиев Абдулла Бегимқулович - Ангор тумани 16-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Менглибоев Шокир Холмуродович - Бюджетдан ташқари пенсия жамғармаси Ангор тумани бўлими
1-тоифали инспектори
Аъзолари
4. Хушмуродова Сайёра Махмадмуродовна - Ангор тумани 16-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Холтўраева Шарофат Сапаровна - Ангор тумани 16-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Холтўраев Абдималик Абдилакимович - Ангор тумани ирригатсия бўлими бошлиғи ўринбосари
7. Чориева Барчин Тошмуратовна - Ангор тумани 16-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Холтураева Насиба Сапаровна - Ангор тумани 16-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Соатова Гулбахор Хасановна - Ангор тумани 16-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси
10. Алланазарова Озода Панжиевна - Ангор тумани 19-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Назаров Ашурали 12. Гофурович - Ангор тумани 19-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Холтураев Шерзод Абдусаломович - Агросаноат мажмуи устидан назорат қилиш инспексиясининг Ангор тумани бўлими бошлиғи
13. Райимов Элмурод Нормуродович - Ангор тумани 13-сонли умумтаълим мактаби хўжалик ишлари мудири
14. Тўлаганова Севара Холтўраевна - Ангор тумани 13-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
15. Маматова Зайнаб Темировна - Ангор тумани 16-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
124-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани “Гиламбоб” маҳалла фуқаролар йиғини Шароф рашидов кўчаси 2-уйдаги Ангор тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли 4-сонли оилавий поликлиника биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-92

125-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Мавлонова Раъно Эшқобиловна - Ангор тумани 13-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Норматов Элмурод Тоирович - Ангор тумани 13-сонли умумтаълим мактаби ЧҚБТ рахбари
Котиб
3. Амиркулова Санобар Бегалиевна - Ангор тумани 13-сонли умумтаълим мактаби она тили ва адабиёт фани ўқитувчиси
Аъзолари
5. Қаранов Сирожиддин Абдушарипович - Ангор тумани 13-сонли умумтаълим мактаби хўжалик ишлари мудири
6. Жовлиева Дилнора Боймирзаевна - Ангор тумани 13-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Хуррамова Севара Рустамовна - Ангор тумани 10-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
8. Мавланов Баҳодир Эшкабилович - АТБ “Микрокредитбанк” Ангор филиали бош ҳисобчиси
9. Қурбонова Бозоргул Турсиновна - Ангор тумани “Хомкон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
10. Шердилов Ориф Абдушарифович - Eкология ва атроф-муҳитни муҳофаза қилиш Ангор тумани бўлими бошлиғи
11. Жумаев Уктам Абдуллаевич - “Ангортумангаз” газ таъминоти бўлими бош мухандиси
12. Бердикулова Рано Ботировна - Ангор тумани 10-сонли мактабгача таълим муассасасида тарбиячи
13. Норқобилова Озода Ғофуровна - Ангор тумани 10-сонли мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси
14. Абдирахманов Шухрат Абдиназарович - Ангор мактабгача таълим бўлими кадрлар бўйича мутахассиси
15. Худойбердиев Илёс Маматмуродович - Ангор тумани
13-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
16. Юлдашев Алишер Эшмуминович - Ангор туман электр таъминот корхонаси бош муҳандиси
17. Маматалиева Нодира Холмирзаевна - Ангор тумани 13-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари
18. Қаландаров Чоршанби Бахтиёрович - Ангор тумани 13-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
125-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани “Хомкон” маҳалла фуқаролар йиғини, Тинчлик-кўчаси 10-уйдаги 13-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-57

126-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Абраев Дилмурод Тураевич - Ангор тумани 2-сон касб-ҳунар мактаби директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Умаров Бахтиёр Кулсоатович - Ангор тумани 2-сон касб-ҳунар мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Бобояров Холидин Шукурович - Ангор тумани 2-сон касб-ҳунар мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Тоиров Нуриддин - Ангор тумани 2-сон касб-ҳунар мактаби ўқитувчиси
5. Исмоилова Саломат Омоновна - Ангор туман 2-сон касб-ҳунар мактаби ишлаб чиқариш таълими устаси
6. Маматов Эшмурод Соатмуродович - Ангор тумани 2-сон касб-ҳунар мактаби ўқитувчиси
7. Халилов Сардор Бахтиёрович - Ангор тумани 17-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Холиқов Сайдулла Номозович - Ангор тумани 17-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Юсупов Хамид Тураевич - Ангор тумани “Юқори Таллимарон” маҳалла фуқаролар йиғинини Раис ўринбосари
11. Муминова Гулчехра Абдушукуровна - Ангор тумани “Юқори Талламирон” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
12. Жумаев Қувондиқ Нарзуллаевич - Ангор тумани 14-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
13. Кўчкинова Наргиза Бойқобиловна - Ангор тумани 14-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
14. Халилова Лайло Дустмуродовна - Ангор тумани 2 сон касб-ҳунар мактаби ўқитувчиси
15. Бакиров Одил Тожинорович - Ангор туман 17-сонли умумтаълим мактаби кутубхоничиси
16. Худойқулова Шаҳноза Бойматовна - Ангор тумани 14-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
126-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани “Ю. Таллимарон” маҳалла фуқаролар йиғини, Меҳнат роҳат-кўчаси 5-уйдаги 2-сонли касб-ҳунар мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-97

127-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Умбаров Даврон Сайдиллаевич - Ангор телекоммуникатсия боғламаси бошлиғи
Раис ўринбосари
2. Хўжақулов Анвар Мўминович - Ангор тумани 15-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Рахмонов Отабек Холлиевич - Ангор тумани 15-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Чориев Доврон Мамаражабович - Хусусий тадбиркор (деҳқончилик)
5. Худойбердиева Феруза Абдурахмоновна - Ангор тумани 15-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Хушбоқов Шерзод Абдикаримович - Ангор тумани 15-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Сагизова Гулбаҳор Эгамбердиевна - Ангор тумани “Тўлқин” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
8. Раҳмонова Сайёра Холлиевна - Ангор тумани
15-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Бўриев Шербой Жовлиевич - Хусусий тадбиркор (деҳқончилик)
10. Чоршанбиева Муқаддас Уроловна - Ангор тумани 14-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Яхшиева Инобат Холиқовна - Ангор тумани 15-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Маллаева Нодира Зулфиқоровна - Ангор тумани 17-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Худойназаров Олимжон Абдусатторович - Ангор тумани 14-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
14. Чоршанбиев Бахтиёр Ўролович - Хусусий тадбиркор
(миший хизмат)
15. Бўриев Шавкат Жуманазарович - Ангор тумани 15-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
127-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани “Тўлқин” маҳалла фуқаролар йиғини, Юксалиш кўчаси 29-уйдаги 15-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-58

128-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Рахматова Дилором Тошболтаевна - Ангор тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Файзиев Жуманазар Раимович - Ангор тумани 5-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Соатов Илёс Мамашарипович - Ангор тумани "Қорасув" маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Худоймуродов Илхом Хасанович - Ангор тумани 5-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбасари
5. Қаххоров Дониёр Амонович - Ангор тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Исмоилов Баходир Юлдашович - Ангор тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Райимов Вахоб Жуманазар ўғли - Ангор тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Жумаева Нилуфар Баходировна - Қорасув маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари

9. Файзиев Баходир Йўлдошевич - “Ўзсувтаъминот” масъулияти чекланган жамияти Ангор тумани бўлими бошлиғи
10. Мейликулова Мохигул Нурмаматовна - Ангор туман 20-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
11. Ўғлонов Акбар Нормуродович - Ангор тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Бозорова Дилдора Тўрабоевна - Ангор туман тиббиёт бирлашмасига қарашли 5-сон ҚОП ҳамшираси
13. Зойирова Ирода Джуракуловна - Ангор тумани 5-сонли умумтаълим мактаби менежери
14. Чориева Рисолат Баратовна - Ангор тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли 5-сон ҚОП ҳамшираси
15. Жўраев Фахриддин Жалилович - Ангор тумани 20-сонли мактабгача таълим ташкилоти ишчиси
128-Сайлов участкаси маркази - Ангор тумани “Қорасув” маҳалла фуқаролар йиғини, Обод-кўчаси 1-уйдаги 5-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-59

129-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Газиев Маъмуржон Турабаевич - Ангор тумани йўллардан фойдаланиш унитар корхонаси бош муҳандиси
Раис ўринбосари
2. Алимқулов Сирожиддин Зафарович - Ангор тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Ашуров Зайниддин Исмойилович - Ангор туман "Гулзор" маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Бозоров Содиқ Эшбоевич - Ангор тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Очилдиев Жўрабек Қурбонмуродович - Ангор тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Кўчкинов Хуршид Эшбоевич - Ангор тумани йўллардан фойдаланиш унитар корхонасининг ишлаб чикариш техника ва фойдаланиш бўлими бошлиғи
7. Ибрагимова Зебинисо Ишмуротовна - Ангор тумани 5-сонли умумтаълим мактабининг инглиз тили ўқитувчиси
8. Мейлиқулова Маҳбуба Абдуллаевна - Ангор тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Нигматова Шахзода Пўлатовна - Ангор тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли 5-сон ҚОП ҳамшираси
10. Cайдуллаева Мухаббат Саломовна - Ангор тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли “Қорасув” қишлоқ врачлик пункти УАШ
11. Сайдуллаева Саида Жумаевна - Ангор тумани 5-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили ўқитувчиси
12. Турсунов Отабек Хамзаевич - Ангор тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Вахабов Шухрат Уракович - Ангор тумани йўллардан фойдаланиш унитар корхонасининг бош ҳисобчиси
14. Шомурадов Шерзод Хонназарович - Ангор тумани йўллардан фойдаланиш унитар корхонасининг бош мутахассиси
15. Менглибоев Зокир Холмуротович - Ангор тумани йўллардан фойдаланиш унитар корхонаси етакчи мутахассиси
129-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани “Гулзор” маҳалла фуқаролар йиғини, Қорасув-кўчаси 23-уйдаги Ангор тумани йўллардан фойдаланиш унитар корхонаси биноси.
Телефон рақами +99855-451-86-40

130-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Чориев Тўйчи Файзи ўғли - Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Ангор тумани Кенгаши раиси
Раис ўринбосари
2. Яқубов Жаъфар Ғайбуллаевич - Ангор тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Мўминов Жаҳонгир Мухиддинович - Ангор тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Мўминов Хусан Нормахамадович - Ангор тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Юсупов Шермат Абдимуратович - Сурхондарё Ахборот технологиялари техникуми ўқитувчиси
6. Жўраев Шерали Эргашович - Ангор тумани 22-сонли мактабгача таълим ташкилоти мусиқа раҳбари
7. Рўзиев Беҳзод Комил ўғли - Ангор тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Тангирова Солия Кўчаровна - Ангор тумани 5-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
9. Беғамова Наргиза Турсаатовна - Ангор тумани 5-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
10. Ишалиева Муяссар Исломқуловна - Ангор тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Бозорова Лола Жўраевна - Ангор тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Юнусова Дилнавоз Панжиевна - Ангор тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Исломов Бахтиёр Хайдарович - Ангор тумани 5-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти мусиқа рахбари
14. Тангирова Саломат Кўчаровна - Ангор тумани “Хўжанқон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
15. Пирматов Кахрамон Акрамович - Ангор тумани “Хўжанқон” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
130-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани “Хўжанқон” маҳалла фуқаролар йиғини, Абдулла Набиев кўчаси 1-уйдаги 3-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-62

131-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Муминова Дилноза Хўшбоқовна - Ангор тумани маданият бўлими тасарруфидаги “Кайран” маркази тўгарак раҳбари
Раис ўринбосари
2. Ғозиев Бекзод Эгамбердиевич - Ангор тумани 3-сонли умумтаълим мактаби технология фани ўқитувчиси
Котиб
3. Рахимджанов Илгиз Рафқатович - Ангор тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Ақбердиев Шуҳрат Омонович - Ангор тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
4. Чориев Фарход Абдузоир ўғли - Ангор тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Мусурмонқулов Бехзод Суннат ўғли - Ангор тумани маданият бўлими ходими
6. Бабаназарова Дилрабо Эшбековна - Ангор тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Ражабова Дилором Хайруллаевна - Ангор тумани маданият бўлими ходими
8. Янгибоев Искандар Илхом ўғли - Ангор тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Холиёров Мансурбек Уйдаги ғун ўғли - Ангор тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Абдулҳакимова Кумиш Тўйчиевна - Ангор тумани “Дўстлик” маданият ва аҳоли дам олиш маркази филиал раҳбари
11. Жумаева Чаросхон Юсуповна - Ангор тумани маданият бўлими-маданият ва аҳоли дам олиш маркази тўгарак раҳбари
12. Ражабова Ҳулкар Чориёровна - Ангор тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Расулова Маҳзуна Холиёровна - Ангор тумани “Зартера маданият ва аҳоли дам олиш маркази филиал раҳбари
14. Сакиев Рахим Хакимович - Ангор туман “Кайран” маданият ва ахоли дам олиш маркази филиал раҳбари
131-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани “Улуғбек” маҳалла фуқаролар йиғини, Алишер Навоий кўчаси 8-уйдаги Янгиобод маданият ва аҳоли дам олиш маскани биноси.
Телефон рақами:99855-451-86-41

132-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Орзиқулова Наргиза Орзиқуловна - Ангор тумани 5-сонли мактабгача таълим ташкилоти раҳбари
Раис ўринбосари
2. Бойқўчқоров Мухриддин Хуррам ўғли - Ангор тумани 29-сонли умумтаълим мактаби психологи
Котиб
3. Мамарасулов Йўлдош Норбоевич - Ангор тумани 29-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Саитқулов Шоди Ўроқович - Ангор тумани 29-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Рахмонова Ўғилой Исмоилрвна - Ангор тумани 29-умумтаълим мактаби лаборанти
6. Кодирова Инобат Рахмоновна - Ангор тумани 29-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Аминкулова Азиза Нортура қизи - Ангор тумани 22-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти жисмоний тарбия йўриқчиси
8. Турсунова Раима Абдушукуровна - Ангор тумани 22-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
9. Жумаев Неъматулло Қувонович - Ангор тумани 29-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари
10. Норкелдиева Нигора Тўхтамишовна - Ангор тумани 29-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Cатторов Ибадулла Амируллаевич - “Микрокредитбанк” АТБ Сурхондарё вилоят Ангор филиали етакчи мутахассиси
12. Омонниёзов Ғайрат Қодирович - Ангор тумани бўйича Ғазначилик бўлинмаси мутахассиси
13. Алибоев Тўхтамурод Тўраевич - Ангор тумани Почта боғланмаси бош ғазна оператори
14. Халимов Эшдавлад Давронович - Ангор тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
15. Бурева Шоира Тураевна - Ангор тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
132-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани “Улуғбек” маҳалла фуқаролар йиғини, Алишер Навоий кўчаси 41-уйдаги 29-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон +99855-451-76-63

133-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Чоршанбиев Илхом Жумаевич - Ангор тумани давлат хизматлари маркази директори
Раис ўринбосари
2. Норқўчқоров Дониёр Тўхтамишевич - Ангор тумани 35-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Менгликобилов Умид Гафорович
- Ангор тумани 35-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари
Аъзолари
4. Ўрозова Нодира Усмоновна - Ангор тумани 35-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Даминова Сабохат Боходировна - Ангор тумани 35-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Маманазарова Сунбула Ўраловна - Ангор тумани 7-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
7. Адурахмонов Жушкин Тохирович - Ангор тумани 35-сонли умумтаълим мактаби хўжалик ишлари мудири
8. Бекмурадов Элбек Хуррамович - Ангор туман Давлат хизматлари марказининг бўлими бошлиғи
9. Абдуллаев Мухтор Абдулазизович - Ангор туман Давлат хизматлари марказининг АКТ мутахассиси
10. Менгнорова Сарвиноз Байбўриевна - Ангор туман “Ўзбекистон” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
11. Юсупова Назокат Салохиддиновна - Ангор тумани 7-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
12. Жўраев Фарход Рустамович
- Тошкент давлат техника университетининг Термиз филиали ҳузуридаги Ангор кўп тармоқли техникуми директори ўринбосари
13. Алиёрова Хадича Равшановна - Ангор педагогика коллежи Педагогика фани ўқитувчиси
14. Нормуродова Саодат Ўроловна - Ангор тумани 35-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
15. Давидова Дилфуза Тожиевна - Ангор тумани 35-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
133-Сайлов участкаси маркази - Ангор тумани “Навбахор” маҳалла фуқаролар йиғини, Ат-Термизий кўчаси 91-уйдаги Ангор тумани давлат хизматлари маркази биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-99

134-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ҳусанова Мунаввар Сафаровна - Ангор тумани 2-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Муминова Нигора Бозоровна - Ангор тумани 14-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
Котиб
3. Қудратов Шерали Тошхонович - Ангор тумани 2-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари
Аъзолари
4. Касимова Бахтинисо Жўраевна - Ангор тумани 2-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Зоиров Бахром Абдуназарович - Ангор тумани 2-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Норбоева Раъно Мамаюсуповна - Ангор тумани 2-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти раҳбари
7. Жумаева Ойдин Турсунпулатовна - Ангор тумани 2-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти мусиқа раҳбари
8. Ишкобилов Шаймардон
Сувонкулович - Ангор тумани 2-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Жўрабоев Валижон Хамраевич - Ангор тумани 2-сонли умумтаълим ўқитувчиси
10 Каримов Шавкат Хамидович - Ангор тумани Ирригатсия бўлими техник гидрометр
11. Ҳамидова Фотима Неъмат қизи - Ангор туман 2-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти жисмоний тарбия йўриқчиси
12. Ачилдиева Мухайё Абдуғафуровна - Ангор туман 2-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
13. Турсунова Гулсара Очиловна - Ангор туман 2-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти ёрдамчи тарбиячиси
134-Сайлов участкаси маркази - Ангор тумани “Ўзбекистон” маҳалла фуқаролар йиғини, Ойбек кўчаси 33-уйдаги 2-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-64

135-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Турсунова Феруза Бойтўраевна - Ангор туман маҳалла ва оилани қўллаб қувватлаш бўлими бош мутахассиси
Раис ўринбосари
2. Қудратов Завқиддин Абзоирович - Ангор тумани 1-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари
Котиб
3. Курбонов Улугбек Тураевич - Ангор тумани 1-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Жўраев Зухриддин Бахриддинович - Ангор тумани 1-сонли умумтаълим мактаби амалиётчи психологи
5. Амиров Панжи Жумаевич - Ангор тумани “Наврўз” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
6. Сатторова Санобар Шодиевна - Ангор тумани 1-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Абдуллаева Феруза Эргашовна - Ангор тумани 1-сонли умумтаълим мактаби лаборант
8. Маматова Ойсулув Юлдошевна - Ангор тумани “Наврўз” маҳалла фуқаролар йиғини раиснинг ўринбосари
9. Кобулов Аброр Фахриддинович - Ангор туман мономарказ ходими
10 Нормуродова Мухаббат Чориевна - Ангор тумани 14-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
11. Султонова Мехринисо Тоировна - Ангор тумани 14-сонли давлат мактабгача таълим тарбиячиси
12. Ортиков Обид - Ангор туман молия булимининг 1-тоифали иктисодчиси
13. Тошмуродова Нигина Дилмуродовна - Ангор тумани 1-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти рухшуноси
14. Eгамбердиева Нозима Бахромовна - Ангор тумани 1-сонли умумттаълим мактаби ўқитувчиси
15. Жўраев Лазиз Тўйчевич - Ангор тумани 1-сонли умумтаълим мактаби жисмоний тарбия фани ўқитувчиси
135-Сайлов участкаси маркази - Ангор тумани “Навбахор” маҳалла фуқаролар йиғини, Мустақиллик кўчаси 8-А уйдаги Ангор тумани Қишлоқ ва сув хўжалиги бўлими биноси.
Телефон рақами +99855-451-86-42

136-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Пирназарова Наргиза Мусурмоновна - Ангор тумани 1-сонли мактабгача таълим ташкилоти раҳбари
Раис ўринбосари
2. Комилов Обиджон Сайдуллаевич - Ангор тумани 9-сон болалар мусиқа ва санъат мактаби директори ўринбосари
Котиб
3. Зияқулов Сафар Абдулазизович - Ангор тумани 9-сон болалар мусиқа ва санъат мактаби ўқитувчиcи
Аъзолари
4. Нурматова Муниса Нурматовна - Ангор тумани 9-сон болалар мусиқа ва санъат мактаби костюмери
5. Раджабов Хусан Жумаевич - Ангор тумани 3-сонли айрим фанлар чуқур ўрганиладиган ихтисослаштирилган мактаб инглиз тили фани ўқитувчиси
6. Юлдошева Севара Абдуқаҳҳоровна - Ангор тумани 9-сон болалар мусиқа ва санъат мактаби ўқитувчиси
7. Шарапова Саҳобат Давлатовна - Ангор туман 1-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Тўлаганов Бахтиёр Мамадиевич - Ангор тумани маданият маркази бош ҳисобчиси
9. Исматова Ўғилшод Шерали қизи - Ангор тумани 9-сон болалар мусиқа ва санъат мактаби ўқитувчиси
10. Тухтамишов Бахтияр Тухтамишович - Ангор тумани 1-сонли мактакбгача таълим ташкилоти таъминотчиси
11. Ашурова Гулноза Ахматовна - Ангор тумани 1-сонли мактакбгача таълим ташкилоти таъминотчиси
12. Тўраев Бобур Ортиқович - Ангор туман 1-сонли умумтаълим мактаби рус тили ва адабиёти фани ўқитувчиси
13. Турсунов Шохрух Ачилдиевич - Ангор тумаи “Шарқ Гули” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
136-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани “Шарқ гули” маҳалла фуқаролар йиғини, Абдулла Набиев кўчаси 23-уйдаги 9-болалар мусиқа ва санъат мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-77-80

137-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Вазиров Баходир Хайитович - Ангор тумани 3-айрим фанлар чуқур ўрганиладиган ихтисослаштирилган мактаби директор
Раис ўринбосари
2. Бердиев Йўлдош Арабович - Ангортумани 3-ИМИ мактаб ўқитувчиси
Котиб
3. Набиев Содиқжон Сафарович - Ангортумани 3-ИМИ мактаб ўқитувчиси
Аъзолари
4. Абраев Тўраназар Манғиевич - Ангор тумани 3-ИМИ мактаб ўқитувчиси
5. Норқуватова Дилдора Зиёқуловна - Ангор тумани 1-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Бобомуродов Расул Комилович - Ангор тумани мономарказ ходими
7. Бозорова Нодира Кулмуратовна - Ангор тумани “Навбаҳор” маҳалла фуқаролар йиғини ўринбосари
8. Иноятов Шерали Хикматович - Ангор тумани “Навбаҳор” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
9. Тўхтамишова Муҳаббат Уйдаги ғуновна - Хусусий тадбиркор (маиший хизмат)
10. Болтаева Нилуфар Панжиевна - Хусусий тадбиркор (маиший хизмат)
11. Сараева Мохигул Дониёровна - Хусусий тадбиркор (маиший хизмат)
137-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани “Шарқ гули” маҳалла фуқаролар йиғини, Абдулла Набиев кўчаси 22-уйдаги Ангор тумани маданият бўлими биноси.
Телефон рақами +99855-451-86-43

138-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Eшпўлатов Феруз Уктамович - Дин ишлар қўмитаси Сурхондарё вилояти Ангор тумани бўлими бош мутахассиси
Раис ўринбосари
2. Жўлматов Жамшид Маматмуродович - Ангор тумани 37-сонли умумтаълим мактаби директориинг ўринбосари
Котиб
3. Авазов Карим Кушакович - Ангор тумани 37-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари
Аъзолари
4. Хуррамова Комила Хатамовна - Ангор тумани 37-сонли умумтаълим мактаби котибаси
5. Нормуродова Навбаҳор Эшқобиловна - Ангор тумани “Ангор Сурхон Ғурури” масъулияти чекланган жамияти ҳисобчиси ўринбосари
6. Норбоева Райхон Мамаюсуповна - Ангор тумани 37-сонли умумтаълим мактаби психологи
7. Мусурмонқулов Муроджон Махмутович - Ангор тумани мактабгача таълим бўлими Ахборот-коммуникатсия технологияларини жорий этиш бўйича мутахассиси
8. Турдиева Гулчехра Омоновна - Ангор тумани “Қадимий Ангор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
9. Қабулов Аббосжон Ғанишерович - “Ангор ёғдуси” газетаси оператори
10. Рузиев Саидбек Эшкуватович - Ангор тумани 37-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Норкуватов Журабек Утаназарович - Ангортумани 37-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари
12. Баротова Бибисора Эштемировна - Ангор тумани 12-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
13. Искандарова Камола Усмоновна - Ангортумани 12-сонли мактабгача таълим ташкилоти ёрдамчи тарбиячиси
14. Тухтаева Сожида Исмоил қизи - Ангор тумани 37-сонли умумтаълим мактаби ҳамшираси
15. Курбонмуродов Акром Жовлиевич - Хусусий тадбиркор (чорвачилик)
138-Сайлов участкаси маркази - Ангор тумани “Қадимий Ангор” маҳалла фуқаролар йиғини, Дўстлик кўчаси 1-уйдаги 37-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-68

139-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Холмирзаев Фурқат Тўлқинович - Ангор тумани маънавият ва маърифат маркази бўлинмаси бош мутахассиси
Раис ўринбосари
2. Eргашев Мансур Рахманович - Ангор тумани 6-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Eшматов Рахмон Қулсоатович - Ангор тумани 6-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари
Аъзолари
4. Неъматуллаев Азизжон Нуруллаевич - Ангор тумани 6-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари
5. Мамаюсупов Мусурмон Нурбоевич - Ангор тумани ирригатсия бўлими муҳандиси
6. Назарова Хайринисо Ачиловна - Ангор тумани 6-сонли умумтаълим мактаби кутубхоначиси
7. Ачилдиева Қизларбас Абдуллаевна - Ангор тумани 6-сонли умумтаълим мактаби психологи
8. Муратов Анвар Нурқобилович - Ангор тумани “Марказ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
9. Адинаева Хосият Хушбоковна - Ангор туман “Марказ” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
10. Ахмедова Фазилат Джумаевна - Ангор тумани
12-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
11. Зоиров Анвар Хайитович - Ангор тумани “Марказ” маҳалла фуқаролар йиғини жамоатчи ишчиси
12. Садиева Озода Амировна - Ангор туман 6-сонли умумтаълим мактаби қошидаги мактабгача таълим мидираси
13. Маматова Мунира Хакимовна - Ангор тумани 6-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
139-Сайлов участкаси маркази. Ангор тумани “Марказ” маҳалла фуқаролар йиғини, Фидокорлар кўчаси 5-уйдаги 6-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-69

140-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Мухаммадиева Замира Қурбонмуродовна - Ангор тумани 8-сонли умумтаълим мактаб психологи
Раис ўринбосари
2. Улуғбердиев Абдурахмон Бахтиёрович - Ангор тумани 8-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари
Котиб
3. Қурбонмуратов Собир Алламуратович - Ангор тумани 8-сонли умумтаълим мактаби хўжалик ишлари бўйича директор ўринбосари
Аъзолари
4. Рустамов Завқиддин Зиёдуллаевич - Ангор тумани 8-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари
5. Йўлдошова Дилноза Азимжоновна - Ангор тумани 8-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Рустамова Зебо Кенжаевна - Ангор тумани 8-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Бўтаев Шомирза Қурбонмуродович - Пенсияда
(мактаб ўқитувчиси)
8. Хакимкулов Абдурауф Абдурахмонович - Ангор тумани 8-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари
9. Шербоев Бахтиёр Жумаевич - Хусусий тадбиркор (деҳқончилик)
10. Норбоева Феруза Ашуровна - Ангор тумани 38-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Ғозиева Нодира Давлатовна - Ангор тумани 38-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Маматова Манзура Абдухолиқовна - Ангор тумани 23-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
13. Рахимова Мохигул Чориевна - Ангор тумани 23-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
14. Рахимов Наврўз Холмуродович - Ангор тумани 38-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
15. Примкулова Замира Эркиновна - Ангор тумани 38-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
140-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани “Кайран” маҳалла фуқаролар йиғини, Истиқлол кўчаси 121-уйдаги 8-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-70

141-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Мухаммадиева Наргиза Қурбонмуродовна - Ангор туман 38-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Чўтпулатов Алишер Амонтурдиевич - Ангор тумани 38-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Пўлатов Ойбек - Ангор тумани 38-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари
Аъзолари
4. Бўриев Жамшид Худойбердиевич - Ангор туман 38-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Хонимқулова Турғуной Жумаевна - Ангор туман 38-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Менглиева Гулшод Қаҳҳоровна - Ангор туман 8-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Рустамов Омон Кенжаевич - Кадастр агентлиги Ангор туман филиали Бир ойна бўлими бошлиғи
8. Джанкулов Жасур Азаматович - Ангор туман электр таъминоти корхонаси. хавфсизлик техникаси мухандиси
9. Чориев Жура Хайитович - Ангор туман электр таъминоти корхонаси диспечери
10. Чориев Одилжон Нортожиевич - Ангор тумани Тадбиркорлар палатаси бошлиғи
11. Хожиева Салима Рахмоновна - Ангор туман “Кайран” маҳалла фуқаролар йиғини ўринбосари
141-Сайлов участкаси маркази - Ангор тумани “Кайран” маҳалла фуқаролар йиғини Тараққиёт кўчаси 2-уйдаги 38-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-71

142-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Уразов Жасур Усманович - Ангор тумани “Ишга марҳамат” мономаркази директори
Раис ўринбосари
2. Қулмуродов Расул Файзулло ўғли - Ангор тумани 41-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Саматов Акмал Хамроевич - Ангор тумани 41-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Жиянов Сайфиддин Тўраевич - Ангор тумани 41-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Норбоев Дилмурод Жовлиевич - Ангор тумани “Маданият” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
6. Примкулов Рустам Хасанович - Ангор тумани “Ишга марҳамат” мономаркази директори ўринбосари
7. Хамдамов Ахмед Тоштемирович - Ангор тумани “Ишга марҳамат” мономаркази АКТни жорий этиш бўлими етакчи мутахассиси
8. Қахраманова Дилбар Қўлдошевна - Ангор тумани 4-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Худойбердиев Шухрат Абдурахмонович - Ангор тумани 41-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Иргашев Хайрулла Мамараимович - Ангор тумани 41-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Тўлаева Нигора Пардаевна - Ангор тумани 4-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Ханова Нодира Баратовна - Ангор тумани 4-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Сафарова Азиза Шукуровна - Ангор тумани 4-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
142-Сайлов участкаси маркази - Ангор тумани “Маданият” маҳалла фуқаролар йиғини, Ёшлик кўчаси 3-уйдаги Ангор тумани “Ишга марҳамат” (Моно) маркази биноси.
Телефон рақами +99855-451-80-06

142-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Авазов Шавкат Сафарович - Ангор тумани 4-сонли умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Худойназаров Олимжон Нортожиевич - Ангор тумани 4-сонли умумтаълим мактаби директории ўринбосари
Котиб
3. Холлиев Убайдулло Усарович - Ангортумани 4-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Боллиев Ўктам Жумаевич - Ангор тумани “Қўштегирмон” маҳалласи раис ўринбосари
5. Хайдаров Элёр Пардаевич - Ангор тумани 41-сонли умумтаълим мактаби ёшлар иттифоқи бошланғич ташкилоти етакчиси
6. Худойназаров Собир Нортожиевич - Ангортумани 41-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Дўрмонова Холдон Амантурдиевна - Ангортумани “Қуштегирмон” маҳалласида раис ўринбосари
8. Тойлоқов Ойбек Панжиевич - Ангортумани 4-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Норбоев Рашид Норбоевич - Ангор тумани
4-умумий ўрта таълим мактаби хўжалик ишлари бўйича директор ўринбосари
10. Заиров Хайрулла Баходирович - Ангор тумани 41-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Хуррамов Шохаббос Фахриддинович - Ангор тумани 41-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Ханова Дилдора Баратовна - Ангортумани 4-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Бекмуродова Гулнора Шерқуловна - Ангор тумани 41-сонли умумтаълим мактаби бошланғич талим фан ўқитувчиси
14. Хоналиева Фазилат Чориевна - Ангор тумани 41-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
143-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани “Қуштегирмон” маҳалла фуқаролар йиғини, Тегирмон кўчаси 1-уйдаги 4-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-72

144-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Мейлиқулова Манзура Абдуллаевна - Ангор тумани халқ таълими бўлими услубчиси
Раис ўринбосари
2. Жўраев Тоҳир Жовбўриевич - Ангор тумани 4-сонли умумтаълим мактаби директории ўринбосари
Котиб
3. Eшмуротов Рустам Бахтиёр ўғли - Ангор тумани 18-мактаб директор ўринбосари
Аъзолари
4. Жумаев Нарзулла Абдуллаевич - Ангор тумани 18-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари
5. Файзуллаев Ислом Бахтиёр ўғли - Ангор туман 18-сонли умумтаълим мактаби етакчиси
6. Беккамов Мухриддин Қудратович - Ангор туман “Баҳор” маҳалласи раиси ўринбосари
7. Содиқов Жалолиддин Иброхимович - Ангор туманидаги 43-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси
8. Абдураҳмонова Маҳбуба Бахтиёровна - Ангор туманидаги 18-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Худойкулова Шахло Юлдошевна - Ангор тумани 18-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Чориев Фарҳод Номозович - Ангор туман 31-сонли умумтаълим мактабида биология фани ўқитувчиси
11. Шералиев Абдужалил Абишович - Ангор тумани Қўзи Тўлаков ҚОП фельдшери
12. Чориева Барно Хуррамовна - Ангор туман “Баҳор” МФЙ раис ўринбосари
13. Мусаев Камол Абдамидович - Ангор туман 18-сонли умумтаълим мактабида рус тили фани ўқитувчиси
144-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани “Баҳор” маҳалла фуқаролар йиғини, Арчазор кўчаси 1-уйдаги 18-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-78

145-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Холбутаев Ботир Шомирзаевич - Ангор тумани 31-сонли умумтаълим мактаб директори
Раис ўринбосари
2. Турсунмуродов Бобир Музаффарович - Ангор тумани 31-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари
Котиб
3. Жумаев Ахрор Рустам ўғли - Ангор тумани 31-сонли умумтаълим мактаби БТ етакчиси
Аъзолари
4. Жураев Мансурбек Эшмумин ўғли - Ангор тумани 31-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Бектошов Рустам Абсоатович - Ангор туман 31-сонли умумтаълим мактаби ЧҚБТ рахбари
6. Абдихамидов Абдурауф Баходирович - “Ангор келажаги савдо комплекси” масъулияти чекланган жамияти ёрдамчи ҳисобчиси
7. Улашова Махбуба Турсунпулатовна - Ангор тумани 31-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Ахмедова Муборак Бахтиёровна - Ангор тумани қишлоқ врачлик пункити катта ҳамшираси
9. Маматқулова Наргиза Бўриевна - Ангор тумани “Илғор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
10. Бойназарова Махфуза Омоновна - Ангор тумани 31-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
11. Хаджиева Гулчехра Садиковна - Тошкент тиббиёт академияси Термиз филиалида инглиз тили ўқитувчиси
12. Тўйлиев Бобуржон Шавкатович - АТБ “Микрокредитбанк” Ангор филиали етакчи мутахассиси
13. Тураев Хайрулла Сайдуллаевич - Ангор тумани Халқ таълим бўлими ёрдамчи ҳисобчиcи
14. Раджапов Азамат Панжиевич - АТБ «Агробанк» Ангор филиали Бек-офис менежери
15. Бозоров Олим Уралович - Ангор тумани Бандликка кўмаклашиш маркази бош мутахассиси
145-Сайлов участкаси маркази - Ангор тумани “Илғор” маҳалласи, Мактаб кўчаси 123-уйдаги 31-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-79

146-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ишмаматов Кувандик Нормаматович - Ер тузиш ва кўчмас мулк кадастри давлат корхонаси Ангор туман филиали бошлиғи
Раис ўринбосари
2. Нормуродов Исоқ Махсумович - Ангор тумани 25-сонли умумтаълим мактаби амалиётчи психологи
Котиб
3. Рузиева Зулфизар Шомуродовна - Ангор тумани 25-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Ўтаганов Нурқобил Жумаевич - Ангор тумани хусусий тадбиркор (маиший хизмат)
5. Юсупов Музаффар Менглиевич - Ангор тумани 23-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Зайниддинова Зарнигор Шамсиддиновна - Ангор тумани 25-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Мусурмонқулова Дилфуза Дўстмуродовна - Ангор тумани 25-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Пирназарова Саодат Тоғоевна - Ангор тумани 25-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Мўминова Нилуфар Эргашевна - Ангор туман 11-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти жисмоний тарбия йўриқчиси
10 Тоғаева Ойсифат Чориевна - Ангор тумани 23-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Хусанова Мафтуна Алишеровна - Ангор туман 23-сонли умум таълим мактабида ўқитувчи
12. Курбонов Олимжон Эркинвич - Ангор тумани 25-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Жўраева Насиба Ишқобиловна - Ангор туман “Деҳқониттифоқ” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
14. Мамаюсупова Гулбодом Курбоназаровна - Ангор тумани 25-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
15. Шаймардонов Зайниддин Абдурахмонович - Ангор туманидаги “Деҳқониттифоқ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
16. Шаймарданов Хусниддин Абдурахманович - “Микрокредитбанк” аксиядорлик-тижорат банки Ангор филиали етакчи мутахассиси
17. Алимарданова Инобат Саидовна - Ангор тумани 25-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
146-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани “Деҳқониттифоқ” маҳалла фуқаролар йиғини, Мустақиллик кўчаси 100-А-уйдаги 25-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-81

147-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Хайдаров Абдухалил Чоршанбиевич - Ангор тумани 23-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Қулмуратов Сахатмурод Шернаевич - Ангор тумани 23-сонли умум таълим мактаби директор ўринбосари
Котиб
3. Джўраева Салима Нортожиевна - Ангор тумани 23-сонли умумтаълим мактаби биология фани ўқитувчиси
Аъзолари
4. Мўминов Бахром Хушбоқович - Ангор тумани 23-сонли умумтаълим мактаби психологи
5. Худойназаров Зоир Хуррамович - Ангор тумани 23-сонли умум таълим мактаби директор ўринбосари
6. Шаймардонов Зафар Холмўминович - Ангор тумани 23-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Ачилов Сайдулла Файзуллаевич - Ангор тумани 23-сонли умумтаълим мактаби математика фани ўқитувчиси
8. Файзиева Сайёра Рузимуродовна - Ангор маиший хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси
9. Ашурова Шаҳрибону Эшонқуловна - Ангор 1-сонли касб-ҳунар мактаби директори в. б
10. Хожамқулова Шарафат Абилшаевна - Ангор тумани “Янги тушмуш” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
11. Аминова Саломат Музаффаровна - Ангор 1-сонли касб-ҳунар мактаби ўқитувчиси
12. Бакирова Тўлқиной Шамсиддиновна - Ангор тумани
11-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
13. Курбонова Адолат Жураевна - Ангор туман “Янги Турмуш” маҳалла фуқаролар йиғини ўринбосари
14. Бозоров Бобуржон Равшан ўғли - Ангор тумани 25-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
15. Хазратов Пўлат Назарович - Ангор туман 1-сон касб-ҳунар мактабида назоратчи
147-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани “Қорабоғ” маҳалла фуқаролар йиғини, Тадбиркор кўчаси 2-уйдаги Ангор тумани 1-сонли касб-ҳунар мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-79-40)

148-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Юлдашев Азиз Бахтиёрович - Ангор тумани Аҳоли бандлигига кўмаклашиш маркази директори
Раис ўринбосари
2. Бабалов Исмоил Ғозиевич - Ангор тумани 26-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Хасанов Эркин Жураевич - Ангор тумани 26-сонли умумтаълим мактаби психологи
Аъзолари
4. Сатторова Феруза Бозоровна - Ангор тумани 26-сонли умумтаълим мактаби манавий марифий ишлар бўйича дирестор ўрин босари
5. Алимова Дилфуза Зокирджоновна - Ангор тумани 26-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Хусанова Санобар Хурсандовна - Ангор тумани 26-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Рахмонов Жасур Жовлиевич - Ангор тумани 34-сонли умумтаълим мактаби информатика фани ўқитувчиси
8. Чоршанбиев Холназар Тўлаганович - Ангор тумани “Қорабоғ” маҳалла фуқаролар йиғин раиси ўринбосари
9. Eшмуминова Тунуқ Холмуротовна - Ангор тумани “Қорабоғ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
10. Уралов Дилмурод Бахтиёр ўғли - Ангор тумани 26-сонли умумтаълим мактаби информатика фани ўқитувчиси
11. Жўраев Ислом Абдужабборович - Ангор тумани Аҳоли бандлигига кўмаклашиш маркази хўжалик мудири
12. Чориев Муслимбек Олимжон ўғли - Ангор тумани хусусий тадбиркор (маиший хизмат)
13. Eргашев Бобир Баходирович - Ангор тумани 26-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
14. Кучкинов Бахром Абзоирович - Ангор тумани 34-сонли умумтаълим мактаби рус тили ва адабиёти фани ўқитувчиси
15. Cаъдуллаева Сокина Файзуллаевна - Ангор тумани “Ишга марҳамат” мономаркази ходими
148-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани “Қорабоғ” маҳалла фуқаролар йиғини, Истиқлол кўчаси 21-уйдаги 26-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-82

149-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Хаитов Хусан Эшбоевич - Ангор тумани 24-сонли умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Мамаюсупов Ойбек Дўстмуратович - Ангор тумани 24-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари
Котиб
3. Маликов Баходир Нариманович - Ангор тумани 24-сонли умумтаълим мактаби ўқув тарбиявий ишлар бўйича директор ўринбосари
Аъзолари
4. Шералиев Қурбонмурод Нормуродович - Ангор тумани 40-сонли умумтаълим мактаби психологи
5. Тожиев Қурбонмурод Жуманазарович - Ангор тумани 24-сонли умумтаълим мактаби хўжалик ишлари мудири
6. Шералиева Назира Дониёровна - Ангор тумани 40-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Тогаймуродов Нарзулла Хужамбердиевич - Ангор тумани 40-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Жайловов Бехруз Бахромович - Ангор тумани “Фаровон” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
9. Тоғаймуратов Фахриддин Анваревич - Ангор тумани Аҳоли бандлигига кўмаклашиш марказининг касбга қайта ўқитишни ташкил этиш шуъбаси мудири
10. Муминов Шавкат Маматкобилович - Ангор тумани 24-сонли умумтаълим мактаби устаси
11. Юсупова Ўғилой Бозоровна - Ангор тумани мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
12. Рўзиев Азамат Норбутаевич - Ангор тумани 40-умумтаълим мактаб Математика фани ўқитувчиси
13. Боболова Шахло Ибрагимовна - Ангор тумани 24-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
14. Нормаматова Курбангул Шомаматовна - Ангор тумани 24-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
15. Хакназарова Назокат Ахатовна - Ангор тумани “Фаравон” маҳалласи раис ўринбосари
149-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани “Фаровон” маҳалла фуқаролар йиғини, Ат. Термизий кўчаси 65-уйдаги 24-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-83

150-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Қулсанова Мехринисо Турғунбоевна - Ангор тумани 24-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти директори
Раис ўринбосари
2. Номозов Хушмурод
Мамаюсупович - Ангор тумани 11-сонли умумтаълим мактаби псхологи
Котиб
3. Бегимкулов Тогандурди Мухамметгули ўгли - Ангор тумани 11-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Кандимов Мансур Курбонгелдиевич - Ангор тумани 11-сонли умумтаълим мактаби устаси
5. Худайкулов Баходир Турдимуродович - Ангор тумани 12-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Боймуродов Самандар Боходир ўғли - Ангор тумани 11-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Абдуллаева Нигора Нортажиевна - Ангор тумани 12-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Кулматова Каромат Алланазаровна - Ангор тумани 12-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Маратов Рашид Ишпулатович - Ангор тумани 12-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Рахматова Мухаббат Ахметовна - Ангор тумани 12-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Курбонназаров Сафар Ақмуратович - Ангор тумани “Охунбобоев” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
12. Кулиева Арзигул Абдуллаевна - Ангор тумани 11-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Қурбонова Гусара Джумагелдиевна - Ангор тумани 11-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
150-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани “Охунбобоев” маҳалла фуқаролар йиғини, Мактаб кўчаси 22-уйдаги 11-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-98

151-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Кучкаров Санжар Бахтиярович - Ангор тумани Молия бўлими мудири в. б
Раис ўринбосари
2. Ибрагимов Равшан Валимуродович - Ангор тумани 32-сонли умумтаълим мактаби ЧҚБТ раҳбари
Котиб
3. Мухамедов Ўткир Ниязович - Ангор тумани 32-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Нармуротов Фарход Дустмуродович - Ангор тумани 32-сонли умумтаълим мактаби директори в. б
5. Буронова Юлдуз Ибрагимовна - Ангор тумани 32-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Давронов Нуриддин Бойназарович - Ангор туман молия булимининг Оилавий тадбиркорликни ривожлантириш
сектор мутахассиси
6. Маманазарова Махсуда Жовмуровна - Ангор тумани 11-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Сариева Айжамол Абдумажидовна - Ангор тумани 11-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Хаччиев Чори Умарович - Ангор тумани 32-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Худойбердиев Рустам Абдуқодирович - Ангор тумани 32-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Саидмаликова Малика Гелдимурадовна - Ангор туман “Навшаҳар” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
11. Жумаев Байрам Худагулиевич - Ангор тумани “Навшаҳар” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг ўринбосар
12. Абдурасулов Муродулло Эркинович - Ангор тумани Банликка кўмаклашиш марказнинг ишга жойлаштириш инспектори
13. Тоғаев Умиджон Ходжамуротович - Ангор туман мономарказ юрисконсулъти
14. Чориева Нодира Холтажиевна - Ангор тумани 12-мактабнинг бошлағич синф ўқитувчиcи
151-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани “Навшаҳар” маҳалла фуқаролар йиғини, Тараққиёт кўчаси 17-уйдаги 32-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-84

152-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Турсунов Шарофиддин Темирович - "Сурхон Термиз ипаги" масъулияти чекланган жамияти корхонаси Ангор тумани бўлими бошлиғи
Раис ўринбосари
2. Қурбанов Руслан Абдурашидович - Ангор тумани 12-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Аллаев Юсуп Эштемирович - Ангор тумани 12-сонли умумтаълим мактаби БТ етакчиси
Аъзолари
4. Жураев Илхом Уралович - Ангор тумани 12-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Чориева Султоной Джовлиевна
- Ангор тумани “Чинобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
6. Кулиев Чори Худойбердиевич - Ангор тумани 11-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Чориева Дилдор Тошмуродовна - Ангор тумани 12-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Жумаев Шодавлат Пулатович - "Сурхон Термиз ипаги" масъулияти чекланган жамияти корхонаси ҳисобчиси
9. Курязова Зумрад
Бозарбоевна - Ангор тумани 11-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10 Саиднапасов Мухтор Аллабердиевич - Ангор тумани 11-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Султонова Халима Бердимуротовна - Ангор тумани 12-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Бегимкулова Гулчаман Кандахаровна - Ангортумани 11-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Ходжамкулов Фахриддин Хуррамович - Ангор туман молия бўлимининг Бюджет ижроси хисоби ва хисоботи шубаси мудири -бош хисобчиси
152-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани “Чинобод” маҳалла фуқаролар йиғини, Марказ кўчаси 33-уйдаги 12-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-86

153-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Холматов Умид Йўлдошевич - Ангор тумани халқ таълими бўлими таълим муассаслари фаоляитини ташкил этиш шўбаси мудири
Раис ўринбосари
2. Каримов Комилжон Бўриевич - Ангор тумани 28-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Яқубов Зиёқул Асадуллаевич - Ангор тумани 28-сонли умумтаълим мактаби диретор ўринбосари
Аъзолари
4. Eшонқулова Манзура Юлдошевна - Ангор тумани 28-сонли умумтаълим мактаби котибаси
5. Ғаффаров Фарид Рухиддинович - Ангор туман “Зартепа” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
6. Қурбонова Матлуба Нормуротовна - Ангор туман “Зартепа” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
7. Қурбонова Набаҳор Худоймуродовна - Ангор тумани 19-сонли давлат мактабгача таълими ташкилоти тарбиячиси
8. Чоршанбиев Шуҳрат Жураевич - Ангор тумани 28-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Шукуров Суннатулло Жалилович - Ангор тумани 28-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Тангриева Назокат Уроқовна - Ангор тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли 2-сонли ҚОП Лаборант ҳамшираси
11. Қурбонов Машраф Муратович - Ангор тумани 28-сонли умумтаълим мактаби ёшлар иттифоқи бошланғич ташкилоти етакчиси
12. Рахматова Фарида Исматуллаевна - Ангор тумани 28-сонли умумтаълим мактаби психологи
13. Бобоева Фотима Йўлдошевна - Ангор туман тиббиёт бирлашмасига қарашли 2-сонли ҚОП потранаж ҳамшираси
14. Жабборов Исломжон Неъмат ўғли - АТБ “Микрокредитбанк” Ангор филиали кассири
15. Нурматова Нодира Нурматовна - Ангор тумани Давлат хизматлари марказининг бош мутахассиси
16. Каримов Одилжон Бури ўғли - Ёшлар етакчиси
17. Чариева Гулшод Вассиевна - Ангор тумани 28-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
153-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани “Зартепа” маҳалла фуқаролар йиғини, Шодлик кўчаси 1-уйдаги 28-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-87

154-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Рахматова Дилафрўз Сатторовна - Ангортумани 27-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Тўхтамишев Шерали Жўраевич - Ангор тумани 27-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари
Котиб
3. Шодмонов Панжи Болтаевич - Ангортумани 27-сонли умумтаълим мактаби хўжалик ишлар мудири
Аъзолари
4. Киличов Муродулла Уразалиевич - Ёшлар етакчиси
5. Курбонова Махбуба Нормуратовна
- Ангор тумани “Занг Гиламбоб” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
5. Ғаниев Ўткир Тўхташевич - Ангор тумани
27-сонли умумтаълим мактаби чақриқгача ёшларни таёрлар фани ўқитувчиси
6. Тиловова Хулкар Сайлововна - Ангор тумани 27-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Муртазаева Шахло Рахматуллаевна - Ангор туманидаги 28-сонли умумтаълим мактаби рус тили фани ўқитувчиси
8. Номозова Зайнаб Мустафоқуловна - Ангор тумани 28-сонли умумтаълим мактаби информатика фани ўқитувчиси
9. Собирова Нафиса Бўроновна - Ангор тумани 28-сонли умумтаълим мактаби Немис тили фани ўқитувчиси
10. Жўраева Назокат Тоировна - Ангор тумани 16-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
11. Турсунова Хуршида Абдурахмоновна - Ангор тумани 16-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
12. Дурсоатов Рашид Алибоевич - Ангор тумани “Занг Гиламбоб” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
154-Сайлов участкаси маркази - Ангор тумани “Занг Гиламбоб” маҳалла фуқаролар йиғини, Мустақиллик кўчаси 31-уйдаги 27-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-88

155-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Мадиева Турсуной Чоршанбиевна - Ангор тумани 21-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти директори
Раис ўринбосари
2. Дусмуратова Раъно Хонимқуловна - Ангор тумани 30-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Дўстмуродов Тўрақул Чориевич - Ангор тумани 30-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари
Аъзолари
4. Шайманова Наргиза Қиличовна

- Ангор тумани 30-сонли умумтаълим мактаби кадрлар менжери
5. Матиева Гулбаҳор Ўраловна - Ангор тумани 20-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
6. Пайгамова Дилфуза Худойбердиевна - Ангор тумани 20-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
7. Ахмедова Зебо Гулмуротовна - Ангор тумани 21-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
8. Жаппорова Зайнаб Панжиевна - Ангор тумани 20-сонли умумтаълим мактаби лаборанти
9. Кулмўминова Наргиза Жовлиевна - Ангор тумани 30-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Норқучқорова Моҳира Тухтамишовна - Ангор тумани 20-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Жумаев Нурали Ахмедович - Ангор тумани 21-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти жисмоний
тарбия йўриқчиси
12. Бекмуродов Илхом Хуррамович - “Таллашқон” маҳалла фуқарорлар йиғини раисининг масалалари бўйича ўринбосари
13. Eштўхтаров Низомжон Бозорович - Ангор тумани 30-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
14. Eшимова Умида Кахрамоновна - Ангор тумани 20-мактабда расм-чизмачилик фани ўқитувчиси
15. Чориева Қизларбас Панжиевна - Ангор тумани 30-сонли умумтаълим мактаби кутубхона мудираси
155-Сайлов участкаси маркази - Ангор тумани “Таллашқон” маҳалла фуқаролар йиғини, Мустақиллик кўчаси 1-А уйдаги 30-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-89

156-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Қўзимуратов Абдисалом Жавлиевич - Ангор педагогика коллежи директори
Раис ўринбосари
2. Бозоров Рашид Уролович - Ангор тумани 22-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари
Котиб
3. Каримов Ойбек Тошпулатович - Ангор тумани 22-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Норбоев Сирож Эркинович - Ангор тумани 22-сонли умумтаълим мактаби ёшлар иттифоқи бошланғич ташкилоти етакчиси
5. Азизова Матлуба Рамазоновна - Ангор тумани 20-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
6. Шоназарова Дилором Хуррамовна - Ангор тумани 22-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Рўзиева Холида Жума қизи - Ангор тумани 20-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
8. Шоймардонов Зокир Раимович - Ангор тумани “Карвон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
9. Ташматова Айсахат Эшбуриевна - Ангор тумани “Карвон” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
10. Курбонова Саодат Нормуродовна - Ангор тумани 22-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Шоназарова Матлуба Нуралиевна - Ангор тумани 21-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
12. Қулсоатова Камола Рўзибоевна - Ангор тумани 22-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Абдуллаев Ислом Бозор ўғли - Ангор педагогика коллежи Махсус фан ўқитувчиси
14. Панжиева Зарифа Номоз қизи - Ангор тумани 39-сонли умумтаълим мактаби она тили ва адабиёт фани ўкитувчиси
15. Маматалиева Сабохат Аллаберди қизи - Ангор туманидаги 30-сонли умумтаълим мактаби ёшлар иттифоқи бошланғич ташкилот етакчиси
156-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани “Карвон” маҳалла фуқаролар йиғини, Оқсарой кўчаси 77-уйдаги Ангор педагогика коллежи биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-94

157-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ахмедов Алишер Шопўлатович - Ангор тумани тиббиёт бирлашмаси бошлиғининг ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Қуватов Файзулло Худойқулович - Ангор туман 36-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари
Котиб
3. Шердонов Сулаймон Пирназарович - Ангор туман 36-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Мусаева Гавхар Қулсохатовна - Ангор туман 36-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Чориева Саломат Турсинбаевна - Ангор туман тиббиёт бирлашмаси 1-сонли КОП га хамшираси
6. Авазова Шарафат Сафаровна - Ангор тумани тиббиёт бирлашмаси 1-сонли ҚОП катта ҳамшираси
7. Бердиев Шермухаммад Норкулович - Ангор туман 36-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Юсупов Зафариддин Хуррамович - Ангор тумани “Каттақум” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
9. Тўраева Фарида Чоршанбиевна - Ангор туман “Каттақум” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
10. Абдуллаев Алишер Абраевич - Ангор тумани 33-сонли умумтаълим мактаби математика фани ўқитувчиси
11. Абдуллаева Гулбахор Бобаяровна - Ангор тумани 33-сонли умумтаълим мактаби физика фани ўқитувчиси
12. Амирова Муқаддас Нарзуллаевна - Ангор туман 36-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Усмонов Нодир Қодирович - Ангор тумани 33-сонли умумтаълим мактаби биология фани ўқитувчиси
14. Шоназаров Санжар Хамзаевич - Ангор тумани 33-сонли умумтаълим мактаби тарих фани ўқитувчиси
15. Аннаев Хуршид Панжиевич - Ангор тумани 36-сонли умумтаълим мактаби маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
157-Сайлов участкаси маркази - . Ангор тумани “Деҳқонбирлашув” маҳалла фуқаролар йиғини, Марказ кўчаси 4-уйдаги Ангор тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли 1-сонли оилавий поликлиника биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-93

158-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Хидирова Дилбар Абдиевна - Ангор тумани 21-сонли умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Мусаев Мухтор Рахматуллаевич - Ангор тумани 21-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Бакиров Бахром Ботир ўғли - Ангор тумани 21-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси
Аъзолари
4. Рустамов Бобур Ашурович - Ангор тумани 36-сонли умумтаълим мактаби директори
5. Аллазова Ўғилшод Тоштемировна - Ангор тумани 36-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Менглиева Дилфуза Шобердиевна - Ангор тумани 21-сонли умумтаълим мактаби кадрлар бўйича менежер
7. Аннаев Аброр Шотураевич - Ангор тумани 36-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Менглиев Нурбой Файзуллаевич - Ангор тумани 21-сонли мактаби директор ўринбосри
9. Хушбоқова Озода Бобоқуловна - Ангор тумани “Деҳқонбирлашув” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби
10. Сариева Гулмира Шаймардонқуловна - Ангор тумани “Деҳқонбирлашув маҳалла фуқаролар йиғини мутахассиси
11. Норбоева Малика Шониёзовна - Ангор тумани 21-сонли умумтаълим мактаби кутубхоначиси
12. Турсунов Мухаммад Эшпулатович - Ангор тумани 36-сонли умумтаълим мактаби етакчиси
13. Хидиров Алишер Абдиевич - Ангор тумани 36-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
158-Сайлов участкаси маркази - Ангор тумани “Катта қум” маҳалла фуқаролар йиғини, Нуронийлар кўчаси 19-уйдаги 36-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-76-90

IV. МУЗРАБОТ ТУМАНИ
159-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Аллаёров Ўктам Сатторович - Музработ тумани “Музработ дарвоза” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Жумаев Норсоат Эшбоевич - Музработ тумани 11-умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Бердимуродов Эргаш Бахромович - Музработ тумани 26-умумтаълим мактаби директори
Аъзолари
4. Абдурасулов Исмоил Абдулхошим ўғли - Музработ тумани 11-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Алланазаров Эркин Дусмурод ўғли - Музработ тумани 11-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Доноев Рустам Саломович - Музработ тумани 11-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Поёнов Ўктам Янгибоевич - Музработ тумани 11-умумтаълим мактаби директоррининг ўринбосари
8. Мажидов Сардор Қудрат ўғли - Музработ тумани 11-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Бердиев Шокир Эшназарович - Музработ тумани 26-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Пардаева Сабоҳат Юлдашевна - Музработ тумани 26-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Тожиев Рахматулло Ҳайитмурод ўғли - Музработ тумани 26-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Холмуродов Журабек Жуманазарович - Музработ тумани “Музработ дарвоза” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
13 Назаров Сайдулло Тоир ўғли - Музработ тумани 26-умумтаълим мактабида тарих фани ўқитувчиси
14. Тошбоева Мунавар Одиловна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
15-умарова Мухайё Шароповна - Музработ тумани “Музработ дарвоза” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
16. Номозова Гулбахор Қурбоновна - Музработ тумани 11-умумтаълим мактаби фарроши
17. Ҳақназарова Шарифа Бозоровна - Музработ тумани 11-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
159-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Музработ дарвоза” маҳалла фуқаролар йиғини, “Истиқлол” кўчаси, 12-уйдаги 11-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-90

160-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Қўзиев Холмурод Азимович - Музработ тумани 32-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Холиқов Бахтиёр Умарович - Музработ тумани 32-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
Котиб
3. Норматов Акмал Тошмаматович - Музработ тумани 32-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Худойқулова Барно Салимовна - Музработ тумани 32-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Жўрақулова Зубунуса Холтўраевна - Музработ тумани 32-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Шоймуродова Назокат Жўраевна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
7. Шоймардонова Марзия Донаевна - Музработ тумани “Обод турмуш” маҳалласи фаоли
8. Юлдошев Абдумалик Ибрагимович - Музработ тумани 32-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Хожимуродова Азиза Шойдуллаевна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
10. Туропов Ботир Жўрамуротович - Музработ тумани 32-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Абдурасулова Раъно Абдумалик қизи - Музработ тумани “Обод турмуш” маҳалласи фаоли
12. Eрдонов Нодир Примқул ўғли - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
13. Шермаматов Нурмамат Ўткир ўғли - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
14. Тошбоева Дилором Жумаевна - Музработ тумани 6-мактабгача таълим ташкилоти мудираси
15. Шердонов Умрқул Мамадиевич - Музработ тумани “Обод турмуш” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
16. Суюнов Тошпўлат Сафарович - Музработ тумани 32-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
17. Ғўччиев Сулаймон Холмўмин ўғли - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
160-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Обод турмуш” маҳалла фуқаролар йиғини, “Янги турмуш” кўчаси, 6-уйдаги 32-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-24-92

161-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Пирназаров Илҳом Чоршанбиевич - Музработ тумани 7-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Холиёров Рахматилло Сафарович - Музработ тумани 7-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Холматов Бекзод Нарзуллаевич - Музработ тумани 7-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Авлиёқулов Илхом Мамаражабович - Музработ тумани 7-умумтаълим мактаби амалиётчи психологи
5. Тоғайқулов Элмурод Абдишукур ўғли - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
6. Хўжамқулова Гулчеҳра Рашидовна - Музработ тумани 7-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Худойқулов Эркин Маматқобилович - Музработ тумани 7-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Дўкова Мавжуда Сафаровна - Музработ тумани 7-умумтаълим мактаби лаборанти
9. Хўжақулова Махбуба Кўчаровна - Музработ тумани “Оби ҳаёт” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
10. Холиқова Махлиё Олимжон қизи - Музработ тумани 52-қишлоқ оилавий поликлиникаси хамшираси
11. Шамуратов Эркин Сафарович - Музработ тумани “Оби ҳаёт” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
12. Сафарова Бахтигул Соатовна - Музработ тумани 15-мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
13. Сайфуллаева Гулхайё Мирзорахмат қизи - Музработ тумани 52-қишлоқ оилавий поликлиникаси хамшираси
14. Нормаматова Нодира Пўлатовна - Музработ тумани 52-қишлоқ оилавий поликлиникаси хамшираси
15. Холиқова Нигора Бахромовна - Музработ тумани 4-мактабгача таълим ташкилоти ўқитувчиси
161-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Оби ҳаёт” маҳалла фуқаролар йиғини, “Шифокор” кўчаси, 16-уйдаги 7-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-95

162-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Умрзоқ Жўрақулов Рафиевич - Музработ тумани 7-ихтисослаштирилган мактаб-интернати ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Хурсандов Сайдулло Нематуллаевич - Музработ тумани “Баркамол авлод” болалар мактаби директорининг ўринбосари
Котиб
3. Хўжамуродов Мақсуд Мамаюсуф ўғли - Музработ тумани “Мустақиллик” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
Аъзолари
4. Назаров Зиёдулло Абдураҳимович - Музработ тумани 7-ихтисослаштирилган мактаб-интернати директорининг ўринбосари
5. Воҳидов Асқарали Исматович - Музработ тумани 7-ихтисослаштирилган мактаб-интернати ўқитувчиси
6. Жумаева Наргиза Азамовна - Музработ тумани 7-ихтисослаштирилган мактаб-интернати ўқитувчиси
7. Нормуродова Дилфуза Қаҳрамоновна - Музработ тумани 7-ихтисослаштирилган мактаб-интернати ўқитувчиси
8. Ашуров Аббос Абдимурод ўғли - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
9. Қурбонова Мавлуда Бобоқуловна - Музработ тумани 7-ихтисослаштирилган мактаб-интернати кутубхоначиси
10. Ҳусанов Отабек Абдусалимович - Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Музработ тумани Кенгаши етакчиси
11. Соатова Муҳаббат Абдураҳмоновна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
12. Холмўминов Қудрат Мустафаевич - Музработ тумани 7-ихтисослаштирилган мактаб-интернати директорининг ўринбосари
13. Қўчқоров Қўчқор Остонақулович - Музработ тумани “Мустақиллик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
14. Суюнова Дилфуза Шодиевна - Музработ тумани “Мустақиллик” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
15. Менгниёзова Мохира Қодировна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
162-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Мустақиллик” маҳалла фуқаролар йиғини, “Маданият” кўчаси, 1-уйдаги 7-сон ихтисослаштирилган мактаб интернати биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-97

163-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Вохидова Дилшода Гайратовна - Музработ тумани “Бодомзор” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Абишов Нормамат Холиқович - Музработ тумани 32-умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Вахидов Ботир Хакимович - Музработ тумани 12-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Турабова Олия Равшановна - Музработ тумани 12-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Рахматуллаева Шохиста Рустамовна - Музработ тумани 12-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Пардаев Ҳусниддин Жабборович - Музработ тумани 12-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Худойқулова Муборак Ҳайдаровна - Музработ тумани 12-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Норматов Сирожиддин Шавкат ўғли - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
9. Ҳусанова Шохсанам Комил қизи - Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Музработ тумани Кенгаши етакчиси
10. Холиқов Парда Назарович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
11. Рашидов Умар Ҳабибович - Музработ тумани “Рашидов Умар” фермер хўжалиги бошлиғи
12. Холиёров Сафар - Музработ тумани “Бодомзор” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
13. Холмуродов Мамарахим Қудрат ўғли - Музработ тумани “Фрукти Азия” маъсулияти чекланган жамияти раҳбари
14. Очилов Қосим Қаххорович - Музработ тумани 12-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
15. Сағираев Абдумажид Холиқович - Музработ тумани “Бодомзор” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
163-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Бодомзор” маҳалла фуқаролар йиғини, “Марказ” кўчаси, 6-уйдаги 12-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-99

164-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Абдирахимов Баходир Равшанович - Музработ тумани 30-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Нарзиев Рашид Абдирайимович - Музработ тумани 30-умумтаълим мактаби психологи
Котиб
3. Турдиев Одил Рахматуллаевич - Музработ тумани “Ёшлар иттифоқи” етакчиси
Аъзолари
4. Жабборов Толиб Ғайратович - Музработ тумани 30-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Норқулов Даврон Рустамович - Музработ тумани 30-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Қобилов Рахмонқул Муртазоевич - Музработ тумани “Бодомзор” маҳалла -фуқаролар йиғини фаоли
7. Умарова Махлиё Музаффарова - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
8. Қудратова Зайнура Нурулло қизи - Музработ тумани 30-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Ибодова Фотима Азизқуловна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
10. Равшанов Одил Қодирович - Музработ тумани “Бодомзор” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
11. Умбарова Гуландон Ибрагимовна - Музработ тумани “Бодомзор” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
164-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Бодомзор” маҳалла фуқаролар йиғини, “Авлод” гузари, 17-уйдаги 30-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-14

165-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Қосимов Абдурахмон Назирович - Музработ тумани “Маданият” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Рахимов Қудрат Каримович - Музработ тумани 13-умумтаълим мактабининг директори
Котиб
3. Халилов Хусниддин Хусанович - Музработ тумани 13-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Каримов Улуғбек Қурат ўғли - Музработ тумани 13-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Жуммаев Шухрат Эшбоевич - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
6. Сайибназаров Ғайрат Эшпўлатович - Музработ тумани 13-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Назарова Райхон Абдурахмановна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
8. Рахмонов Шавкат Хуррамович - Музработ тумани 13-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Бобохонова Зулхумор Абдуллаевна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
10. Норқобилова Гулнора Равшановна - Музработ тумани 13-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Йўлдошева Мавлуда Шухрат қизи - Музработ тумани 13-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Рахимов Ислом Чориевич - Музработ тумани 13-умумтаълим мактабида қоровул
13. Eсанова Шохида Бобохонович - Музработ тумани “Маданият” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
14. Тўрақулов Маматқул Равшанович - Музработ тумани “Маданият” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
15. Сайибназаров Мамаражаб Хўжамуродович - Музработ тумани “Маданият” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
16. Қулматова Дилфуза Жумаевна - Музработ тумани 12-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
17. Нормаматов Очил Бўриевич - Музработ тумани 30-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
165-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Маданият” маҳалла фуқаролар йиғини, “Инкобод” кўчаси, 16-уйдаги 13-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-16

166-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Қулбозорова Бибисора Ўрақовна - Музработ тумани 10-умумтаълим мактабининг директори
раис ўринбосари
2. Абдуллаева Матлуба Жабборовна - Музработ тумани 10-умумтаълим мактабининг директорининг ўринбосари
Котиб
3. Маҳаммадиев Жамол Рустам ўғли - Музработ тумани Ёшлар иттифоқи етакчиси
Аъзолари
4. Нурматов Ўткир Абдуназарович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
5. Баратов Алишер Худойбердиевич - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
6. Бобоёрова Озода Эшмаматовна - Музработ тумани Деҳқонобод маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
7. Бўтаева Жонғил Алимовна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
8. Қулбозорова Гулистон Ўрақовна - Музработ тумани 47-қишлоқ оилавий поликлиникаси хамшираси
9. Худойбердиева Дилфуза Абдумурод қизи - Музработ тумани 10-умумтаълим мактабининг ўқитувчиси
10. Бобонқулова Бахтигул Қўшоқ қизи - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
11. Хуррамов Бахтиёр Ғаффарович - Музработ тумани 10-умумтаълим мактабининг директорининг ўринбосари
12. Поёнов Абдужалил - Музработ тумани “Деҳқонобод” маҳалласи раиси
13. Холбоев Қудрат Хуррамович - Музработ тумани 10-умумтаълим мактабининг ўқитувчиси
14. Амонов Жалолиддин Абдуллаевич - Музработ тумани 10-умумтаълим мактабининг ўқитувчиси
15. Равшанов Суюн Мустафоевич - Музработ тумани 47-қишлоқ оилавий поликлиникаси ходими
166-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Деҳқонобод” маҳалла фуқаролар йиғини, “Соҳибқирон” кўчаси, 6-уйдаги 10-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-15

167-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Арипов Зиёдулло Хамраевич - Музработ тумани 9-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Азизов Жўрабек Абдурахмонович - Музработ тумани 9-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Воҳидов Сирожиддин Аҳмад ўғли - Музработ тумани 9-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Сафарова Сарвинисо Равшановни - Мзработ туманш Баркамол авлод болалар мактаби ўқитувчиси
5. Юнусова Умида Маҳмадмуродовна - Музработ тумани 9-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Eронова Ирода Ҳамроқуловна - Музработ тумани 9-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Каршиев Азиз Муминович - Музработ тумани 9-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Мусаев Камолиддин Абдураҳмонович - Музработ тумани 9-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Файзуллаев Равшан Исматуллаевич - Музработ тумани “Дуоба” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
10. Шоймардонов Раҳим Хуррамович - Музработ тумани “Анорзор” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
11. Мирзаева Мунаввар Маматқуловна - Музработ тумани “Анорзор” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
12. Хужаева Сабохат Исматуллаевна - Музработ тумани 54-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Зайниев Абдулхаким Абдуллаевич - Музработ тумани 8-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
14. Зайниев Абдурашид Нуруллаевич - Музработ тумани Бандликка кўмаклашиш қилиш маркази Давлат меҳнат хуқуқ инспектори
15. Шоймардонова Гуландон Хуррамовна - Музработ тумани Баркамол авлод болалар мактаби ўқитувчиси
16. Холмуродова Нигора Нормуродоана - Музработ тумани 54-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
17. Холмуродов Бегзод Нормуродович - Музработ тумани 54-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
167-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Дуоба” маҳалла фуқаролар йиғини, “Дуоба” кўчаси, 12-уйдаги 9-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-17

168-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Икрамов Шерали Рўзибоевич - Музработ тумани “Якка тол” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Абилов Хабибулло Эшбоевич - Музработ тумани 54-умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Тошбоев Алишер Чориевич - Музработ тумани 54-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Фаттоева Солиха Абдурахмоновна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
5. Нуров Учқун Сапарович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
6. Шамсиддинов Тошбўри Ҳамидович - Музработ тумани 54-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
7. Норбоева Барно Нодир қизи - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
8. Тошқулов Содиқ Нуруллаевич - Музработ тумани 54-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Ризоқулов Рўзибой Тохир ўғли - Музработ тумани 54-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Холиқов Сайфулло Чори ўғли - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
11. Абдуллаев Эркин Абдухолиқович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
168-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Дуоба” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ичимлик суви” кўчаси, 6-уйдаги 54-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-61

169-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ўтаев Толибжон Халиқович - Музработ тумани 8-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Баҳриев Сайфиддин Фахриевич - Музработ тумани 8-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
Котиб
3.Каримов Шухрат Шодиевич - Музработ тумани 8-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
Аъзолари
4. Тожиев Сафар Файзуллаевич - Музработ тумани “Гулобод” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
5. Пирназаров Эрназар Мирзоевич - Музработ тумани “Гулобод” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
6. Поёнов Абдуқаюм Қудратуллаевич - Музработ тумани 56-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Холмуродова Нилуфар Нормуротовна - Музработ тумани “Гулобод” қишлоқ оилавий поликлиникаси хамшираси
8. Умаров Ҳикмат Турдиевич - Музработ тумани “Гулобод” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
9. Шамсиддинова Феруза Нормаматовна - Музработ тумани “Гулобод” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
10. Норов Фаррух Омонтурдиевич - Музработ тумани 56-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Eронова Умида Мирзоқуловна - Музработ тумани 8-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Муродова Гулрухсор Ёқубовна - Музработ тумани “Якка тол” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
13. Султонова Дилрабо Рамазоновна - Музработ тумани 8-умумтаълим мактабининг кадрлар бўйича мутахассиси
14. Темирова Нигора Абсаматовна - Музработ тумани 8-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
15. Шарипов Мирзоали Рамазонович - Музработ тумани 8-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
16. Умарова Зебо Норбоевна - Музработ тумани 8-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
17. Махаммадиев Ёқуб Сайдуллаевич - Музработ тумани “Гулобод” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
169-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Гулобод” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ободон” кўчаси, 18-уйдаги 8-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-62

170-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Қулматова Гулнора Нурмаматовна - Музработ тумани “Орият” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Кенжаев Омон Ўралович - Музработ тумани 2-умутаълим мактаби директорининг ўринбосари
Котиб
3. Жўраев Илҳом Ибрагимович - Музработ тумани 2-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Назарова Адолат Болтаевна - Музработ тумани “Орият” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
5. Шеранов Бахтиёр Тилакмуродович - Музработ тумани “Орият” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
6. Чоршанбиев Ботир Шодмонович - Музработ тумани 2-мактаби амалиётчи психологи
7. Абдумуратова Рохат Маматмуратовна - Музработ тумани 2-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Қурбоналиев Жуманазар Холмахматович - Музработ тумани 2-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Аллаёров Шавкат Бобоёрович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
10. Пардаев Отабек Мамаражобович - Музработ тумани 2-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Хонимова Моҳигул Соҳибовна - Музработ тумани 2-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Турсунова Мавлуда Ражаббоевна - Музработ тумани кўп тармоқли поликлиникаси тармоғи хамшираси
13. Тўлаева Ўғилшод Асадуллаевна - Музработ тумани 39-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
14. Бобоева Махбуба Шерпўлатовна - Музработ тумани “Орият” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
15. Чоршанбиев Шарифжон Холмахматович - Музработ тумани “Орият” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
170-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Орият” маҳалла фуқаролар йиғини, Р-5 гузари, 21-уйдаги 2-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-89

171-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Набиев Сирожиддин Қулфиддинович - Музработ тумани 39-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Ашуров Шамсиддин Нуриддинович - Музработ тумани 10-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Саломов Низомиддин Бахромович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
Аъзолари
4. Нораков Фарҳод Жўрамуҳаммадович - Музработ тумани 39-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
5. Қодирова Зарифа Қахорровна - Музработ тумани Ахоли бандлигига кўмаклашиш маркази инспектори
6. Рахимов Журабек Сафарович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
7. Нарзуллаев Шахриёр ХХХ - Музработ тумани 39-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Болтаева Мавжуда Тураевна - Музработ тумани “Орият” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
9. Қурбоналиева Нигора Абдужалиловна - Музработ тумани 39-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
171-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Орият” маҳалла фуқаролар йиғини, Бўстонсой кўчаси, 32-уйдаги 39-сонли умумтаълим мактаби филиали биноси.
Телефон рақами: +99855-451-19-81

172-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Бобонова Мухаббат Абсаломовна -- Музработ тумани 5-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Алимов Фахриддин Асомиддинович - Музработ тумани 5-умумтаълим мактаби психологи
Котиб
3. Ахмедов Мусурмонқул Шермаматович - Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Музработ тумани Кенгаши етакчиси
Аъзолари
4. Бозоров Бекзод Панжиевич - Музработ тумани 5-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Мардаев Элмурод Тоғаймуродович - Музработ тумани 5-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
6. Менглиев Зиёдулла Хайитмурод ўғли - Музработ тумани 5-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Шаймардонова Насиба Хамидовна - Музработ тумани 5-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Бекбўтаев Бекназар Бекмурод ўғли - Музработ тумани 47-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Ўролова Сурайё Шерали қизи - Музработ тумани 47-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10.Аминов Сирожиддин Панжиевич - Музработ тумани 50-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Ибрагимов Баходир Гулмуротович - Музработ тумани 50-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Алимов Шавкат Жўраевич - Музработ тумани 50-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Қувондиқова Нилуфар Комилжоновна - Музработ тумани 47-умумтаълим мактаби кутубхоначиси
14.Қодирова Мехринисо Сайдуллаевна - Музработ тумани “Янгиер” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
15. Яхшиқулов Низомиддин Жўраевич - Музработ тумани 5-умумтаълим мактаби ишчиси
172-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Янгиер” маҳалла фуқаролар йиғини, “Турон” кўчаси, 12-уйдаги 5-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-29

173-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тўрақулов Музаффар Жўрақулович - Музработ тумани “Дарбанд” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Хўжамқулов Акбар Бегимқулович - Музработ тумани 6-умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Мирзоев Анвар Авлиёкулович - Музработ тумани 6-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
Аъзолари
4. Бўриқулоев Жасур Жўраевич - Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Музработ тумани Кенгаши етакчиси
5. Джумаев Алишер Холиярович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
6. Пармонов Бозор Абдушукурович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
7. Алиқулов Улуғбек Жўрақулович - Музработ тумани 6-умумтаълим мактаби Ахборот кутубхоначи
8. Юлдошев Санжар Абулхайрович - Музработ тумани 6-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Бойқувватов Олим Ҳабибуллоевич - Музработ тумани “Дарбанд” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
10. Абдуназаров Жўрабек Жумақулович - Музработ тумани 6-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Фармонов Зокир Сайфуллаевич - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
12. Рахимкулов Собир Наркулович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
13. Ҳазраткулова Санобар ХХХ - Музработ тумани 6-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
14. Хамдамова Хуршида Абдуқодировна - Музработ тумани “Дарбанд” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
15. Ашуркулова Малоҳат Жураевна - Музработ тумани 6-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
173-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Дарбанд” маҳалла фуқаролар йиғини, “Наврўз” кўчаси, 2-уйдаги 6-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-80

174-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Рўзиева Дилдора Раҳимқуловна - Музработ тумани 36-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Қурбонов Ўткир Қўшшаевич - Музработ тумани 36-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
Котиб
3. Муродов Алишер Қучқарович - Музработ тумани 36-умумтаълим мактаби амалиётчи психологи
Аъзолари
4. Тўхтаев Толмасжон Тўрамурат ўғли - Музработ тумани 36-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Қорақулов Тўрамурод Рўзи ўғли - Музработ тумани “Йўлчи” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
6. Абдиев Шавкат Жўра ўғли - Музработ тумани 36-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Рахмонова Муҳсина Чориевна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
8. Маматқулов Умид Миртемир ўғли - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
9. Зарванова Мавжуда Эркиновна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
10. Жумаева Наргиза Алламуротовна - Музработ тумани 31-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
174-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Йўлчи” маҳалла фуқаролар йиғини, Гулбаҳор қишлоғи, Ўзбекистон кўчаси, 12-уйдаги
36-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-60

175-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Кенжаев Хайрулла Абдуллақулович - Музработ тумани 3-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Тўхтамуродов Самад Сафармуродович - Музработ тумани 43-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Келдиёров Фахриддин Турсунович - Музработ тумани 3-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
Аъзолари
4. Бердиев Умидулло Эшқобилович - Музработ тумани 43-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Тошпўлатов Зайниддин Ибодулла ўғли - Музработ тумани 43-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Бердиев Рахматилла Тошпулатович - Музработ тумани 43-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
7. Турсунқулов Чори Чоршанбиевич - Музработ тумани 43-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Холиқов Шерзод Жўраевич - Музработ тумани 43-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Жумаев Жонибек Турсунмуродович - Музработ тумани 3-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Жумақулов Баҳодир Чоршанбиевич - Музработ тумани 3-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Келдиёров Шухрат Турсунович - Музработ тумани 3-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Аминова Малика Сафарқуловна - Музработ тумани “Меҳнатобод” маҳалла фуқаролар йиғини хотин-қизлар қўмитаси раиси
13. Болтаева Жамила Жўрақуловна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
14. Жўрақулова Сафаргул Холмуродовна - Музработ тумани 3-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
15. Жайловов Абдурасул Норбоевич - Музработ тумани “Меҳнатобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
16. Ражабов Баҳодир Холиёр ўғли - Музработ тумани 3-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
17. Турсунов Зиядулла Жумаевич - Музработ тумани 3-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
175-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Меҳнатобод” маҳалла фуқаролар йиғини, “Қаҳрамон” кўчаси, 3-уйдаги 3-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-61

176-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Пардаев Жўра Сафарович - Музработ тумани 5-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Алиев Бахтиёр Мустафоевич - Музработ тумани 53-умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Бердиев Бозор Қурбонназарович - Музработ тумани 4-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Эшбоева Раъно Бобомуродовна - Музработ тумани 53-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Маматқулова Муслима Назаровна Музработ тумани 53-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
6. Мўминова Гулжахон Нормат қизи - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
7. Мансурова Дилбар Бобоназаровна - Музработ тумани 4-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Қурбонназарова Салима Тўхтаевна - Музработ тумани 4-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Сафаров Шерзод Сунатуллоевич - Музработ тумани 4-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Жумаев Бобомурод Тўраевич - Музработ тумани 53-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Абдишукурова Дурдона Собир қизи - Музработ тумани 53-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Холмирзаев Асқар Равшан ўғли - Музработ тумани 53-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Шомиродова Наргиза Мамаражабовна - Музработ тумани 53-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
14. Холматов Тўйчи Жўрақул ўғли - Музработ тумани 53-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
15. Тошмуродов Алимардон Жўра ўғли - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
16. Хайинов Ғайрат Аминович - Музработ тумани 4-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
17. Мансурова Нилуфар Бобоназаровна - Музработ тумани 4-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
176-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Нурли хаёт” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ободон” кўчаси, 10-уйдаги 4-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-87


177-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тўраназарова Дилдора Раҳмонқуловна - Музработ тумани 1-умумтаълим мактабининг директори
Раис ўринбосари
2. Холиков Кувондик Бозоркулович - Музработ тумани 1-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Тожиев Сардорбек Панжи ўғли - Музработ тумани 1-умумтаълим мактаби амалиётчи психологи
Аъзолари
4. Қорақулов Тўрамурод Рўзи ўғли - Музработ тумани “Йўлчи” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
5. Бойқобилова Гулшода Жўрақуловна - Музработ тумани “Йўлчи” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
6. Кенжаев Суннатулло Абдуллоқулович - Музработ тумани 1-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Хурсанов Ботир Хамраевич - Музработ тумани ахборот-кутубхона маркази директори
8. Омонова Ойжамол Тўрақуловна - Музработ тумани “Йўлчи” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
9. Тўраев Абдуамит Муродулло ўғли - Музработ тумани 1-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Химматов Мирвохид Хусанович - Музработ тумани 1-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Гулмуродов Икром Чориевич - Музработ тумани “Йўлчи” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
12. Норбоев Жонибек Шавкат ўғли - Музработ тумани “Йўлчи” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
13. Хуррамова Гулзода Ўраловна - Музработ тумани 1-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
14. Юсупов Абдувойит Абрукович - Музработ тумани 36-умумтаълим мактаби хўжалик ишлари мудири
15. Бекмуратов Комил Ғаппорович - Музработ тумани тиббиёт бирлашмаси участка фельдшери
177-Сайловучастк масиаркази: Музработ тумани “Йўлчи” маҳалла фуқаролар йиғини, Турон кўчаси, 16-уйдаги 1-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-56

178-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Жабборова Сурайё Сувонқуловна - Музработ тумани “Шаффоф” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Амонтурдиев Орифжон Абдихаким ўғли - Музработ тумани 10-Болалар мусиқа ва санъат мактаби директори
Котиб
3. Eргашева Гулноза Бектошевна - Музработ тумани “Шаффоф” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Зоиров Дилшод Мансурович - Музработ тумани ҳокимлиги бош мутахассиси
5. Худойбердиева Фароғат Ворошиловна - Музработ тумани 33-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Акрамов Шохрух Жалил угли - Музработ тумани 10-Болалар мусиқа ва санъат мактаби директорининг ўринбосари
7. Рахмонов Хасан Сатторович - Музработ тумани “Шаффоф” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
8. Умбарова Сайрам Тойир қизи - Музработ тумани “Шаффоф” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
9. Олламуродов Отабек Олламурод ўғли - Музработ тумани Педагогика коллежи директорининг ўринбосари
10. Ишпўлатова Мохигул Хамроқуловна - Музработ тумани 33-умумтаълим мактаби котибаси
11. Бўтаёрова Зулфия Хушбоқовна - Музработ тумани 44-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Каримов Сирожиддин Тожиевич - Музработ тумани “Шаффоф” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
13. Жовлиева Ойдин Юлдашевна - Музработ тумани “Шаффоф” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
14. Ахмедов Собир Акромович - Музработ тумани “Шаффоф” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
15. Соатова Нилуфар Холбоевна - Музработ тумани 33-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
178-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Шаффоф” маҳалла фуқаролар йиғини, Онадиёр кўчаси, 17-А уйдаги Музработ тумани давлат хизматлари маркази биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-45

179-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Рахмонов Шохижахон Азамат ўғли - Музработ тумани Абдулла Қодирий новли маданият маркази директори
Раис ўринбосари
2. Тўрабаева Дилфуза Махмадвалиевна - Музработ тумани марказий маданият маркази бадиий раҳбари
Котиб
3. Эгамова Дилором Чориевна - Музработ тумани марказий маданият маркази кутубхоначиси
Аъзолари
4. Тиловова Бўритош Ўраловна - Музработ тумани марказий маданият маркази тўгарак раҳбари
5. Нормўминов Шокирали Ашурович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
6. Алламуродов Пардамурод Ўроқович - Музработ тумани Абдулла Набиев номли маданият маркази директори
7. Соатова Фарида Ортиқовна - Музработ тумани марказий маданият маркази либосчиси
8. Эгамбердиева Дилдор Нормаматовна - Музработ тумани марказий маданият маркази тўгарак раҳбари
9. Эштемирова Гулноза Худойқуловна - Музработ тумани марказий маданият маркази тўгарак раҳбари
10. Тўрақулов Бобир Ташниязович - Музработ тумани “Янги ҳаёт” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
11. Маркаева Санобар Яхшибоевна - Музработ тумани “Янги ҳаёт” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
12. Исматова Юлдуз Шералиевна - Музработ тумани “Янги ҳаёт” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
13. Қулмаматова Дилором Омоновна - Музработ тумани 44-урмимтаълим мактаби ўқитувчиси
14 Амонтурдиев Илхом Неъматуллаевич - Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Музработ тумани Кенгаши етакчиси
15. Зоиров Бекзод Мансурович - Музработ тумани 44-урмимтаълим мактаби ўқитувчиси
16. Амонтурдиев Камол Кўчарович - Музработ тумани 44-урмимтаълим мактаби ўқитувчиси
17. Бойпулатов Мусурмон Расулович - Музработ тумани 44-урмимтаълим мактаби ўқитувчиси

179-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Нурли ҳаёт” маҳалла фуқаролар йиғини, Заҳириддин Муҳаммад Бобур кўчаси, 15-уйдаги Музработ тумани марказий маданият маркази биноси. Телефон рақами: +99855-451-28-56
180-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ядгарова Мухайё Инатуллаевна - Музработ тумани 46-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Жумақулов Холиёр Қурбонмуродович - Музработ тумани 46-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
Котиб
3. Eлмуратова Нигора Набиевна - Музработ тумани 46-умумтаълим мактаби кадрлар бўйича менежери
Аъзолари
4. Осонақулова Лола Ахматовна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
5. Назаров Учқун Махмудович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
6. Джумаев Пўлат Ахматович - Музработ тумани 46-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Жумаева Улгузи Артиковна - Музработ тумани 21-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Джумаева Гулшод Шаниязовна - Музработ тумани 21-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Мирзакулова Курбонгул Заровна - Музработ тумани “Юртим жамоли” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
10. Гуломова Малика Камолиддиновна - Музработ тумани “Юртим жамоли” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
11. Жумаев Абдишукур Ахмад ўғли - Музработ тумани 46-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
180-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Юртим жамоли” маҳалла фуқаролар йиғини, А. Навоий кўчаси, 5-уйдаги 46-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-59

181-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Қосимова Нилуфар Толибжон қизи - Музработ тумани “Юртим жамоли” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Абраева Зарифа Жураевна - Музработ тумани “Юртим жамоли” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Устаев Шавкат Шокирович - Музработ тумани “Юртим жамоли” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Бабаназарова Зулфия Сулаймановна - Музработ тумани 21-умумтаълим мактаби директори
5. Абдукаримова Матлуба Абдуламидовна - Музработ тумани 21-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
6. Қурбонова Сановар Разоқовна - Музработ тумани “Юртим жамоли” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
7. Тожиев Фарход Боймуродович - Музработ тумани 21-сонли болалар мусиқа ва санъат мактаби директорининг ўринбосари
8. Тўраназаров Расул Джумақулович - Музработ тумани 21-болалар мусиқа ва санъат мактаби директори
9. Бадигина Наташа Владимировна - Музработ тумани 21-сонли болалар мусиқа ва санъат мактаби директорининг ўринбосари
10. Жўраева Гулшод - Музработ тумани “Юртим жамоли” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
11. Ражабова Назокат Абдизоировна - Музработ тумани 47-қишлоқ оилавий поликлиникаси хамшираси
12. Атакова Арзигул Удабаевна - Музработ тумани “Юртим жамоли” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
13.Равшанова Муҳаббат Холмуродовна - Музработ тумани 21-умумтаълим мактаби лаборанти
181-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Юртим жамоли” маҳалла фуқаролар йиғини, Гагарин қўрғони,12-уйдаги 21-сон болалар мусиқа ва санъат мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-63

182-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Нурмахматов Сайидали Маҳматқулович - Музработ тумани Ал-Ҳаким ат-Термизий маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Курбанов Бахтиёр Габбаралиевич - Музработ тумани касб-ҳунар мактаби директори
Котиб
3. Хажамбердиев Нуриддин Абдисаматович - Музработ тумани 31-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Назаров Жамшид Холиёрович - Музработ тумани касб-ҳунар мактаби директорининг ўринбосари
5. Қурбонова Бахринисо Яхшибоевна - Музработ тумани 31-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Жўрақобилов Баходир Абдуғафорович - Музработ тумани Ал-Ҳаким ат-Термизий маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
7. Муродова Саида Қайимовна - Музработ тумани 31-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Шаймардонов Лазиз Абдумурод ўғли - Музработ тумани 31-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Жураева Муборак Абдимуминова - Музработ тумани 31-умумтаълим мактаби кутубхоначи
10. Шомуродова Умида Жумақуловна - Музработ тумани 31-умумтаълим мактаби иш юритувчи котибаси
11. Жўрақобилов Бахтиёр Абдиғафорович - Музработ тумани Ал-Ҳаким ат-Термизий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
12. Назарова Айрузи Халияровна - Музработ тумани Ал-Ҳаким ат-Термизий маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
13. Шомуродов Наврўз Нормурод ўғли - Музработ тумани касб-ҳунар мактаби ўқитувчиси
14. Нуралиева Муҳаббат Тўлқиновна - Музработ тумани касб-ҳунар мактаби омборчиси
15. Юсупов Фариддин Ахмедович - Музработ тумани 8-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
16. Ташев Олим Бердиевич - Музработ тумани 31-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
17. Исмоилова Гулистон Жумаевна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
182-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани Ат-Термизий қишлоғи, Ўзбекистон кўчаси, 21-уйдаги Музработ касб-ҳунар мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-11
183-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Жумақулов Алишер Панжиевич - Музработ тумани “Янги диёр” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Чориев Аброр Хусанович - Музработ тумани 45-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
Котиб
3. Eлмуродова Феруза Бахтиёровна - Музработ тумани “Янги диёр” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Eрахматова Насиба Азизовна - Музработ тумани 18-мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
5. Холмуродова Саодат Панжиевна - Музработ тумани 45-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Eшбаева Махсуда Жўраевна - Музработ тумани 45-умумтаълим мактаби лаборанти
7. Холтўраев Янгибой Махмудович - Музработ тумани 45-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Ходжаназаров Алишер Баходирович - Музработ тумани 45-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Устемирова Раъно Эшпўлатовна - Музработ тумани “Янги диёр” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
10. Пўлатова Турсуной Аъзамовна - Музработ тумани 12-мактабгача таълим ташкилоти методист психологи
11. Менглиева Феруза Жўраевна - Музработ тумани 45-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Улуғов Ботир Абдурахимович - Музработ тумани 45-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Абдуллаева Ирода Шокиржон қизи - Музработ тумани 12-мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
14 Маматова Зубайда Хуррамовна - Музработ тумани 45-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
15. Хусанов Шухрат Нормуратович - Музработ тумани Аҳоли бандлигига кўмаклашиш маркази меҳнат инспектори
16. Бекмуродов Бойқобил Хуррамович - Музработ тумани “Янги диёр” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
17. Менглиева Сураё Ғулом қизи - Музработ тумани 18-мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
183-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Янги диёр” маҳалла фуқаролар йиғини, А. Икромов қишлоғи, 6-уйдаги 45-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-64


184-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Абраев Самар Зокирович - Музработ тумани 20-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Жавлиев Ғулом Рўзибоевич - Музработ тумани 20-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Умбаров Бехзод Иркинович - Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Музработ тумани Кенгаши етакчиси
Аъзолари
4. Хушназаров Зафар Зокирович - Музработ тумани 20-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Файзуллаев Низомжон Шаймордонович - Музработ тумани 20-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Тожиева Лайло Тўрақуловна - Музработ тумани 20-умумтаълим мактаби кутубхоначиси
7. Аҳмедова Мавлуда Шоимқуловна - Музработ тумани 20-умумтаълим мактаби котибаси
8. Умбаров Нуриддин Тошпўлатович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
9. Турдиқулов Шерзод Худайқулович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
10. Махаммадиев Азамат Тожимуротович - Музработ тумани 24-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Шазаманова Қизларбек Хакимовна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
12. Тоғаймуратова Раъно Давлатовна - Музработ тумани “Фидокор” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
13 Мустафақулова Нодира Хаитмуратовна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
14. Абраева Мафтуна Зокировна - Музработ тумани 12-мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
15. Менглиева Дилноза Даврановна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
184-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Фидокор” маҳалла фуқаролар йиғини, Астон бобо кўчаси, 7-уйдаги 20-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-65

185-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Курбанов Отабек Ходжамуратович - Музработ тумани 41-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Турдиқулов Комилжон Шоймурович - Музработ тумани “Буюк ипак йўли” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Халилов Собиржон Абдихолиқович - Музработ тумани 41-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
Аъзолари
4. Айтуганов Абрай Темирович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
5. Давлатова Бахринисо Ўткир қизи - Музработ тумани 41-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Жумаев Фарход Мамаюсупович - Музработ тумани 41-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Мухаммадиева Гулистон Ходжамуратовна - Музработ тумани “Буюк ипак йўли” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
8. Раимқулов Анвар Жуманазарович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
9. Саломов Ўктам Абдиганиевич - Музработ тумани 41-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Тоштемирова Гулзода Гулмуродовна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
11. Халилова Сайёра Абдихолиқовна - Музработ тумани 41-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Хаджамуротова Севара Шавкат қизи - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
13. Хўшназаров Бахтиёр Хушмуродович - Музработ тумани “Буюк ипак йўли” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
185-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Буюк ипак йўли” маҳалла фуқаролар йиғини, З.М.Бобур кўчаси, 3-уйдаги 41-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-67

186-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Бабакулова Гулнора Мухаммадиевна - Музработ тумани 51-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Қурбонов Анвар Ашурович - Музработ тумани 51-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
Котиб
3. Ахадов Сафарали Рахматилло ўғли - Музработ тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Рамазонов Мамашариф Атоҳўжаевич - Музработ тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
5. Мирзаева Гулхайё Файзуллаевна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
6. Жумаев Мақсуд Содиқович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
7. Қулсоатов Эшқобил Абдуназарович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
8. Қўчқоров Бахтиёр Мусурмоноқулович - Музработ тумани 51-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
9. Сидненко Вера Викторовна - Музработ тумани 51-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Соатова Гулшода Орифовна - Музработ тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
11. Нармўминов Абдурасул Эшбоевич - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
12. Худоймурадова Мухайё Хайрулло қизи - Музработ тумани 51-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Мамадова Наргиза Алламуратовна - Музработ тумани 51-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
186-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини, Ғ.Ғулом кўчаси, 1-уйдаги 51-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-65

187-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тўхтаева Қудратой ХХХ - Музработ тумани 14-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Нормуродова Насиба Ниёзовна - Музработ тумани 51-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Eштўраев Тўлқин Чоршанбиевич - Музработ тумани 14-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
Аъзолари
4. Асадов Эргаш Давлятович - Музработ тумани “Наврўз” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
5. Аралов Рахматилло Қурбонович - Музработ тумани “Наврўз” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
6. Турдиева Улжахол Юлдашевна - Музработ тумани 14-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Исмоилов Аъзим Ибрахимович - Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Музработ тумани Кенгаши етакчиси
8. Яхшибоев Ботир Нормаматович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
9. Аллабердиев Ориф Баходир ўғли - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
10. Чориева Моҳира Абдулазизовна - Музработ тумани 14-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Холлиева Матлуба Шомуратовна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
12. Нуриллаева Нодира Мамарозиқовна - Музработ тумани 14-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Жуманиёзова Чучугой - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
187-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Наврўз” маҳалла фуқаролар йиғини, “Порлоқ йўл” кўчаси, 1-уйдаги 14-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-63

188-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Шарметов Ойбек Эргашевич - Ҳарбий қисм подполковниги
Раис ўринбосари
2. Саъдуллаев Ғайрат Қўшақович - Ҳарбий қисм капитани
Котиб
3. Юсупов Ҳаётжон Раҳмонали ўғли - Ҳарбий қисм катта лейтенанти
Аъзолари
4. Асланов Аҳаджон Алижонович - Ҳарбий қисм майори
5. Марупов Луқмонхон Баходирович - Ҳарбий қисм капитани
6. Абдуллаев Файзирахмон Абдуғаппорович - Ҳарбий қисм кичик сержанти
7. Азимов Отабек Нусратович - Ҳарбий қисм II-даражали сержанти
188-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Қўнғирот” аҳоли пункти 9206-ҳарбий қисм биноси.
Телефон рақами: +99899 715-61-03

189-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Донаева Гулчехра Хайдаровна - Музработ тумани 15-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
.2 Холмўминов Самандар Абдурахмонович - Музработ тумани 15-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
Котиб
3. Жўраев Ботир Абдумажитович - Музработ тумани 15-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Журақулов Жахон Абдусаттор ўғли - Музработ тумани 15-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
5. Абдурахмонов Шерзод Хурсанқул ўғли - Музработ тумани 15-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Қулбоева Умида - Музработ тумани 8-мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
7. Жўраев Қурбонмурод - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
8. Исмоилова Сарвиноз - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
9. Эсонов Исроил - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
10 Мангитова Холида Мангитовна - Музработ тумани туғриқхона бўлими хамшираси
11. Дўсқобилова Сафия Абдуллаевна - Музработ тумани “Сополли тепа” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
189-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Сополлитепа” маҳалла фуқаролар йиғини, “Бодомзор” кўчаси, 8-уйдаги 15-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-60-97

190-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Исанкулов Музроб Турсунпулатович - Музработ тумани “Сополли тепа” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Мусаев Косим - Музработ тумани 34-умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Шобердиев Шокир Эркинович - Музработ тумани 34-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
Аъзолари
4. Каримова София Сафаровна - Музработ тумани “Сополли тепа” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
5. Алиқулова Миннихол Нормуродовна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
6. Калканов Анвар Уралович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
7. Мардаева Насиба Жўраевна - Музработ тумани 34-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Аллаяров Нурали Норкараевич - Музработ тумани 34-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Хакназарова Зулфия Кувватовна - Музработ тумани 34-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Қодиров Турдимурод Яхшибоевич - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
10. Қосимова Мунаввар Абдулхакимовна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
190-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Сополлитепа” маҳалла фуқаролар йиғини, Пахтакор кўчаси, 17-уйдаги 34-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-60-76

191-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ашурқулов Фахриддин Номозович - Музработ тумани 17-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Бозоров Пардабой Чориевич - Музработ тумани “Олмазор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Пайғамов Анвар Рустам ўғли - Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Музработ тумани Кенгаши етакчиси
Аъзолари
4. Маматмўминов Улуғбек Эргашович - Музработ тумани “Олмазор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
5. Бозоров Абдурахмон Бектошевич - Музработ тумани 17-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
6. Мурадова Мавлуда Мамасахатовна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
7. Ўразов Олим Эргашевич - Музработ тумани 17-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Маматқулова Гулшода Бўриевна - Музработ тумани “Мамедов Ибодилло” фермер хўжалиги ишчиси
9. Eшқобилова Зарифа Тўрахановна - Музработ тумани 42-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Омонова Умида Азамат қизи - Музработ тумани 5-мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
11. Бозоров Абулфайзи Абдурахмон ўғли - Музработ тумани 17-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Бобоназаров Шербой Абдурахмонович - Музработ тумани 17-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Ашурқулов Баходир Панжиевич - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
14. Қодиров Мансур Алмурод ўғли - Музработ тумани 17-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
15. Алиева Фарида Олтибоевна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
191-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Олмазор” маҳалла фуқаролар йиғини, Мустақиллик кўчаси, 8-уйдаги 17-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-77

192-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тўхтаев Камолиддин Хусаинович - Музработ тумани 37-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Хабуллаев Жамшид Хайруллаевич - Музработ тумани 37-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
Котиб
3. Мустапов Самариддин Панжиевич - Музработ тумани 37-умумтаълим мактаби психологи
Аъзолари
4. Абдураззоқова Дилфуза Худойбердиевна - Музработ тумани 37-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Қулбоев Хуррам Ёмғирович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
6. Исаев Муратали Жовлиевич - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
7. Қосимова Марғуба Абдураимовна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
8. Давранова Нуриза Шамуратовна - Музработ тумани 37-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Хасанова Зулхумор Панжиевна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
10. Хамидов Сиражиддин Бокиевич - Музработ тумани 37-умумтаълим мактаби котиби
11. Амонов Самандар Хидирқулович - Музработ тумани 14-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Мелиев Шохли Холтўраевич - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
13. Маматмуратов Урал Мардонович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
14. Яковлева Алёна Вячесловна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
15. Шербоева Феруза Сапаровна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
192-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Алпомиш” маҳалла фуқаролар йиғини, Ойбек кўчаси, 4-уйдаги 37-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-61-84

193-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Хайдаров Шомахмат Маматқулович - Музработ тумани 28-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Исанқулов Дилшод Юнусович - Музработ тумани 28-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
Котиб
3. Ўсаров Шерзод Ўралович - Музработ тумани 28-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
Аъзолари
4. Исанқулов Чори Холтўраевич - Музработ тумани 28-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Худойназаров Муроджон Анварович - Музработ тумани 28-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Бердикулова Феруза Меннибаевна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
7. Сапаров Самандар Ахматович - Музработ тумани 28-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Муҳаматқулова Ўғилдурди Навбатовна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
9. Бабаниёзов Салим Зиё ўғли - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
10. Хўжакелдиев Шерали Бегалиевич - Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Музработ тумани Кенгаши етакчиси
11. Ирданова Тошгул Уликовна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
12. Махматмирзаева Дилором Қулсоатовна - Музработ тумани 55-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Саидова Зарина Отабек қизи - Термиз давлат университети талабаси
193-Сайлов участкаси маркази - 28-сонли умумтаълим мактаби биноси. Музработ тумани “Алпомиш” маҳалла фуқаролар йиғини, Х.Олимжон кўчаси, 5-уйдаги 28-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-78

194-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Назиров Валихон Амирович – Ҳарбий хизматчи
Раис ўринбосари
2. Қодиров Ғофуржон Маратович – Ҳарбий хизматчи
Котиб
3. Ахроров Жаҳонгир Абдужаббор ўғли – Ҳарбий хизматчи
Аъзолари
4. Хакимов Хусниддин Ҳаётович – Ҳарбий хизматчи
5. Маматов Исмоилжон Хусанбой ўғли – Ҳарбий хизматчи
6. Шералиев Фурқатжон Абдуллажон ўғли – Ҳарбий хизматчи
7. Рахманов Нўъмон Амонович – Ҳарбий хизматчи
8. Рахимбердиев Азиз Бахром ўғли – Ҳарбий хизматчи
9. Тагаев Шодиёр Шералиевич – Ҳарбий хизматчи
194-Сайлов участкаси маркази -Музработ тумани “Алпомиш” маҳалла фуқаролар йиғинидаги 9221-ҳарбий қисмга қарашли 3-пост биноси.
Телефон рақами: +99897 807-92-21

195-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Хаитова Гўзал Давлатовна - Музработ тумани “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Садатов Алишер Ўролович - Музработ тумани 40-умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Эргашев Отабек Чоршанбиевич - Музработ тумани 40-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Бахриддинова Мохичехра Бахриддиновна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
5. Боиров Отабек Абдусатторович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
6. Ишпўлатов Ражаббай Ҳамроқулович - Музработ тумани 40-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
7. Панжиева Сайёра Ибрагимовна - Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Музработ тумани Кенгаши етакчиси
8. Ўролова Нафиса Гулмурод қизи - Музработ тумани 16-мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
9. Хошимова Феруза Шералиевна - Музработ тумани 40-умумтаълим мактаби котибаси
10. Ўролова Дилноза Алишер қизи - Музработ тумани 16-мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
11. Жураев Бахтиёр Абдураимович - Музработ тумани 40-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Мамедов Довуд Рашид ўғли - Музработ тумани 40-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Акбаев Сирожиддин Нормўминович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
195-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини, Ғ. Ғулом кўчаси, 10-уйдаги 40-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-62-56

196-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Шамуратов Мансур Алиярович - Музработ тумани 49-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Мустапов Фахриддин Панжиевич - Музработ тумани 49-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Шаймарданов Фарход Умбарович - Музработ тумани 49-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Исаев Жовли Дарбишевич - Музработ тумани 49-умумтаълим мактаби психологи
5. Ортиқова дилбар Ахатовна - Музработ тумани “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
6. Тоғайназаров Амир Бозорович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
7. Абдураззақав Хушмурод Чориевич - Музработ тумани “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
8. Тангматова Хуршида Суюновна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
9. Эшмўминов Панжи Бобохонович - Музработ тумани “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
196-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини, Киршак кўчаси, 9-уйдаги 49-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-62-57


197-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Раимов Азамат Жуманазарович - Музработ тумани 18-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Каримов Шоймурод Ўролович - Музработ тумани “Боғи Эрам” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Қулмуротов Гулмурот Абдурасулович - Музработ тумани 18-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Музаффаров Зиёдулла Баходирович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
5. Норалиева Нозокат Бозоровна - Музработ тумани 18-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Қурбонназаров Шерзод Абдумуродович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
7. Музаффаров Бекзод Баҳодирович - Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Музработ тумани Кенгаши етакчиси
8. Норқабулов Урал Пайизқулович - Музработ тумани 18-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
9. Норқулов Илхомжон Абсахатович - “Болдир” темир йўл стантсияси поезд тузувчиси
197-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Боғи эрам” маҳалла фуқаролар йиғини, “Истиқлол” кўчаси, 7-уйдаги 18-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-70

198-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Алияров Зокир Адилович - Музработ тумани “Боғи эрам” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Дониёров Мухиддин Нормаматович - Музработ тумани 38-умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Исматов Хамид Сафаралиевич - Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Музработ тумани Кенгаши етакчиси
Аъзолари
4. Суванов Мусурмон Сафарович - Музработ тумани 38-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
5. Эрназаров Илҳом Ризаевич - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
6. Абдурасулов Бобур Баҳодир ўғли - Музработ тумани 38-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Чориев Ўктам Ибрагимович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
8. Шобердиева Феруза Абдуғаппоровна - Музработ тумани 38-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Норқулова Сайёра Абдурасуловна - Музработ тумани “Боғи эрам” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
10. Равшанова Гулчеҳра Юлдошевна - Музработ тумани “Боғи эрам” маҳалла фуқаролар йиғини патронаж хамшираси
11. Хурсанова Шахноза Амирқуловна - Музработ тумани Аҳоли бандлигига кўмаклашиш маркази инспектор ёрдамчиси
198-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Боғи эрам” маҳалла фуқаролар йиғини, Мустақиллик кўчаси, 8-уйдаги 38-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-71

199-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Қулсахатов Шавкат Тошниязович - Музработ тумани “Файзиобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Холёров Нурулло Каримович - Музработ тумани 19-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Норқулов Умид Абсоатович - Музработ тумани 19-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Амонова Шахло Хидирқуловна - Музработ тумани 19-умумтаълим мактаби психологи
5. Бердиев Шавкат Қушоқович - Музработ тумани 19-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Ибрагимова Сожида Панжиевна - Музработ тумани 19-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Эшкелдиев Нурбек Пирмат ўғли - Музработ тумани “Файзиобод” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
8. ДЖумаев Хамза Ходжақулович - Музработ тумани 19-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Дарвешова Дилором Қурбоновна - Музработ тумани “Қўнғирот” 48-қишлоқ оилавий поликлиникаси Абдулла Набиев филиали хамшираси
10. Тангриева Насиба Жовлиевна - Музработ тумани “Қўнғирот” 48-қишлоқ оилавий поликлиникаси Абдулла Набиев филиали хамшираси
11. Бобоназаров Шерзод Шерматович - Музработ тумани 17-мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
12. Амирқулов Валижон Тажимуротович - Музработ тумани “Файзиобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
13. Норматова Сайёра Алтибоевна - “Термиз нефт база” маъсулияти чекланган жамияти “Болдир| филиали хамшираси
199-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Файзиобод” маҳалла фуқаролар йиғини, Мустақиллик кўчаси, 5-уйдаги 19-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-72

200-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Холниёзова Муқаддам Хазратқуловна - Музработ тумани “Файзиобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Бабаниязов Бекзод Чориевич - Музработ тумани 27-умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Амирқулов Бахриддин Тожимуродович - Музработ тумани 27-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Маматқулова Момагул Тўхтамишовна - Музработ тумани “Қўнғирот” 48-қишлоқ оилавий поликлиникаси Оқтошобод филиали хамшираси
5. Бўтаёрова Мафтуна Саидовна - Музработ тумани 17-мактабгача таълим ташкилоти мудираси
6. Самадов Султонбек Алишер ўғли - Музработ тумани 27-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Ражабов Мансур Мусурманқулович - Музработ тумани 27-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
8. Ражабов Искандар Анвар ўғли - Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Музработ тумани Кенгаши етакчиси
9. Ортиқова Мухлиса Алишер қизи - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
10. Ашурова Фароғат Жавлиевна - Музработ тумани 17-мактабгача таълим ташкилоти хамшираси
11. Ишқурбонова Нодира Ишмаматовна - Музработ тумани 17-мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
12. Ортиқова Зарнигор анвар қизи - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
13. Ботаяров Зоир Ўралович - Музработ тумани 27-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
200-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Файзиобод” маҳалла фуқаролар йиғини, “Адолат” кўчаси, 6-уйдаги 27-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-73

201-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Миёрова Гулбахор Чориевна - Музработ тумани 22-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Душаев Абдиносир Сатторович - Музработ тумани “Чегарачи” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Тошмаматов Акмал Мансурович - Музработ тумани 22-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Маматова Дилбар Холматовна - Музработ тумани 22-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Тошмаматова Мақсуда Мансуровна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
6. Душаева Махбуба Сатторовна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
7. Музафарова Саодат Муртозаевна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
8. Мўминов Сирожиддин - Музработ тумани 22-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Холбоев Даврон Эшбоевич - Музработ тумани “Чегарачи” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
10. Абдимўминова Дилшода Соатовна - Музработ тумани 22-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Қиличев Мухтор Бахромович - Музработ тумани 22-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Худжамбердиев Хасан Пардаевич - Музработ тумани 22-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
13. Мирзаев Абдимўмин Алишерович - Музработ тумани 22-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
14. Хўжамбердиева Обод Абдурахмоновна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
15. Хайруллаев Бахриддин Тожиевич - Музработ тумани “Чегарачи” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
16. Дўсатов Алишер Абдурашидович - Музработ тумани “Чегарачи” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
17. Амирова Умида Нурбоевна - Музработ тумани “Чегарачи” қишлоқ оилавий поликлиникаси патронаж дояси

201-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Чегарачи” маҳалла фуқаролар йиғини, “Чегарачи” кўчаси, 1-уйдаги 22-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-75

202-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Даминова Орозгул ХХХ - Музработ тумани “Чегарачи” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Худойбердиев Шохруз Панжиевич - Музработ тумани 29-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Кенжаев Алимардон Абдукаримович - Музработ тумани 29-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
Аъзолари
4. Жаминов Шарофиддин Тиллабоевич - Музработ тумани “Чегарачи” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
5. Нурматова Умида Мухиддиновна - Музработ тумани 29-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Бўронов Достон Сатторович - Музработ тумани 22-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Жаминова Шаходат Тиллабоевна - Музработ тумани 29-умумтаълим мактаби Кутубхоначиси
8. Нурматова Мохира Мухидиновна - Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Музработ тумани Кенгаши етакчиси
9. Жўраниёзова Хамида Бахтиёр қизи - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
202-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Чегарачи” маҳалла фуқаролар йиғини, Қоракамар кўчаси, 1-уйдаги 29-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-79

203-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тоғаев Чори Маматмўминович - Музработ тумани 35-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Шодиев Асқар Хошимович - Музработ тумани 35-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Қурбонов Юсуф Бердиназарович -- Музработ тумани 35-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Кумаков Фазлиддин Миссир ўғли - Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Музработ тумани Кенгаши етакчиси
5. Тоғаев Камолидин Рўзимуродович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
6. Бозоров Махмуд Исмоил ўғли - Музработ тумани 35-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Тогаева Лола Алишер қизи - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
8. Арзиева Сожида Зовқиевна - Музработ тумани “Моҳият” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
9. Тоғаев Самид Норйигитович - Музработ тумани “Моҳият” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
203-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Моҳият” маҳалла фуқаролар йиғини, Бўстон кўчаси, 4-уйдаги 35-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-76

204-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Жумаева Нурия Холниёзовна - Музработ тумани 23-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Қобилов Фахриддин Абдуллаевич - Музработ тумани 42-умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Турдиев Хушбоқ Юлдошевич - Музработ тумани 42-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
Аъзолари
4. Рахмонова Мехринисо Равшановна - Музработ тумани 25-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Маматмўминов Мухидин Рахимович - Музработ тумани 42-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Хайитов Анвар Саодатович - Музработ тумани 42-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Бекмирзаев Худойберди Саидмуродович - Музработ тумани “Тонг юлдизи” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
8. Турдиев Илхом Норқуват ўғли - Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Музработ тумани Кенгаши етакчиси
9. Жўраев Умаржон Худойбердиевич - Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Музработ тумани Кенгаши етакчиси
10. Аралова Зулайхо Пардаевна - Музработ тумани “Халқ йўли” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
11. Худойберганов Усмон Нортожиевич - Музработ тумани 52-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Турдиев Абдулла Абдуназарович - Музработ тумани 25-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Бобохонов Фаррух Одилхон ўғли - Музработ тумани 25-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
14. Мўминова Нилуфар Саидқуловна - Музработ тумани 52-умумтаълим мактаби фарроши
15. Дўсимқулов Сирожиддин Абдужабборович - Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Музработ тумани Кенгаши етакчиси
16. Шарипова Зулайхо Салимжоновна. - Музработ тумани “Тонг юлдизи” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
17. Муротова Феруза Хуррамовна - Музработ тумани 42-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
204-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Халқ йўли” маҳалла фуқаролар йиғини, “Истиқлол” кўчаси, 4-уйдаги 42-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-78

205-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Муминов Акбар Саидқулович - Музработ тумани 23-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Маматалиев Жўрабек Тиловмуродович - Музработ тумани 23-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
Котиб
3. Холматова Нигора Баходировна - Музработ тумани 23-умумтаълим мактаби Кадрлар бўйича инспектори
Аъзолари
4. Eломонов Ислом Бойпўлат ўғли - Музработ тумани 16-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Халматов Фарход Хурсандович - Музработ тумани 23-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
6. Жуманазаров Собир Панжи ўғли - Музработ тумани 15-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Худойберганова Дилфуза Эргашевна - Музработ тумани 3-мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
8. Бойсаидова Гулбахор Қосимовна - Музработ тумани 34-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Муминов Анвар Саидқулович - Музработ тумани 51-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Нормуминов Шерали Чоршанбиевич - Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Музработ тумани Кенгаши етакчиси
11. Бойназарова Зулайхо Холмамат қизи - Музработ тумани 51-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Номозов Гулмат Даминович - Музработ тумани “Меҳригиёҳ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
13. Холбоев Ўрол Бозорович - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
14. Турсунов Акмал Бойматович - Музработ тумани 23-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
15. Абраев Шухрат Кенжаевич - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
16. Болтаев Ойбек Сафар ўғли - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
17. Дўрманов Сафар Жўрақул ўғли - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
205-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Халқ йўли” маҳалла фуқаролар йиғини, Мактаб кўчаси, 2-уйдаги 23-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-87

206-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Худойқулов Зокир Рахматуллаевич - Музработ тумани 16-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Турдиев Абдузоир Бозорович - Музработ тумани 16-умумтаълим мактаби психологи
Котиб
3. Бердиев Чоршанби Умарович - Музработ тумани 16-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
Аъзолари
4. Норматова Турдихол Бахтиёр қизи - Музработ тумани “Меҳригиёҳ” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
5. Мажидов Равшан - Музработ тумани “Меҳригиёҳ” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
6. Имомов Хаким Нормўминович - Музработ тумани 16-умумтаълим мактаби директорининг ўринбосари
7. Саидов Санжар Рахимжон ўғли - Музработ тумани “Меҳригиёҳ” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
8. Пиримов Рахмон Жонбўриевич - Музработ тумани 16-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Шайматова Муқаддас Ахмадовна - Музработ тумани 16-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Ибодуллаева Мухайё Ходжакуловна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
11. Сариева Саодат Холбоевна - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
12. Бобомуродова Барчиной Чоршанбиевна - Музработ тумани 8-мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
13. Қўзимуродова Мухайё Тожимурод қизи - Музработ тумани Якка тартибдаги тадбиркор
206-Сайлов участкаси маркази -музработ тумани “Меҳригиёҳ” маҳалла фуқаролар йиғини, Хўжақия кўчаси, 3-уйдаги 16-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-84

V. ТЕРМИЗ ТУМАНИ
207-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Рузиева Насиба Саваровна – Термиз тумани 3-сонли умумтаълим мактаби маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Бегматова Нигора Имамовна – Термиз тумани 3-сонли умумтаълими мактаби директори
Котиб
3. Валиев Музаффар Азим ўғли – Термиз тумани “Орол” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Имомова Багул Абдулазизовна – Термиз тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Хаджаев Хайдар Ўринович – Термиз тумани “Орол” маҳалла фуқоролар йиғини раиси
6. Давронов Азиз Холбоевич – Пенсияда
7. Cапаева Гулбаҳор Исмоиловна – Термиз тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Ачилова Гуландом Жумаевна – Термиз тумани “Орол” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
9. Қурбонова Гўзалой Точмуродовна – Термиз тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Чориев Абдурауф Қодирович – Термиз тумани ирригация бўлими фойдаланиш ва таъмирлашни ташкил этиш мухандиси
11. Маманов Шухрат Худойбердиевич – “Ўзбекинвест” суғирта компанияси Термиз тумани бўлими раҳбари
207-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Орол” маҳалла фуқаролар йиғини, А. Навоий кўчаси 33-А уйдаги идаги “Орол” маҳалла фуқаролар йиғини биноси.
Телефон рақами: +99855-451-22-96, +99855-451-43-12

208-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Пиримқулова Малика Араловна – Термиз тумани 2-сонли умумтаълим мактаби маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Шарапов Атабек Абдиразикович – Термиз тумани “Халқобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Кличов Илхом Амондавлатович – Термиз тумани “Халқобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Мирзаева Айрушан Нортожиевна – Хусусий тадбиркор
5. Игамбердиев Ишдавлат Ташанович – Пенсияда
6. Примқулов Урол Панджиевич – Термиз тумани 2-сонли умумтаълими мактаби ўқитувчиси
7. Холбоева Ойсара Турдиевна – Хусусий тадбиркор
8. Қиличев Норсоат Ёмғирович – Пенсияда
9. Жураева Феруза Кулмуратовна – Термиз тумани 2-сонли умумтаълими мактаби ўқитувчиси
10. Нормуродова Мехринисо Мамарасуловна – Термиз тумани 2-сонли умумтаълими мактаби ўқитувчиси
11. Ишматов Гофур Суюнович – Термиз тумани ирригация бўлими бош ҳисобчиси
208-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Халқобод” маҳалла фуқаролар йиғини, З.М.Бобур кўчаси 89-уйдаги идаги 2-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-23-08, +99855-451-10-42

209-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Рашидова Ўғилой Қаюмовна – Тошкент давлат аграр университети Термиз филиали ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Баратов Фазлиддин Хусанович – Термиз тумани "Янгиобод" маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Сардорова Рисолат Абдуразоқовна – Термиз тумани "Янгиобод" маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Очилов Асатулло Изатуллоевич – Тошкент давлат аграр университети Термиз филиали ўқитувчиси
5. Махманова Раъно Бойтўраевна – Термиз тумани 34-сонли умумтаълим мактаби директори
6. Бўриев Ражаб Буриевич – Пенсияда
7. Маматқулова Маягўзал Ялкопбердиевна – Термиз тумани 34-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Джалилова Умида Олимджонова – Термиз тумани 34-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари
9. Шойназарова Вазира Хўшбоқовна – Тошкент давлат аграр университети Термиз филиали ижтимоий ва гуманитар фанлар кафедраси инглиз тили фани ўқитувчиси
10. Хўшбоқов Бахтиёр Бўриевич – Тошкент давлат аграр университети Термиз филиали ходимлар бўлими бошлиғи
11. Раҳимов Навруз Саттарович – Тошкент давлат аграр университети Термиз филиали ёшлар билан ишлаш, маънавият ва маърифат бўлими услубчиси
209-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Янгиобод” маҳалла фуқаролар йиғини, Ат-Термизий кўчаси 1-А уйдаги идаги Тошкент давлат аграр университети Термиз филиали биноси.
Телефон рақами +99876-36-33-348

210-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Абдуллаева Насиба Шодимахматовна – Бюджетдан ташқари Пенсия жамғармаси Термиз тумани инспектори
Раис ўринбосари
2. Бўриев Шакир Абдурашидович – Термиз тумани 25-сонли умумтаълим мактаби ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари
Котиб
3. Бойқулов Отабек Джурабекович – Термиз тумани 25-сонли умумтаълим мактаби ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари
Аъзолари
4. Хакимов Дилмурод Дилшодович – “Микрокредитбанк” акциядорлик-тижорат банки Сурхондарё вилоят Учқизил филиали бошқарувчиси
5. Саймов Шоди Абсаатович – Термиз тумани “Нурафшон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
6. Холматова Шоира Пардабоевна – Термиз тумани 25-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Нишонов Азмиддин Саматович – Термиз тумани 25-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Мирзаева Нилуфар Рўзибоевна – Термиз тумани 6-сонли мактабгача таълим ташкилоти раҳбари
9. Нормуродова Тожихол Нурмаматовна – Термиз тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли “Халқобод” оилавий шифокорлик пункти ҳамшираси
10. Хасанов Махманиёз Очилович – Термиз тумани ветеринария бўлими мутахассиси
11. Абдураҳмонова Адолат Хасановна – Термиз тумани 25-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
210-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Нурафшон” маҳалла фуқаролар йиғини, Нурафшон кўчаси 24-уйдаги идаги 25-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99876-36-33-248

211-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Кўчкинов Ўктам Қулдашевич – Термиз тумани ҳокимлиги Молия бўлими мудири
Раис ўринбосари
2. Расулов Бахтиёр Жабборович – Термиз тумани "Учқизил" маҳалла фуқоралар йиғини раиси
Котиб
3. Давлатов Мурод Давлатович – Термиз тумани қурилиш бўлими бош ҳисобчиси
Аъзолари
4. Ўтаганов Юсуф Ўралович – Термиз тумани 1-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Жовлиева Бибидона Чоршанбиевна – Пенсияда
6. Холтураев Эрмамат Холмахмадович – Термиз тумани тиббиёт бирлашмаси статистика бўлими мудири
7. Маматқулова Наргиза Абдумуминовна – Термиз тумани Маҳалла ва оилани қўллаб қуватлаш бўлими мутахассиси
8. Равшанова Дилноза Қурбоновна – Термиз тумани 1-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Муминова Мавлуда Каршиевна – Термиз тумани ветеринария бўлими мутахассиси
10. Зулфикаров Рахимжон Аролович – Термиз тумани ирригация бўлими етакчи мухандис-гидротехники
11. Қодирова Ўғилжума Жумаевна – Термиз тумани “Учқизил” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
12. Эшов Отабек Ражабоевич – “Агробанк” акциядорлик тижорат банкининг Термиз филиали Бэк-офис Кредит қайтарувчанлиги ва дастурлар мониторинги бўлими бош менежери
13. Холмўминова Нигина Мухаммадиевна – Термиз тумани “Учқизил” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
211-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Учқизил” маҳалла фуқаролар йиғини, Обод кўчаси 2-уйдаги идаги 13-сон Болалар мусиқа ва санъат мактаби биноси.
Телефон рақами +99876-36-32-562

212-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Муродова Зумрад Қадировна – Термиз тумани Маҳалла ва оилани қўллаб қувват бўлими бошлиғининг хотин қизлар масалалари бўйича биринчи ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Абдувалиев Ўрозмурод Авазович – Термиз тумани 1-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Зиёев Абдужаббор Алимардонович – Термиз тумани 1-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Турсунов Музаффар Неъмат ўғли – Термиз тумани Иқтисодиёт ва саноат бўлими бош мутахассиси
5. Тўхтаева Хосият Бердимуродовна – Термиз тумани 1-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Абдиева Наргиза Бойхўрозовна – Термиз тумани маданият бўлими дериктори ўринбосари
7. Назарова Муқаддас Кўчкиновна – Термиз тумани маданият бўлими бош мутахасиси
8. Жалилова Наргиза Курбоновна – Термиз тумани маданият бўлими бош мутахасиси
9. Менгликулов Умаржон Мусурмонкулович – Термиз тумани маданият бўлими бош ҳисобчиси
10. Намозова Дилафруз Бўриевна – Термиз тумани хокимлиги ахборот хизмати ходими
11. Амиров Фахриддин Жураевич – Термиз тумани ҳокимлигининг қишлоқ ва сув хўжалиги масалалари бўйича мажмуаси бош мутахассиси
212-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Янгихаёт” маҳалла фуқаролар йиғини, Ат-Термизий кўчаси 1-А уйдаги идаги Маданият ва спорт ишлари бўлими маъмурий биноси.
Телефон рақами +99876-36-32-609

213-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Назарова Саломат Холлиевна – Термиз тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли 71-сонли оилавий шифокорлик пункти мудираси
Раис ўринбосари
2. Хасанов Рўзибой Эшқувватович – Термиз тумани 22-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Атамуратов Зафар Холтожиевич – Термиз тумани 22-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Хужамбердиева Дилором Ярхоновна
– Термиз тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли 71-сонли оилавий шифокорлик пункти ҳамшираси
5. Йулдошева Матлуба Маматмирзаева – Термиз тумани 22-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Рахманова Сора Пирназаровна – Термиз тумани “Ат-Термизий” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
7. Камолова Дилрабо Бахтиёровна – Термиз тумани 22-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Хасанов Хайрулла Эшқувватович – Ангор туманидаги “Бинокор-Ангор” масъулияти чекланган жамияти ғишт терувчилар бригадаси бошлиғи
9. Рахимов Юсуф Абдурасулович – Термиз тумани “Ат-Термизий” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
10. Хаитов Шерали Қудратович – Хусусий тадбиркор
11. Қўзибоев Шахобиддин Рўзибадал ўғли – Термиз тумани 22-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
213-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Ат-Термизий” маҳалла фуқаролар йиғини, Ат-Термизий 47-уйдаги идаги 22-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-23-09, +99855-451-10-52

214-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Сахибов Шерзод Тургунович – Термиз тумани 36-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Бекмурадов Қурбон Уралович – Термиз тумани “Янгиер” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Панжиев Арслонбек Мусурмонқул ўғли – Термиз тумани Ёшлар ишлари агентлиги етакчиси
Аъзолари
4. Абдалиев Шердонакул Турдиевич – Сурхондарё архитектура ва қурилиш техникуми малакали мутахассисларни тайёрлаш маркази бўлим бошлиғи
5. Назарова Турсуной Тошмаматовна – Термиз тумани 36-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Поянова Нигора Жўраевна – Термиз тумани 36-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Исматуллаева Нодира Чоршанбиева – Термиз тумани тиббиёт бирлашмаси “Ат-Термизий”оилавий шифокорлик пункти ҳамшираси
8. Хаитова Умида Рустамовна – Термиз тумани 36-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Йулдошев Икром Жўракулович – Термиз тумани ҳокимлиги ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича бош мутахассиси
214-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Янгиер” маҳалла фуқаролар йиғини, Янгиҳаёт кўчаси 318-А уйдаги идаги 36-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-23-51, +99855-451-10-58

215-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Мустанов Ёкуб Рустамович – Ўзбекистон Республикаси Маънавият тарғибот маркази Термиз тумани бўлими раҳбари
Раис ўринбосари
2. Юлдолшев Бозор Эшмурзаевич – Термиз тумани "Бунёдкор" маҳалла фуқоралар йиғини раиси
Котиб
3. Узокова Сарвиноз Бахтиёр кизи – Термиз тумани 30-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Хусанов Бахтиёр Абдалиевич – Термиз тумани 30-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари
5. Саитқулова Мафтуна Гурбантурдиевна – "AFROSIYOB PARRANDA" масъулияти чекланган жамияти Сурхондарё филиали кадрлар бўйича инспектори
6. Хайдарова Зарина Эркин қизи – Термиз тумани 30-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Жабборова Шаҳноза Азаматовна – Ўзбекистон Республикаси Маънавият тарғибот маркази Термиз тумани бўлими бош мутахассиси
8. Омонов Улуғбек Абдусаматович – Термиз тумани халқ таълими бўлими мудири ўринбосари
9. Урозов Абдурайим Курбонович – Хусусий тадбиркор
215-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Бунёдкор” маҳалла фуқаролар йиғини, Марказ кўчаси 2-уйдаги идаги “Афросиёб Парранда”масъулияти чекланган жамияти Сурхондарё филиали маъмурий биноси.
Телефон рақами +99855-451-28-95

216-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Хакимова Умида Алмардоновна – Термиз тумани 31-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Мирзаев Омон Йулдошович – Термиз тумани “Қўнғирот” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Шамуратов Баходир Шамухамматович – Термиз тумани “Қўнғирот” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Расулов Хабибжон Эшпўлатович – Термиз тумани 31-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Асадова Шохсанам Ахмадовна – Термиз тумани 31-сонли умумтаълими мактаби ўқитувчиси
6. Кучарова Мухаббат Жўраевна – Термиз тумани “Қўнғирот” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
7. Рўзиқулов Шухрат Туранович – Термиз тумани 31-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Рўзиқулова Гулхаё Азамат қизи – Термиз тумани 31 сонли умумтаълими мактаби лабаранти
9. Бекназаров Зокир Жулиевич – “Агробанк” акциядорлик тижорат банкининг Термиз тумани филиали ҳисобчиси
10. Жўраев Панжи Холбўта ўғли – Термиз тумани ирригация бўлими иш юритувчи котиби
11. Худайназаров Турсунпулат Шаропович – Термиз тумани маҳалла ва оилани қўллаб-қувватлаш бўлимининг Ободонлаштириш, томорқа ер ва тадбиркорлик масалалари бўйича гурух раҳбари
216-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Қўнғирот” маҳалла фуқаролар йиғини, Ёшлик кўчаси 22-А уйдаги идаги 31-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-23-90, +99855-451-30-18

217-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Холмирзаев Собир Назарович – Термиз тумани ҳокимлиги инвестициялар ва ташқи савдо бўлими бош мутахассиси
Раис ўринбосари
2. Утаев Илхом Оразович – Термиз тумани “Қахрамон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Хамраева Зиёда Болтамуродовна – Термиз тумани “Қахрамон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Худойназарова Саида Аллановна – Термиз тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Бўриев Одил Эшмуротович – Термиз тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Паянова Раъно Хаитмуродовна – Термиз тумани 5-сонли умумтаълими мактаби ўқитувчиси
7. Хидирова Менгай Шадиевна – Термиз тумани “Нурли диёр” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
8. Маматмўминов Тўра Чориевич – Термиз тумани “Нурли диёр” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
9. Шодиқулов Раҳмонқул Махматқулович – Термиз тумани “Қахрамон” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
10. Тўрақулова Хадича Аллаёровна – Пенсияда
11. Умарова Нодира Ҳакимовна – Термиз тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Бобоева Курбонбика Аннамуратовна – Термиз тумани “Қахрамон” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
13. Умбаров Муроджон Комилжонович – Термиз тумани "Қахрамон" маҳалла фуқаролар йиғини профлактика инспектори ёрдамчиси
217-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Қахрамон” маҳалла фуқаролар йиғини, А. Темур кўчаси 14-А уйдаги идаги “Қахрамон” маҳалла фуқаролар йиғини биноси.
Телефон рақами +99855-451-21-53, +99855-451-20-09

218-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Расулова Маърифат Амонуллаевна – Термиз тумани мактабгача таълим бўлими мудири
Раис ўринбосари
2. Ражабов Азиз Шаймардонович – Термиз тумани Мухиддин Эштемиров номли маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Эштемирова Дилрабо Хусановна – Термиз тумани Мухиддин Эштемиров номли маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Джураев Закиржон Қодирович – Пенсияда
5. Кадирова Камила Пулатовна – Термиз тумани 19-сонли мактабгача таълим ташкилоти раҳбари
6. Донабоева Холида Рауфхоновна – Термиз тумани Мухуддин Эштемиров номли маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
7. Давлатов Илҳом Чориевич – Термиз тумани мактабгача таълим бўлими махсус штаб бошлиғи
8. Намозова Сайёра Тўраевна – Термиз тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли 71-сон оилавий шифокорлик пункти ҳамшираси
9. Болтаев Баходир Хўжанович – Термиз тумани 10-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Раджапова Муяссар Нарматовна – Термиз тумани Мухиддин Эштемиров номли маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
11. Абдуллаев Сайдулло Исроилович – Термиз тумани Иқтисодиёт ва камбағалликни қисқартириш бўлими мутахассиси
218-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани Муҳиддин Эштемиров маҳалла фуқаролар йиғини, Тажрибакор кўчаси 1-уйдаги идаги Сурхондарё вилояти Агрокимё лабараторияси биноси.
Телефон рақами +99855-451-23-91, +99855-451-77-06

219-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Мамажонова Мукаддас Орифжоновна – Термиз тумани “Намуна” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Мухамматова Дилбар Давроновна – Термиз тумани “Намуна” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Хамидов Шухратжон Абдисатторович – Термиз тумани “Намуна” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Бабамуратова Улдона Абдураимовна – Термиз шаҳар 24-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Навбатова Мухаббат Хаджимурадовна – Сурхондарё Архитектура ва қурилиш техникуми малакали мутахассисларни тайёрлаш маркази ўқитувчиси
6. Курбонова Гулрайхон Раджабовна – Термиз тумани “Намуна” маҳалла фуқаролар йиғини техник ходими
7. Ахмидов Зайиджон Мамаджонович – Пенсияда
8. Чориева Дилноз Бобомуродовна – Термиз шаҳар 24-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Чоршанбиева Зулфия Тураевна – Термиз шаҳар “Намуна” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
219-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Намуна” маҳалла фуқаролар йиғини, Тажрибакорлар кўчаси 1-А уйдаги идаги Термиз тумани Пахтачилик илмий-тадқиқот институти Сурхондарё филиали мактаб биноси.
Телефон рақами +99855-451-21-57

220-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Шерматова Дилфуза Бобоқуловна – Термиз тумани 10-сонли умумтаълим мактаби маънавий-маърифий ишлари бўйича директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Тошқулов Чоршами Жолгашович – Термиз тумани 10-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Хамзаев Хайрулло Бойбуриевич – Термиз тумани “Мустақиллик” маҳалла фуқоралар йиғини раиси
Аъзолари
4. Шерматова Мухайё Нортожиевна – Пенсияда
5. Ортиқов Алишер Абдурахмонович – Термиз тумани 10-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Хайдаров Азим Алланазарович – Термиз тумани 10-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Жумаев Умид Урол ўғли – Термиз тумани “Мустақиллик” маҳалла фуқоралар йиғини раиси ўринбосари
8. Рахмиддинов Нодир Ғуломиддинович – Термиз тумани Ёшлар ишлари агентлиги етакчиси
9. Игамбердиева Сайида Қўшаевна – Термиз тумани 10-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Юлдашев Сафар Шарофович – Ҳусусий тадбиркор
12. Саидмуратова Нурия Набиевна – Термиз тумани “Мустақиллик” маҳалла фуқоралар йиғини раиси ўринбосари
220-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Мустақиллик” маҳалла фуқаролар йиғини, Тараққиёт кўчаси 2-А уйдаги идаги 10-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-21-72, +99855-451-10-57

221-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Намозов Жўрабек Хуррамович – Термиз тумани 13-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Алиёров Бобур Хўжаназарович – Термиз тумани 13-сонли умумтаълим мактаби ёшлар ишлари агентлиги етакчиси
Котиб
3. Ғойипова Насиба Ямақовна – Термиз тумани 13-сонли умумтаълим мактаби котибаси
Аъзолари
4. Хамчаева Салима Холмўминовна – Термиз тумани тиббиёт бирлашмаси ҳамшираси
5. Валламова Ўғилой Алимовна – Термиз тумани 70-сонли оилавий шифокорлик пунктиҳамшираси
6. Бозорова Зулфия Мустафоқуловна – Термиз тумани “Сабзипоя” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
7. Юсупов Панжи Болтаевич – Учқизил телекоммуникация боғламаси жорий таъмирлаш ва авария ҳолатини қайта тиклаш ишлари бригадаси электромонтёри
8. Нормўминов Хайрулло Қувондиқович – Термиз тумани 13-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Джумаева Инобат Элхановна – Термиз тумани “Сабзипоя” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
11. Джўраев Назиржон Тўраевич – Термиз тумани “Сабзипоя” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
12. Ўралова Малика Тўлқин қизи – Термиз тумани 13-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Хайрудинов Абдулазиз Абдурашитович – Термиз тумани 13-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
14. Сафарова Умида Шукуровна – Термиз тумани 70-сонли оилавий шифокорлик пункти ҳамшираси
15. Худойқулова Ойбахор Йўлдошевна – Термиз тумани 13-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
16. Авазова Дилбар Холбоевна – Термиз тумани “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
221-Сайлов участкаси маркази -Термиз тумани “Сабзипоя” маҳалла фуқаролар йиғини, Сабзипоя кўчаси 24-уйдаги идаги 13-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-23-92, +99855-451-13-26

222-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тўраев Ғофир Анварович - Қисм командирининг ўринбосари
Котиб
2. Ғуллиев Хусниддин Ишдавлатович – Тарбиявий ва мафкуравий ишлар бўлинмаси техник-масъул ижрочиси
Аъзолари
3. Камолов Илёс Шахобиддинович – Взвод командири
4. Турғунов Асилбек Икром ўғли – Взвод командири ўринбосари
5. Ўролов Эшназар Хушвақтович - Гуруҳ командири
222-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани Гулистон маҳалла фуқаролар йиғинидаги 7257-ҳарбий қисм биноси.
Телефон рақами +99855-451-28-99, +99876 227-25-05

223-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ашурова Рахотой Пардаевна – Термиз тумани 12-сонли ихтисослаш-тирилган махсус давлат умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Хайруддинов Мансур Каимович – Термиз тумани “Солиобод” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
Котиб
3. Қосимов Хуршид Солиходжаевич – Термиз тумани “Солиобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Удаева Лола Давлатовна – Термиз тумани 13 -сонли мактабгача таълим ташкилоти мудираси
5. Алияров Эркин Қудратович – Термиз тумани 12-сонли ихтисослаш-тирилган махсус давлат умумтаълим мактаби хўжалик ишлари бўйича директор ўринбосари
6. Музрапова Саодат Мамадиёровна – Термиз тумани 12-сонли ихтисослаш-тирилган махсус давлат умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Уракова Зебо Давлатовна – Термиз тумани 12-сонли ихтисослаш-тирилган махсус давлат умумтаълим мактаби кадрлар менежери
8. Қосимов Адхам Алишерович – Термиз тумани 12-сонли ихтисослаштирилган махсус давлат умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Сапаров Ўткир Шавкатович – Термиз тумани 12-сонли ихтисослаш-тирилган махсус давлат умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Норалиев Эркин Тухтаевич – Термиз тумани “Сардорбек Тўхтаев” фермер хўжалиги раҳбари
12. Арапова Гулчеҳра Шокировна – Термиз тумани 12-сонли ихтисослаш-тирилган махсус давлат умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Исмоилова Манзура Ражабалиевна – Термиз тумани “Солиобод” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
14. Ашуралиева Раъно Ражабалиевна – Термиз тумани “Солиобод” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
15. Аллабердиева Чиннихил Асадуллаевна – Термиз тумани 70-сонли оилавий шифокорлик пункти ҳамшираси
16. Соатмуродова Зебо Йўлдаш қизи – Термиз тумани ёшлар ишлари агентлиги етакчиси
223-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Солиобод” маҳалла фуқаролар йиғини, Ўқитувчилар кўчаси 1-уйдаги идаги 12-сон ихтисослаштирилган махсус давлат умумий таълим мактаби биноси. Телефон рақами +99876-229-30-27

224-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Абраев Иброҳим Хайиталиевич – Термиз тумани 29-сонли умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Қаюмов Ғайрат Фозилжонович – Термиз тумани 29-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Рустамов Ботир Файзуллаевич – Ўзбекистон ёшлар ишлари Термиз тумани агентлиги вакили
Аъзолари
4. Каримов Нуриддин Мухиддонович – Термиз тумани 29-сонли умумтаълими мактаби ўқитувчиси
5. Хайдарова Ражабой Рустамовна – Термиз тумани 70-сон оилавий шифокорлик пунктиҳамшираси
6. Рахимбердиева Каромат Убайдуллаевна – Термиз тумани “Салиобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
7. Нуралиева Пардахол Панжиевна – Термиз тумани 29-сонли умумтаълими мактаби ўқитувчиси
8. Тошмуротова Гулмира Хўшмуротовна – Термиз тумани 12-сонли ихтисослаш-тирилган махсус давлат умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Турсунова Зулхумор Пардаевна – Термиз тумани 70-сонли оилавий шифокорлик пункти ҳамшираси
224-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Солиобод” маҳалла фуқаролар йиғини, Боҳористон кўчаси 225-уйдаги идаги 29-сонли умумтаълим мактаби биноси. Телефон рақами +99855-451-24-05, +99855-451-29-48

225-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Мўминов Олим Юлдашевич – Термиз тумани 12-сонли ихтисослаштирилган махсус давлат умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2 Искандарова Раъно Мамараимовна – Термиз тумани 70-сонли оилавий шифокорлик пункти мудираси вазифасини бажарувчиси
Котиб
3. Хакимова Дилрабо Дилшодовна – Термиз тумани "Наврўз" маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Ахмедова Гулшод Валиевна – Термиз тумани 70-сонли оилавий шифокорлик пунктиҳамшираси
5. Шодиева Сайёра Бекмуротовна – Термиз тумани 70-сонли оилавий шифокорлик пунктиҳамшираси
6. Аннаев Икром Амирович – Термиз тумани “Наврўз” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
7. Тошмуродов Шоназар Шабалович – Пенсияда
8. Нуралиев Нодир Холиқович – Термиз тумани "Наврўз" маҳалла фуқаролар йиғини раиси
9. Курбоназарова Муяссар Турсунпулатовна – Термиз тумани 70-сонли оилавий шифокорлик пункти ҳамшираси
10. Норматова Дилшода Қурбоновна Термиз тумани 12-сонли ихтисослаш-тирилган махсус давлат умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Исламова Махлиё Шоировна – Термиз тумани 12-сонли ихтисослаштирилган махсус давлат умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Содикова Назокат Нурбоевна – Термиз тумани 12-сонли ихтисослаштирилган махсус давлат умумтаълим мактаби ўқитувчиси
13. Ёрматова Хуршида Жолмуродовна – Термиз тумани 70-сонли оилавий шифокорлик пунктиҳамшираси
225-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Наврўз” маҳалла фуқаролар йиғини, Гулистон кўчаси 2-А уйдаги идаги 70-сон қишлоқ оилавий поликлиникаси биноси.
Телефон рақами +99855-451-24-02, +99855-451-70-76

226-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ильмуродова Наргиза Эсановна – Термиз тумани "Жўйжангал" маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Аннакулова Ойжамол Кумаковна – Термиз тумани "Жўйжангал" маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Муртозов Нуриддин Курбонхужаевич – Термиз тумани 15-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Қурбонова Сожида Чоршанбиевна – Термиз тумани "Жўйжангал" маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
5. Дониёров Абдуқаюм Тошпўлатович – Термиз тумани 15-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Чориев Илхом Жолмуродович – Термиз тумани 15-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Шерназаров Болта Мирзаевич – Пенсияда
8. Бегимкулова Сановар Хуррамовна – Термиз тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли 70-сонли оилавий шифокорлик пункти катта ҳамшираси
9. Раимова Салима Норбоевна – Термиз тумани 15-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Холлиев Давронгелди Хамраевич Пенсияда
11. Джуралиева Азамат Тураевна – Термиз тумани “Темирбобо” фермер хўжалиги агрономи
226-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Жўйжангал” маҳалла фуқаролар йиғини, Педагоглар кўчаси 2-уйдаги идаги 15-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-24-25, +99855-451-15-36

227-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Намазова Қурбоной Умрқуловна – Термиз тумани 16-сонли умумтаьлим мактаби маънавий маърифий ишлари бўйича директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Худойкулов Ботир Эргашевич – Термиз тумани “Қуёшли юрт” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Бахрамов Қодирбек Баходирович – Термиз тумани "Қуёшли юрт" маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Қулматова Инобат Хушбоқовна – Термиз тумани 16-сонли умумтаълими мактаби ўқитувчиси
5. Джумаева Гўзал Холниязовна – Термиз тумани тиббиёт бирлашмаси "Янгиариқ" оилавий шифокорлик пункти ҳамшираси
6. Джабборов Фарход Ачилович – Термиз тумани 21-сонли умумтаълими мактаби ўқитувчиси
7. Бозоров Абдуқаюм Эштухтарович – Термиз тумани 16-сонли умумтаълими мактаби ўқитувчиси
8. Худойбердиева Дилдора Худойбердиевна – Термиз тумани 16-сонли умумтаълим мактаби ўқув ишлари бўйича директори ўринбосари
9. Жураев Сардор Тогайназарович – Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Термиз тумани Кенгаши вакили
10. Жовлиев Акмал Тўраевич Термиз тумани 16-сонли умумтаълими мактаби ўқитувчиси
11. Кодирова Замира Джураевна – Термиз тумани “Истиқлол” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
227-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Қуёшли юрт” маҳалла фуқаролар йиғини, Ибн Сино кўчаси 50б-уйдаги идаги 16-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-24-32, +99855-451-16-02

228-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Абдуллаев Орзумурод Омонович – Афғон фуқароларини ўқитиш маркази ўқув бўлими бошлиғи
Раис ўринбосари
2. Якубов Панжи Нуралиевич – Термиз тумани Шароф Рашидов номли маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Давронов Шавкат Шухрат ўғли – Афғон фуқароларини ўқитиш маркази мутахассиси оператори
Аъзолари
4. Алиқулова Гулихол Қулсахатовна – Термиз тумани кўп тармоқли полеклиникаси ҳамшираси
5. Рахматова Шахиста Бекмуратовна – Афғонистон фуқароларини ўқитиш таълим маркази девонхона мудири
6. Таджиев Олимжон Нурсахатович – Афгонистон фуқароларини ўқитиш таълим маркази психологи
7. Халбоева Гулхан Кенжаевна – Термиз тумани Шароф Рашидов номли маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
8. Хужаёрова Гулнора Амировна – Термиз тумани 21-сонли умумтаълими мактаби ўқитувчиси
9. Бадирова Дилфуза Абдухалиловна – Термиз тумани 21-сонли умумтаълими мактаби ўқитувчиси
228-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани Шароф Рашидов маҳалла фуқаролар йиғини, Ш. Рашидов кўчаси 32-уйдаги идаги Афғонистон фуқароларини ўқитиш таълим маркази биноси.
Телефон рақами +99876-229-01-92

229-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Холбоева Алтиной Рустамовна – Термиз тумани 19-сонли умумтаълими мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Жўралиев Бахтиёр Тўраевич – Термиз тумани 35-сонли умумтаълими мактаби директори
Котиб
3. Аллабердиев Урал Мусулмонқул ўғли – Термиз тумани “Термиз” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Болтаева Гулшод Абдурасуловна – Термиз тумани 28-сонли умумтаълими мактаби ўқитувчиси
5. Абдуназаров Юсуф Менглиевич – Термиз тумани “Зафарбек Сурхон” фермер хўжалиги раиси
6. Темирова Барногул Мамарежаповна – Термиз тумани тиббиёт бирлашмаси "Янгиариқ" оилавий шифокорлик пунктиҳамшираси
7. Бахромова Саида Чориевна – Хусусий тадбиркор
8. Жабборова Сабохат Нормуратовна – Термиз тумани 28-сонли умумтаълими мактаби ўқитувчиси
9. Ботирова Илмира Валижоновна – Термиз тумани 19-сонли умумтаълим мактаби кадрлар бўйича менижери
10. Хайруллаева Дилшода Рахимбердиевна – Термиз тумани 35-сонли умумтаълим мактаби ёшлар ишлари агентлиги етакчиси
11. Ботиров Чори Абдураимович – Термиз тумани 28-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
229-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Термиз” маҳалла фуқаролар йиғини, Барака кўчаси 86-уйдаги идаги “Термиз” маҳалла фуқаролар йиғини биноси.
Телефон рақами +99855-451-24-37, +99855-451-34-10

230-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Турсунов Фозилжон Артикович – Термиз тумани 12-сонли умумтаълим мактаби дериктори
Раис ўринбосари
2 Сувaнoв Абдувaxaб Ваитович – Термиз тумани 12-сонли умумтаълими мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Исанова Холбека Жулбарсовна – Термиз тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Раимов Сирожиддин Абсоатович – Термиз туман “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
5. Аннаева Наргиза Қулсахатовна – Термиз тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
6. Абулқосимов Эшонқул Бахтиёр ўғли – Термиз тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини профлактика инспектори ёрдамчиси
7. Хуррамова Райхон Ярашовна – Хусусий тадбиркор
8. Урозов Музаффар Юлдошевич – Термиз туман 12-сонли умумтаълими мактаби ўқитувчиси
9. Буронов Журабек Расулович – Термиз туман 12-сонли умумтаълими мактаби ўқитувчиси
10. Шернаев Мансур Хусанович – Термиз тумани “Термиз пахтакори” фермер хўжалиги раҳбари
11. Юлдашев Абдуғани Уразович – Пенсияда
12. Тоғаева Манзура Қулсахатовна – Термиз тумани 20-сонли умумтаълим мактаби директори
13. Зарипов Зоир Абдугаппарович – Термиз тумани 12-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
230-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини, Ғалаба кўчаси 23-А уйдаги идаги 12-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-24-43, +99855-451-12-89

231-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Қодирова Умида Султонмуродовна – Термиз тумани 24-сонли умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Хазраткулов Мусурмон Аллабердиевич – Термиз тумани “Айритом” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Каримова Умида Навбатгелдиевна – Термиз тумани “Айритом” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Эргашова Сарвиноз Шерали кизи – Термиз тумани 24-сонли умумтаълим мактаби лабаранти
5. Сафарова Наргиза Чориевна – Термиз тумани “Айритом” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
6. Тоштемиров Мансур Бахромович – Термиз тумани 24–сонли умумтаълим мактаби маънавий маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
7. Абдуназарова Насибахон Каримова – Термиз тумани “Айритом” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
8. Рахмонов Мўмин Бозорович – Термиз тумани “Мўмин Адолат” фермер хўжалиги раҳбари
9. Жовлиева Орзигул Тоировна – Термиз тумани 24-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
231-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Айритом” маҳалла фуқаролар йиғини, Ёшлар кўчаси 6-уйдаги идаги 24-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-24-38, +99855-451-24-20

232-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Умаров Зоҳиджон Абдурахимович – Ҳарбий хизматчи
Котиб
2. Яндашев Ортиқжон Обиджон ўғли – Ҳарбий хизматчи
Аъзолари
3. Султанов Элёр Рахматуллаевич – Ҳарбий хизматчи
4. Отаханов Нодирбек Жонибек ўғли – Ҳарбий хизматчи
5. Эргашев Миржалол Суюн ўғли – Ҳарбий хизматчи
6. Исмоилов Олимжон Одилжон ўғли – Ҳарбий хизматчи
7. Ботиров Равшанбек Шухратович – Ҳарбий хизматчи
232-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Айритом” маҳалла фуқаролар йиғини ҳудудидаги 9221-ҳарбий қисм биноси.
Телефон рақами +99855-451-34-91, +99897 179-92-21

233-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Аллабердиев Комил Чоршанбиевич – Ҳарбий хизматчи
Котиб
2. Ғуломов музроб Ҳамдамович – Ҳарбий хизматчи
Аъзолари
3. Амонов Миркомил Маъмиржонович – Ҳарбий хизматчи
4. Исаев Алишер Ариббаевич – Ҳарбий хизматчи
5. Ахмедова Нодира Орифовна – Ҳарбий хизматчи
6. Шодмонқулов Рустам Мамаёқубович – Ҳарбий хизматчи
7. Зиёев Шарофиддин Абдурашидович – Ҳарбий хизматчи
233-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини ҳудудидаги 9785-сонли ҳарбий қисм биноси.
Телефон рақами +99855-451-33-28 +99891 589-25-75

234-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Норқувватов Нодир Тураевич – Термиз тумани “Амир Темур” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Улуғбердиев Шухрат Давронович – Термиз тумани "Қорахон" маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Норбоева Мавлюда Чориевна – Термиз тумани “Амир Темур” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Чориева Мавлуда Бобомуротовна – Термиз туман 17-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Исанова Пардахол Юлбарсовна – Термиз туман 17-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Жураев Мирзамурод Буриевич – Термиз туман 17-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Қуванов Эшбек Суюнович – Термиз тумани 17-сонли умумтаълим мактаби маънавий маърифий ишлари
бўйича директор ўринбосари
8. Чориев Нурали Янгибоевич – Хусусий тадбиркор
9. Миссиева Зарифа Ўраловна – Термиз тумани “Амир Темур” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
10. Номозов Хусан Эшматович – Пенсияда
11. Сафарова Саодат Ибрагимова – Термиз тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли Қорахон оилавий шифокорлик пункти ҳамшираси
234-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “А. Темур” маҳалла фуқаролар йиғини, Янгихаёт кўчаси 44-А уйдаги идаги 17-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-24-40, +99855-451-27-06

235-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тожиев Учқун Маъмирович – Ҳарбий хизматчи
Котиб
2. Турғунов Жахонгир Ғофурович – Ҳарбий хизматчи
Аъзолари
3. Уматов Элдор Зоҳиджонович – Ҳарбий хизматчи
4. Абдуллаев Донёр Файзуллаевич – Ҳарбий хизматчи
5. Асатулаев Маъмуржон Амирович – Ҳарбий хизматчи
235-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани Янгиариқ қўрғонидаги 18299, 39827-ҳарбий қисм биноси.
Телефон рақами +99855-451-34-45, +99876-224-19-45

236-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Хакимов Салим Бабаярович – Термиз тумани 23-сонли умумтаълим мактаби маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Каримова Нафосат Шохимардоновна – Термиз тумани 2-сонли мактабгача таълим ташкилоти мудираси
Котиб
3. Абдуназаров Маъмурбек Эркинович – Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Термиз тумани Кенгаши вакили
Аъзолари
4. Дониева Каромат Мустафаевна – Термиз тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли Қорахон оилавий шифокорлик пунктиҳамшираси
5. Аллабердиева Ўғилой Чариевна – Термиз тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли “Қорахон”оилавий шифокорлик пункти ҳамшираси
6. Рахмонов Икром Абдукаримович – Термиз тумани 23-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Норчаев Нурсоат Хушбоқович – Термиз тумани "Қорахон" маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
8. Саитқулова Озода Джангировна – Термиз тумани Амир Темур маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
9. Бадаев Латиф Рустамович – Термиз тумани 23-сонли умумтаьлим мактаби маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
10. Норбоева Райхон Сафаровна – Термиз тумани 23-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Хажамов Каримжон Нормаматович – Термиз тумани Ғазначилик бўлими бош инспектори
236-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Қорахон” маҳалла фуқаролар йиғини, Шифокорлар кўчаси 37-уйдаги идаги 23-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-24-47, +99855-451-44-38

237-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Мусурмонқулов Бахтиёр Турсунпулатович – Термиз тумани “Гулбахор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Муватова Матлуба Нортожиевна – Термиз тумани 18-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Мажитов Одил Ботирович – Термиз тумани “Гулбахор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Таджиева Саида Абдуллаевна – Термиз тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли “Гулбахор”оилавий шифокорлик пункти ҳамшираси
5. Аллаёров Баходир Расулович – Термиз тумани "Баходир Аллаёров" фермер хўжалиги раҳбари
6. Чориева Шаҳноза Хурамовна – Термиз тумани 18-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Иргашев Шерзод Олтибоевич – Термиз тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли “Гулбахор”оилавий шифокорлик пункти навбатчи врачи
8. Атақулова Мавжуда Хидировна – Термиз тумани 18-сонли умумтаълим мактаби котибаси
9. Қурбонова Фарида Ибрагимовна – Термиз тумани “Гулбахор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
10. Джумаев Зокир Хурамович – Пенсияда
11. Давронова Санобар Суюндиковна – Термиз тумани 18-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
237-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Гулбаҳор” маҳалла фуқаролар йиғини, Авлоний кўчаси 1-А уйдаги идаги “Гулбахор” маҳалла фуқаролар йиғини биноси.
Телефон рақами +99855-451-24-48, +99855-451-20-43

238-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Маматова Шоира Мухиддиновна – Термиз тумани 10-сонли мактабгача таълим ташкилоти раҳбари
Раис ўринбосари
2. Ишқувватов Бобомурат Бобохонович – Термиз тумани 27-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари
Котиб
3. Бойназаров Феруз Бўри ўғли – Термиз тумани 27-сонли умумтаълим мактаби маьнавий маьрифий ишлар бўйича директор ўринбосари
Аъзолари
4. Бобонова Орзигул Мингбоевна – Пенсияда
5. Холниёзива Салби Турайевна – Пенсияда
6. Жумаев Арол Қурбонович Хурамовна – Термиз тумани 27-сонли умумтаълими мактаби ўқитувчиси
7. Норбоева Улғузи Ўралтемировна – Термиз тумани 27-сонли умумтаълими мактаби ўқитувчиси
8. Ишқобилова Ойша Иргашевна – Термиз тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли “Гулбахор”оилавий шифокорлик пункти умумий амалиёт шифокори
9. Хасанов Бойсоат Холбоевич – Пенсияда
238-Сайлов участкаси маркази - Термиз тумани “Айритом” маҳалла фуқаролар йиғини, Фидоийлар кўчаси 16-уйдаги идаги 27-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-24-46, +99855-451-06-17

VI. ТЕРМИЗ ШАҲАР
239-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Курбонова Наргиза Нормўминовна – Термиз шаҳридаги 15-сонли умумтаълим мактаби Ёшлар иттифоқи бошланғич таълим етакчиси
Раис ўринбосари
2. Бегимов Собиржон Чориевич – Термиз минтақавий темир йўл узели Термиз вагон депоси Термиз стантсияси Вагонларга техник хизмат кўрсатиш пункти хавфсизлик пости йўриқчиси
Котиб
3. Маматова Чарос Зоировна – Термиз шаҳар “Темир йўлчи” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
Аъзолари
4. Курбонов Сайдулла Намозович – Пенсияда;
5. Мирсодиқов Шохрух Каримжон ўғли – Термиз шаҳар 15-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили ўқитувчиси;
6. Саидова Махбуба Ибрагимовна – Маҳалла фаоли;
7. Салимов Зафар Неъматилло ўғли – Термиз локомотив депоси хуқуқшунос-маслахатчиси;
8. Холиёров Шухрат Маматович – Термиз шаҳар темир ёъл электр тармоқлари корхонаси бўлим бошлигъи Электр энергия ҳисоблаш бўлимии бошлиғи;
9. Хушбакова Ранахан Ураловна – Пенсияда;
10. Саидова Назокат Панжи қизи – Термиз шаҳар “Темир йўлчи” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
11. Хайталиев Абдусалом Абдирашит уғли – Термиз шаҳар 23-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси;
239-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Темир йўлчи” маҳалла фуқаролар йиғини, Шеробод кўчаси, 1-уйдаги Термиз вагон депоси биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-58

240-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Нарзикулова Шахло Аллабердиевна – Термиз шаҳар “Шифокор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Тангиров Икрам Норбоевич – “Ўзбекистон темир йўллари” АЖ Термиз минтақавий темир йўл узели унитар корхонаси Термиз темир йўл масофаси хуқуқшуноси
Котиб
3. Абдукаримова Хадича Холмирзаевна – Термиз шаҳар “Шифокор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари.
Аъзолари
4. Усмонова Муниса Шокир қизи – Термиз шаҳар Аҳоли Бандликка кўмаклашиш маркази меҳнат инспектори
5. Шодмонова Мухаббат Бобомуродовна – Термиз шаҳар “Шифокор” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
6. Азизов Абдирашид Азамович – Маҳалла фаоли
7. Мустакаева Флорида Эриковна – Термиз темир йўлчилар клуби тўгарак раҳбари
8. Хасанов Сафар Иргашович – Пенсияда
9. Норпўлатова Хаитой Нортураевна – Термиз шаҳар 28-сонли мактабгача таълим ташкилоти директори
10. Бабамуратов Кулсахат Таджиевич
– Термиз минтақавий темир йўл узели темирйўлчилар клуби директори
11. Eронова Камола Рустамовна – Термиз шаҳар 15-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
240-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Шифокор” маҳалла фуқаролар йиғини, Б. Марғилоний кўчаси, 99-уйдаги Темир йўлчилар клуби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-39-27

241-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Бабаева Гулчехра Тошпулатовна – Термиз шаҳар 4-сонли мактаб директорининг ўқув-тарбиявий ишлар бўйича ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Турсунов Бахтиёр Джурабаевич – Термиз “Темир йўл сув таъминоти” шўба корхонаси бошлиғи
Котиб
3. Каримова Матлуба Амировна – Термиз шаҳар “Юлдуз” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
Аъзолари
4. Султанов Валижон Бахтиёр ўғли – Термиз шаҳар 15-сонли умумтаълим мактаб меҳнат таълим фани ўқитувчиси
5. Байтураев Акмал Фахриддинович – Термиз шаҳар 15-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Мирзакулова Ройила Холмуминовна – Термиз шаҳар 16-онли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Назарова Малоҳат Примовна – Термиз шаҳар 15-сонли умумаълим мактаб кутубхоначиси
8. Ашурмаматова Азиза Абдурасуловна – Термиз давлат университети Ахборот кутубхона ресурслар билан хизмат кўрсатиш бўлими бошлиғи
9. Нарбаева Зилола Дилмуратовна – Термиз шаҳар 15-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
10. Бердиев Панжи Меллиевич – Пенсияда
11. Габидулина Радмила Камилевна – Термиз шаҳар 15-сонли мактаби инглиз тили ўқитувчиси
241-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Юлдуз” маҳалла фуқаролар йиғини, Ибн-Сино кўчаси, 41-уйдаги 15-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +9987622-7-12-93

242-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тошмуратов Отабек Абдусаматович – «Сурхондарёдонмаҳсулотлари» аксиядорлик жамияти қишлоқ хўжалиги ва ёрдамчи хўжалик бўлими бошлиғи
Раис ўринбосари
2. Юлдашева Маҳбуба Кукановна – Термиз шаҳар 15-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
Котиб
3. Холиқова Муҳаббат Ризаматовна – Термиз шаҳар 15-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
Аъзолари
4. Рахмонова Эътибор Нарзуллаевна – Термиз шаҳар 15-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
5. Нормуродова Гулойим Эргашевна – Термиз шаҳар 16-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчи
6. Норкулова Ирода Курбонмуродовна – Термиз шаҳар “Юлдуз” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
7. Кулбоева Замира Кулмаматовна – Термиз шаҳар 16-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчи
8. Волкова Экатерина Владимировна – Термиз шаҳар 4-сонли умумтаълим мактабда ўқитувчи
9. Бобоев Шербек Тошпулатович – Маҳалла фаоли
10. Шайманова Рухсора Намозовна – Термиз шаҳар 15-сони умумтаълим мактаб бошланғич синф ўқитувчиси
11. Шодиева Санобархон Махмудовна – Пенсияда
242-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Юлдуз” маҳалла фуқаролар йиғини, Дехотий кўчаси, 1-уйдаги Сурхондон маҳсулотлари” корхонаси биноси.
Телефон рақами: +998-55-451-46-30, 7622-7-14-71

243-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Чориев Дилмурод Нормуминович – Термиз шаҳар маданият бўлими мудири
Раис ўринбосари
2. Ташмуратов Икрам Алабердиевич – Терми шаҳар “Каттабог” маҳалл фуқаролар иғини раиси
Котиб
3. Турдиева Ўғилой Аллаяровна – Термиз шаҳар “Каттабог” маҳалла фқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Джураева Мавлуда Нормаматовна – Термиз шаҳар “Каттабог” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
5. Ражабов Нарзулла Рўзибоевич – Термиз шаҳар маданият бўлими бош мутахассиси
6. Дадахонова Гулноза Абдухакимовна – Термиз шаҳар 13-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Худойбердиева Нигора Бозор қизи – Термиз шаҳар 13-сонли умумтаълим мактаби тарих фани ўқитувчиси
8. Жураева Холбека Эргаш қизи – Термиз давлат университети котибаси
9. Илмуратов Бердимурат Хаитович – Термиз шаҳар “Каттабог” маҳалла фуқаролар йиғини профилактика инспектори ёрдамчиси
10. Алламуродова Гулноза Рустамовна – Термиз шаҳар 13-умумтаълим мактаби
ўқитувчиси
11. Саидова Дилфуза Алимовна – Термиз шаҳар 13-умумтаълим мактаби
ўқитувчиси
243-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Каттабоғ” маҳалла фуқаролар йиғини, А.Навоий кўчаси, 65-уйдаги Термиз ихтисослаштирилган санъат мактаб-интернати биноси.
Телефон рақами: +99876-224-15-97, +9987622-5-16-77

244-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Маматкулова Мехринисо Тошмаматовна – Адиб Собир Термизий номидаги Сурхондарё вилоят Ахборот-кутубхона маркази кутубхона ишлари бўйича директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Жумаев Ўктам Музаффарович – Термиз шаҳар “Бўстон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Жабборова Ирода Шамуротовна – Термиз шаҳар “Бўстон” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
Аъзолари
4. Амонтурдиев Баходир Курбонович – Пенсияда
5. Астанақулов Бобур Баходирович – Термиз шаҳар 16-сон умумтаълим мактаби информатика фани ўқитувчиси
6. Буриев Олтибой Суннатович – Термиз шаҳар 16-сон умумтаълим мактаби математика фани ўқитувчиси
7. Сатторова Дилрабо Гуллиевна – Адиб Собир Термизий номли Сурхондарё вилоят Ахборот кутубхона маркази хизмат раҳбари
8. Боллиев Ўрал Тоштемир ўғли – Термиз шаҳар мактабгача таълим бўлими Давлат ва нодавлат мактабгача таълим ташкилотлари фаолиятини ҳамда ўқитишнинг муқобил шаклларини ташкил этиш шўбаси мудири
9. Усманова Елена Вадимовна – Адиб Собир Термизий номли Сурхондарё вилоят Ахборот кутубхона маркази хизмат раҳбари
244-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Бўстон” маҳалла фуқаролар йиғини, Ат-Термизий кўчаси, 39-Б уйдаги Адиб Собир Термизий номидаги ахборот-кутубхона маркази.
Телефон рақами: +99855-451-26-61 7622-1-73-19, 7622-1-73-87

245-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ашуралиева Шохида Турсуновна – Маҳалла фаоли
Раис ўринбосари
2. Абраматова Гўзал Жуманазаровна – Термиз шаҳар “Жайхун” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
Котиб
3. Ходжимуродзода Самира Ходжимурод қизи – Термиз шаҳар “Жайхун” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
Аъзолари
4. Баходирова Ситора Фарход қизи – Маҳалла фаоли
5. Бобаназаров Хуршид Ишпулат ўғли – Маҳалла фаоли
6. Олтибоева Шайдо Баҳром қизи – Маҳалла фаоли
7. Чоршанбиева Умида Тохировна – Термиз шаҳар 9-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили ўқитувчиси
8. Худойбердиев Жуманазар Пулатович – Термиз шаҳар “Жайхун” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
9. Салохиддинов Абдужаббор Нажимович – Пенсияда
10. Бойкелдиева Фариза Дадажановна - Пенсияда
11. Қодирова Хилола Мамаражабовна - Маҳалла фаоли
245-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар Санъат саройи биноси. Термиз шаҳар “Жайхун” маҳалла фуқаролар йиғини, Ат Термизий кўчаси, 34-уйдаги Термиз шаҳар Санъат саройи биноси.
Телефон рақами: +99876-224-02-35, +9987622-4-01-88

246-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Пундиев Чори Тўраевич – Термиз шаҳар “А. Авлоний” номли маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Шафиева Нигора Юсуповна – Термиз шаҳри 2-сонли болалар мусиқа ва санъат мактаби иш юритувчиси
Котиб
3. Юсупова Нигора Эргашевна – Термиз шаҳар “А. Аавлоний” маҳалла фуқаролар йиғини меҳнат инспектори ёрдамчиси
Аъзолари
4. Бозоров Зоир Бозор ўғли – Термиз шаҳри 2-сонли болалар мусиқа ва санъат мактаби дурадгори
5. Ашуров Шухрат Норбоевич – Термиз шаҳар “А. Авлоний” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
6. Ибодуллаева Гўзал Жўраевна – Термиз давлат университети “Факултетлараро чет тиллари" кафедраси мудири ката ўқитувчи
7. Ходжаева Гавхар Холдоровна – Пенсияда
8. Анварова Раджабгул – Пенсияда
9. Жўраева Феруза Рамазановна – Термиз шаҳар “А. Авлоний” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
10. Ғофуров Абдиқаххор Норбоевич - Пенсияда
11. Чориев Тўрамурод Умирович Маҳалла фаоли
246-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар Абдулла Авлоний маҳалла фуқаролар йиғини, А. Навоий кўчаси, 15-А уйдаги 2-сонли болалар мусиқа ва санъат мактаби биноси.
Телефон рақами: +99876-225-03-49, +9987622-4-18-19, +9987622-4-06-86

247-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Шобирова Нодира Жумаевна – Термиз шаҳар “Алпомиш” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Данияров Баҳодир Бахрамович – Термиз Санъат мактаби услубчиси
Котиб
3. Сувонова Дилшода Набиевна – Термиз шаҳар Бандликка кўмаклашиш маркази инспектори
Аъзолари
4. Махмадқулов Тўйчи Абдуғаффорович – Термиз шаҳар 13-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси
5. Нормуминов Шавкат Эркинович – Термиз Санъат мактаби психологи
6. Джаббаров Азимжан Хафизович – Термиз шаҳар “Семург” хусусий уй-жоймулкдорлари ширкати раиси
7. Каландаров Шавкат Курбанович – Термиз шаҳар 13-сонли умумтаълим мактабининг рус тили фани ўқитувчиси
8. Тураева Нигора Исламовна – Термиз ихтиссослаштирилган санъат мактаби
умумий ва махсус фортепиано кафедраси ўқитувчиси
9. Исматуллоева Машхура Абдурашидовна – Термиз ихтиссослаштирилган санъат мактаби
инглиз тили фани ўқитувчиси
247-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Алпомиш” маҳалла фуқаролар йиғини, А. Навоий кўчаси, 9-А уйдаги Термиз ихтисослаштирилган Санъат мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-08-76, +99855-451-16-56

248-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Садатов Олтибой Назарович – Термиз шаҳар Халқ таълими бўлими мудири
Раис ўринбосари
2. Мўминов Абдужаббор Гаффарович – Термиз шаҳар “Алпомиш” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Тураева Дилшода Райимкуловна – Термиз шаҳар 13-мактаб директори
Аъзолари
4. Мелиқулов Журақул Каримович – Термиз академик литсейининг тарих фани ўқитувчиси
5. Халияров Ахрор Рузибаевич – Термиз шаҳар 13-сонли умумтаълим мактаби маънавий-ахлоқий тарбия ишлари бўйича директор ўринбосари
6. Турдиева Барно Саитқуловна – Термиз шаҳар 13-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси
7. Тўраева Дилшода Райимкуловна – Термиз шаҳар 13-сонли умумтаълим мактаб директори
8. Рўзиева Лобар Мажидовна – Термиз шаҳар 13-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси
9. Султонмуродова Зебунисо Абдуғаниевна – Термиз шаҳар Тиббиёт бирмашмаси иқтисодчи
10. Ханифова Насима Джумабековна – Термиз шаҳар “Алпомиш” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
248-Сайлов участкаси маркази Маркази - 13-сонли умумтаълим мактаби биноси. Термиз шаҳар “Алпомиш” маҳалла фуқаролар йиғини, А. Навоий кўчаси, 38-А уйдаги 13-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-36, +9987622-5-03-49

249-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Орзикулова Нигора Оризуловна – Термиз Олимпия захиралари мактаби ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Eргашев Алишер Эшниёзович – Термиз Олимпия захиралари мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Қодирова Фотима Омоновна – Термиз шаҳар “Боғишамол” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
Аъзолари
4. Суюндикова Насиба Шопўлатовна – Термиз Олимпия захиралари мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
5. Тўлқинова Сабрина Шамсутдин қизи – Термиз шаҳар 31-сонли мактабгача таълим ташкилоти мусиқа ўқитувчиси
6. Eлмуродова Дилдора Умиджон қизи – Термиз шаҳар 31-сонли мактабгача таълим ташкилоти мусиқа раҳбари
7. Холтураева Гулзода Куватовна – Маҳалла фаоли
8. Хушниёзова Дилшода Тулабоевна – Термиз шаҳар “Боғишамол” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
9. Азимова Нилуфар Бахромовна – Термиз Олимпия захиралари мактаби ўқитувчиси
249-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Боғишамол” маҳалла фуқаролар йиғини, А. Навоий кўчаси, 41-уйдаги Термиз ихтисослаштирилган Олимпия захиралари мактаб интернати биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-68, +9987622-5-18-46

250-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тагирова Умида Исмоил қизи – Термиз шаҳар Давлат хизматлари марказининг бош мутахассиси
Раис ўринбосари
2. Бойқулова Пардахол Хуррамовна – Термиз шаҳар "Боғишамол" маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Хонова Угилшод Баратовна – Термиз шаҳар “Боғишамол” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича мутахассиси
Аъзолари
4. Ашуров Бобуржон Собиржон ўғли – Термиз шаҳар Давлат хизматлари марказининг Ахборот-коммуникатсия технологиялари шўбаси бош мутахассиси
5. Абдурахмонов Фаррух Рашидович – Маҳалла фаоли
6. Журабекова Мадинабону Жуманазар қизи – Маҳалла фаоли
7. Турабоев Баҳодир Уролович – Термиз Термиз шаҳар 18-сонли умумтаълим мактаби математика-информатика фани ўқитувчиси
8. Хуррамова Дилрабо Нармаматовна – Термиз шаҳар Давлат хизматлари маркази Давлат рўйхатидан ўтказиш ва рухсат берувчи хужжатларни расмийлаштириш хизматларини кўрсатиш бўлими етакчи мутахассиси
9. Хамраева Феруза Хамзаевна Термиз шаҳар Давлат хизматлари марказининг Давлат рўйхатидан ўтказиш ва рухсат берувчи хужжатларни расмийлаштириш бўлими катта мутахассиси
250-Сайлов участкаси маркази - Давлат хизматлари маркази биноси. Термиз шаҳар “Боғишамол” маҳалла фуқаролар йиғини, А.Навоий кўчаси, 41-уйдаги Давлат хизматлари маркази биноси.
Телефон рақами: +99855-451-27-38, +9987622-5-08-19
251-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Холияров Тўлқинжон Чоршанбиевич – Термиз давлат университети катта ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Тошбоева Дилафруз Жумаевна – Термиз шаҳар “Ўзбекистон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Болтаева Чинихол Муртазоевна – Термиз шаҳар “Ўзбекистон” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
Аъзолари
4. Жураев Эркин Бахтиёрович – Тошкент давлат аграр университети Термиз филиали кафедра мудири
5. Карамирзаев Мирзохид Зокирович – Пенсияда
6. Холиярова Гулбаҳор Тилавовна – Пенсияда
7. Аралова Жамила Маматқуловна – Пенсияда
8. Мўминалиева Озода Нуревна – Термиз шаҳар “Ўзбекистон” маҳалла фуқаролар йиғини меҳнат инспектори ёрдамчиси
9. Таирова Ирода Эркиновна – Термиз шаҳар “Ўзбекистон” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
10. Рамазанов Хусниддин Саидахмадович Термиз давлат университети ўқитувчиси
11. Ҳамидова Нодира Сатторовна Низомий номидаги ТДПУ Термиз филиали Маънавий ва маърифий ишлар ва иқтидорли ёшлар билан ишлаш бўлими услубчиси
12. Eргашова Ирода Холбой қизи Маҳалла фаоли

13. Жавлиев Мансурбек Одил ўғли Термиз давлат университети инглиз тили ва адабиёти кафедраси ўкитувчиси
251-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Ўзбекистон” маҳалла фуқаролар йиғини, А. Навоий кўчаси, 42-уйдаги Термиз давлат университети бош биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-96, +9987622-4-19-69

252-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Бенназов Баходир Холбоевич – Eкология ва атроф-муҳитни муҳофаза қилиш бошқармаси Термиз шаҳар инспектсияси бош мутахасиси
Раис ўринбосари
2. Ходжамова Рано Саматовна – Термиз шаҳар “Наврўз” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
Котиб
3. Мусаева Гулнора Абдукаюмовна – Термиз шаҳар “Навруз” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
Аъзолари
4. Алмуратов Улуғбек Муҳиддинович – Термиз шаҳар Бандликка кўмаклашиш марказининг Дастурлар билан ишлаш шуъбаси мудири
5. Маниязов Владислав Анварович – Термиз шаҳар "Наврўз" маҳалла фуқаролар йиғини раиси
6. Садиев Акмал Дамирович – Термизшахар "Наврўз" маҳалла фуқаролар йиғини посбони
7. Ахмедова Сарвиноз Рисқибой қизи – Маҳалла фаоли
8. Маниязова Шахло Джумаевна – Термиз шаҳар БКМ инспектор ёрдамчиси
9. Норбекова Гулшод Эшдавлатовна – Термиз шаҳар 8-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчи
252-Сайлов участкаси маркази Термиз шаҳар “Наврўз” маҳалла фуқаролар йиғини, А. Темур кўчаси, 69-уйдаги Сурхондарё вилояти табиатни муҳофаза қилиш биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-67, +998 7622-1-43-06

253-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Турдиев Юсуф Эшдавлатович – Термиз шаҳар статистика бўлими бошлиғи
Раис ўринбосари
2. Нормуродова Менгнихол Тошовна – Термиз шаҳар “Байналминал” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича мутахассиси
Котиб
3. Турсунбаева Мурувватхон Абдилкасимовна – Термиз шаҳар “Байналминал” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
Аъзолари
4. Салихова Малоҳат Магаметовна – Маҳалла фаоли
5. Хасанов Абдусамад Алланазар угли – Маҳалла фаоли
6. Ваисов Нуриддин Эркинович – Термиз шаҳар 16-сонли умумтаълим мактаби жисмоний тарбия фани ўқитувчиси
7. Рузиева Гулбодом Турсунтошовна – Термиз шаҳар 8-сонли умумтаълим мактаби рус тили ўқитувчиси
8. Пардаева Насиба Хуррам қизи – Термиз шаҳар 8-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили ўқитувчиси
9. Аннаев Шукур Бозорович – Маҳалла фаоли

10. Норбоева Мукаррам Рузкулована Термиз давлат университети табиий фанлар факултети мудираси
11. Намозова Анора Курбаниязовна Маҳалла фаоли
253-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Байналминал”маҳалла фуқаролар йиғини, Шимолий Дарвоза кўчаси,
7-уйдаги Термиз давлат университети табиий фанлар факультети биноси.
Телефон рақами: +9987622-1-29-74

254-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Юнусова Зубайда Равшановна – Термиз шаҳар "Фарҳод" маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Бегашев Хушвақт Нематуллаевич – Термиз шаҳар 11-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари
Котиб
3. Рахмонова Мехрангиз Маликовна – Термиз шаҳар 11-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари
Аъзолари
4. Жабборова Зарифа Мамасодиқовна – Термиз шаҳар “Фарҳод” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
5. Рўзиқулова Муқаддас Эркиновна – Термиз шаҳар “Фарҳод” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
6. Каримжонов Камолжон Каримжонович – Термиз шаҳар 11-сонли умумтаълим мактаби тарих фани ўқитувчиси
7. Турсунова Замира Чориевна – Вилоят Норкология диспансери хамшираси
8. Болтаев Абдулахат Ибрахимович – “ФИРАКО” масъулияти чекланган жамияти директори
9. Муминова Раъно Тошмуродовна – Қумқўрғон тумани «Автосервис» МЧЖ раҳбари
254-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Фарҳод” маҳалла фуқаролар йиғини, А. Навоий кўчаси 19-А уйдаги 11-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-34-61, 7622-1-73-26

255-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Раҳмонов Қурбон Қурбонназарович – Термиз касб-ҳунар мактаби директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Боймирзаев Хусниддин Омантурдиевич – Термиз касб-ҳунар мактаби директорининг касбий таълим бўйича ўринбосари
Котиб
3. Саидахмедова Ситора Содиковна – Термиз шаҳар “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
Аъзолари
4. Сарифулов Орифжон Шарабиддинович – Термиз касб-ҳунар мактаби лаборанти
5. Пардаев Шухрат Шавкатович – Термиз Жамоат саломатлиги техникуми ўқитувчиси
6. Норова Шаходат Зокир қизи – Маҳалла фаоли
7. Азимова Хафиза Абдухамид қизи – Маҳалла фаоли
8. Хамроев Иззатулло Хамидович – Термиз касб-ҳунар мактаби информатика ўқитувчиси
9. Хусаинова Насиба Шавкатовна – Термиз касб-ҳунар мактаби инглиз тили ўқитувчиси
255-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини, Тараққиёт кўчаси, 17-А уйдаги Термиз касб-ҳунар мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-46-32

256-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Мирахмедов Музаффар Якубжанович – Миллий гвардия Сурхондарё вилояти бошқармаси бўлим бошлиғи
Раис ўринбосари
2. Абдуллаев Алишер Сайриддинович – Миллий гвардия Сурхондарё вилоят
87184 ҳарбий қисм командирининг тарбиявий ва мафкуравий ишлар бўйича ўринбосари
Котиб
3. Хуррамов Элдор Фарҳодович – Миллий гвардия Сурхондарё вилоят
87184 ҳарбий қисм гуруҳ командири
Аъзолари
4. Жураев Баҳодир Исмаилжанович – Миллий гвардия Сурхондарё вилоят
87184 ҳарбий қисм отряд командири
5. Янгибоев Мухриддин Нормўмин ўғли – Миллий гвардия Сурхондарё вилояти
87184 ҳарбий қисм отряд командири
6. Расулов Қобулжон Одилжонович – Миллий гвардия Сурхондарё вилоят
87184 ҳарбий қисм отряд командири
7. Абдурасулов Шерзод Холмамат ўғли – Миллий гвардия Сурхондарё вилоят
87184 ҳарбий қисм отряд командири
256-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини, Тохарий кўчаси, 51-уйдаги 87184-ҳарбий қисм.
Телефон рақами: +99855-451-46-34

257-участка сайлов комиссияси
1. Файзиев Янгибай Манобович – Термиз Абу Али ибн Сино номидаги Жамоат саломатлиги техникуми директори
Раис ўринбосари
2. Рахмонова Зулайхо Абдумаликовна – Термиз шаҳар 6-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти директори
Котиб
3. Абдиразакова Саврин Каршиевна – Термиз шаҳар “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
Аъзолари
4. Аралова Сарвиноз Уктамовна – Термиз Жамоат саломатлиги техникуми етакчи мутахасиси
5. Шадиева Пардахол Эшонкуловна – Термиз шаҳар молия бўлими бош иқтисодчиси
6. Сайдахмедов Суннатулло Содиқ ўғли – Маҳалла фаоли
7. Ниязова Лола Каримжоновна – Термиз шаҳар касб-ҳунар мактаби инглиз тили ўқитувчиси
8. Джураев Маматмурод Оралович – Термиз Жамоат саломатлиги техникуми ўқитувчиси
9. Баратов Сарваржон Панжиевич – Термиз Жамоат саломатлиги техникуми ўқитувчиси
10. Шобердиев Тўлқин Янгибоевич – Термиз Жамоат саломатлиги техникуми ўқитувчиси
11. Атамуратов Искандар Махамадиевич – Термиз Жамоат саломатлиги техникуми информатика фани ўқитувчиси
257-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини, Коший кўчаси, 6-уйдаги Абу Али Ибн Сино номидаги жамоат саломатлиги техникуми биноси.
Телефон рақами: +9987622-4-23-58

258-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Бойқобилова Сабоҳат Холматовна – Термиз шаҳар “Саҳоват” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Мерганов Равшан Абдуназар ўғли – Термиз шаҳар 2-сон академик литсей математика ўқтувчиси
Котиб
3. Норқўчқорова Дилафруз Нурқобиловна – Термиз шаҳар “Саҳоват” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
Аъзолари
4. Жумаев Умид Хайиталиевич – Термиз шаҳар 8-сонли умумтаълим мактаби рус тили фани ўқитувчиси
5. Усмонов Жаҳонгир Хўжақулович – Термиз шаҳар 2-сон академик литсей математика ўқтувчиси
6. Эшназаров Мурод Каримбердиевич – Термиз давлат университети Миллий ғоя ҳуқуқ ва маьнавият асослари фан ўқиувчиси
7. Норқулов Мухтор Мавланович – Термиз давлат университети қошидаги қошидаги 2-сон академик литсейнинг Миллий ғоя: ҳуқуқ ва маънавият асослари фани ўқитувчиси
8. Нуриева Салтанат Озодовна – Термиз шаҳар 8-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
9. Саитов Эркин Остонович – Пенсияда
258-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Саховат” маҳалла фуқаролар йиғини, Шимолий дарвоза кўчаси, 15-уйдаги 2-сон академик лицей биноси.
Телефон рақами: +99855-451-27-45, +99878-770-80-34

259-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Eломонов Рўзимурод Дониёр ўғли – Термиз шаҳар 11-сон умумтаълим мактабининг Ёшлар иттифоқи бошланғич таьлим етакчиси
Раис ўринбосари
2. Сапарова Айсолтан Ашировна – Термиз шаҳридаги 8-сонли умумтаълим мактаби маънавий маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
Котиб
3. Хакимова Элла Саматовна – Термиз шаҳар “Турон” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
Аъзолари
4. Чориева Мохигул Нарзулло қизи – Термиз шаҳар “Турон” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
5. Бўтаева Дилфуза Тўхтаевна – Термиз шаҳар 8-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчи
6. Пардаева Гулсара Усановна – Термиз шаҳар 8-сонли умумтаълим мактаби маънавий маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
7. Негматуллаева Мухаббат Мирзажоновна – Пенсияда
8. Фахриддинов Шерзод Фахриддин ўғили – Термиз шаҳар 8-сонли умумтаълим мактаби информатика фани ўқитувчси
9. Холназаровна Саёҳат Сапаровна – Маҳалла фаоли
259-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Турон” маҳалла фуқаролар йиғини, Беруний кўчаси, 16 б-уйдаги 8-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +9987622-1-42-90

260-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Зиётов Ихтиёр Бахтиёрович – Термиз шаҳар 3-сонли умумтаълим мактаби маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Мирзақулова Ўлмас – Термиз шаҳар “Шодлик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Абдумуродова Шоҳиста Зоировна – Термиз шаҳар “Шодлик” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
Аъзолари
4. Рахмонова Наргиза Юсуповна – Термиз шаҳар 3-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
5. Исаева Гулбаҳор Тишабаевна – Термиз шаҳар “Фарангиз-Шаҳноз-Термиз” хусусий уй-жоймулкдорлари ширкати раиси
6. Балтаева Дилафруз Балтаевна – Маҳалла фаоли
7. Бердиназаров Бахтиёр Жуманазар ўғли – Маҳалла фаоли
8. Қурбонова Нафосат Ахатовна – Термиз шаҳар “Шодлик” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
9. Ғуломов Жасурбек Эркин ўғли – Термиз шаҳар 3-сонли умумтаълим мактаби информатика фани ўқитувчиси
10. Шодиева Мавлуда Файзуллаевна – Термиз шаҳридаги 3-мактабда маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
11. Мун Алла Егоровна – Пенсияда
260-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Шодлик” маҳалла фуқаролар йиғини, Баркамол авлод кўчаси, 1-уйдаги Термиз шаҳар Ёшлар маркази биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-57, +9987622-3-27-19

261-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Садиков Азизжон Казимович – 11506-ҳарбий қисм командири
Раис ўринбосари
2. Олимов Маъруф Жамолович – 11506 ҳарбий қисм командирнинг ўринбосари
Котиб
3. Раҳмонов Феруз Султон ўғли – 11506 ҳарбий қисм кадрлар бўлим бошлиғи
Аъзолари
4. Дўсмуродов Нурбек Мухамат ўғли – 11506 ҳарбий қисм ҳарбий хизматчиси
5. Мусабоев Шахобиддин Жамолиддинович – 11506 ҳарбий қисм бўлими бошлиғи
6. Мирзааҳмедов Азизбек Муҳуммаджонович – 11506 ҳарбий қисм батаълон ўринбосари
7. Оталиқов Элдор Махаматумар ўғли 11506 ҳарбий қисм ҳарбий хизматчиси
8. Махмаражабов Хусан Норимқул ўғли – 11506 ҳарбий қисм ҳарбий хизматчиси
9. Галиулин Алижан Илдарович – 11506 ҳарбий қисм ҳарбий хизматчиси
10. Қувондиқов Шохруз Хусниддин ўғли – 11506 ҳарбий қисм ҳарбий хизматчиси
11. Хатамов Улуғбек Ахроржон ўғли – 11506 ҳарбий қисм ҳарбий хизматчиси
12. Бекмирзаев Абдували Салимжон ўғли 11506 ҳарбий қисм ҳарбий хизматчиси
13. Салимов Авазбек Шавкат ўғли 11506 ҳарбий қисм ҳарбий хизматчиси
261-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Шодлик” маҳалла фуқаролар йиғини, Истиқлол кўчаси, 4-майдондаги 11506-ҳарбий қисм биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-70

262-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Нурова Мухаббат Алламуратовна – Сурхондарё вилоят қўғирчоқ театри кадрлар бўйича инспектор
Раис ўринбосари
2. Махматмуродова Зуҳра Исмоиловна – Термиз шаҳар “Eски шаҳар” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
Котиб
3. Тухтамуродова Фарангиз Камоловна – Термиз шаҳар 4-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси
Аъзолари
4. Абдурасулова Розахон – “Био Техно Эко” маъсулияти чекланган жамияти назоратчиси
5. Долгов Дмитрий Михайлович – Термиз шаҳар 4-сонли умумтаълим мактаб инглиз тили ўкитувчиси
6. Ёрматова Дилафруз Ураковна – Сурхондарё вилояти мусиқали драма театри тикувчиси
7. Умарова Раъно Халимовна – Сурхондарё вилоят қўғирчоқ театрининг 1-тоифали артисти
8. Каримова Гавҳар Мухтарджоновна – Сурхондарё вилоят қўғирчоқ театри хўжалик мудири
9. Имомназаров Нормумин Фармонович – Маҳалла фаоли
262-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Эски шаҳар” маҳалла фуқаролар йиғини, Истиқлол кўчаси, 24-уйдаги Сурхондарё вилояти Қўғирчоқ театри давлат муассасаси биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-52, +9987622-3-66-82

263-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Менглиев Камол Нормуродович – Термиз шаҳар 1-сонли умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Габарова Гулчеҳра Эргашовна – Термиз шаҳар “Боғзор” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
Котиб
3. Абдуғаниев Равшан Абдуғофур ўғли – Термиз шаҳар 1-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
Аъзолари
4. Ашурова Лола Қувановна – Термиз шаҳар 1-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси
5. Санонова Жамила Кулбашовна – Термиз шаҳар 1-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
6. Хайитмуродов Анвар Эркин ўғли – Маҳалла фаоли
7. Менгтўраева Лайло Ботир қизи – Термиз шахар 1-умумтаълим мактаби бошланғич ташкилот етакчиси
8. Равшанова Шахло Фарходовна – Термиз шаҳар “Боғзор” маҳалла фуқаролар йиғини меҳнат инспектори ёрдамчиси
9. Қурбонов Нодир Чори ўғли – Термиз шаҳар “Богъзор” МФЙ профилактика инспекторининг жамоат тартибини сақлаш бўйича ёрдамчиси
10. Бозоров Акбар Алишер ўғли - Термиз шаҳар 1-сонли умумтаълим мактаби информатика ўқитувчиси
11. Ходжаев Шокир Хусанович - Пенсияда
263-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Боғзор”маҳалла фуқаролар йиғини, И. Каримов кўчаси, 59-уйдаги 1-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +998-55-451-39-79, 7622-3-34-36

264-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Хайдарова Гулноза Хакимжановна – Термиз шаҳар 10-сонли умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Тўраев Бахтиёр Хасанович – Термиз шаҳар “Тупроққўрғон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Алланазарова Гулнора Максадовна – Термиз шаҳар “Тупроққўрғон” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
Аъзолари
4. Нарзикулов Назар Аллабердиевич – Термиз шаҳар касб –ҳунар мактабида рус тили ўқитувчиси
5. Мамадаминов Рустам Юлдашович – Термиз шаҳар 10-сонли умумтаълим мактаб тарих фани ўқитувчиси
6. Саттарова Феруза Азаматовна – Термиз шаҳар “Тупроққўрғон” маҳалла фуқаролар йиғини меҳнат инспектори ёрдамчиси
7. Холлиев Фахриддин Боходирович – Термиз давлат университети Ахборот технологиялари факултети ўқув ишлари бўйича декан ўринбосари
8. Жумаев Алмурод Кенжа ўғли – Термиз шаҳар 10-сонли умумтаълим мактаб информатика фани ўқитувчиси
9. Расулова Файзимох Мирзамуротовна – Термиз шаҳар 10-сонли умумтаълим мактаб инглиз тили ўқитувчиси
264-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Тўпроққўрғон” маҳалла фуқаролар йиғини, Б.Зокиров кўчаси, 5-уйдаги 10-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +9987622-4-03-77

265-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Абсаттаров Илхом Ўралович – Термиз шаҳар туризм ва спорт бўлими бошлиғи
Раис ўринбосари
2. Уралов Бекзод Алланазарович – Термиз шаҳар 10-сонли умумтаълим мактаб маънавий ва маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
Котиб
3. Тилавова Озода Холмуродовна – Термиз шаҳар “Тупроққўрғон” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
Аъзолари
4. Назаров Эркин Абдуғуломович – Термиз шаҳар 10-сонли умумтаълим мактаб маънавий ва маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
5. Чоршанбиева Орзигул Давроновна – Термиз шаҳридаги 10-мактабнинг Ёшлар етакчиси
6. Бадалова Насиба Холхўжаевна – Термиз шаҳар 10 -сонли мактаб умумтаълим она-тили ва адабиёт фани ўқитувчиси
7. Гайипова Зулхумор Панжиевна – Термиз шаҳар 10-сонли умумтаълим мактаб бошланғич синф ўқитувчиси
8. Сафарова Наргул Сафаровна – Маҳалла фаоли
9. Чоршанбиева Сайха Давлятовна – Термиз шаҳар “ Камалак Термиз” хусусий уй-жоймулкдорлари ширкати раиси
10. Исмоилов Турсунали Даминович – Термиз шаҳар “Баркамол авлод” болалар маркази” инглиз тили фани тўгарак раҳбари
11. Абдураимов Баҳриддин Бектошевич – Термиз шаҳар “Баркамол авлод” болалар маркази хўжалик ишлар бўйича директор ўрибосари
265-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Тўпроққўрғон” маҳалла фуқаролар йиғини, А. Навоий кўчаси, 29-уйдаги “Баркамол авлод” болалар маркази биноси.
Телефон рақами: +9987622-4-12-59

266-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Холлозов Бекзод Бегматович – Тошкент давлат техника университетининг Термиз филиали академик литсей директори
Раис ўринбосари
2. Джумақулова Шахло Давлятовна – Тошкент давлат техника университети Термиз филиали академик литсейи информатика фани ўқитувчиси
Котиб
4. Усмонова Манзура Турдиқуловна – Термиз шаҳар “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
Аъзолари
5. Тоирова Гуласал Баходировна – Маҳалла фаоли
6. Рахматова Шохиста Махматқобиловна – Ислом Каримов номидаги Тошкент давлат техника университети Термиз филиалининг “Гуманитар ва ижтимоий-иқтисодий фанлар” кафедраси ассистенти
7. Қуйлиев Сардорбек Абдихолиқ ўғли – Тошкент давлат техника университети Термиз филиали академик литсейи информатика фани ўқитувчиси
8. Мамаражабова Кумушбиби Саидмурод қизи – Термиз шаҳар “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
9. Тўқсонова Сайёра Сулаймонқуловна – Тошкент давлат техника университетининг Термиз филиали академик литсей ўқитувчиси
10. Хаитов Жамшид Жолмуродович – Тошкент давлат техника университетининг Термиз филиали академик литсей хўжалик ишлари мудири
266-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини, И. Каримов кўчаси, 288-уйдаги И. Каримов номидаги Тошкент давлат техника университетининг Термиз филиали академик лицейи биноси.
Телефон рақами: +998-55-451-24-03, +99876-221-87-20

267-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ахунова Зарина Камилевна – Термиз шаҳар Аҳоли бандлигига кўмаклашиш марказининг Бандлик минтақавий дастурларини шакллантириш ва мониторинг қилиш шуъбаси мудири
Раис ўринбосари
2. Рахмонова Дилдора Умаралиевна – Термиз шаҳар “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Исмаилов Зоир Зокирович – Термиз шаҳар 22-сонли болалар мусиқа, санъат ва бахшичилик мактаби иш юритувчи
Аъзолари
4. Даминов Шерзод Шарипович – Ислом Каримов номидаги Тошкент давлат техника университети Термиз филиалининг маьнавият-маърифат ва иқтидорли ёшлар билан ишлаш бўлими
услубчиси
5. Қодиров Баҳром Зокирович – Термиз шаҳар 17-сонли умумтаълим мактаби информатика фани ўқитувчиси
6. Йўлдошова Ирода Шавкат қизи – Термиз шаҳар 17 сонли умумтаълим мактаби информатика фани ўқитувчиси
7. Назиров Жонибек Мамаюсупович – Термиз шаҳар 17-сонли умумтаълим мактаби физика фани ўқитувчиси
8. Таганова Айнабад Арслоновна – Термиз шаҳар “Амударё” соғломлаштириш оромгоҳи хўжалик ишлари мудири
9. Сафарова Назокат Сафаровна – Термиз шаҳар 22-сонли болалар мусиқа, санъат ва бахшичилик мактаби компьюер оператори
267-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини, Фидокор кўчаси, 47-уйдаги Термиз шаҳар 22-сонли болалар мусиқа,санъат ва бахшичилик мактаби биноси.
Телефон рақами: +998-55-451-39-71, 7622-7-35-12

268-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Холбоев Илхом Шокиржонович – Термиз шаҳар 12-сонли умумтаълим мактаби маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Норбоева Барно Камоловна – Термиз шаҳар 12-сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари
Котиб
3. Аллаёрова Турсуной Бобоёровна – Термиз шаҳар “Гулираъно” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
Аъзолари
4. Қаражаев Анвар Жўрабаевич – Термиз шаҳар 12-сонли умумтаълим мактаби ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари
5. Кахрамонов Жасур Янгибой угли – «Даҳуа-строй-голд-сервис» МЧЖ да иктисодчи
6. Асатова Мунавввар Базаровна – Маҳалла фаоли
7. Турсункулов Рузимахмат Каттакулович – Термиз шаҳар «Гулираъно» маҳалла фуқаролар йиғини раиси
8. Тилавова Джумагул Халмурдовна – Термиз шаҳар “Гулираъно” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
9. Қурбонов Баҳодир Амонниёзович – Термиз шаҳар 12-сонли умумтаълим мактаби жисмоний тарбия фани ўқитувчиси
10. Алимова Дилфуза Кахрамоновна - Термиз шаҳар 12-сонли умумтаълим мактаби рус тили фани ўқитувчиси
11. Хамраева Нафиса Зиядуллаевна - Термиз шаҳридаги 12-сонли умумий ўрта таълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
268-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Гулираъно” маҳалла фуқаролар йиғини, Сароймулкхоним кўчаси, 36-А уйдаги 12-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +9987622-3-36-11


269-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Хушшиева Насиба Турдиназаровна – Термиз шаҳар 9-сонли мактабгача таълим ташкилоти мудираси
Раис ўринбосари
2. Мирзаева Зулфия Носировна – Термиз шаҳар 12-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Шарипова Гулсара Машрабовна – Термиз шаҳар “Меҳриобод” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
Аъзолари
4. Шахдоров Гайрат Хайитмуротович – “Термиз” давлат музей-қўриқхонаси катта илмий ходим
5. Бадалова Жамила Жамоловна – Термиз шаҳар 1-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси
6. Улашов Суннатилло Тўҳта ўғли – АТ “ХАЛҚ БАНК” Термиз шаҳар филялида шартнома асосида жамоатчи тарқчатувчи
7. Йўлдошев Фарход Зокирович – “Термиз” давлат музей-қўриқхонаси директор ўринбосари
8. Бозорова Азиза Абдумуминовна – Термиз шаҳар мактабгача таълим бўлими махсус таъмирлаш-експлуататсия хизмати диспетчери
9. Қаландарова Мафтуна Қўлдош қизи - Термиз шаҳар 25-сонли мактабгача таълим ташкилот иш юритувчиси
10. Бахшиқулова Назира Абдусаматовна - Термиз шаҳар 2-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Одинаева Гулбахор Жўракуловна - Термиз шаҳар 2-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
269-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Меҳробод” маҳалла фуқаролар йиғини, Баркамол Авлод кўчаси, 32-уйдаги Сурхондарё вилояти тарихи ва маданияти давлат музейи биноси.
Телефон рақами: +99855-451-27-25, 7622-3-10-86

270-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Мелиқулова Матлуба Холиқуловна – Термиз шаҳар 12-сонли умумтаълим мактаб директори ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Ташбаев Фуркат Адилжанович – Термиз шаҳар “Сурхон соҳили” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Килдиярова Гулмира Туракуловна – Термиз шаҳар “Сурхон сохили” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
Аъзолари
4. Жўрамуродова Райхон Турдиевна – Термиз шаҳар 12-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Каттаев Жахонгир Гайбердиевич – Термиз шаҳар почтаси 11-алоқа бўлими хабарчиси
6. Мураткулова Фароғат Болтаевна – Термиз шаҳар 12-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчи
7. Рахмонова Сабохат Жумаевна – Термиз шаҳар 12-сонли умумтаълим мактаби она тили ва адабиёти фани ўқитувчи
8. Туранов Хабибулла Шаисаитович – Термиз шаҳар “Сурхон сохили” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
9. Худойқулов Атажон Мусурмонқулович – Ўзбекистон ёшлар иттифоқи Термиз шаҳар Кенгаши 12-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси
10. Шаймардонов Музаффар Абдишукурович – Термиз шаҳар АТ Халк банки ходими
11. Бекматова Бибинор Рузибоевна – Маҳалла фаоли
12. Джабборова Лобар Арслоновна – Термиз шаҳар 12 сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
13. Каримова Дилфуза Хаитмуродовна – Термиз шаҳар Бандликка кўмаклашиш маркази инспекторининг ёрдамчиси
270-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Сурхон соҳили” маҳалла фуқаролар йиғини, Олмазор кўчаси, 42-уйдаги Сурхондарё вилояти автойўл қурилиш бошқармаси биноси.
Телефон рақами: +99855-451-28-96,76221-22-26

271-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Менглиева Наргиза Тиллаевна – Термиз шаҳар 13-сон давлат мактабгача таълим ташкилоти директори
Раис ўринбосари
2. Амиркулов Асомиддин Чориевич – Термиз «Ибн Сино» номидаги тиббиёт техникуми ўқитувчиси
Котиб
3. Ирназаров Одил Абдулфоиз ўғли – Термиз шаҳар 2-сонли умумтаълим мактаби етакчи
Аъзолари
4. Пардаева Мухаббат Норматовна – Термиз шаҳар “Маърифат” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
5. Шамиева Саодат Абдурасуловна – Маҳалла фаоли
6. Каримова Шахло Зокировна – Термиз шаҳр 2-сонли умумтаълим мактаб психологи
7. Назаров Шерқобил Юлдошевич – Маҳалла фаоли
8. Амирқулова Сафаргул Чориевна Термиз шаҳар 2-сонли умумтаълим мактаби етакчи
9. Омонова Нигора Маматқосимовна Термиз шаҳар 4 – сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Абдуғаффоров Музаффар Абдуғаффорович Термиз шаҳар 4-сонли умумтаълим мактаби тарих фани ўқитувчиси
11. Ходжамқулов Абдусалим Дубарович Термиз шаҳар “Маърифат” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
12. Курбонова Раъно Тухтошевна Термиз шаҳар 1-сонли умумтаълим мактаби кутубхоначиси
13. Норматова Сарвиноз Норматовна Маҳалла фаоли
271-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Маърифат” маҳалла фуқаролар йиғини, И. Каримов кўчаси, 64-уйдаги Тошкент тиббиёт академияси Термиз филиали биноси.
Телефон рақами: +998-55-451-28-92 7622-3-47-20

272-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Курбанов Акбар Гелдимуратович – Термиз шаҳар 5-сонли умумтаълим мактаби кимё фани ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Таштемирова Ўғилой Махаматжановна – Термиз шаҳар “Жўйжангал” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
Котиб
3. Тураева Озода Баймуратовна – Термиз шаҳар “Жўйжангал” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
Аъзолари
4. Eсонтурдиев Жахонгир Алишерович – Термиз шаҳар 5-сонли мактаби информатика фани ўқитувчиси
5. Боймуродов Гелдимурод Хамраевич – Термиз шаҳар 5-сонли умумтаълим мактаби жисмоний тарбия ўқитувчиси
6. Бойхонова Турсуной – Пенсияда
7. Боллиев Тўрақул – Термиз шаҳар "Жўйжангал" маҳалла фуқаролар йиғини раиси
8. Сатторова Феруза Жавлиевна – Термиз шаҳар 5-сонли мактаб директор ўринбосари
9. Давранова Рохат Рахматуллаевна – Термиз шаҳридаги 5-умумий ўрта таълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
272-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Жўйжангал” маҳалла фуқаролар йиғини, Нурафшон кўчаси,5-уйдаги 5-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +998-55-451-35-51

273-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Салохитдинов Жаҳонгир Ҳилолиддин ўғли – Ўзбекистон Республикаси Ёшлар ишлари агентлиги Термиз шаҳар бўлими бошлиғи
Раис ўринбосари
2. Примқулова Ихлима Исановна – Термиз шаҳар 7-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Қодирова Сайёра Тоштемировна – Термиз шаҳар 7-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Худаярова Азиза Бабамуратовна – Термиз шаҳар 7-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Хаитмуродов Бахтиёр Хасанович – Термиз шаҳар “Аму-Сохиллари” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
6. Бўриева Зухра Тохировна – Термиз шаҳар “Аму сохиллари” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
7. Рахмонова Дилафрўз Чориевна – Термиз шаҳар “Аму сохиллари” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
8. Пайгамбаркулова Дилрабо Акрам қизи – Термиз шаҳар “Аму-Сохиллари” маҳалла фуқаролар йиғини жамоатчилик инспектори ёрдамчиси
9. Сирожова Ирода Тўйчиевна – Термиз шаҳар “Аму-Сохиллари” маҳалла фуқаролар йиғини фаол кўча бошиси
10. Рахматжонова Лайлохон – Термиз шаҳар “Аму-Сохиллари” маҳалла фуқаролар йиғини фаол кўча бошиси
11. Хазратқулова Роза Газимовна - Пенсияда
273-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Аму соҳиллари” маҳалла фуқаролар йиғини, Гулшан кўчаси, 5б-уйдаги Маданият маркази биноси.
Телефон рақами: +998-55-451-28-80

274-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Мирсаидов Бобиржон Мейлиқул ўғли – Ўзбекистон ёшлар иттифоқи Термиз шаҳар Кенгаши раиси
Раис ўринбосари
2. Холматова Нигора Ўроқовна – Пенсияда
Котиб
3. Сафарова Олмахон Қодировна – Термиз шаҳар 6-сонли умумтаьлим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Авлиёкулова Озода Бобоназарова – Термиз шаҳар 6-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси
5. Хаитова Насиба Эшонқуловна – Маҳалла фаоли
6. Мамадалиев Бахтиёр Хайруллаевич – Термиз шаҳар "Мажнунтол" маҳалла фуқаролар йиғини раиси
7. Сатторова Муяссар Буриевна - Маҳалла фаоли
8. Тоғасиев Жонибек Тўхтамиш ўғли - Термиз шаҳар 6-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси
9. Тарасов Иля Степанович Термиз шаҳар 6-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчи
274-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Мажнунтол” маҳалла фуқаролар йиғини, Исо Ат-Термизий кўчаси, 19-уйдаги 6-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +9987622-3-64-59

275-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Худойназаров Ойбек Абдуназарович – Ўзбекистон Давлат муассасалари ва жамоат хизмати ходимлари касаба уюшмаси Термиз шаҳар Кенгаши мутахассиси
Раис ўринбосари
2. Рамазанова Кимё Шодимахмадовна – Термиз шаҳар 6-сонли умумтаьлим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Олтиева Гулшод Жалматовна – Термиз шаҳар “Мажнунтол” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
Аъзолари
4. Атамуратова Зулфия Шамсиддиновна – Термиз шаҳар “Мажнунтол” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
5. Жўраева Зебинисо Мусиновна – Термиз шаҳар 6-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчи
6. Абрайкулов Бегзод Иргашевич Термиз шаҳар 7-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчи
7. Қосимова Дилдора Махматкуловна – Термиз шаҳар 6-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
8. Отаева Дилафруз Саидкуловна Термиз шаҳар 6-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синфлар ўқитувчиси
9. Бозоров Шокир Қурбонович - Термиз шаҳар 7-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчи
10. Қосимова Дилфуза Махматкуловна - Хусусий тадбиркор
11. Пўлатова Райхон Исмоиловна Термиз шаҳар 6-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси
275-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Мажнунтол” маҳалла фуқаролар йиғини, Собир-Термизий кўчаси, 44-уйдаги "Акмал холис" меҳмонхонаси биноси.
Телефон рақами: +99855-451-34-31,7622-1-06-25

276-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Маматов Баходир Бекмуратович – Термиз шаҳар 7-сонли умумтаълим мактаби директории
Раис ўринбосари
2. Самиева Пардахол Рахматовна – Термиз шаҳар 7-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Холматова Хосият Султоновна – Термиз шаҳар “Паттакесар” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
Аъзолари
4. Эгамбердиева Зулхумор Авезовна - Термиз шаҳар “Паттакесар” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
5. Бекназарова Галина Болтаевна - Термиз шаҳар 7-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
6. Рўзимуродова Феруза Камоловна Термиз шаҳар 7-сонли умумтаълим мактаби кимё-биология фани ўқитувчиси
7. Файзуллаева Мафтуна Саъдуллаевна - Термиз шаҳар кўп тармоқли марказий поликлиникаси хамшираси
8. Жўрабоев Рустам Курбонович – Термиз шаҳар маданият ва аҳоли дам олиш маркази режиссёри
9. Жураева Матлуба Хайруллаевна – Термиз шаҳри 7-мактабининг рус тили ва адабиёти ўқитувчиси
276-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Нурли Келажак” маҳалла фуқаролар йиғини, Гулшан кўчаси, 5-уйдаги 7-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +998-55-451-39-78, 7622-1-12-15.

277-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Якубова Сайёра Саитовна – Термиз шаҳар 14-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Абдукахоров Шухратджон Абдувахобович – Термиз шаҳар 14-сонли умумтаълим мактаб директор ўринбосари
Котиб
3. Темиров Жасур Тохир ўғли – Термиз шаҳар 14-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Хакаева Турсуной Жўраевна - Пенсияда
5. Шодимахматова Наргиза Джурамахмадовна – Термиз шаҳар 14-сонли умумтаълим мактаб бошланғич ўқтувчви
6. Аллаёрова Сайёра Махаммадиевна Термиз шаҳар 14-сонли умумтаълим мактаб психолог ўқтувчви
7. Раимова Рашида Нарбаевна Маҳалла фаоли
8. Рамазанова Сабрина Эгамберди қизи Маҳалла фаоли
9. Бобоқулова Мехринисо Тохировна - Термиз шаҳар 14-сонли умумтаълим мактаб, психолог ўқитувчи
10. Аймоқова Зулайхо Аймоқовна - Термиз шаҳар 14-сонли умумтаълим мактаб инглиз тили ўқитувчи
11. Eшдавлатова Сафия Маҳалла фаоли
12. Муқимова Дилором Зиядулоевна Пенсияда
13. Келдиев Аллаяр – Термиз шаҳар “А. Жомий” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
277-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “А. Жомий” маҳалла фуқаролар йиғини, С.Оллоёр кўчаси, 32-уйдаги “Сурхондарё минтақавий пахта терминали” МЧЖ биноси.
Телефон рақами: +998-55-451-28-97, 7622-1-08-54

278-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Чориева Гулсара Джабборовна – Термиз шаҳар 14-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Намозова Саломат Нармоновна – Пенсияда
Котиб
3. Пардаев Жамшид Эркинович – Термиз шаҳар 14-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Байкелдиев Жўрабек Хасанович – Термиз шаҳар 14-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Буронова Наргиза Нармановна – Вилоят ветеринария бошқармаси иш иш юритувчиси
6. Равшанова Нилуфар Джураевна – Термиз шаҳар 14-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Холова Махбуба Абдураимовна - Термиз шаҳар 14-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Хурсанова Дилноза Акбар қизи - Термиз шаҳар 19-сонли мактабгача таълим ташкилоти мусиқа раҳбари
9. Абдуқахорова Меҳринисо Истатмовна - Термиз шаҳар 14-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Бобоева Лейла Баходир қизи - Маҳалла фаоли
11. Акиев Сафаржон Эргаш ўғли - Термиз шаҳар 14-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
12. Тўхтаева Умида Рамазоновна - Термиз шаҳар Бандликка кўмаклашиш маркази инспектори ёрдамчиси
13. Боболова Дилбар Эшдавлатовна - Термиз шаҳар 14-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
14. Ярашев Муродали Ғофур ўғли - Маҳалла фаоли
15. Каримов Сардорбек Баходир ўғли - Термиз шаҳар “А. Жомий” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
278-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “А. Жомий” маҳалла фуқаролар йиғини, С.Оллоёр кўчаси, 4-кўча, 54-уйдаги 14-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-11, 7622-3-64-88

279-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тўраназаров Талъат
Абдимурот ўғли – 9-сон тергов ҳибсхонаси бошлиғининг маънавий маърифий ишлар бўйича ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Эшматов Абдурахим Сатторович – 9-сон тергов ҳибсхонаси бошлиғининг тартибот ва тарбиявий бўйича ишлар ўринбосари
Котиб
3. Эшмуродов Нуриддин Матёқубович – 9-сон тергов ҳибсхонаси касбий тайёргарлик бўйича катта инспектори
Аъзолари
4. Тиловов Отабек Бегмуродович – тергов ҳибсхонаси ташкилий бўлим бошлиғи
5. Исмоилов Мирзо Сайитқул ўғли – Термиз шаҳар 9-сон тергов ҳибсхонаси маҳсус ҳисоб бўлинмаси бошлиғи
6. Қиличева Юлдуз Жумакулиевна – Термиз шаҳар 9-сон тергов ҳибсхонаси даволаш профилактика ёрдам кўрсатиш бўлими бошлиғи-шифокор
7. Болтаев Мухиддин Нормаматович тергов ҳибсхонаси тарбиявий ишлар гуруҳи катта психологи
8. Бойниёзов Ёқубжон Нормуминович – Термиз шаҳар 9-сон тергов ҳибсхонаси тартибот ва қўриқлаш бўлими катта тезкор вакили
9. Чориева Фазилат Бегимқул қизи – тергов ҳибсхонаси канцелярия хизматчиси
279-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “А. Жомий” маҳалла фуқаролар йиғини, С.Оллоёр кўчаси, 55-уйдаги 9-тергов ҳибсхонаси биноси.
Телефон рақами: +99855-451-37-61

280-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Турсунова Наргиза Юсупжоновна – Термиз шаҳар “Тинчлик” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Пардаев Норменгли Тўхтаевич – Термиз шаҳар “Тинчлик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Авазова Сайёра Кулмуродовна – Термиз шаҳар 22-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
Аъзолари
4. Турдиев Асадулло Хамраевич – Термиз шаҳар “Тинчлик” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
5. Бойқобилов Нуритдин Қўзимуротович – Термиз шаҳар 22-сонли умумтаълим мактаби Маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
6. Улашева Барно Чориевна – Термиз шаҳар тиббиёт бирлашмасига қарашли 2-сонли оилавий поликлиникаси Намуна шахобчаси патронаж ҳамшираси
7. Жураева Салима Жабборовна – Термиз шаҳар тиббиёт бирлашмасига қарашли 2-сонли оилавий поликлиникаси Намуна шахобчаси патронаж ҳамшираси
8. Хаитов Умиджон Бозорович – Термиз шаҳар 22-сонли умумтаълим мактаби маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
9. Шоимов Жамшид Абдурашидович – Термиз шаҳар 22-сонли умумтаълим мактаби хўжалик ишлари мудири
10. Расулов Равшан Мустофокулович – “Термиз Хайратон савдо” МЧЖ да хайдовчи
11. Турсунов Абдусамад Ғаниевич – Пенсияда
280-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Тинчлик” маҳалла фуқаролар йиғини, Обод маскан кўчаси, 10-уйдаги 22-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-45, 7622-7-04-47

281-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Бердимуратова Наргиза Чариевна – Термиз шаҳар “Кокилдор ота” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Ирматов Баходир Турғунбоевич – Термиз шаҳар “Кокилдор ота” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Жумақулова Дилбар Нормуротовна - Термиз шаҳар “Кокилдор ота” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
Аъзолари
4. Абдурахмонова Насиба Ҳасановна – Термиз шаҳар 23 – сонли умумтаълим мактаби директор ўринбосари
5. Хаитов Ихтиёр Бахтиёрович – Термиз архитектура ва қурилиш коллежи махсус фан ўқитувчиси
6. Мирзаева Шахноза Бахтиёровна – Термиз шаҳар 22-сонли умумтаълим мактаб инглиз тили фани ўқитувчиси
7. Бўриева Қундуз Чориевна – Термиз шаҳар 23-сонли умумий ўрта таълим мактаби бошланғич ташкилот етакчиси
8. Иргашев Холтожи Файзуллаевич – Ўзбекистон Қизил ярим Ой жамияти Термиз шаҳар ташкилоти ижрочи директори
9. Пирназаров Нортош Менгнорович – Термиз шаҳар 9-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
281-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Кокилдор Ота” маҳалла фуқаролар йиғини, Ҳуррият кўчаси, 11-уйдаги 23-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-53, 7622-7-13-49

282-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тангиров Камолжон Қурбонович – Термиз шаҳар 23-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Рўзиева Зулфия Юлдашевна – Термиз шаҳар 23-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
Котиб
3. Гулматова Холис Нормўминовна – Термиз шаҳар 23-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Қўчқорова Сафартош Турдиалиевна - Термиз шаҳар “А. Навоий” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
5. Сагизов Шербўта Джовлиевич - Термиз шаҳар “А. Навоий” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
6. Қурбонов Рустам Раджапович – Термиз шаҳар 23-сонли умумтаълим мактаби Маънавий маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
7. Маматалиев Карим Собирович – Термиз шаҳар 23-сонли умумтаълим мактаби информатика ўқитувчиси
8. Абраева Латофат Мавлоновна - Термиз шаҳар 24-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
9. Рустамова Гуласал Нортожи қизи - Термиз шаҳар 2-сон оилавий поликлиника хамшираси
10. Алламуродов Нурилло Комилжон қизи - Термиз архитектура ва қурилиш коллежининг ишлаб чиқариш фани ўқитувчиси
11. Хамраев Ҳасан Панжи ўғли Термиз архитектура ва қурилиш коллежининг махсус фан ўқитувчиси
282-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “А. Навоий” маҳалла фуқаролар йиғини, А. Навоий кўчаси, 4-уйдаги Архитектура ва қурилиш касб-ҳунар коллежи биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-50 +99893-636-79-62

283-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Валисоатова Мингнора Худойқуловна – Термиз шаҳар 25-сонли умумтаьлим мактаби директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Чориев Суюнбек Панжиевич – Термиз шаҳар 25-сонли умумтаълим мактаби директор ўрибосари
Котиб
3. Eргашева Ситора Бахриддин қизи Термиз шаҳар 25-сонли умумтаьлим мактаби лаборанти
Аъзолари
4. Чоршанбиева Зулфия Тўраевна - Термиз шаҳар “Намуна” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
5. Жовмаратов Бекжон Худойберди ўғли - Термиз шаҳар 25-сонли умумтаьлим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
6. Самиева Шахноза Сайфиддиновна - Термиз шаҳар “Намуна” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
7. Шарипова Махбурат Химевна - Термиз шаҳар “Намуна” маҳалла фуқаролар йиғини отинойи
8. Бахридинова Дилшода Шамсиддин қизи - Термиз шаҳар “Намуна” маҳалла фуқаролар йиғини инспектори ёрдамчиси
9. Каримов Ядгар Асраевич - Термиз шаҳар “Намуна” маҳалла фуқаролар йиғини оқсоқоли
10. Ўралов Руслан Равшанқул ўғли - Термиз шаҳар 25-сонли умумтаьлим мактаби информатика фани ўқитувчиси
11. Жовлиев Ойбек Рустам ўғли - Термиз шаҳар 25-сонли умумтаьлим мактаби информатика фани ўқитувчиси
283-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Намуна” маҳалла фуқаролар йиғини, Мирзо Улуғбек кўчаси, 21-уйдаги 25-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-49,7622-3-15-50

284-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Маллаев Илёс Ибрагимович – Термиз шаҳар “Чегара” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Қурбонов Илхом Рўзибоевич – Термиз шаҳар 21-сонли мактаби маънавий-маърфий ишлар бўйича директор ўринбосари
Котиб
3. Муратова Манзура Ашуровна – Термиз шаҳар 21-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Бегимов Туйчибой Чориевич – Термиз шаҳар 21-сонли умумтаълим мактаби ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари
5. Одилов Камолиддин Қобил ўғли – Термиз шаҳар 21-сонли умумтаълим мактаби ёшлар иттифоқи етакчиси
6. Турсаотова Марҳабо Хуррамовна - Термиз шаҳар 21-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Тўраева Дилноза Бахтиёровна - Термиз шаҳар “Чегара” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
8. Тўраев Алишер Эргашович - Маҳалла фаоли
9. Нормуродова Мехруза Бахтиёровна - Термиз шаҳар 21-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили ўқитувчиси
10. Рахмонова Гулнора Иркиновна - Термиз шаҳар “Чегара” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
11. Нурматов Аслиддин Искандарович - Пенсияда
284-Сайлов участкаси маркази - Термиз шаҳар “Чегара” маҳалла фуқаролар йиғини, Зиёлилар кўчаси, 13-уйдаги 21-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-22-09, 7622-7-20-22

285-участка сайлов комиссияси
Камиссия раиси
1. Гаибова Маҳбуба Нармуминовна – Термиз шаҳар 20-сонли умумтаълим мактаби ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари
Камиссия Раис ўринбосари
2. Нармуратов Юнус Юсуфович – Термиз шаҳар “Мангузар” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Амонова Муборак Алламуродовна – Термиз шаҳар 20-сонли мактабининг ўқув тарбия ишлари боъйича директори ўринбосар
Аъзолари
4. Юсупова Саломат Буриевна – Термиз шаҳар “Мангузар” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
5. Авазов Мухиддин Холбоевич – Термиз шаҳар “Мангузар” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
6. Ҳакимов Фахриддин Тўра ўғли – Термиз шаҳар 20-сонли умумтаълим мактаби информатика фани ўқитувчиси
7. Мирзаев Илхом Турдиназарович – Термиз шаҳар 20-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили ўқитувчиси
8. Халилов Жасур Давлатович – Термиз шаҳар 21-сонли умумтаълим мактаби рус тили фани ўқитувчиси
9. Абдураҳмонова Шаҳло Эргашевна – Термиз шаҳар 20-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили ўқитувчиси
285-Сайлов участкаси маркази - 20-сонли умумтаълим мактаби биноси. Термиз шаҳар “Мангузар” маҳалла фуқаролар йиғини, Сурхон сарҳади кўчаси, 72-уйдаги 20-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-24-41, 7622-4-13-78

286-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Саидмаликов Абдуманнон Гелдимуратович – Термиз шаҳар “Термиз оқшоми” газетаси бош муҳаррири
Раис ўринбосари
2. Аннагелдиев Рузикул Тураевич – Термиз шаҳар “Мангузар” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Ахматова Феруза Батировна – Термиз шаҳар 19-сонли умумтаълим мактаб психологи
Аъзолари
4. Сайпиева Зухра Айбиллаевна - Термиз шаҳар 19-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
5. Рахманбердиева Диларом Мавляновна - Термиз шаҳар “Паттакесар” маҳалла фуқаролар йиғинида ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалари бўйича раис ўринбосари
6. Далиев Эркин Султанович - Термиз шаҳар 19-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси
7. Буриева Санобар Куртовна - Термиз шаҳар 5-сон оилавий полклиникаси патронаж хамшираси
8. Хакназарова Бибигул Темировна - Термиз шаҳар “Паттакесар” маҳалла фуқаролар йиғини оила хотин-қизлар ва ижтимоий маънавий масалалар бўйича раис ўринбосари
9. Хасанов Исломбек Чори ўғли - Маҳалла фаоли
286-Сайлов участкаси маркази - 19-сонли умумтаълим мактаби биноси. Термиз шаҳар “Паттакесар” маҳалла фуқаролар йиғини, Исо ат-Термизий кўчаси, 102-А уйдаги 19-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +998-55-451-39-75, 7622-3-39-34

VII. ЖАРҚЎРҒОН ТУМАНИ
287-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тўлаганов Қурбонназар Эргашевич – Жарқўрғон тумани 30-умумтаълим мактаби директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Хазратқулов Жахонгир Назарович – Жарқўрғон туман “Олтинтепа” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Турдиев Рамазон Жура ўғли – Жарқўрғон тумани 30-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Ишқувватова Насиба Холтўраевна – Жарқўрғон туман 30-мактаби ўқитувчиси;
5. Саманова Гулхан Чориевна – Жарқўрғон тумани 30-мактаби ўқитувчиси;
6. Хўжамбердиев Жахонгир Алламуродович – Маҳалла фаоли;
7. Алламуродова Маърифат Қулмуминовна – Жарқўрғон туман Олтинтепа маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
8. Бердиёров Ахмат Тожиевич – Жарқўрғон туман маҳалла фуқаролар йиғини раиси;
9. Тожиева Ирода Абдуллаевна – Жарқўрғон тумани 13-мактабигача таълим ташкилоти ходими;
287-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Олтинтепа” маҳалла фуқаролар йиғини, Ойбек кўчаси, 15-уйдаги 30-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-63-12

288-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Бобоқулова Шаҳноза Жўрақуловна – Жарқўрғон тумани 40-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Қаршиев Холмат Кучкелдиевич – Жарқўрғон тумани 63-умумтаълим мактабида маънавий-маърифий ишлари бўйича директор ўринбосари
Котиб
3. Бабаназарова Ўғилой Жўраевна – Жарқўрғон тумани Оқтепа қишлоқ врачлик пуцнкти хамшираси
Аъзолари
4. Ибрагимова Хуснида Нурматовна – Жарқўрғон тумани 63-умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Йўлдошева Насиба Абдулла қизи – Жарқўрғон тумани 63 –сонли умумий таълим мактаби ўқитувчиси;
6. Қурбонова Насиба Ёмғировна – Жарқўрғон туман Оби ҳаёт маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари;
7. Пулатов Холмурод Бегмат ўғли – Жарқўрғон тумани “Обихаёт” маҳалла фуқаролар йиғини раиси;
8. Каттақулова Нозбиби Шокир қизи – Жарқўрғон тумани 63 –сонли умумий таълим мактаби ўқитувчиси;
9. Чўтанов Урол Абдуллаевич – Жарқўрғон тумани 63-умумтаълим мактаби директор ўринбосари;
10. Қоржовова Жамила Юлдошевна - Жарқўрғон туман тиббиёт бирлашмасига қарашли 30-сонли ҚВП хамшираси
11. Абдурахмонова Шохиста Фарходовна - Жарқўрғон туман тиббиёт бирлашмасига қарашли 30-сонли ҚВП хамшираси
288-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Обиҳаёт” маҳалла фуқаролар йиғини, Амир Темур кўчаси, 47-уйдаги 63-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-63-09

289-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Темиров Джуманазар Алланович – Жарқўрғон тумани Оқтепа маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Ишқобилов Икром Юсуфович – Жарқўрғон тумани Обихаёт маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Мусурмонова Сабохат Шодиевна – Жарқўрғон тумани 40-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Жумаева Сарвиноз Фахриддин қизи
- Жарқўрғон тумани 63-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Саттарова Насиба Иргашевна
- Жарқўрғон тумани Оқтепа маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
6. Мустафоқулов Санжар Жовлиевич
- Жарқўрғон тумани 63-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Жўраева Гулбахор Давлатмуродовна
- Жарқўрғон тумани 40-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Шукурова Комила Муҳаммадиевна - Жарқўрғон тумани 40- умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Мусурмонова Феруза Шодиевна
- Жарқўрғон тумани 63-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Эшқобилова Гулбахор Давлатмуродовна
- Жарқўрғон тумани30-сонли қишлоқ врачлик пункти патранаж хамширасиси
11. Жумаев Рахматулло Рузимуродович
- Жарқўрғон тумани 40-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
289-Сайлов участкаси маркази - . Жарқўрғон тумани “Обиҳаёт” маҳалла фуқаролар йиғини, Амир Темур кўчаси, 47-уйдаги 63-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-66-24

290-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Қурбонов Абдузохид Абдухамедович

- Жарқўрғон тумани 37-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Сафаров Қувондиқ Уроқович
- Жарқўрғон тумани “Ғур-ғур” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Абдиев Тўлқин Эшдавлатович
- Жарқўрғон тумани 37-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Дуборов Адхам Шокирович
- Жарқўрғон тумани 37-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Боротов Дилмурод Исмоил ўғли
- Жарқўрғон тумани 37-умумтаълим мактаби Ўзбекистон ёшлар иттифоқи етакчиси
6. Давлатова Гулчехра Назаровна
- Жарқўрғон тумани 37-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Сафарова Мохира Юлдошевна
- Жарқўрғон тумани 33-сон мактабигача таълим ташкилоти хўжалик ишлари мудираси
8. Умирова Муқаддас Кобиловна
- Жарқўрғон туман 33-сон мактабигача таълим ташкилоти мудираси
9. Хидиров Мусурман Хайитмуратович
- Жарқўрғон туман Тиббиёт бирлашмаси
30-сонли қишлоқ оилавий поликлиника мудири
10. Хазраткулова Гулноз Джамгировна
- Жарқўрғон туман тиббиёт бирлашмасига қарашли 30-қишлоқ врачлик пункти хамширасиси
11. Қорабоев Озода Норбоевна
- Жарқўрғон тумани 30-сонли ҚОП патранаж хамшираси
290-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Ғур-ғур” маҳалла фуқаролар йиғини, Ўқитувчилар кўчаси, 1-А уйдаги 37-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-63-04

291-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тураева Феруза Мамадалиевна
- Жарқўрғон тумани 65-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Очилов Камол Исматович
- Жарқўрғон тумани Исмоилтепа маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Тухлиев Дилмурод Абдуганиевич
- Жарқўрғон тумани 65-умумтаълим мактабида Маънавият ва маърифат ишлари бўйича директор ўринбосари
Аъзолари
4. Баймурадова Гулбахор Чари қизи
- Жарқўрғон тумани 65-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Омонов Шохрух Эшпулатович
- Жарқўрғон тумани 65-умумтаълим мактаби хўжалик ишлари бўйича директор ўринбосари
6. Жўраев Фариддун Эркин ўғли
- Жарқўрғон тумани 65-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Тошбоева Ибогул Тошбоевна
- Жарқурғон тумани Исмоилтепа маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
8. Химматов Абдугани Мухаммадиевич
- МФЙ фаоли
9. Шайимов Хасан Кабилович
- МФЙ фаоли
291-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Исмоилтепа” маҳалла фуқаролар йиғини, А. Темур кўчаси, 104-уйдаги 65-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-58-90

292-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Амонов Тўхтамурод Турапович
- Сурхондарё вилояти Тоза ҳудуд давлат унитар корхонаси жарқўрғон туман филиали бошлиғи
Раис ўринбосари
2. Хайдаров Панжи Рохмонович
- Жарқўрғон тумани 36-умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Ишназаров Асадулло Юлдошевич
- Жарқўрғон туман “Бешбулок” маҳалла фукаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Раҳмонқулова Салима Абдураҳмоновна
- Жарқўрғон тумани 36-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Рахимназарова Назокат Улобоевна
- Жарқўрғон тумани 36-умумтаълим мактаби кутубхоначиси
6. Қаххорова Моҳира Хасановна
- Жарқўрғон тумани 37-сон “Истиқлол” МТТ хамширасиси
7. Суюндикова Зулхумор Шаймардоновна
- Жарқўрғон тумани “Бешбулоқ”маҳалла фукаролар йиғини раиси ўринбосари
8. Атақулов Парда Темирович
- Жарқўрғон тумани “Бешбулоқ”маҳалла фуқаролар йиғини раиси
9. Оллабердиева Дилафрўз Жойлов қизи
- Жарқўрғон туман тиббиёт бирлашмаси тез тиббий ёрдам бўлимида навбатчи хамшираси
10 Пардаева Зийнат Абдумуродовна
- Жарқўрғон тумани 37-сон “Истиқлол” МТТ мудираси
11. Чоршанбиев Туйдаги чи Тухта ўғли
- Жарқўрғон тумани 36-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
292-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Бешбулоқ” маҳалла фуқаролар йиғини, Мустақиллик кўчаси, 5-уйдаги 36-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-94-67

293-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Усанов Одил Хайитович
- Жарқўрғон тумани 17-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Мамаюсупов Ўктамжон Холмуродович
- Жарқўрғон тумани “Камар” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Рахмонов Сафарали Қаршиевич
- Жарқўрғон туман “Камар” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Жабборов Жума Қобулович
- Жарқўрғон тумани 59-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Шукуров Рашид Норбаевич
- Жарқўрғон тумани 17-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Каримова Шоира Жўраевна
- Жарқўрғон тумани 17-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Қурбонова Насиба Хусановна
- Жарқўрғон тумани 17-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Юсупова Мунаввар Абдурахмон қизи
- Жарқўрғон тумани 17-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Хазратқулов Файзулло Панжи ўғли
- Жарқўрғон тумани 17-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Хазратқулова Маърифат Уроловна
- Жарқўрғон тумани 17-умумтаълим мактаби директори
11. Базарова Уразгул Ишмуминовна
- Жарқўрғон тумани “Камар” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
293-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Камар”маҳалла фуқаролар йиғини, Наврўз кўчаси, 38-А уйдаги 17-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-92-05

294-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Қамбарова Нодира Чориёровна
- Жарқўрғон тумани 17-сонли давлат мактабигача таълим ташкилоти директори
Раис ўринбосари
2. Темиров Ғайрат Темирович
- Жарқўрғон туман “Қирон” маҳалла фукаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Ханназарова Пардахал Ҳимматовна
- Жарқўрғон туман “Қирон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосар
Аъзолари
4. Кўкиев Отабек Рахмонқулович
- Жарқўрғон тумани 13-умумтаълим мактаби директори
5. Мамаюсупов Тўра Қувондиқович
- Жарқўрғон тумани 13-умумтаълим мактаби директор ўринбосари
6. Кўчарова Орзугул Шодмоновна
- Жарқўрғон тумани 17-сонли мактабигача таълим ташкилотида ёрдамчи тарбиячи
7. Шоимқулов Эркин Хакимович
- Жарқўрғон туман “Қирон” маҳалла фукаролар йиғини раиси
8. Жавлиев Жўрабек Холбой ўғли
- Жарқўрғон тумани 13-умум таълим мактаби ўқитувчиси
9. Тиловов Умидбек Сайловович
- Жарқўрғон тумани 13-умум таълим мактаби ўқитувчиси
294-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Бешбулоқ” маҳалла фуқаролар йиғини, Мустақиллик кўчаси, 5-уйдаги 36-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-33-81

295-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Абдумўминов Илҳом Ҳусанович
- Жарқўрғон тумани 48-умум таълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Шаймуротов Фарход Ишонқулович
- Жарқўрғон туман “Узумзор” маҳалла фукаролар йиғини раиси ўринбосар
Котиб
3. Бойматов Алишер Астанакулович
- Жарқўрғон тумани 48-умум таълим мактаби директор ўринбосари
Аъзолари
4. Рахимова Шахноза Қурбонмуратовна
- Жарқўрғон тумани “Узумзор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
5. Хушназаров Равшан Аллабердиевич
- Жарқурғон тумани “Узумзор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
6. Алиқулов Бахтиёр Туйчиевич
- Жарқўрғон тумани 48-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Хайдаров Ахмад Абдулмажит ўғли
- Жарқўрғон тумани 48-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Юсупова Назокат Абдухакимовна
- Жарқўрғон туман Тиббиёт бирлашмасига қарашли 31-сонли Қишлоқ оилавий поликлиника даха хамшираси
9. Отабоева Сайёра Бобоназар қизи
- Жарқўрғон туман Тиббиёт бирлашмаси 31-сонли Қишлоқ оилавий поликлиникасида хамшираси
295-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Узумзор” маҳалла фуқаролар йиғини, Истиқлол кўчаси, 8-уйдаги 48-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-58-79

296-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Худойқулова Пардахол Рахмоновна -
Жарқўрғон тумани “Обод гузар” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Шокиров Миржалол Икром ўғли
- Жарқўрғон тумани 15-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Хўжагелдиев Сардор Парда ўғли
- Жарқўрғон тумани 15-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Кучарова Мухаббат Шайимовна
- Жарқўрғон туман тиббёт бирлашмасига қарашли “Х. Олимжон” қишлоқ врачлик пункти патранаж хамширасиси
5. Бердинова Робия Саламовна
- Жарқўрғон тумани “Ободгузар” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
6. Ёқубова Матлуба
Соибназаровна
- Жарқўрғон тумани 15-умумтаълим мактаби психологи
7. Матиев Хасан Сайпуллаевич
- Жарқўрғон тумани “Ободгузар” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
8. Жавлиев Эшназар Эргашевич
-
Жарқўрғон кичик бизнес ва енгил саноат техникуми ХИБДЎ
9. Холматов Хусниддин Махманиязович
- Жарқўрғон тумани 15-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
296-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Ободгузар” маҳалла фуқаролар йиғини, Ёшлик кўчаси, 17-А уйдаги : Жарқўрғон кичик бизнес ва енгил саноат техникуми биноси.
Телефон рақами: +99855-451-34-50

297-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ибрагимов Саидахмад Абдуллаевич
- Жарқўрғон тумани “Пахтаобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари

2. Хужаназаров Джарақул Юсупович
- Жарқўрғон тумани “Пахтаобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Маматмуродов Анвар Уролович
-
Жарқўрғон тумани 15. -умумтаълим мактабида маънавият ва маърифат ишлари бўйича директор ўрин босари
Аъзолари
4. Мамасагатов Тура Юлдошович
- Жарқўрғон тумани 15-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Гафарова Джамила Рахмановна
- Жарқўрғон тумани “Пахтаобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
6. Отакулова Умида Эркин кизи
- Жарқўрғон тумани 15-умумтаълим мактаби психологи
7. Бекмирзаева Сабохат Олим қизи
- Жарқўрғон тумани 15-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
297-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Ободгузар” маҳалла фуқаролар йиғини, Ёшлик кўчаси, 17-А уйдаги : Жарқўрғон кичик бизнес ва енгил саноат техникуми биноси.
Телефон рақами: +99855-451-87-79

298-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тожиева Шохиста Алламовна
- Жарқўрғон тумани 15-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Жумаев Абдимўмин Чўтбоевич
- Жарқўрғон тумани “Ёшлик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Шакиров Йулдошхон Икромхонович
- Жарқўрғон тумани 15-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Хуррамов Ахмад Номозович
- Жарқўрғон тумани 15-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Холматова Айрушан Қурбоназаровна
- Жарқўрғон туман Тиббиёт бирлашмаси 31-қишлоқ врачлик пунктида хамшираси
6. Чориев Баҳтиёр Турсунпўлатович
-
Жарқўрғон тумани “Ёшлик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
7. Боймуродова Гулшод Тўраевна
- Жарқўрғон тумани “Ёшлик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
298-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Ёшлик” маҳалла фуқаролар йиғини, Ёшлик кўчаси, 27-А уйдаги даги: 15-сонли умумтаълим мактаб биноси.
Телефон рақами: +99855-451-81-40

299-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Абдуллаев Нурмамат Букаевич
- Жарқўрғон тумани 35-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Қурбонов Хасан Очилдиевич
- Жарқўрғон тумани “Матонат” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Худжамкулова Джумагул Хушбаковна
- Жарқўрғон тумани “Матонат” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Чориева Саодат Мамарасул қизи
- Жарқўрғон тумани 39-сонли мактабигача таълим ташкилоти тарбиячи
5. Келдиев Жалил Бозор ўғли
- Жарқўрғон тумани 35-умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси
6. Абдуллаев Баходир Нурмаматович
- Жарқўрғон тумани 35-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Хўжамқулова Ойсора Хушбоқовна
- Жарқўрғон тумани 35-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
299-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Матонат” маҳалла фуқаролар йиғини, Қаҳрамон кўчаси, 35-уйдаги даги: 15-сонли умумтаълим мактаб биноси.
Телефон рақами: +99855-451-81-40

300-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Абдушукуров Бекзод Шерқўзиевич – Ҳарбий хизматчи
Раис ўринбосари
2. Мирзаев Нодирбек Қодирович – Ҳарбий хизматчи
Котиб
3. Рахматов Нуриддин Намоз ўғли – Ҳарбий хизматчи
Аъзолари
4. Солиев Рустам Ахадович – Ҳарбий хизматчи
5. Норбоев Сарвар Эшмахматович – Ҳарбий хизматчи
6. Мавлонов Элёрбек Омонович – Ҳарбий хизматчи
7. Тўхтаев Сирож Валамат ўғли – Ҳарбий хизматчи
8. Каримов Хошим Эргашевич – Ҳарбий хизматчи
9. Халияров Нурали Рахмонқулович – Ҳарбий хизматчи
300-сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани Какайди қўрғонидаги 9222-ҳарбий қисм биноси.
Телефон рақами: +99876-432-79-65, +99899 834-80-27

301-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Дустов Асроржон Гадоевич – Ҳарбий хизматчи
Раис ўринбосари
2. Эркинов Фарух Эркин ўғли – Ҳарбий хизматчи
Котиб
3. Холдоров Дониёржон Мамарасулович – Ҳарбий хизматчи
Аъзолари
4. Хакимов Умар Хикматуллаевич – Ҳарбий хизматчи
5. Ахмедов Анваржон Шухратович – Ҳарбий хизматчи
6. Зайниев Акрам Анварович – Ҳарбий хизматчи
7. Хусайинов Азизбек Махмуджонович – Ҳарбий хизматчи
8. Садатдинов Илхамбай Хасанович – Ҳарбий хизматчи
9. Атоқулов Оқилбек Ойбекович – Ҳарбий хизматчи
10. Хамроев Равшан Раббанақулович – Ҳарбий хизматчи
11. Обидов Шухратжон Имяминович – Ҳарбий хизматчи
12. Қўчқорова Мавлуда Абдумаликовна – Ҳарбий хизматчи
13. Джумаева Мафтуна Хусниддин қизи – Ҳарбий хизматчи
301-сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани Какайди қўрғони “Жануб қалқонлари” маҳалла фуқаролар йиғинидаги 54831-ҳарбий қисм биноси.
Телефон рақами: +99876-432-79-93, +99897 715-45-61

302-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Чориева Дилором Пайғамбарқуловна
- Жарқўрғон тумани 5-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Бегматов Акбар Нормухаммадович
- Жарқўрғон тумани 5-умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Темирова Дилноза Янгибаевна
- Жарқўрғон тумани “Нефтчилар” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Тошбоева Хадича Алламуродовна
- Жарқўрғон тумани 5-умумтаълим мактаби котибаси
5. Тоғаев Шуҳрат Шайдуллаевич
- Жарқўрғон тумани 5-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Қулбаев Рузимурат Ашурович
- Жарқўрғон тумани 5-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Норматова Хадича Бабомуродовна
- Жарқўрғон тумани “Нефтчилар” маҳалла фукаролар йиғини раиси
8. Абдуллаева Комила Абдуғаффор қизи
- Жарқўрғон тумани “Нефтчилар” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
9. Жайловов Асқар Амандавлатович
- Жарқўрғон тумани 5-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Холбоев Эшқувват Чориевич
-
Жарқўрғон тумани “Бобур” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
11. Бобомуродов Норбой Кулмаматович - Жарқўрғон тумани “Бобур” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
302-Сайлов участкаси маркази - . Жарқўрғон тумани “Нефтчилар” маҳалла фуқаролар йиғини, Холмурод Бердиев кўчаси,
1-уйдаги даги: 5-сонли умумтаълим мактаб биноси.
Телефон рақами: +99855-451-92-36

303-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Жабборов Дилмурот Чориевич
- Жарқўрғон Какайди транспорт ва алоқа касб-ҳунар коллежи директори
Раис ўринбосари
2. Жумаев Эргаш Мамарасулович
-
Жарқўрғон тумани “Янгиқишлоқ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Абдурахмонов Ўрол Бобомуродович
- Жарқўрғон тумани “Янгиқишлоқ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Турсунова Тўлғон Файзуллаевна
- Жарқўрғон тумани “Янгиқишлоқ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
5. Жуммаев Чори Мамаросулович - Жарқўрғон туман Какайди алоқа транпорт коллежида ўқитувчи
6. Жураев Шоди Султонович
- маҳалла фаоли
7. Ишмуратов Илхом Джангибаевич -
Жарқўрғон туман Какайди алоқа транпорт коллежи кадрлар назоратчиси
303-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Янгиқишлоқ” маҳалла фуқаролар йиғини, Истиқлол кўчаси, 14-А уйдаги даги: 1-сонли касб-ҳунар мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-92-89

304-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Баташов Жуманазар Бозорович
- Жарқўрғон тумани 22-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Холбўтаева Феруза Бахтиёровна
- Жарқўрғон тумани “Янгиусул” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Тоғаев Отабек Хусанович
- Жарқўрғон тумани 22-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Коракулов Фахриддин Панжиевич
- Жарқўрғон тумани “Янгиусул”маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
5. Коракулов Ойбек Абдиганиевич
- Жарқўрғон туман Тиббиёт бирлашмасига қарашли “Халқабод” 103-шахобчаси фельдшери
6. Бердиёров Панжи Чориевич
- Жарқўрғон тумани 22-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Жумақулова Улуғой Эшназаровна
- Жарқўрғон тумани 22-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Бойкулова Насиба Тухтаевна
- Жарқўрғон туман ”Какайди ” кишлок врачлик пунктидаха хамширасиси
304-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Янгиусул” маҳалла фуқаролар йиғини, Марказий кўчаси, 25-уйдаги даги: 22-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-63-22

305-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Рахимов Ўткир Нурқоблович
- Жарқўрғон тумани 38-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Караев Чори Абдумутович
- Жарқўрғон тумани “Янгитурмуш” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Мирзаева Саодат Абдилхакимовна
- Жарқўрғон тумани 38-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Йўлдошева Мафтуна Абдурасул қизи
- Жарқўрғон тумани 38-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Абдуллаева Гулшод Бектошевна
- Жарқўрғон тумани “Янгитурмуш” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
6. Хужаярова Азада Назаровна
- Жарқўрғон тумани “Янгитурмуш” маҳалла фукаролар йиғини раиси ўринбосари
7. Сорибоев Эргаш Мисирович
- Жарқўрғон тумани Тиббиёт бирлашмаси Боботог 103-шахобчасида навбатчи фелдшер
8. Абдуллаева Муҳайё Абдуназаровна
- Жарқўрғон тумани 41-сон “Қизғалдоқ” МТТда хамшираси
9. Абдумўминова Хосият Мўминовна
- Жарқўрғон тумани 41-сон “Қизғалдоқ” МТТ мудираси
305-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Янги турмуш” маҳалла фуқаролар йиғини, Мураббийлар кўчаси, 1-А уйдаги даги: 38-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-33-85

306-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ўролов Рустам Рамазон ўғли
- Жарқўрғон тумани 8-умумтаълим мактаби директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Калканов Аъзамжон Томахмадович
- Жарқўрғон тумани 8-умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Калканов Шерали Наржугиевич
- Жарқўрғон тумани “Боботоғ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Жумаев Ашур
- Жарқўрғон тумани “Боботоғ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
5. Алиқулова Мухаббат Иномжоновна
- Жарқўрғон тумани “Боботоғ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
6. Ўзбеков Яраш Усмонович
- маҳалла фаоли
7. Бекназарова Умида Чоршанбаевна
- Жарқўрғон тумани 8-умумтаълим мактаби котибаси
8. Улашов Мухаммад Чори ўғли
- Жарқўрғон тумани 62-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Йулдошова Мухайё Хусан кизи
- Жаркурғон туман тиббиёт бирлашмаси Халкабод қишлоқ врачлик пунктиҳамшира
306-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Боботоғ” маҳалла фуқаролар йиғини, Марказий-1 кўчаси, 1-уйдаги даги: 8-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-58-66

307-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Алиханов Абдухолиқ Зиётович
- Жарқўрғон тумани 54-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Назаров Даврон Хуррамович
- Жарқўрғон тумани 54-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Тўраева Дилором Жабборовна
- Жарқўрғон тумани “Халқабод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Туропов Хусниддин Мухиддинович
- Жарқўрғон тумани “Халқабод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
5. Бойқобилов Қоржов Қувондиқович
- Жарқўрғон тумани 49-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Чориев Хушвахт Худойбердиевич
- Жарқўрғон тумани 54-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Хайдаров Бахтиёр Рахметдинович
- Жарқўрғон тумани 49-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Қурбонова Ихбол Янгибоевна
- Жарқўрғон туман тиббиёт бирлашмаси Халқабод қишлоқ врачлик пункти хамшираси
9.ХимматоваХуршида Джайлововна - Жарқўрғон тумани 54-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
307-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Халқобод” маҳалла фуқаролар йиғини, Дўстлик кўчаси, 54-А уйдаги даги: 54-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-63-28

308-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Қосимов Илхом Файзуллаевич
- Жарқўрғон тумани 62-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Мараимов Ғанишер Алишерович

- Жарқўрғон тумани 62-умумтаълим мактаби директор ўринбосари
Котиб
3. Темирова Феруза Сайфиддиновна
- Жарқўрғон тумани 62-умумтаълим мактаби директор ўринбосари
Аъзолари
4. Ахатов Илҳом Маманазар ўғли
- Жарқўрғон тумани 44-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Худойназаров Илхомжон Нурмахматович
- Тиббиёт бирлашмаси Халқабод қишлоқ врачлик пункти фелдшер
6. Астонакулов Абдусалом Рахматович
- Жарқўрғон тумани “Мустақиллик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
7. Беккамова Солия Мамарасуловна
- Жарқўрғон тумани “Мустақиллик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
8. Йўлдошова Дилдора Тошболтаевна
- Жарқўрғон тумани 62-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Кулдашов Дилбек Бахтиярович - Жарқўрғон тумани 62-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
308-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Нефтчилар” маҳалла фуқаролар йиғини, А. Темур кўчаси, 61-А уйдаги даги: 62-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-63-35

309-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тураев Ғуломжон Нурбоевич
- Жарқўрғон тумани “Офтобқўрғон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Шарипов Алланазар Каванович - Жарқўрғон тумани 56-умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Муқимов Парда Холмуҳаммедович - Жарқўрғон тумани 56-умумтаълим мактаби директор ўринбосари
Аъзолари
4. Шамиева Гулноз Киличовна - Жарқўрғон тумани 56-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Маматмуротова Олтиной Ишқобил кизи - Жарқўрғон тумани 56-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Хужагелдиев Мусурмон Уролович - Жарқўрғон тумани “Офтобқўрғон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
7. Бозорбоева Гулбахор Нуралиевна - Жарқўрғон тумани “Офтобқўрғон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
8. Эшнаев Мамашариф Шойдуллаевич - Хусусий тадбиркор
9. Тўраев Коржов Каримович - Жарқўрғон тумани “Жарқўрғон Оқ Олтини” фермер хўжалиги раиси
309-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Офтобқўрғон” маҳалла фуқаролар йиғини, А. Темур кўчаси, 4-А уйдаги даги: 56-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-63-21

310-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Рахмонкулова Сожида Мамарасуловна
- Жарқўрғон туман Аҳоли бандлигига кўмаклашиш марказида хўжалик мудири
Раис ўринбосари
2. Боймуродов Сирожиддин Соатмуродович - Жарқўрғон тумани “Нурли диёр” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Қурбонова Ўлмас Мусрмоновна - Жарқўрғон тумани 2-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Худойқулова Гулшан Мамараимовна - Жарқўрғон тумани 40-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти психологи
5. Мамадалиева Анора Адхамовна - Жарқўрғон тумани 40-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти хамшираси
6. Садатова Қурбоной Панжиевна - Жарқўрғон тумани 40-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти тарбиячи
7. Рамазанов Абдукахар Рузибоевич - Жарқўрғон тумани 2-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Сафаров Нурали Джураевич - Жарқўрғон тумани 2-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Бекмуратова Дилбар
Хушмаматовна - Жарқўрғон тумани 2-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Алиёрова Малохат Қурбонмуродовна - Жарқўрғон тумани 2-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Ахмедов Назир Хуррамович - Жарқўрғон тумани “Нурли диёр” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
310-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Нурли диёр” маҳалла фуқаролар йиғини, Н. Боймуродов кўчаси, 19-уйдаги даги: Маҳалла ва оилани қўллаб-қувватлаш бўлими биноси.
Телефон рақами: +99855-451-58-98

311-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Мансурова Шоира Чориевна
- Жарқўрғон тумани 40-сонли давлат мактабигача таълим ташкилоти директори
Раис ўринбосари
2. Пардаев Тура Мамарежабович
- Жарқўрғон тумани “Қўлдовли” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Эгамуродов Эшпўлат Хайитмуротович
- Жарқўрғон тумани 31-умумтаълим мактабининг директори
Аъзолари
4. Аллаёрова Ойдин Соатовна
- Жарқўрғон тумани 14-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Эсанова Наргиза Нурмаматовна
- Жарқўрғон тумани 31-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Юлдошев Акмал Нуриддинович
- Жарқўрғон саноат касб-ҳунар коллежи Информатика фани ўқитувчиси
7. Қудратова Раъно Парда қизи
- Жарқўрғон тумани 40-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
8. Юлдошев Янгибой Гафурувич - Жарқўрғон тумани 31-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Эшбоева Мафтуна Йулчи қизи - Жарқўрғон тумани 14-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Саидова Муборак Джумаевна - Жарқўрғон тумани 31-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Бўриева Дилором Жўра қизи - Жарқўрғон тумани 31-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
311-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Нурли диёр” маҳалла фуқаролар йиғини, Ч.Тошболтаев кўчаси, 19-уйдаги Саноат касб-ҳунар коллежи биноси.
Телефон рақами: +99876-432-23-54

312-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Пармонов Абдулаким Равшанович - Жарқўрғон тумани 2-умумтаълим мактабининг директори
Раис ўринбосари
2. Хасанова Муяссар Панжиевна - Жарқўрғон тумани “Улуғбек” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Туракулова Улмас Сафаровна
- Жарқўрғон тумани “Улуғбек” маҳалла Фуқаролар Йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Алимов Сарвар Уктамжонович - Жарқўрғон тумани “Улуғбек” Маҳалла Фуқаролар Йиғини раиси
5. Юнусов Тура Шапаотович - Жарқўрғон тумани 2-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Бегимқулова Мадина Эргашевна - Жарқўрғон тумани 2-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Саманов Чориёр Қамбарпович - Жарқўрғон туман Ободонлаштириш бошқармаси бошлиғи
8. Артикова Олтиной Кахаровна - Жарқўрғон тумани “Қўлдовли” Маҳалла Фуқаролар Йиғини раиси ўринбосари
9. Худойқулова Юлдуз Мисировна - Жарқўрғон тумани 2-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
312-Сайлов участкаси маркази - . Жарқўрғон тумани “Улуғбек” маҳалла фуқаролар йиғини, Н. Боймуродов кўчаси, 3-уйдаги 2-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-57-78

313-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Хайитова Дилбар Арифжоновна - Жaрқўрғон тумани 12-сонли айрим фанлар чуқур ўрганиладиган иxтисослаштирилган мактаби-интернатида биология фани ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Камолова Қиммат Бозоровна - Жарқўрғон туман “Сурхон соҳили” маҳалла фукаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Маматов Абдуғани Рахмонқулович - Жарқурғон туман “Сурхон сохили” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Аъзолари
4. Шерқулова Рўзихол Нуралиевна - Жарқўрғон туман “Сурхон соҳили” маҳалла фукаролар йиғини раиси ўринбосари
5. Иргашева Саодат Бакировна - Жарқўрғон тумани 1-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Турамуратов Амир Ахмад ўғли - Жарқўрғон тумани 1-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Эшқобилова Нигора Хасановна
- Жарқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси кўп тармоқли марказий поликлиникаси стомотология бўлими хамшираси
8. Чориева Наргиза Шапахатовна
- Жaрқўрғон тумани 12-сонли айрим фанлар чуқур ўрганиладиган иxтисослаштирилган мактаби-интернати ўқитувчиси
9. Элмуродова Зилола Яраш қизи - Жaрқўрғон тумани 12-сонли айрим фанлар чуқур ўрганиладиган иxтисослаштирилган мактаби-интернати ўқитувчиси
313-Сайлов участкаси маркази - “Сурхон соҳили” маҳалла фуқаролар йиғини, А.Навоий кўчаси,17-уйдаги 12-Айрим фанлар чуқур ўрганиладиган иxтисослаштирилган мактаб-интернати биноси.
Телефон рақами: +99876-432-18-82

314-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Шобердиев Абдумўмин Файзуллаевич - Жарқўрғон тумани 25-умумтаълим мактабида маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Бердинова Манзура Хушбоқовна - Жарқўрғон тумани 18-сон “Бойчечак” мактабгача таълим мудираси
Котиб
3. Каримова Раъно Коракуловна - Жарқўрғон туман “Истиқлол” маҳалла фукаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Мақсудова Мохичехра Рустамовна - Жарқўрғон тумани 25-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Худойназарова Маърифат Ураловна
- Жарқўрғон туман тиббиёт бирлашмасига қарашли кўп тармокли марказий поликлиникаси даха хамшираси
6. Холматова Муқаддас Бойқобиловна - Жарқўрғон туман тиббиёт бирлашмасига қарашли кўп тармокли марказий поликлиникаси даха хамшираси
7. Маматқулова Қундуз Мамарежабовна - Жарқўрғон тумани 25-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Джавлиева Назокат Джуракуловна - Жарқўрғон туман “Истиқлол” маҳалла фукаролар йиғини раиси ўринбосари
9. Чориева Тошгул Жарашавна - Жарқўрғон тумани 45-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Жураева Нафиса Боходир қизи - Жарқўрғон тумани 45-умумтаълим мактаби котибаси
11. Болтаев Ғайрат Бўриевич - Жарқўрғон тумани 45-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
314-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Меҳнат-рохат” маҳалла фуқаролар йиғини, Жўра Норалиев кўчаси, 46-А уйдаги 25-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99876-432-73-67

315-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Мамадиева Замира Жумаевна - Жарқўрғон туман “Меҳнатроҳат” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Қизилов Олтибой Валиевич - Жарқўрғон тумани 25-умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Қамбаров Джура Хуррамович - Жарқўрғон туман “Меҳнат роҳат” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Чоршанбиев Уктам Рустамович
- Жарқўрғон туман “Меҳнатрохат” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
5. Жовлиева Соадат Шермуҳаммедовна - Жарқўрғон тумани 25-умумтаълим мактаби котибаси
6. Ашурова Гулчехра Курбановна - Жарқўрғон тумани 25-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Худойбердиева Сафаргул Эшкобовна
- Жарқўрғон тумани 25-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Жумаев Хидир Холбоевич - Жарқўрғон тумани 25-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Холмурзаева Мунаввар Худойбергановна
- Жарқўрғон туман кўп тармоқли марказий поликлиникаси даха дояси
10. Исломова Сохибжамол Тошқуловна
- Жарқўрғон туман кўп тармоқли марказий поликлиникаси даха хамширасиси
11. Кучкинова Наргиза Худайбердиевна
- Жарқўрғон туман Тиббиёт бирлашмасига қарашли Саломатлик маркази тиббий профилактика булими санитар йўриқчи
315-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Меҳнат-рохат” маҳалла фуқаролар йиғини, Жўра Норалиев кўчаси, 46-А уйдаги 25-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99876-432-73-69

316-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Боймуродов Зокир Очилди ўғли - Жарқўрғон тумани7-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Эшкобилов Шухрат Эркинович - Жарқўрғон туамни “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Қоржовова Мастура Эшбой қизи - Жарқўрғон тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Қорақулова Фотима Нормаматовна - Жарқўрғон тумани 7-умумтаълим мактаби кутубхоначиси
5. Джовлиев Бобирбек Бабамуратович - Жарқўрғон тумани 7-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Шоисломова Ҳамида Жўраевна - Жарқўрғон тумани 7-умумтаълим мактаби котибаси
7. Қодирова Дилдора Эшмуминовна - Жарқўрғон туман тиббиёт бирлашмаси кўп тармоқли марказий поликлиникаси хамшираси
8. Ярматов Алишер Баймамтович - маҳалла фаоли
9. Мамадиева Саломат Мамажоновна - Жарқўрғон тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
10. Санақулова Фируза Бахриддиновна - Жарқўрғон тумани 9-сон “Табассум” мактабгача таълим ташкилоти ёрдамчи тарбиячи
11. Баҳриддинова Иродаҳон Сайфутдин қизи
- Жарқўрғон тумани 7-умумтаълим мактаби лобаранти
316-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини, Тинчлик кўчаси, 16-уйдаги 7-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-87-38

317-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Хонназарова Холида Мамаражабовна - Жарқўрғон тумани 10-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти директори
Раис ўринбосари
2. Холиқова Нигора Абдугаппаровна - Жарқўрғон тумани “Наврўз” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Сафарова Наргиза Тешаевна - Жарқўрғон тумани “Наврўз” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Тўлаев Азамат Назарбаевич - Жарқўрғон тумани “Наврўз” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
5. Абдуллаев Асилбек Жумма угли - Жарқўрғон тумани 31-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Тошбоева Наргиза Беккулова - Жарқўрғон тумани 10-сонли давлат мактабгача таълим ташкилоти тарбиячи
7. Амирхонова Зилола Темировна - Жарқўрғон тумани 31-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Қувандиқова Дилором Ишмуродовна - Жарқўрғон тумани 10-сонли мактабгача таълим ташкилоти ходими
9. Қахаров Эркин Абсаттарович - Жарқўрғон тумани 10-сон мактабгача таълим ташкилоти хўжалик ишлар мудири
317-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Улуғбек” маҳалла фуқаролар йиғини, Н. Боймуродов кўчаси, 3-уйдаги 2-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-20-55

318-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Холмўминова Меҳринисо Абдуғаниевна
- Жарқўрғон туман 5-болалар мусиқа ва санъат мактаби ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Турсунов Юнус Шукуриллаевич - Жарқўрғон туман 5-болалар мусиқа ва санъат мактаби дитректори
Котиб
3. Турсунов Юнус Шукуриллаевич - Жарқўрғон туман 5-болалар мусиқа ва санъат мактаби дитректори
Аъзолари
4. Намозов Мансур Рўзиевич - Маҳалла фаоли
5. Курбонова Мухаббат Ашуровна - Жарқўрғон тумани “Янгиобод” МФЙ раиси ўринбосари
6. Бобоқулова Дилноза Баймуратовна - Жарқўрғон тумани 28-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Лолаев Соатмурод Хамиджон ўғли - Жарқўрғон туман 5-болалар мусиқа ва санъат мактаби ўқитувчиси
8. Рахматуллаева Матлуба Эшмуминовна - Жарқўрғон туман 5-болалар мусиқа ва санъат мактаби кутубхоначиси
9. Музаффарова Фарангиз Жўрахон қизи - Жарқўрғон тумани “Янгиобод” маҳалласида инспектор ёрдамчиси
10. Садатова Сайёра Бердимурадовна - Жарқўрғон тумани 28-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Чаликова Муҳаббат Абдураимовна - Жарқўрғон тумани 28-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
318-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани Янгиобод” маҳалла фуқаролар йиғини, Анахова кўчаси, 4-А уйдаги 5-сонли мусиқа ва саънат мактаб биноси.
Телефон рақами: +99855-451-81-64

319-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Чориевна Умида Пулатовна - Жарқўрғон тумани 28-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Раҳматуллаев Баҳром Холмаматович - Жарқўрғон тумани “Дам” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Худжанова Дилором Нурхоновна - Жарқўрғон тумани 28-умумтаълим мактаби директор ўринбосари
Аъзолари
4. Алимова Марям Қудратовна - Жарқўрғон тумани “Дам” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
5. Эргашова Олмахон Аллановна - Жарқўрғон тумани 28-умумтаълим мактаби директор ўринбосари
6. Шобиддинов Мамашукур Хуррамович - Жарқўрғон тумани “Дам” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
7. Ашуров Акбар Баходирович - Жарқўрғон тумани 28-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Шерданов Омондавлат Жуманович - Маҳалла фаоли
9. Тошпулатова Сурайё Самировна - Жарқўрғон туман 5-болалар мусиқа ва санъат мактаби ўқитувчиси
10. Хакимов Жамшид Жабборович - Жарқўрғон тумани “Янгиобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
11. Бобокулов Абсаттар Жураевич - Жарқўрғон тумани давлат санитария эпидемиология назорат марказида ходими
319-Сайлов участкаси маркази - . Жарқўрғон тумани “Дам” маҳалла фуқаролар йиғини, Нуронийлар кўчаси, 1-А уйдаги 28-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-81-56

320-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ярматова Дилбар Равшановна - Жарқўрғон тумани 14-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Маматкулов Шухрат Хуррамович - Жарқўрғон тумани “Пахтазавод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Ҳазратқулова Гуласал Эшқуватовна - Жарқўрғон тумани “Пахтазавод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Аъзолари
4. Атамурадова Галина Турсиновна - Жарқўрғон тумани “Пахтазавод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
5. Худоймуродова Дилноз Мансуриддиновна - Жарқўрғон тумани 14-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Назарова Хафиза Жўраевна - Жарқўрғон тумани 14-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Тешабоев Умид Турғуналиевич - Жарқўрғон тумани 14-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Мератқулов Бобоқул Чориевич - Маҳалла фаоли
9. Қодирова Сумбула Олимжоновна - Жарқўрғон туман 7-сон мактабигача таълим ташкилоти мудираси
320-Сайлов участкаси маркази - . Жарқўрғон тумани “Пахтазавод” маҳалла фуқаролар йиғини, Толачи кўчаси, 10-уйдаги 14-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-57-36

321-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Абдураимов Акбар Уролович - Жарқўрғон тумани Туризм ва спорт бўлими бошлиғи
Раис ўринбосари
2. Бегалиев Ўткир Қувондиқович - Жарқўрғон тумани 32-умумтаълим мактаби директор ўринбосари
Котиб
3. Тўхлиев Шавкат Тураевич - Жарқўрғон тумани “Соқчи” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Исмоилова Дилафрўз Жамоловна - Жарқўрғон тумани 32-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Қурбонов Элмурод Исанович - Жарқўрғон тумани 32-умумтаълим мактаби хўжалик ишлар мудири
6. Чориева Малика Турдиалиевна - Жарқўрғон тумани 32-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Мардаева Дилноза Нортажиевна - Жарқўрғон туман тиббиёт бирлашмасига қарашли 26-қишлоқ врачлик пунктиҳамшира
8. Абсаматова Гўзал Абсамат қизи - Жарқўрғон тумани 28-сон “Орзу” мактабгача таълим ташкилотида
9. Байханова Раьно Бойбутайевна - Жарқўрғон тумани 28-сон “Орзу” мактабгача таълим ташкилотида
10. Тўхлиев Шароф Тураевич - Жарқўрғон тумани 32-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Чориқулова Гулзода Баходировна - Жарқўрғон тумани 32-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
321-Сайлов участкаси маркази - . Жарқўрғон тумани “Соқчи” маҳалла фуқаролар йиғини, Тараққиёт кўчаси, 11-уйдаги 32-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-92-53


322-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Алламуротова Шарофат Шариповна - Жарқўрғон тумани “Қорабура” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Чорикулов Гайрат Тургунбоевич - Жарқўрғон тумани “Қорабура” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Эргашева Халима Қулахматовна - Жарқўрғон тумани 21-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Эшмуратова Шахноза Шерназаровна - Жарқўрғон тумани 21-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Юнусов Абдинозор Саматович - Маҳалла фаоли
6. Турдалиев Туйдаги чи Пардаевич - Жарқўрғон тумани “Қорабура” маҳалла фуқаролар масъул котиби
7. Худайбердиева Мавжуда Амоновна
- Жаркурғон туман Тиббиёт бирлашмаси 26-Қишлок оилавий поликлиника патронаж хамшираси
8. Ганиева Шахноза Уроловна - Хусусий тадбиркор
9. Шопиев Анвар Рузиевич - Жарқўрғон тумани 21-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
322-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Қорабура” маҳалла фуқаролар йиғини, Порлоқ йўл кўчаси, 30-А уйдаги Қорабура маҳалла фуқаролар йиғини биноси.
Телефон рақами: +99855-451-63-02

323-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Чориева Зарифа Ишкабиловна - Жарқўрғон тумани 19-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Қорақулов Алибой Норбоевич - Жарқўрғон тумани “А. Навоий” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Тухлиева Шарофат Кенжаевна - Жарқўрғон тумани “А. Навоий” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Бекназарова Гулжамол Жўраевна - Жарқўрғон тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли 26-қишлоқ врачлик пункти ҳамшира
5. Хазратов Мухаммади Ишмаматович - Жарқўрғон тумани 19-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Ишмуродова Данахол Абдумаликовна
- Жарқўрғон тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли 26-қишлоқ врачлик пунктиҳамшира
7. Нормуротова Барно Турақуловна - Жарқўрғон тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли 26-қишлоқ врачлик пункти ҳамшира
8. Аманова Шохида Эркиновна - Жарқўрғон тумани 19-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Амирова Нигора Баходировна - Жарқўрғон тумани 19-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Химматов Зуфар Ахмедович - Жарқўрғон тумани “А. Навоий” МФЙ раиси ўринбосари
11. Нормуратов Муслимбек Олимович - Жарқўрғон тумани 19-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
323-Сайлов участкаси маркази - . Жарқўрғон тумани “А. Навоий” маҳалла фуқаролар йиғини, Амир Темур кўчаси, 9-уйдаги 19-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-81-58

324-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Абдиназаров Илхом Юлдошевич - Жарқўрғон тумани 21-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Худоёров Ҳусниддин Мансурович - Жарқўрғон тумани “Намуна” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Маманазаров Юлдош Ишонкулович - Жарқўрғон тумани 21-умумтаълим мактаби директор ўринбосари
Аъзолари
4. Далонова Айшахар Джумаевна - Жарқўрғон тумани 21-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Тўйлиева Зубайда Хушбоковна - Жарқўрғон тумани 21-умумтаълиммактаби котибаси
6. Кенжаева Махфуза Имомовна - Жарқўрғон тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли 26-қишлоқ врачлик пункти ҳамшира
7. Салаев Маматкарим Чориевич - Жарқўрғон тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли 26-қишлоқ врачлик пункти ҳамшира
8. Шерматова Холбиби Абдурасуловна - Жарқўрғон тумани 14-сон “Гулнора” мактабигача таълим муассасасида ХИМ
9. Эшпўлатова Шахноза Маматқобиловна
- Жарқўрғон тумани 14-сонли мактабигача таълим ташкилоти ёрдамчи тарбиячи
10. Амонов Шухрат Жарашович - Жарқўрғон тумани “Намуна” МФЙ раиси
11. Хуррамова Раъно Хаитовна - Жарқўрғон тумани “Намуна” МФЙ раиси ўринбосари
324-Сайлов участкаси маркази - . Жарқўрғон тумани “Намуна” маҳалла фуқаролар йиғини, Ибратли кўчаси, 19-А уйдаги 21-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-92-54

325-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Хўжамбердиева Сарвиноз Ёмғировна - Жарқўрғон тумани 47-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Джумаева Муҳаббат Джўраевна - Жарқўрғон тумани “Гулховуз” маҳалла фукаролар йиғини раиси
Котиб
3. Утаева Бозаргул Жураевна - Жарқўрғон тумани “Гулховуз” маҳалла фукаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Мойчиев Фахриддин Эшқулович - Жарқўрғон тумани 47-умумтаълим мактаби директор ўринбосари
5. Шаймарданов Турдимурод Норсаид ўғли
- Жарқўрғон тумани 47-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Худойбердиева Матлуба Абраматовна - Жарқўрғон тумани 47-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Бутаёрова Ойгул Болтаевна - Жарқўрғон туман Тиббиёт бирлашмаси
26-қишлоқ врачлик пунктихамшираси
8. Ташанова Дилором Норбоевна - Жарқўрғон туман Тиббиёт бирлашмаси
26-қишлоқ врачлик пунктихамшираси
9. Хасанов Зокир Хамроқулович - Жарқўрғон тумани 47-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Нурманова Ойбахор Сариевна - Жарқўрғон тумани 47-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Бибитова Шахло Хаитмуротовна - Жарқўрғон тумани 47-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
325-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Гулҳовуз” Маҳалла Фуқаролар Йиғини, Мустақиллик кўчаси, 32-А уйдаги Гулховуз қишлоқ врачлик пункти биноси.
Телефон рақами: +99855-451-63-79

326-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Холиёров Улуғбек Хушвақтович - Жарқўрғон тумани “Зартепа” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Даланов Шухрат Қаюмович - Жарқўрғон тумани 34-умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Амиров Хасан Маматкобилович - Жарқўрғон тумани “Зартепа” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Ишмуратов Мухиддин Қоржовович
- Жарқўрғон тумани 34 умумий умумтаълим мактаби маънавий-маърифий тарбиявий ишлар бўйича директор ўринбосари
5. Саматов Алишер Мансурович
- Жарқўрғон тумани 34 умумий умумтаълим мактабининг ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари
6. Худайназаров Хуршид Исмоилович - Жарқўрғон тумани 47-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Холиёров Улуғбек Хушвақтович - Жарқўрғон тумани “Зартепа” МФЙ раиси
8. Нормуродова Азиза Нариновна - Жарқўрғон тумани 47-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Жумаева Рузихол Абдужабборовна - Жарқўрғон тумани "Зартепа" маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
326-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Зартепа” маҳалла фуқаролар йиғини, Навруз кўчаси, 22-А уйдаги 34-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-20-27

327-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Чариев Рустам Пулатович - Жарқўрғон тумани 24-умумтаълим мактаби директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Шаймарданов Шерзод Норбекович - Жарқўрғон тумани 24-умумтаълим мактаби директор
Котиб
3. Холиёрова Раъно Тўрақуловна - Жарқўрғон тумани “Жарқўрғон Минораси” маҳалла фуқаролар йиғини ходими
Аъзолари
4. Искандарова Муборак Хайитмуротовна
- Жарқўрғон тумани 24-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Саитов Хасан Абраматович - Жарқўрғон тумани 24-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Саттаров Бобомурод Кобилович - Жарқўрғон туман “Жарқўрғон Минораси” маҳалла фуқаролар йиғинираиси
7. Хўжаназаров Илҳом Эшмуродович - Жарқўрғон тумани 24-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Ишқобилов Одил Баходир ўғли - Жарқўрғон тумани 24-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Хужаназарова Гулизор Худойбердиевна
- Жарқўрғон туман “Жарқўрғон Минораси” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
327-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Жарқурғон минораси” маҳалла фуқаролар йиғини, Минора кўчаси, 35-А уйдаги 24-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-63-96

328-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Жўраева Насиба Мамараджабовна - Жарқўрғон туман 20-ИДУМ директор
Раис ўринбосари
2. Шерданова Озода Шотемировна - Жарқўрғон тумани “Лойқанд” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Давлатов Мухиддин Қувондиқович - Жарқўрғон тумани “Лойқанд” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Пайгатов Ахроржон Комилжон ўғли - Жарқўрғон туман 20-ИДУМ ўқитувчи
5. Рахманова Айсоат Худойбердиевна - Жарқўрғон туман тиббиёт бирлашмаси 27-қишлоқ врачлик пункти даха хамшираси
6. Данаева Назокат Саитовна - Жарқўрғон туман 20-ИДУМ ўқитувчи
7. Чориева Мухаббат Вазировна - Жарқўрғон туман тиббиёт бирлашмаси 27-қишлоқ врачлик пункти даха хамшираси
328-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Полвонлар юрти” маҳалла фуқаролар йиғини, Фаровон кўчаси, 57-уйдаги
20-Ихтисослаштирилган мактаб-интернати биноси.
Телефон рақами: +99855-451-14-07

329-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Чориева Ҳафиза Эшдавлатовна - Жарқўрғон туман 20-ИДУМ директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Қушоқова Сайёра Ялгашовна - Жарқўрғон тумани “Полвонлар юрти” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Чариева Шарифа Абдусаттаровна - Жарқўрғон тумани “Полвонлар юрти” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Химматова Холида Абдухолиқовна - Жарқўрғон туман 20-ИДУМ ўқитувчи
5. Худойқулова Мушарраф Темировна - Жарқўрғон туман 20-ИДУМ ўқитувчи
6. Маматалиев Урок Расулович - Хусусий тадбиркор
7. Янгибоев Отамурод Элмуродович - Жарқўрғон тумани Ҳарбий чақириққа тайёрлаш ВУС
8. Шойимқулова Санобар Холмўминовна - Жарқўрғон туман 20-ИДУМ ўқитувчи
329-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Полвонлар юрти” маҳалла фуқаролар йиғини, Фаровон кўчаси, 1-А уйдаги
20-Ихтисослаштирилган мактаб-интернати қўшимча биноси.
Телефон рақами: +99855-451-43-17

330-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Норгучова Саодат Суюновна - Жарқўрғон тумани “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Узоқова Ойсора Усановна - Жарқўрғон туман 33-умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Нормўминова Ўғилшод Жумаевна - Жарқўрғон тумани “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини раис
Аъзолари
4. Хўжанов Шерзод Нурханович - Жарқўрғон туман “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
5. Маматмўминов Ғанишер Жўраевич - Жарқўрғон туман 33-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Алимарданов Алишер Эргашевич - Жарқўрғон туман 33-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Амонқулова Муҳаббат Хурсановна - Жарқўрғон туман 33-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Ибрагимова Наргиза Тўраевна - Жарқўрғон тумани Тиббиёт бирлашмаси
27-қишлоқ врачлик пункти патранаж хамшираси
9. Мухаммадиева Нигора Хамзаевна - Жарқўрғон тумани Тиббиёт бирлашмаси
27-қишлоқ врачлик пункти патранаж хамшираси,
10. Норқуватов Отамурод Уралович - Маҳалла фаоли
11. Жумагелдиев Акбар Жавлиевич - Жарқўрғон тумани 33-умумтаълим мактаби хўжалик мудири
330-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини, Гулистон марказий кўчаси, 11-А уйдаги
33-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-81-43

331-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Хайдаров Холли Панжиевич - Жарқурғон тумани “Дехқонобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Маматқулов Джаҳонгир Шобердиевич
- Жарқурғон тумани “Дехқонобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Маматкаримова Олмахон Хожиевна - Жарқурғон тумани “Дехқонобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Алимарданов Алишер Эргашевич - Жарқўрғон тумани 20-Идум ўқитувчиси
5. Ирисматова Нигора Абдурасуловна - Жарқўрғон тумани 20-Идум ўқитувчиси
6. Шербоева Нигора Бахрамовна - Жарқўрғон тумани 20-Идум ўқитувчиси
7. Қорақулова Манзура Имомовна - Жаркўрғон туман Тиббиёт бирлашма
27-қишлоқ врачлик пункти патронаж хамшираси
8. Эгамова Дилдора Жўраевна - Жарқўрғон тумани 33-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Шерданова Гуласал Нурмаматовна - Жарқўрғон тумани 33-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Шопулатова Гулчехра Эркин қизи
- Жарқўрғон туман тиббиёт бирлашмаси
27-сонли қишлоқ врачлик пункти патронаж хамшираси
11. Бобомуродов Бахтиёр Жумақулович - Жарқўрғон тумани 20-сонли ИДУМ умумтаълим мактаби ўқитувчиси
331-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Гулистон” маҳалла фуқаролар йиғини, Гулистон марказий кўчаси, 11-А уйдаги
33-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-49-38

332-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Давлатов Рустам Назарович
- “Ўзбекистон почтаси” АЖ Сурхондарё филиалига қарашли Жарқўрғон почта алоқа боғламаси бошлиғи
Раис ўринбосари
2. Аллаев Сафар Хуррамович - Жарқўрғон туман 12-умумтаълим мактаби директории
Котиб
3. Аннамирзаев Зокир Иргашович - Жарқўрғон туман “Ўзбекистон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Шодиев Азиз Шодиевич - Жарқўрғон тумани 12-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Давлатов Рустам Назарович - Сурхондарё почтаси филиали Жарқўрғон туманлараро почта алоқа тармоғи бошлиғи
6. Шодиева Сайёра Махмудовна - Жарқўрғон тумани 12-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Абраева Ирода Ҳумойддиновна - Жарқўрғон туман 22-сон мактабигача таълим ташкилотида тарбиячи
8. Худойбердиев Қувондиқ Абдуназарович
- Жарқўрғон туман “Ўзбекистон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
9. Каримова Фотима Қўшоқовна - Жарқўрғон тумани 12-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
332-Сайлов участкаси маркази - . Жарқўрғон тумани “Ўзбекистон” маҳалла фуқаролар йиғини, Истиқлол кўчаси, 32-А уйдаги 12-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-94-47

333-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Хужамқулов Шухрат Ҳайбуллоевич - “Ватанпарвар” ташкилоти Жарқўрғон туман ўқувспорт техника клуби бошлиғи
Раис ўринбосари
2. Холиқов Шокир Адилович - Жарқўрғон туман 9-умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Хушбоқова Насиба Тўхтаевна - Жарқўрғон туман “Қуштепа” маҳалла фукаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Сарманова Матлуба Шерқуловна - Жарқўрғон тумани 9-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Ишкараев Нуриддин Ишқобилович - Жарқўрғон тумани 9-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Махаммадиев Зафар Гулбойвич - Жарқўрғон тумани 9-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Холияров Соқи Абдирахмонович - Жарқўрғон тумани “Қўштепа” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
8. Мардаева Феруза Туроповна - Жарқўрғон туман “Қўштепа” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
9. Ирназаров Акмал Панжиевич - Туман тиббиёт бирлашмасига қарашли
27-сонли Қишлоқ оилавий поликлиникаси потранаж фельдшер
333-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Қуштепа” маҳалла фуқаролар йиғини, Лолазор кўчаси, 1-А уйдаги 9-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-58-93

334-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Норматов Журабек Тулаганович - Жарқўрғон туман 46-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Тошманов Алишер Абдумаликович - Жарқўрғон туман 46-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Мамадийева Гулбахор Малайевна - Жарқўрғон туман “Қораёнтоқ” маҳалла фукаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Эшмуродов Эргаш Боймамат ўғли - Хусусий тадбиркор
5. Рахмонов Хаитмурод
Джуманазарович - Хусусий тадбиркор
6. Махмудова Насиба Абдумуминовна - Жарқўрғон туман 46-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Нурматов Отабек Тулаганович - Жарқўрғон туман 46-умумтаълим мактаби директор ўринбосари
8. Саилхонов
Қурбон Қличович - Жарқўрғон туман 46-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Хўжамбердиева
Нодира
Маматмуродовна
- Жарқўрғон туман 46-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Хазратқулова Замира Холмуминовна - Жарқўрғон туман 46-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Аллаярова Нодира
Буроновна - Хусусий тадбиркор
334-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Қораёнтоқ” маҳалла фуқаролар йиғини, Бройлер кўчаси, 86-А уйдаги 46-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-20-42

335-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Искандарова Мохира Азизовна - Жарқўрғон туман “Қорақурсоқ фукаролар йиғини раиси ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Қурбонов Панжи Хасанович - Жарқўрғон тумани 61-умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Маматалиев Жолғаш Сафар ўғли - Жарқўрғон тумани 61-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Чориев Ориф Ишкабилович
- Жарқўрғон туман 61-умумтаълим мактаби маънавий маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
5. Худаярова Феруза Саидовна - Жарқўрғон туман 16-сон мактабгача таълим ташкилотида тарбиячи
6. Джумаев Ботир Рузиевич - Жарқўрғон туман 61-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Ярматов Алишер Ширалиевич - Жарқўрғон туман 61-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Ўзбеков Ғайрат Тураевич - Жарқўрғон тумани “Ҳайитобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
9. Джумаев Маматмурод Юлдашевич
- Жарқўрғон тумани “Қораёнтоқ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
335-Сайлов участкаси маркази - . Жарқўрғон тумани “Қорақурсоқ” маҳалла фуқаролар йиғини, Фурқат кўчаси, 1-А уйдаги 61-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-81-57

336-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Жавкашова Зухра Абдухакимовна - Жарқўрғон тумани 11-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Улашова Махбуба Тоштурдиевна - Жарқўрғон тумани 11-умумтаълим мактаби директор ўринбосари
Котиб
3. Худоёрова Зумрад Тўҳтаевна - Жарқўрғон туман “Қорақурсоқ фукаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Кўчаров Холмурод Чориевич - Жарқўрғон туман 11-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Хўжақулов Соадмурод Чоршанбиевич
- Жарқўрғон туман 11-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Дўрмонов Ботир Соатович - Жарқўрғон тумани 16-сон “Гуллола” МТМ да жисмоний тарбия йўриқчиси вазифасида
7. Хўжаназарова Дилором Рустамовна - Жарқўрғон тумани 16-сон мактабигача таълим ташкилоти тарбиячиси
8. Ярматов Алишер Ширалиевич - Жарқўрғон туман 61-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Шотўраева Зулфия Илхом қизи - Жарқўрғон туман 61-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Аллаёров Элмурод Назарович - Жарқўрғон тумани “Қораёнтоқ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
11. Тураев Абдурашит Кенжаевич - Жарқўрғон тумани “Қорақурсоқ” маҳалла фуқаролар йиғини раис
336-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Қорақурсоқ” маҳалла фуқаролар йиғини, Фурқат кўчаси, 2-уйдаги 11-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-81-55


337-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Шомуротова Барно Мамадиевна - Жарқўрғон тумани “Ҳайитобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Хазратқулов Жумағул Эшидин ўғли - Жарқўрғон тумани 20-умумтаълим мактаби директор
Котиб
3. Ҳазратқулов Жуманазар Алланазарович
- Жарқўрғон тумани “Ҳайитобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Аъзолари
4. Эргашов Содикжон Абдугани угли - Жарқўрғон тумани 20-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Тимиров Абдулла Маматович - Туман “Карим Раҳмон” фермер хўжалиги бошлиғи
6. Усанов Жавли Қиличович - Маҳалла фаоли
7. Жуммаева Нуржахон Ахматовна - Жарқўрғон тумани 38-сонли давлат мактабигача таълим ташкилоти директори
8. Бойқулова Салима Қаршиевна - Жарқўрғон тумани 20-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Камалова Зарифа Ачиловна - Жарқўрғон тумани 20-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Маманова Холида Баходировна - Жарқўрғон тумани 38-сон “Гулбахор” мактабигача таълим ташкилоти ёрдамчи тарбиячи
11. Тошпулатова Озода Нурмухаммедовна - Жарқўрғон тумани 38-сон “Гулбахор” мактабигача таълим ташкилоти ёрдамчи тарбиячи
337-Сайлов участкаси маркази - . Жарқўрғон тумани “Хайитобод” маҳалла фуқаролар йиғини, А. Навоий кўчаси, 20-А уйдаги 20-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-14-06

338-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Холбоев Собир Абдуназарович
- Сурхондарё вилояти Экология ва атроф-муҳитни муҳофаза қилиш соҳасидаги назорат бўйича Жарқўрғон туман инспекцияси бошлиғи в. в. б
Раис ўринбосари
2. Нодиров Зиёдулла Холмаматович - Жарқўрғон тумани 41-умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Қурбонов Фаҳриддин Турсунниязович - Жарқурғон тумани “Маданият” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Аъзолари
4. Рахматов Бекмурод Бобомуродович - Жарқўрғонтумани 41-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Рузиева Гулчехра Ачилдиевна - Жарқўрғон тумани “Маданият” МФЙ раиси ўринбосари
6. Тўрақулов Ашур Фозилович - Жарқўрғон тумани “Маданият” МФЙ раиси ўринбосари
7. Шаймардонов Элмурод Атамуродович - Жарқўрғон тумани 41-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Чоршанбиев Худойқул Хасан ўғли - Жарқўрғон тумани 41-мактаби ўқитувчиси
9. Нурмаматова Бахтигул Амановна - Жарқўрғонтумани 12-сон мактабгача таълим муассасаси мудираси
338-Сайлов участкаси маркази - . Жарқўрғон тумани “Маданият” маҳалла фуқаролар йиғини, Тадбиркор кўчаси, 20-уйдаги 41-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-20-41

339-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Қурбонов Тўйли Турсунович - Жарқўрғон тумани 26-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Алмардонов Жалгаш Нормаматович - Жарқўрғон тумани 26-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Тошниёзов Маматқобил Джовлиевич
- Жарқўрғон тумани 26-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Эшматова Ойша Тулкибоевана - Жарқўрғон тумани 26-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Аннақулова Адолат Абдулазизовна - Жарқўрғон тумани 20-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Мамадалиева Ашургул Тоғаевна - Жарқўрғон тумани 26- умумтаълим мактаби кутубхоначиси
7. Ирназарова Ойхумор Зиядуллаевна
- Жарқўрғон тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли Сурхон Қишлоқ врачлик пункти ҳамшираси
8. Норбоев Мансур Хусанович - Жарқўрғон тумани 26- умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Жумақулова Сайёра Сафаровна - Жарқўрғон тумани 26- умумтаълим мактаби лабаранти
10. Норахмедов Бахтиёр Корабоевич - Жарқўрғон тумани “Қумқишлоқ” МФЙ раиси
11. Туропов Абдумажид Қаршиевич - Жарқўрғон тумани “Қумқишлоқ” МФЙ раиси ўринбосари
339-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Қумқишлоқ” маҳалла фуқаролар йиғини, Марказ кўчаси, 42-уйдаги 26-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-20-56

340-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Мирзаева Дилрабо Йўлдошевна
- Жарқўрғон тумани 10-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Тошбаев Маматмумин Тошимович - Жарқурғон тумани “Эскиқишлоқ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Тагайдаев Фахриддин Каршиевич - Жарқўрғон тумани 10-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Қаирбаева Райхон Нурмуҳаммедовна - Жарқўрғон тумани 10-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Жумаев Юсуф Абдуллаевич - Жарқўрғон тумани 10-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Досчонава Тамара Юлдошевна - Жарқўрғон тумавни 25-сонли “Ситора” МТМ тарбиячиси
7. Ташанова Санобар Нуриддиновна - Жарқўрғон туман тиббиёт бирлашмасига қарашли Сурхон Қишлоқ врачлик пунктилобаранти
8. Тайлоқов Иззатулло Жуманазар ўғли - Жарқўрғон тумани 27-сонли умумтаълим мактабида информатика фани ўқитувчиси
9. Абдуназарова Хуршида Хамраевна - Жарқўрғон туман 27-умумтаьлим мактаби ўқитувчиси
340-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Эскиқишлоқ” маҳалла фуқаролар йиғини, Марказ кўчаси, 36-А уйдаги 10-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-20-55

341-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Турапов Алишер Абдураимович - Жарқўрғон тумани 27-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Холиёрова Бахтигул Хуррамовна - Жарқурғон тумани “Қораёғоч” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Хайдаркулов Абдулла Абдулхакимович - Жарқурғон тумани “Эскиқишлоқ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Аъзолари
4. Қувондиқова Шахноза Хасановна - Жарқўрғон тумани 27-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Бўранов Ўктам Холмирзаевич
- Жарқўрғон тумани 27-умумтаълим мактабида маънамий-маьрифий ишлар бўйича директор ўринбосари
6. Кучкинова Раъно Эшбоевна - Жарқўрғон тумани 10-умумтаълим мактаби рус тили фани ўқитувчиси
7. Джумаев Немат Мамадиевич - Жарқўрғон тумани 10-умумтаълим мактаби биология фани ўқитувчиси
8. Мустофоқулов Имамназар Байназарович - “Ҳудудгазтаъминот” акциядорлик жамияти Жарқўрғон тумангаз филиали бошлиғи
9. Исмоилов Элмурза Эшмаматбой ўғли - Жарқўрғон тумани 27-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Холмўминов Шамсиддин Жумаевич - Жарқўрғон тумани “Қораёғоч” МФЙ раиси
11. Темиров Ўктамбек Эргашович - Жарқўрғон тумани “Қораёғоч” МФЙ раиси ўринбосари
341-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Эскиқишлоқ” маҳалла фуқаролар йиғини, Марказ кўчаси, 38-А уйдаги 27-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-33-78

342-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Дусанов Курбан Мамарасулович - Жарқўрғон тумани 64-умумтаълим мактаби директор
Раис ўринбосари
2. Раҳмонқулов Элмурод Джураевич - Жарқўрғон тумани 64-умумтаълим мактаби директор ўринбосари
Котиб
3. Мухаммадиев Анвар Эшмуродович - Жарқўрғон тумани “Янгиариқ” маҳалла фуқаролар йиғинираиси ўринбосари
Аъзолари
4. Хушбокова Менгсултон Абдувассаевна
- Жарқўрғон тумани “Янгиариқ” маҳалла фуқаролар йиғинираиси ўринбосари
5. Турсунова Сумбула Абдумалик қизи - Жарқўрғон тумани 64-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Худойбердиев Хусниддин Амонович - Жарқўрғон тумани 64-умумтаълим мактаби ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари
7. Бердимуродов Мансур Рахматович - Жарқўрғон тумани “Янгиариқ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
8. Рахматова Нигора Холматовна - Жарқўрғон тумани 64-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Чориева Дилафруз Муззафаровна - Жарқўрғон тумани 64-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
342-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Янгиариқ” маҳалла фуқаролар йиғини, Мустақиллик кўчаси, 1-А уйдаги 64-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-33-79

343-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Джумаев Улуғбек Кулмаматович - Жарқўрғон тумани 4-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Тошпўлатов Тохир Абдуваитович - Жарқўрғон тумани “Боймоқли” маҳалла фуқаролар йиғинираиси ўринбосари
Котиб
3. Алиева Назира Жуммаева - Жарқўрғон тумани “Боймоқли” маҳалла фуқаролар йиғинираиси ўринбосари
Аъзолари
4. Яриев Акбар Исмаилович - Жарқўрғон тумани “Боймокли” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
5. Кенжаев Панжи Хушбоқович - Жарқўрғон тумани 4-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Пардаева Қурбонгул Джумаевна - Жарқўрғон тумани 4-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Имомалиев Улуғбек Бахтиёрович - Жарқўрғон тумани 16-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Имомалиев Назар Чориевич - Жарқўрғон тумани 16-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Қувватова Марифат Равшановна - Жарқўрғон тумани 16-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
343-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Боймоқли” маҳалла фуқаролар йиғини, Олмазор кўчаси, 44-А уйдаги 4-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-63-11

344-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Усанов Эркин Шопўлатович - Жарқўрғон тумани 16-умумтаълим мактаби директор
Раис ўринбосари
2. Имомалиев Нурхон Сафарович - Жарқўрғон тумани “Меҳнатобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Ходжакулова Диларам Саадатовна - Жарқўрғон тумани “Меҳнатобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Икромова Нилуфар Акрам қизи - Жарқўрғон тумани 16-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Бекпулатова Қурбоной Тўраевна - Жарқўрғон тумани 16-умумтаьлим мактаби ёшлар иттифоқи етакчиси
6. Бозоров Учқун Бозор ўғли - Жарқўрғон тумани 16-умумтаълим мактаби информатика фани ўқитувчиси
7. Ташкулов Нормахмат Исмаилович - Жарқўрғон тумани “Меҳнатобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
8. Қулматова Рўзигул Юсуфовна - Туман тиббиёт бирлашмаси хамшираси
9. Аллаёров Сайидали Сайқонович - Жарқўрғон тумани 58-мактаби ўқитувчиси
344-Сайлов участкаси маркази - . Жарқўрғон тумани “Меҳнатобод” маҳалла фуқаролар йиғини, Маорифчилар кўчаси, 35-А уйдаги 16-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-63-94

345-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Хўжаяров Рустам Назарович - Жарқўрғон тумани “Жинжактепа” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Ғойимов Баҳром Кўчкелдиевич - Жарқўрғон тумани 42-умумтаълим мактаби директор
Котиб
3. Халмаматов Буран Балтабаевич - Жарқўрғон тумани “Жинжактепа” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Қобилова Мархабо Камоловна - Жарқўрғон тумани Сурхон худудий бўлимида патранаж хамшираси
5. Норбоева Улжамол Юсуповна - Жарқўрғон тумани “Жинжактепа” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
6. Курбонова Зебинисо Тура қизи - Жарқўрғон туман 42-умумтаълим мактаби ўқитувчи
7. Тураева Наргиза Чориевна - Жарқўрғон тумани 42-умумтаълим мактаби директор ўринбосари
8. Хайдарова Гулнора Рахмоновна - Жарқўрғон туман тиббиёт бирлашмасига қарашли “Сурхон” қишлоқ шифохонаси поликлиникасида хамшираси
9. Худойшукуров Эргаш Эшқувват ўғли - Жарқўрғон тумани 42-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
345-Сайлов участкаси маркази - . Жарқўрғон тумани “Хўжақишлоқ” маҳалла фуқаролар йиғини, Мустақиллик кўчаси, 24-уйдаги 23-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-14-36

346-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Муқимов Ортиқ Эргашевич - Жарқўрғон тумани 23-умумтаълим мактаби директор
Раис ўринбосари
2. Бабамуротов Умирзоқ Абдимўминович - Жарқўрғон тумани “Хўжакишлоқ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Кўчимов Зафар Джуракулович - Жарқўрғон тумани “Хўжакишлоқ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Фарманова Турғуной Хушваковна - Жарқўрғон туман тиббиёт бирлашмасига Сурхон ҳудудий бўлимида хамшира
5. Тўракулов Умид Абдумалик уғли - Жарқўрғон тумани 23-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Муқумова Холида Эргашевна - Жарқўрғон тумани 29-умумтаълим мактаби котибаси
7. Тогаева Саломат Худойбердиевна
- Жарқўрғон тумани АБКМга карашли “Хўжакишлоқ” маҳалласида инспектор ёрдамчиси
8. Жўраев Бўри Алимович - Жарқўрғон тумани 29-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Рахимов Норсогат Хамраевич - Жарқўрғон тумани23-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
346-Сайлов участкаси маркази - . Жарқўрғон тумани “Хўжақишлоқ” маҳалла фуқаролар йиғини, Мустақиллик кўчаси, 24-уйдаги 23-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-94-89

347-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Қаххоров Бахриддин Нормуротович - Жарқўрғон тумани 52-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Худаяров Уктам Курбанович - Жарқўрғон тумани “Мингчинор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Ширатов Одил Ёдгорович - Жарқўрғон тумани52-умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси
Аъзолари
4. Сапарова Раъно Холияровна - Жарқўрғон тумани 2-сон касб-ҳунар мактаби ходими
5. Абдурахмонова Насиба Эргашевна - Жарқўрғон тумани 52-сонли умутаълим мактаби ўқитувчиси
6. Рахматуллаева Сабина Ўктам қизи - Жарқўрғон тумани 2-сон касб-ҳунар мактаби ходими
7. Худайназарова Адолат Хуррамовна - Жарқўрғон тумани 52-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Норбитов Хусниддин Мамаюсупович - Жарқўрғон тумани 2 КХМ ўринбосари
9. Чоршанбиев Илхом Мамасалимович - Жарқўрғон тумани 2-сон касб-ҳунар мактаби ходими
347-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Мингчинор” маҳалла фуқаролар йиғини, Оби-хаёт кўчаси, 3-А уйдаги 2-сонли касб-ҳунар мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-57-78

348-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Назарова Мухаббат Ўтановна - Жарқўрғон тумани 6-умумтаълим мактаби директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Пўлатов Улуғбек Норалиевич - Жарқўрғон тумани “Кунчиқиш” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Хусанов Қурбонмурод Қодирович
- Жарқўрғон тумани “Кунчиқиш” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Бобомуродова Нодирабегим Рўзиевна - Жарқўрғон тумани “Кунчиқиш” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
5. Урунов Абдулла Рузимаматович - Жарқўрғон тумани 6 - умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Назаров Отабек Шадмонович - Жарқўрғон тумани 6 - умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Хамраев Ғайрат Ахматиллаевич - Жарқўрғон тумани 6-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Норсоатова Сохиба Тагировна - Жарқўрғон тумани 3-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Бойсоатова Зилола Исмоил қизи - Жарқўрғон тумани 6-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
348-Сайлов участкаси маркази - . Жарқўрғон тумани “Кунчиқиш” маҳалла фуқаролар йиғини, Маорифчилар кўчаси, 5-уйдаги 6-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-81-50

349-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Худайқулов Қахрамон Жумаевич - Жарқўрғон тумани 57-умумтаълим мактаби директори ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Жумаева Ойдин Шотемировна - Жарқўрғон тумани “Авлод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Худойкулов Азамат Кудратович - Жарқўрғон тумани “Авлод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. ЖумаеваШоира Нуралиевна - Жарқўрғон туман 57-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Холбеков Баходир Хўжақулович - Жарқўрғон тумани “Авлод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
6. Мамараимов Ахмад Тўраевич - Хусусий тадбиркор
7. Хуррамов Бахтиёр Норқулович - Жарқўрғон тумани 57-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
349-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Авлод” маҳалла фуқаролар йиғини, А. Темур кўчаси, 25-А уйдаги 57-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-58-77

350-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Нормуродова Раъно Хушбоқовна - Жарқўрғон тумани 3-умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Худойбердиева Рисолат Уроқовна - Жарқўрғон тумани “Порлоқ-юлдузи” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Қурбонова Феруза Юсуповна - Жарқўрғон тумани “Порлоқ юлдуз” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Муқимов Жахонгир Абдулла ўғли - Жарқўрғон тумани 3-мактаби ёшлар етакчиси
5. Худойбердиева Мукаддас Сайдуллаевна - Жарқўрғон тумани ”Порлоқ юлдуз” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
6. Джураев Содиқ Раимқулович - Жарқўрғон тумани 3-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Тўхтаева Мавлуда Чори қизи - Жарқўрғон тумани 3-умумтаълим мактаби кутубхоначиси
8. Қулбоев Нортўра Мингтўраевич - Жарқўрғон тумани 3-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Хасанова Хамида Жўраевна - Жарқўрғон тумани 3-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
350-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Порлоқ юлдузи” маҳалла фуқаролар йиғини, Арчазор кўчаси, 27-А уйдаги 3-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-94-90

351-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Бердиев Қиличбек Иргашевич - Жарқўрғон тумани “Ўрикли” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Фозилов Зайнитдин Мусурмонович - Жарқўрғон тумани “Ўрикли”маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Абдиев Урал Норбоевич - Жарқўрғон тумани “Марказий сурхон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Рустамова Гулсара Джураевна - Жарқўрғон тумани “Марказий Сурхон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
5. Умаров Нарсоат Бекмурзаевич - Сурхон худудий бўлим тезтиббий ёрдам бўлимида фельдшер
6. Махмудов Қаландар Мамаюсупович - Жарқўрғон тумани 39-умумтаьлим мактаби ўқитувчиси
7. Туранова Сафаргул Имомназаровна - Жарқўрғон тумани Марказий Сурхон маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
8. Хурсандова Зарнигор Бахромжон қизи - Жарқўрғон тумани 39-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Хуррамов Исроил Юсуф ўғли - Жарқўрғон тумани 39-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Муродова Дилафрўз Қурбонназаровна - Жарқўрғон тумани 39-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Аллаёров Муслимбек Мамаюсуф ўғли - Жарқўрғон тумани 39-умумий умумтаълим мактаби ўқитувчиси
351-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Кунчиқиш” маҳалла фуқаролар йиғини, Маъорифчилар кўчаси, 5-уйдаги 6-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-57-49

352-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Шайманов Асадулла Неъматуллаевич - Жарқўрғон тумани “Маслахаттепа” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Қурбонов Ботир Тоштемирович - Жарқўрғон тумани 18-умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Холматов Холмурод Пайғамбаркулович - Жарқўрғон тумани 18-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Абдуллаева МуножжатХолмуминовна - Жарқўрғон тумани “Маслахаттепа” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
5. Немаътуллаев Хусан Асад ўғли - Хусусий тадбиркор
6. Бобоёров Бахтиёр Раимович - Жарқўрғон тумани “Маслахаттепа”маҳалла фуқаролар йиғини Нуронийлар бўйича ўринбосар
7. Пайғамов Сафарали Абдуваит ўғли - Хусусий тадбиркор
8. Холматов Фахриддин Абдуваитович - Хусусий тадбиркор
9. Аллақулов Алишер Аманқул ўғли - Жарқўрғон тумани 18-умумтаълим мактаби ўқитувчиси
352-Сайлов участкаси маркази - Жарқўрғон тумани “Маслаҳаттепа” маҳалла фуқаролар йиғини, Марказий кўчаси, 1-А уйдаги 18-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-20-54

VIII. ҚИЗИРИҚ ТУМАНИ
353-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Қорақулов Ҳусан Худойбердиевич - Қизириқ тумани 19-сон умумтаълим мактаби директори вазифасини бажарувчиси
Раис ўринбосари
2. Уралов Жўрабек Панжиевич - Қизириқ тумани “Гулобод маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Бобақулов Баҳром Ҳамид ўғли - Қизириқ тумани 19-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси
Аъзолари
4. Курбанов Урол Мусурманкулович - Қизириқ тумани 34-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
5. Муродов Баҳром Гулматович - Қизириқ тумани 19-сонли умумтаълим мактаби ўқув тарбиявий ишлар бўйича директор ўринбосари
6. Хаджақулова Рабия Химматовна - Қизириқ тумани “Гулобод” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
7. Хамраев Икром Ўткир ўғли - Қизириқ тумани 34-сонли ёшлар иттифоқи етакчиси
8. Дўсалова Шоҳиста Шайназаровна - Қизириқ тумани 19-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
9. Қулматова Шоира Нортожиевна - Қизириқ тумани 34-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
10. Шоймардонов Азамат Хушвақтович - Қизириқ тумани 19-сонли умумтаълим мактаби информатика фани ўқитувчиси
11. Валиева Сайёра Нурқобиловна - Қизириқ тумани “Гулобод” маҳалла фуқаролар йиғини, фаоли
353-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Гулобод” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ислом Каримов” кўчаси, 10-уйдаги 19-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-35-07

354-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Холиқова Дилбар Мамаюсуповна - Қизириқ тумани 18-сон умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Ражабова Арчагул Кенжаевна - Қизириқ тумани “Қорасув” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Котиб
3. Киличев Алишер Эргашович - Қизириқ тумани “Қорасув” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Йўлдошева Зебо Ўрозовна - Қизириқ тумани 18-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси
5. Тоғаймуродова Мадина Очиловна - Қизириқ тумани 10-сонли
мактабгача таълим ташкилоти мутахассиси
6. Амирова Ҳалима Қўзибоевна - Қизириқ тумани “Сувоқова” унитар корхонаси назоратчиси
7. Дўрмонов Элмурод Нормуродович - Қизириқ тумани 18-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Қўшоқов Хидирназар Исмоилович - Қизириқ тумани 18-сонли
умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Норқулов Дўсмурат Тожиевич - Қизириқ тумани 18-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Махсумова Гуллола Муртозаевна - Қизириқ тумани 18-сонли умумтаълим мактаби лаборанти

11. Норбоев Зоир Эшқувватович - Қизириқ тумани “Меҳнатобод” қишлоқ оилавий поликлиникаси лаборанти
354-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Қорасув” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ўзбекистон” кўчаси, 1-А уйдаги тадбиркор Бадалов Гулям Сафаровичга тегишли бино.
Телефон рақами: +99855-451-38-44

355-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Холияров Элмурод Нормуратович - Қизириқ тумани 32-сон умумтаълим мактаби маънавий маърифий ишлари бўйича директори ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Хўжанов Нарзулло Файзуллаевич - Қизириқ тумани “Такия” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалалари бўйича ўринбосари
Котиби
3. Баракаев Шарофиддин Ибодиллоевич - Қизириқ тумани 32-сонли умумтаълим мактаби амалиётчи психологи
Аъзолари
4. Қурбонова Назокат Исматиллаевна - Қизириқ тумани “Такия” маҳалал фуқаролар йиғини фаоли
5. Муҳаммадиева Хуршида Бўриевна - Қизириқ тумани 32-сонли умумтаълим мактаби психологи
6. Жўраев Илхом Панжиевич - Қизириқ тумани 16-сонли умумтаълим мактаби психологи
7. Худойбердиев Рустам Гулбоевич - Қизириқ тумани маданият бўлими ёрдамчи ҳисобчиси
8. Бўриев Даврон Абдуллаевич - Қизириқ тумани “Такия” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
9. Уралова Мавлуда Бахтиёр қизи - Қизириқ тумани 32-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили ўқитувчиси
10. Боқиев Алишер Аҳмедович - Қизириқ тумани 16-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Эсанова Лобар Алланазаровна - Қизириқ тумани “Такия” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
355-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Такия” маҳалла фуқаролар йиғини, “Чорвадор” кўчаси, 1-уйдаги Қизириқ қурилиш уй-жой коммунал хўжалик касб-ҳунар коллежи биноси.
Телефон рақами: +99855-451-38-81

356-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Хидирова Феруза Ҳайдаровна - Қизириқ тумани “Заробод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринборсари
Раис ўринбосари
2. Юлдашева Барно Рахматуллаевна - Қизириқ тумани 16-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
Котиб
3. Ашуров Холтўра Раҳмонович - Қизириқ тумани 16-сонли умумтаълим мактаби директори
Аъзолари
4. Абузаров Илҳом Зияевич - Қизириқ тумани 16-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари
5. Курбонова Гулноз Хурромовна - Қизириқ тумани
“Заробод” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли, тадбиркор
6. Мўминова Каромат Нормўминовна - Қизириқ тумани “Заробод” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
7. Артиков Сунатилло Хоналиевич - Қизириқ тумани 16-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси
8. Турабова Гўзал Рустам қизи - Қизириқ тумани 6-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
9. Паянова Малоҳат Қудратовна - Қизириқ тумани 6-сонли мактабгача таълим ташкилоти инглиз тили фани ўқитувчиси
10. Имомов Мамаюсуф Рустамович - Қизириқ тумани 16-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Хурсанова Шаҳноза Қурбонмурот қизи - Қизириқ тумани “Заробод” маҳалла фуқаролар йиғинида жамоатчи ишчиси
356-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Заробод” маҳалла фуқаролар йиғини, “Истиқлол” кўчаси, 18-уйдаги 16-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-35-68

357-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Худоёров Азимжон Нурхонович - Қизириқ тумани 15-сон умумтаълим мактаби директори ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Абдираҳманов Шамсиддин Бойқобилович - Қизириқ тумани “Хомкон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиби
3. Норбоев Маматали Нурмаматович - Қизириқ тумани “Хомкон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Боллева Гулойим Бойқобиловна - Қизириқ тумани 15-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
5. Бердиёрова София Худойберди қизи - Қизириқ тумани “Хомкон” маҳалла фаол ёшлари
6. Нурқобилова Нилуфар Дилмурод қизи - Қизириқ тумани 15-сонли умумтаълим мактаби котибаси
7. Жабборов Ўроз Чориевич - Қизириқ тумани 43-сонли умумтаълим мактаби директори
8. Абдураҳмонов Хўшбоқ Ҳайитмуродович - Қизириқ тумани 15-сонли умумтаълим мактаби амалиётчи психологи
9. Бойқобилова Мафтуна Бахтиёр қизи - Қизириқ тумани 15-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
10. Алмуротов Шодмон Журакулович - Қизириқ тумани 43-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
11. Чориев Мухаммади Жуманазарович - Қизириқ тумани 43-сонли умумтаълим мактаби география фани ўқитувчиси
357-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Хомкон” маҳалла фуқаролар йиғини, “Пахтакор” кўчаси, 48-уйдаги 15-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-35-70

358-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Менглиев Абдусаттор Турдиевич - Қизириқ тумани “Наврўз” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Раис ўринбосари
2. Саппаров Фарҳод Қурбонназарович - Қизириқ тумани 22-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Сафаров Собиржон Ҳасанович - Қизириқ тумани 22-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари
Аъзолари
4. Алиқулов Фарҳод Ҳайитмуродович - Қизириқ тумани 22-сонли умумтаълим мактаби кутубхоначиси
5. Аҳмедов Абдимўмин Мавлонович - Қизириқ тумани 22-сонли умумтаълим мактаби математика фани ўқитувчиси
6. Тошпўлатова Наргиза Иштемировна - Қизириқ тумани 22-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
7. Тоғаев Шерзод Бобораҳмат ўғли - Қизириқ тумани 47-сонли умумтаълим мактаби ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари
8. Норматова Саида Эшназаровна - Қизириқ тумани 47-сонли умумтаълим мактаби ижодий-маданий масалалар бўйича тарғиботчи
9. Хўжанов Файзулла Холтўра ўғли - Қизириқ тумани “Наврўз” МФЙ раисининг ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалалари бўйича ўринбосари
10. Мардаева Гўзал Бозоровна - Қизириқ тумани 47-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
11. Дўсанова Феруза Соатовна - Қизириқ тумани “Наврўз” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
358-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Наврўз” маҳалла фуқаролар йиғини, “Наврўз” кўчаси, 12-уйдаги 22-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-35-75

359-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ҳакимова Манзура Файзуллаевна - Қизириқ тумани 17-сон умумтаълим мактаби директори ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Мардонов Фаҳриддин Абдураҳмонович - Қизириқ тумани 17-сонли умумтаълим мактаби меҳнат фани ўқитувчиси
Котиб
3. Эшимова Дилфуза Абдимуродовна - Қизириқ тумани “Янгиобод” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
Аъзолари
4. Сафаров Бахтиёр Махматқобилович - Қизириқ тумани
хусусий тадбиркор (савдо)
5. Жумаев Орифжон Бахтиёр ўғли - Қизириқ тумани 17-сонли умумтаълим мактаби информатика фани ўқитувчиси
6. Шаймардонов Анвар Ҳамидович - Қизириқ тумани 17-сонли умумтаълим мактаби математика ва информатика фани ўқитувчиси
7. Чориев Абдуғани Чориевич - Қизириқ тумани 17-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
8. Сафарова Гулчеҳра Абдурашидовна - Қизириқ тумани 43-сонли умумтаълим мактаби тарих фани ўқитувчиси
9. Тошбоева Ҳабиба Тоғаймуродовна - Маҳалла фаоли
10. Эшбоев Усмонқул Худоёрович - Қизириқ тумани “Янгиобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
11. Ёқубова Севара Жумаевна - Қизириқ тумани 43-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси статисти
359-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Янгиобод” маҳалла фуқаролар йиғини, “Гулистон” кўчаси, 15-уйдаги 17-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-35-76

360-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Эгамбердиева Гулжамол Ибрагимовна - Ўзбекистон ёшлар иттифоқи Қизириқ тумани 23-сон умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси
Раис ўринбосари
2. Жумаев Қаҳрамон Боймуродович - Қизириқ тумани “Тинчлик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Исанов Қосим Раҳмонович - Қизириқ тумани “Тинчлик” маҳалла фуқаролар йиғини котиби
Аъзолари
4. Бобоева Гуласал Жомғировна - Қизириқ тумани 23-сонли умумтаълим мактаби математика фани ўқитувчиси
5. Қурбонов Абдусаттор Сагизович - Қизириқ тумани 23-сонли умумтаълим мактаби физика фани ўқитувчиси
6. Ҳакимова Гулчеҳра Жуммаевна - Қизириқ тумани “Тинчлик” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
7. Сайдалимова Қундуз Назимовна - Қизириқ тумани 23-сонли умумтаълим мактаби география фани ўқитувчиси
8. Саматов Бобурмирзо Собиржон ўғли - Қизириқ тумани 3-сонли умумтаълим мактаби тарих фани ўқитувчиси
9. Шаймордонов Камол Эшқуватович - Қизириқ тумани 23-сонли умумтаълим мактаби чақириққа тайёрлаш фани ўқитувчиси
10. Нормаматова Гулнора Ҳайитовна - Қизириқ тумани 23-сонли умумтаълим мактаби рус тили ва адабиёти фани ўқитувчиси
10. Маъмиров Илёс Жўраевич - Қизириқ тумани 3-сонли умумтаълим мактаби психологи
360-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Тинчлик” маҳалла фуқаролар йиғини, “Обод турмуш” кўчаси, 3-уйдаги 23-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-35-79

361-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Қораев Умид Ўролович


- Ўзбекистон Республикаси ёшлар ишлари агентлиги Қизириқ тумани бўлими беш ташаббусни мувофиқлаштириш бўйича мутахассиси
Раис ўринбосари
2. Бердиев Жавли Абраевич - Қизириқ тумани “Истиқлол” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Бозоров Шокир Пирназарович - Қизириқ тумани “Истиқлол” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Улукбердиева Бахринисо Ибрагимовна
- Қизириқ тумани “Истиқлол” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
5. Алламуродова Ойгул Зохидовна - Қизириқ тумани 5-сонли мактабгача таълим ташкилоти рахбари
6. Исматов Абдухалил Жўраевич - Қизириқ тумани 23-сонли умумтаълим мактаби психологи
7. Сафаров Олим Панжиевич - Қизириқ тумани 3-сонли умумтаълим мактаби директори
8. Хуррамов Қурбонмурод Эшдавлатович - Қизириқ тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Қорақулов Жамшид Тошпўлатович - Қизириқ тумани тиббиёт бирлашмаси кўп тармоқли марказий поликлиникаси ҳудуд фельдшери
10. Ачилдиева Муяссар Жалғашевна - Қизириқ тумани 3-сонли умумтаълим мактаби амалиётчи психологи
11. Рўзибоева Замира Шокировна - Қизириқ тумани 3-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
361-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Истиқлол” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ўқитувчилар” кўчаси, 17-уйдаги 3-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-35-85

362-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Қурбониёзова Рохила Ахмедовна - Қизириқ тумани “Янги кент” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Тангирбоев Анвар Эсонович - Қизириқ тумани 30-сонли умумтаълим мактаби амалиётчи психологи
Котиб
3. Иргашев Баҳриддин Юлдошевич - Қизириқ тумани "Янги кент" маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Холматов Азамат Алламуротович - Қизириқ тумани тиббиёт бирлашмаси кадрлар бўлими бошлиғи
5. Саидова Шаҳло Пўлатовна - Қизириқ тумани 30-сонли умумтаълим мактаби лаборанти
6. Ўралов Диёрбек Фарҳод ўғли - Қизириқ тумани 30-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Улашов Ризамат Сахатмурод ўғли - Қизириқ тумани 30-сонли умумтаълим мактаби кимё фани ўқитувчиси
8. Eралиева Дилбар Шаимовна - Қизириқ тумани “Янги кент” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
9. Мирзаева Нигора Раҳимберди қизи - Қизириқ тумани тиббиёт бирлашмаси саломатлик бўлими ҳамшираси
10. Ҳаитова Зархол Хуррамовна - Қизириқ тумани тиббиёт бирлашмаси болалар поликлиникаси ҳудуд ҳамшираси
11. Мардаева Малика Йўлдошевна - Қизириқ тумани 30-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
362-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Янги кент” маҳалла фуқаролар йиғини, “Тараққиёт” кўчаси, 10-уйдаги 30-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-35-87

363-участка сайлов комиссияси

Раиси
1. Умбаров Рустамбек Ғани ўғли - Қизириқ педагогика коллежи директори
Раис ўринбосари
2. Холбоев Баҳром Баҳодирович - Қизириқ педагогика коллежи ишлаб чиқариш таълими бўйича директор ўринбосари
Котиб
3. Муқимов Ҳикматулла Йўлдош ўғли - Қизириқ тумани “Eтимқум” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Жўраева Раъно Жангибоевна - Қизириқ тумани 29-сонли умумтаълим мактаби биология фани ўқитувчиси
5. Холмуродова Гулсора Йўлдошевна - Қизириқ тумани “Eтимқум” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
6. Холмуратова Нигора Хакимовна - Қизирик тумани мактабгача таълим булими маънавий-ахлокий тарбия,махсус мактабгача таълим муассасалари фаолиятини ташкил етиш вареаблитатсия шуъбаси мутахассиси.
7. Халилова Бахтинисо Равшан қизи - Қизириқ педагогика коллежида ижро интизоми ходими
8. Ғофулов Ғофур Панжиевич - Қизириқ тумани 29-сонли умумтаълим мактаби информатика фани ўқитувчиси
9. Алмуротов Фарҳоджон Рамидуллаевич - Қизириқ тумани 39-сонли умумтаълим мактаби ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари
10. Ишқобилов Нормуҳаммад Аҳмадович - Қизириқ тумани 39-сонли умумтаълим мактаби маънавий-маърифий ишлари бўйича директор ўринбосари
11. Хасанов Шоҳруҳбек Пўлат ўғли - Қизириқ педагогика коллежи ёшлар етакчиси
363-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Етимқум” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ислом Каримов” кўчаси, 9-уйдаги Қизириқ Педагогика коллежи биноси.
Телефон рақами: +99855-451-38-20

364-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Кенжаев Икром Абдуҳамидович - Қизириқ тумани 4-сон умумтаълим мактаби маънавият-маърифат ишлари бўйича директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Исмоилов Журақул Маматович - Қизириқ тумани “Гиламбоб” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Турсунов Умиджон Абдусоат ўғли - Қизириқ тумани 4-сонли умумтаълим мактаби кутубхонаси мудири
Аъзолари
4. Аллабердиев Боймурод Абдимурод ўғли - Қизириқ тумани 49-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Суюндукова Нигора Ҳасановна - Қизириқ тумани 4-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Турсунова Муҳайё Абдуҳамидовна - Қизириқ тумани “Гиламбоб” маҳалла фуқаролар йиғини фуқароси, маҳалла фаоли
7. Бамиева Хадича Баҳриддиновна - Қизириқ тумани “Гиламбоб” маҳалла фуқаролар йиғини фуқароси, маҳалла фаоли
8. Шукуров Қодир Сафарович - Қизириқ тумани 49-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Очилдиев Элёр Хўшбоқович - Қизириқ тумани 49-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Исматова Сарвиноз Юлдошовна - Қизириқ тумани 4-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Очилдиев Аслиддин Жалғашович - Қизириқ тумани 4-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси
364-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Гиламбоб” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ислом Каримов” кўчаси, 9-уйдаги 4-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-35-88

365-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Шодиев Йўлдош Бобораҳматович - Қизириқ тумани ободонлаштириш бошқармаси бошлиғи
Раис ўринбосари
2. Назаров Бегимқул Жўраевич - Қизириқ тумани 5-сонли умумтаълим мактаби жисмоний тарбия ўқитувчиси
Котиб
3. Шерқулов Шавкат Сафарович - Қизириқ тумани 5-сонли умумтаълим мактаби тасвирий санъат ва чизмачилик ўқитувчиси
Аъзолари
4. Ярашов Музаффар Жуманазар ўғли - Қизириқ тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Нормуродова Манзура Сафаровна - Қизириқ тумани “Халқобод” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
6. Жумаев Абдусалим Ғаффорович - Қизириқ тумани “Халқобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
7. Ўтапўлатова Ойбаланд Чоршанбиевна - Маҳалла фаоли
8. Оқбоева Гулчеҳра Бобомуродовна - Қизириқ тумани “Халқобод” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
9. Азизова Дилбар Холпардаевна - Қизириқ туман Тараққиёт газетаси жамоатчи мухбири
10. Худойқулов Йўлдош Омонович - Қизириқ тумани 5-сонли умумтаълим мактаби директори
11. Муратов Собир Баҳодирович - Қизириқ тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси
365-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Халқобод” маҳалла фуқаролар йиғини, “Тараққиёт” кўчаси, 17-уйдаги 5-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-35-98, +99855-451-30-98

366-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Исматуллаева Рўзихол Хушвақтовна - Қизириқ тумани 25-сон умумтаълим мактаб директори
Раис ўринбосари
2. Шодмонов Шокир Жўраевич - Қизириқ тумани 25 сонли умумтаълим мактаби ўқув тария ишлар бўйича директор ўринбосари
Котиб
3. Холиёров Абдумурод Холмўминович - Қизириқ тумани халқ таълими бўлими мутахассиси
Аъзолари
4. Азимов Абдувоҳид Қудратович - Қизириқ тумани 25-сонли умумтаълим мактаби амалиётчи психологи
5. Эшқобилов Бахтиёр Ўктамович - Қизириқ тумани 6-сонли умумтаълим мактаби меҳнат фани ўқитувчиси
6. Исанова Сафия Бабаёровна - Қизириқ тумани 6-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
7. Назирова Ойдин Сатторовна - Қизириқ тумани 7-сонли мактабгача таълим ташкилоти қисқа муддатли гуруҳ тарбиячиси
8. Турсагатов Фаҳриддин Ғозиевич - Қизириқ тумани 25-сонли умумтаълим мактаби жисмоний тарбия фани ўқитувчиси
9. Худойқулов Шавкат Омонович - Қизириқ тумани “Халқобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
10. Абдужалилов Панжи Турсунбоевич - Қизириқ тумани 25-сонли умумтаълим мактаби информатика ва математика фани ўқитувчиси
11. Алимова Холида Тўра қизи - Қизириқ тумани
25-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
366-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Халқобод” маҳалла фуқаролар йиғини, “Маданият” кўчаси, 9-уйдаги 25-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-30-98

367-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Салаев Руҳиддин Муҳиддинович - Ўзбекистон ёшлар иттифоқи Қизириқ тумани Кенгаши раиси
Раиси ўринбосари
2. Очилдиев Зиёдулло Норқобилович - Қизириқ тумани “Зартепа” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Иргашев Алламурод Жумаевич - Қизириқ тумани 7-сонли умумтаълим мактаби маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
Аъзолари
4. Бердимуратов Одил Мустафақулович - Қизириқ тумани 7-сонли умумтаълим мактаби ёшларни чақирувга қадар бошланғич тайёргарлик раҳбари
5. Алимова Мавлуда Шайдуллаевна - Қизириқ тумани 31-сонли умумтаълим мактаби бошланғич таълимўқитувчиси
6. Норқулова Манзура Ўроловна - Қизириқ тумани 44-сонли умумтаълим мактаби она тили ва адабиёт фани ўқитувчиси
7. Пардаев Чоршанби Эшмурод ўғли - Қизириқ тумани 31-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
8. Ҳолиқов Ҳайдар Жумақулович - Қизириқ тумани 31-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
9. Мусирова Дилшода Жумақуловна - Қизириқ тумани 7-сонли умумтаълим мактаби котибаси
10. Холмуродова Гулбахор - Қизириқ тумани 31-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Бўронов Эркин Джўраевич - Қизириқ тумани 7-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
367-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Зартепа” маҳалла фуқаролар йиғини, “Зартепа-1” кўчаси, 94-уйдаги 7-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-10

368-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Холмўминов Абдивали Абдикаримович - Ўзбекистон ёшлар иттифоқи Қизириқ тумани 6-сон умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси
Раис ўринбосари
2. Юсупов Рустам Юлдошевич - Қизириқ тумани “Кунчиқиш” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Раҳимқулов Баҳодир Юлдошевич - Қизириқ тумани 6-сонли умумтаълим мактаби хўжалик ишлари бўйича директор ўринбосари
Аъзолари
4. Менглибоева Муҳаббат Сафаровна - Қизириқ тумани 6-сонли умумтаълим мактаби директори
5. Қурбонов Олимжон Холматович - Қизириқ тумани 6-сонли умумтаълим мактаби математика ва информатика фани ўқитувчиси
6. Нуркаев Акбар Жўраевич - Қизириқ тумани 6-сонли умумтаълим мактаби ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари
7. Холматов Собиржон Олимжон ўғли - Қизириқ тумани “Кунчиқиш” маҳалла фуқаролар йиғини фаол ёшлари
8. Холикова Бибисора Аманкуловна - Кизирик туман 6-сонли умумий урта таълим мактабида она тили ва адабиёт фани ўқитувчиси
9. Абраева Хуршида Тошпулатова - Қизириқ тумани 7-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
10. Бердиева Малика Рахматовна - Қизириқ тумани 41-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси ҳамшираси
11. Қурбонов Хушвақт Холматович - Қизириқ тумани 6-сонли умумтаълим мактаби информатика фани ўқитувчиси
368-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Кунчиқиш” маҳалла фуқаролар йиғини, “А.Темур” кўчаси, 12-уйдаги "Бўстон" маданият уйдаги и биноси.
Телефон рақами: +99855-451-39-03

369-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Чориева Манзура Қудратовна - Қизириқ тумани 7-сонли мактабгача таълим ташкилоти директори
Раис ўринбосари
2. Алиқулов Мусурмон Ўрозович - Қизириқ тумани 35-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Остонақулов Холтожи Узоқович - Қизириқ тумани 35-сонли умумтаълим мактаби ишчиси
Аъзолари
4. Норқобилова Дилбар Темуровна - Қизириқ тумани “Кунчиқиш” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
5. Абраев Ботир Уролович - Қизириқ тумани 35-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
6. Қўшақов Шароф Эштемирович - Қизириқ тумани “Кунчиқиш” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалалари бўйича ўринбосари
7. Менгбоева Наргиза Омоновна - Қизириқ тумани 7-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
8. Менглибоева Озода Чоршанбиевна - Қизириқ тумани 7-сонли мактабгача таълим ташкилоти методисти
9. Хуррамов Рустам Халилович - Қизириқ тумани “Кунчиқиш” маҳалла си фуқароси, маҳалла фаоли
10. Урозова Манзура Мусурмон қизи - Қизириқ тумани 35-сонли умумтаълим мактаби котибаси
11. Менглибоев Сафар Хасанович - Қизириқ тумани 35-сонли умумтаълим мактаби информатика фани ўқитувчиси
369-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Кунчиқиш” маҳалла фуқаролар йиғини, “Шифокорлар” кўчаси, 1-уйдаги 35-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-11

370-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ишимова Сайгул Очилдиевна - Қизириқ тумани 40-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Абдушукуров Нурулло Эшбўриевич - Қизириқ тумани 40-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Рўзимуродов Фарход Эшбаевич - Қизириқ тумани 40-сонли умумтаълим мактаби математика фани ўқитувчиси
Аъзолари
4. Бакиров Жамшид Нормуродович - Қизириқ тумани 40-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Менглиқулов Анвар Жуманазарович - Қизириқ тумани 26-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчисии
6. Эшимов Азамат Жўраевич - Қизириқ тумани 40-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари
7. Нурқобилова Ойдин Мамадиевна - Қизириқ тумани “Зарбдор” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтиомий-маънавий масалалари бўйича ўринбосари
8. Менглибаев Зафар Чоршамиевич - Қизириқ тумани 26-сонли умумтаълим мактаби физика фани ўқитувчиси
9. Дўстмуратов Олтибой Ҳайдарович - Қизириқ тумани 26-сонли умумтаълим мактаби чақириққа ёшларни тайёрлаш раҳбари
10. Очилдиева Махфуза Хурсановна - Қизириқ тумани 18-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
11. Ашурова Насиба Махмараимовна - Қизириқ тумани “Оқжар” маҳалласи фуқароси, маҳалла фаоли
370-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Зарбдор” маҳалла фуқаролар йиғини, “Зарбдор” кўчаси, 18-уйдаги данги 40-сонлиумумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-13

371-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ғаниева Сайёра Саидмурод қизи - Ўзбекистон ёшлар иттифоқи Қизириқ тумани 26-сон умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси
Раис ўринбосари
2. Турсунов Сайдулла Абдуллаевич - Қизириқ тумани 26-сонли умумтаълим мактаби маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
Котиб
3. Турсаҳатов Баҳодир Боймаматович - Қизириқ тумани 26-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
Аъзолари
4. Алламуродов Зиёдулла Эргашевич - Қизириқ тумани “Зарбдор” маҳалласи фуқароси, маҳалла фаоли
5. Қодирова Гулшод Исломовна - Қизириқ тумани “Зарбдор” маҳалласи фуқароси, маҳалла фаоли
6. Қурбонова Соҳиба Жумаевна - Қизириқ тумани “Зарбдор” маҳалласи фуқароси, маҳалла фаоли
7. Йўлдошева Гулмира Қудратовна - Қизириқ тумани 26-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
8. Бектемиров Жуманазар Норбоевич - Қизириқ тумани 26-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
9. Ирназаров Тўра Мардаевич - Қизириқ тумани “Зарбдор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
10. Абдинавидов Акмал Алланазарович - Қизириқ қурилиш ва уй-жойкоммунал хўжалик касб-ҳунар коллежида информатика фани ўқитувчисиEшмирзаев Нишон
11. Эшмирзаев Нишон - Қизириқ тумани “Зарбдор” маҳалласи фуқароси, маҳалла фаоли
371-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Зарбдор” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ойбек” кўчаси, 5-уйдаги 26-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-26

372-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Жумаев Абдуғаппор Ўлмасович - Қизириқ тумани 21-сонли умумтаълим мактаби маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Мустафоқулов Баходир Тошболтаевич - Қизириқ тумани 21-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Абдувасиев Акмал Абдурасулович - Қизириқ тумани 21-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси
Аъзолари
4. Ишмуродов Ўткир Бозорович - Қизириқ тумани “Қишлоқозон” маҳалласи фуқароси, маҳалла фаоли
5. Мусурмонқулова Соҳиба Шокировна - Қизириқ тумани “Қишлоқозон” маҳалласи фуқароси, маҳалла фаоли
6. Қуватова Озада Худойбердиевна - Қизириқ тумани 21-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
7. Жумаева Дилфуза Абдуғаффоровна - Қизириқ тумани 21-сонли умумтаълим мактаби котибаси
8. Хамидов Адҳам Абдурасулович - Қизириқ тумани “Қишлоқозон” маҳалласи фуқароси, маҳалла фаоли
9. Абдимўмин Беҳзод Бахтиёр ўғли - Қизириқ тумани “Қишлоқозон” маҳалласи фуқароси, маҳалла фаоли
10. Бобомуротова Мафтуна Хамро қизи - Қизириқ тумани “Қишлоқозон” маҳалласи фуқароси, маҳалла фаоли
11. Турдиев Эркин Тожиевич - Қизириқ тумани “Қишлоқозон” маҳалласи фуқароси, маҳалла фаоли
372-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Қишлоқозон” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ўқитувчилар” кўчаси, 18-уйдаги 21-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-01

373-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Шарипова Нодира Рахматиллаевна - Қизириқ тумани “Қишлоқозон” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
Раисиўринбосари
2. Абдужабборов Абдумалик - Қизириқ тумани 9-сонли айрим фанлар чуқур ўрганиладиган ихтисослаштирилган мактаб интернати директори ўринбосари
Котиб
3. Уразалиев Тулаган Уралович - Қизириқ тумани 41-сонли умутаълим мактаби маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
Аъзолари
4. Хўжамқулов Аҳмат Назарович - Қизириқ тумани 41-сонли умутаълим мактаби ўқитувчиси
5. Аликулова Нурижахон Хушбоковна - Қизириқ тумани 41-сонли умутаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
6. Саттаров Баҳром Қаршиевич - Қизириқ тумани 41-сонли умутаълим мактаби директори
7. Тўхтаев Жовли Кўчарович - Қизириқ тумани ҳокимлиги ҳузуридаги “Кичик саноат зоналарини бошқариш” ягона дирекцияси унитар корхонаси директори
8. Тожиев Хасан Тоштухтоевич - Қизириқ тумани “Қишлоқозон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
9. Азимов Юсуф Қудратович - Қизириқ тумани 9-сонли айрим фанлар чуқур ўрганиладиган ихтисослаш-тирилган мактаб интернати директори
10. Самадова Мафтуна Илҳомовна - Қизириқ тумани 9-сонли айрим фанлар чуқур ўрганиладиган ихтисослаштирилган мактаб интернати тарбиячиси
11. Жовлиев Шуҳрат Бердиёрович - Қизириқ тумани 41-сонли умутаълим мактаби жисмоний тарбия фани ўқитувчиси
373-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Қишлоқозон” маҳалла фуқаролар йиғини, “Нодирабегим” кўчаси, 1-уйдаги 9-сонли айрим фанлар чуқур ўрганиладиган мактаб интернати биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-02

374-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тўраев Акмал Жовлиевич - Қизириқ тумани давлат хизматлари маркази директори
Раис ўринбосари
2. Абдираимова Сарвиноз Менкобиловна - Қизириқ тумани “Шодлик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Сувонов Уктам Омонович - Қизириқ тумани “Шодлик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Маматқобилова Санобар Қурбоновна - Қизириқ тумани “Шодлик” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
5. Ҳасанов Сардорбек Шарофиддин ўғли - Қизириқ тумани
36-сонли умутаълим мактаби ёшлар етакчиси
6. Пардаев Жамолиддин Фахриддин ўғли - Қизириқ тумани Давлат хизматлари маркази алоқа оператори
7. Турдиев Акбар Чориевич - Қизириқ тумани
36-сонли умутаълим мактаби миллий истиқлол ғояси ва маънавият асослари фани ўқитувчиси
8. Тоғаймуродова Анзура Чоршанбиевна - Қизириқ тумани Давлат хизматлари марказининг ҳужжатларни қабул қилиш ва тақдим этиш бўлими бошлиғи
9. Буриев Мухиддин Асадуллаевич - Қизириқ туман Давлат хизматлари марказининг Хужжатларни қабул қилиш ва тақдим этиш бўлими бошлиғи
10. Аҳмедова Зуҳра Файзуллаевна - Қизириқ тумани 36-сонли умутаълим мактаби математика фани ўқитувчиси
11. Кабилов Содиқ Хуррамович - Қизириқ тумани Давлат хизматлари маркази Давлат рўйхатидан ўтказиш ва рухсат берувчи ҳужжатларни расмийлаштириш хизматларини кўрсатиш бўлими бошлиғи
374-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Шодлик” маҳалла фуқаролар йиғини, Ибн Сино кўчаси, 6-уйдаги Давлат хизматлари маркази биноси.
Телефон рақами: +99855-451-39-10

375-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Бобоқулова Хосият Пардаевна - Қизириқ тумани мактабгача таълим ташкилоти раҳбари
Раис ўринбосари
2. Ходжамуратов Сирожиддин Очилдиевич - Қизириқ тумани 2-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Eшқувватов Норбўта Сафарович - Қизириқ тумани “Работак” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Жўраева Гули Тожиевна - Қизириқ тумани 2-сонли умутаълим мактаби рус тили фани ўқитувчиси
5. Раҳматов Санжар Азаматович - Қизириқ тумани 2-сонли умутаълим мактаби ўқитувчиси
6. Аминов Искандар Бурхонович - Қизириқ тумани 2-сонли умутаълим мактаби информатика ва математика фани ўқитувчиси
7. Норбоева Манзура Тиловова - Қизириқ тумани 16-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
8. Исаев Отабек Маматсоилович - Қизириқ тумани
2-сонли умумтаълим мактаби физика фани ўқитувчиси
9. Улашова Сохиба Ўроловна - Қизириқ тумани
16-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
10. Жўраева Феруза Пардаевна - Қизириқ тумани
2-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
11. Алламуротова Дилафрўз Бахтиёр қизи - Қизириқ тумани 2-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
375-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Работак” маҳалла фуқаролар йиғини, “У. Носир” кўчаси, 1-уйдаги Қишлоқ хўжалиги бўлими биноси.
Телефон рақами: +99855-451-39-16.

376-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Жўраева Насиба Ҳайдаровна - Қизириқ тумани “Ҳунарманд” бўлими бошлиғи
Раис ўринбосари
2. Мардонов Фарҳод Ҳасанович - Қизириқ тумани 1-сонли касб-ҳунар мактаби директори
Котиб
3. Нормаматов Комил Хайитович - Қизириқ тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалалари бўйича ўринбосари
Аъзолари
4. Нормўминова Нигора Шониёз қизи - Қизириқ тумани 1-сон касб-ҳунар мактабида ўқитувчи
5. Ҳақбердиев Кенжа Якубович - Қизириқ тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролари йиғини раиси
6. Иброхимов Хамиддин Панжи ўғли - Қизириқ тумани Ахборот-кутубхона марказида ахборот-коммуникация технологиялари ва рақамлаштириш хизмати раҳбари
7. Чориев Шамсиддин Худойбердиевич - Қизириқ тумани
1-сон касб-ҳунар мактаби лаборанти
8. Чоршанбиева Мавжуда Мамадияровна - Қизириқ тумани 1-сон касб-ҳунар мактабида ўқитувчи
9. Норбоев Ориф Ҳакимжонович - Қизириқ тумани
1-сонли касб-ҳунар мактаби
хўжалик ишлари бўйича директор ўринбосари
10. Йўлдошева Ойжамол Ҳайитмуродовна - Қизириқ тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
11. Рахмонова Назира Рахмоновна - Қизириқ тумани мактабгача таълим бўлими мутахассиси
376-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини, Мустақиллик кўчаси, 12-уйдаги Қизириқ тумани 1-сонли касб-ҳунар мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-39-09

377-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тиловмуродов Ихтиёр Сафарович - Қизириқ тумани ҳокимлиги молия бўлими мудири
Раис ўринбосари
2. Янгибоева Ойгул Қаюмовна - Қизириқ тумани “Янги турмуш” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Ашуров Алишер Ходжимуратович - Қизириқ тумани 12-болалар мусиқа ва санъат мактаби ўқув-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
Аъзолари
4. Эргашева Тошжамол - Қизириқ тумани “Янги турмуш” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
5. Назаров Аҳмадали Кўчкинович - Қизириқ тумани 12-болалар мусиқа ва санъат мактаб ўқитувчиси
6. Тожиева Хосият Қўлдошевна - Қизириқ тумани 1-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
7. Абдиғаниев Жавлон Шодибек ўғли - Қизириқ тумани 12-болалар мусиқа ва санъат мактаб ўқитувчиси
8. Абдимўминова Насиба Рўзиқуловна - Қизириқ тумани 12-сонли болалар мусиқа ва санъат мактаби иш юритувчи-котибаси
9. Абдураҳмонов Абдимурод Зиядуллаевич - Қизириқ тумани 12-сонли болалар мусиқа вқа санъат мактаби ўқитувчиси
10. Жовлиева Наргиза Сафар қизи - Қизириқ тумани “Дўстлик” маҳалла фуқаролар йиғини жамоатчи ишчиси
11. Мусаев Эшпўлат - Қизириқ тумани “Янги турмуш” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалалари бўйича ўринбосари
377-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Янги турмуш” маҳалла фуқаролар йиғини, “Мустақиллик” кўчаси, 2-уйдаги Қизириқ тумани 12-сонли болалар мусиқа ва санъат мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-39-06

378-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Алламуродов Мамадамин Маҳмудович - “Сувоқова” унитар корхонаси Қизириқ тумани филиали бошлиғи
Раис ўринбосари
2. Чориев Қодир Йўлдошович - Қизириқ тумани 9-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Маматмуротов Эркин Тўраевич - Қизириқ тумани “Оқжар" маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Аъзолари
4. Абдурахмонов Шермухаммад Камол ўғли - Қизириқ тумани 9-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари
5. Нормуродов Жамшид Қаҳрамон ўғли - Қизириқ тумани 9-сонли умумтаълим мактаби география фани ўқитувчиси
6. Исмоилов Дилмурод Мамадуллаевич - Қизириқ тумани 9-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
7. Матанов Шокир Хўжамуратович - Қизириқ тумани 9-сонли умумтаълим мактаби психологи
8. Шапаҳатова Мухайё Алламуратовна - Қизириқ тумани
40-сонли умумтаълим мактаби география фани ўқитувчиси
9. Очилдиева Дилором Ярашовна - Тадбиркор(савдо)
10. Абдурасулова Наргиза Урол қизи - Қизириқ тумани
18-сонли мактабгача таълим ташкилотида тарбиячи
11. Остоноқулова Мавлуда Ўроловна - Қизириқ тумани “Оқжар” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
378-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Оқжар” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ёшлик” кўчаси, 16-уйдаги 9-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-02

379-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Қурбонов Илёс Азимқул ўғли - Республика маънавият ва маърифат маркази Қизириқ тумани бўлинмаси раҳбари
Раис ўринбосари
2. Турапов Жаҳонгир Равшанович - Қизириқ тумани 12-сонли умумтаълим мактаби кимё фани ўқитувчиси
Котиб
3. Тўхташев Маҳмуд Абдимўминович - Қизириқ тумани 12-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари
Аъзолари
4. Ўтаганов Жўрабек Ўролович - Қизириқ тумани 12-сонли умумтаълим мактаби информатика фани ўқитувчиси
5. Алиқул Мирзоҳид Рамеш ўғли - Қизириқ тумани 12-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
6. Абдимуротов Аслиддин Абдираҳмон ўғли - Қизириқ тумани 12-сонли умумтаълим мактаби рус тили ва адабиёти фани ўқитувчиси
7. Ҳолиқова Гулноз Абдурашидовна - Қизириқ тумани 12-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
8. Зоирова Ҳулкар Абдулла қизи - Қизириқ тумани 12-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
9. Бўронова Зилола Норбоевна - Қизириқ тумани 12-сонли умумтаълим мактаби котибаси
10. Маъмирова Наргиза Жўраевна - Қизириқ тумани 40-сонли қишлоқ врачлик пункти ҳамшираси
11. Алланазаров Ҳимоят Азимқул ўғли - Қизириқ тумани 12-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси
379-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Истара” маҳалла фуқаролар йиғини, “Мустақиллик” кўчаси, 13-уйдаги дан 12-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-38-51

380-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Махамадиев Ўктам Эргашевич - Қизириқ тумани 37-сон умумтаълим мактаби манавият бўйича ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Ортиков Йўлдош Абдировик ўғли - Қизириқ тумани 37-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Котиб
3. Ғаффоров Ўткир Яхшибоевич - Қизириқ тумани 37-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Йўлдошев Бекзод Мадат ўғли - Қизириқ тумани 9-сонли айрим фанлар чуқур ўрганиладиган ихтисослаштирилган мактаб интернати математика ва информатика фани ўқитувчиси
5. Қосимов Азамат Абдусаматович - Қизириқ тумани“Истара” маҳалла фуқаролар йиғини Раис ўринбосари
6. Янгибоева Адолат Нурмаматовна - Қизириқ тумани “Истара” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
7. Жаҳонгирова Нигора Аҳмедовна - Қизириқ тумани Истиқлол қишлоқ врачлик пункти потранаж ҳамшираси
8. Худойқулов Абдикарим Мисирович - Қизириқ тумани 37-сонли умумтаълим мактаби математика фани ўқитувчиси
9. Рахматуллаева Раъно Жураевана - Тадбиркор(тикувчи)
10. Соатова Насиба Номозовна - Қизириқ тумани 12-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
11. Турсунпўлатов Мамарайим Алишер ўғли - Қизириқ тумани 37-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
380-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Истара” маҳалла фуқаролар йиғини, “Тинчлик” кўчаси, 18-уйдаги 37-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-34-10

381-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Тўрақулов Турғун Халилович - Қизириқ тумани 13-сон умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Бўтаев Мухтор Чориевич - Қизириқ тумани "Мустақиллик" маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Ғоффоров Абдуназар Ўралович - Қизириқ тумани “Мустақиллик” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалалари бўйича ўринбосари
Аъзолари
4. Поёнова Норхол Бердиёровна - Қизириқ тумани "Мустақиллик" маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
5. Жабборова Сарвар Қорақуловна - Қизириқ тумани 13-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
6. Шаймардонов Шавкат Чориевич - Қизириқ тумани 13-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
7. Суюнова Феруза Зиядуллаевна - Қизириқ тумани "Мустақиллик" маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
8. Худойбердиева Олтин Халиловна - Маҳалла фаоли
9. Чориев Илёс Мухтор ўғли - Қизириқ тумани "Мустақиллик" маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
10. Норбоев Баҳодир Қурбонович - Қизириқ тумани 13-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
11. Шаймарданқулов Акрам Шуҳратович - Қизириқ тумани 13-сонли умумтаълим мактаби математика фани ўқитувчиси
381-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Мустақиллик” маҳалла фуқаролар йиғини, “Мустақиллик” кўчаси, 13-уйдаги 13-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-39-31

382-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Туропов Қурбонназар Пардаевич - Қизириқ тумани 11-сон умумтаълим мактаби директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Шаймардонов Шуҳрат Холбоевич - Қизириқ тумани “Гулзор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Гуллиев Баҳодир Ялғашович - Қизириқ тумани 11-сонли умумтаълим мактаби ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари
Аъзолари
4. Ботиров Ромазон Раҳматилла ўғли ўғли - Қизириқ тумани 11-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
5. Қувондиқова Фарида Соатовна - Тадбиркор(савдода)
6. Қаршиева Гулнора Абдушукуровна - Маҳалла фаоли
7. Икромов Иброхим Юсупович - Қизириқ туман тиббиёт бирлашмаси Шошилинч тиббий ёрдам булими навбатчи фелдшер
8. Жовлиев Жўрабек Алишер ўғли - Қизириқ тумани 11-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
9. Алмардонов Жуманазар Алалович - Қизириқ тумани “Гулзор” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалалари бўйича ўринбосари
10. Қўшоқова Муборак Равшановна - Қизириқ тумани 11-сонли умумтаълим мактаби котибаси
11. Шоназарова Рохила Жовлиевна - Қизириқ тумани “Гулзор” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
382-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Гулзор” маҳалла фуқаролар йиғини, “Дўстлик” кўчаси, 3-уйдаги 11-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-39-25

383-участка сайлов комиссияси
Раиси
Чоршанбиев Ғайрат Раҳимқулович - Қизириқ тумани 14-сон умумтаълим мактаби математика ва информатика фани ўқитувчси
Раисиўринбосари
1. Менглиев Тожиддин Ўсарович - Қизириқ тумани “Янги ҳаёт” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
2. Мусаев Азамат Абдурахматович - Қизириқ тумани 14-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
3. Алланазаров Отабек Хўжамуротович - Қизириқ тумани 14-сонли умумтаълим мактаби иқтисод фани ўқитувчиси
4. Каримова Пардахол Абдувохоб қизи - Қизириқ тумани “Янги ҳаёт” маҳалла фуқаролар йиғини, тадбиркор(тикувчилик)
5. Қаршиев Элёр Бобораҳматович - Қизириқ тумани “Янги ҳаёт” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалалари бўйича ўринбосари
6. Мухамадиева Манзура Жўраевна - Қизириқ тумани 14-сонли умумтаълим мактабида бошланғич синф ўқитувчиси
7. Холиёрова Дилноза Нурбоевна - Қизириқ тумани “Янги ҳаёт” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
8. Муродова Холида Мусурмоновна - Қизириқ тумани “Янги ҳаёт” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
9. Чоршанбиев Азамат Чори ўғли - Қизириқ тумани 14-сонли умумтаълим мактаби математика ва информатика фани ўқитувчиси
10. Чоршанбиев Аслиддин Рахимқул ўғли - Маҳалла фаоли
383-Сайлов участкаси маркази - 14-сонли умумтаълим мактаби биноси. Қизириқ тумани “Янги ҳаёт” маҳалла фуқаролар йиғини, “Дўстлик” кўчаси, 33-уйдаги 14-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-39-30

384-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Худжамқулов Ғайрат Юлдашович - Қизириқ тумани халқ таълими бўлими 27-сон умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Ядгаров Рахим Урозович - Қизириқ тумани “Кармаки” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Очилов Лазиз Равшанович - Қизириқ тумани 27-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари
Аъзолари
4. Амиров Шуҳрат Режабович - Қизириқ тумани 27-сонли умумтаълим мактаби география фани ўқитувчиси
5. Ҳазратқулова Хирмиз Хуррамовна - Қизириқ тумани “Кармаки” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
6. Номозов Отабек Қаршиевич - Қизириқ тумани 27-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси
7. Сотторова Шахноза Абдирасуловна - Қизириқ тумани тиббиёт бирлашмаси тез тиббий ёрдам бўлими навбатчи ҳамшираси
8. Алламуродова Маърифат Чориевна - Қизириқ тумани “Кармаки” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
9. Аллаяров Махмадиёр Омонович - Қизириқ тумани 27-сонли умумтаълим мактаби тарих фани ўқитувчиси
384-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Кармаки” маҳалла фуқаролар йиғини, “Кармаки” кўчаси, 15-уйдаги 27-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-36-30

385-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Эшпўлатова Рисолат Олимжоновна - Қизириқ тумани 20-сон мактабгача таълим ташкилоти мудираси
Раис ўринбосари
2. Жўраев Жуманназар Хуррамович - Қизириқ тумани 24-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Холбоев Муҳиддин Чориевич - Қизириқ тумани 24-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
Аъзолари
4. Чоршанбиева Зуҳра Сафаровна - Қизириқ тумани тиббиёт бирлашмаси “Боғистон” қишлоқ врачлик пункти доя ҳамшираси
5. Эшонқулов Шерзод Эшмурод ўғли - Қизириқ тумани 24-сонли умумтаълим мактаби информатика ўқитувчиси
6. Eшонқулова Умида Рахимовна - Қизириқ тумани 20-сонли мактабгача таълим ташкилоти хамшираси
7. Кўчаров Нормўмин Бекташевич - Қизириқ тумани “Якка терак” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалалари бўйича ўринбосари
8. Аллаёрова Санобар Яхшибоевна - Қизириқ тумани24-сонли умумтаълим мактаби кадрлар бўйича инспектори
9. Тангирова Гулзор Алишер қизи - Қизириқ тумани 20-сонли мактабгача таълим ташкилоти тарбиячи
10. Очилов Баҳром Равшанович - Қизириқ тумани 24-сонли умумтаълим мактаби физика фани ўқитувчиси
11. Сатторова Муясаар Бобоёровна - Қизириқ тумани 20-сонли мактабгача таълим ташкилоти услубчиси
385-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Яккатерак” маҳалла фуқаролар йиғини, “Фаровон” кўчаси, 9-уйдаги 24-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-38-30

386-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ибатов Бахтиёр Чориевич - Қизириқ тумани 10-сонли умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Раҳмонбердиев Хўжаёр Кўчарович - Қизирик тумани 10-сонли умумтаълим мактаби директори ўринбосари
Котиб
3. Гозиева Гулбахор Эргашевна - Қизириқ тумани “Якка терак” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
Аъзолари
4. Иботов Олим Хушбокович - Қизириқ тумани 10-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
5. Шоназаров Жўра Норқувватович - Қизириқ тумани 10-сонли умумтаълим мактаби меҳнат фани ўқитувчиси
6. Тўрақулова Дилором Бобоқуловна - Қизириқ тумани 48-сонли умумтаълим мактаби физика фани ўқитувчиси
7. Файзиев Исроил Луқмонович - Қизириқ тумани “Якка терак” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
8. Мухаммадиева Наргиза Шермаматовна - Қизириқ тумани Боғистон қишлоқ врачлик пункти ҳамшираси
9. Пирматов Нурали Абдималикович - Қизириқ тумани 28-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
386-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Яккатерак” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ал-Бухорий” кўчаси, 12-уйдаги 10-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-38-35

387-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Саидов Ғайрат Чориевич - Қизириқ тумани бўйича ғазначилик бўлинмаси бошлиғи
Раис ўринбосари
2. Саидов Акбар Давлатович - Қизириқ тумани 28-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Абдилов Абдуғаффор Ғаниевич - Қизириқ тумани 28-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Ҳайитов Умиджон Эшбўри ўғли - Қизириқ тумани 28-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси
5. Садуллаев Шерзод Мусурмон ўғли - Қизириқ тумани 8-сонли умумтаълим мактаби биология фани ўқитувчиси
6. Маматмуродов Қулмамат Каримович - Қизириқ тумани 28-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Хуррамова Гулжахон Жуманазаровна - Қизириқ тумани “Боғистон” маҳалла фуқаролар йиғини, фаоли
8. Очилова Ўғилой Холбозаровна - Қизириқ тумани Боғистон қишлоқ врачлик пункти ҳамшираси
9. Хуррамова Дилором Маматқуловна - Тадбиркор (савдода)
387-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Боғистон” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ибн Сино” кўчаси, 8-уйдаги 28-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-35-97

388-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ашуров Сафарали Мусулмонқулович - Қизириқ тумани туризм ва спорт бўлими бошлиғи
Раис ўринбосари
2. Норматов Шуҳрат Эшқуватович - Қизириқ тумани 8-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Чориев Абдимўмин Халилович - Қизириқ тумани 8-сонли умумтаълим мактаби география фани ўқитувчиси
Аъзолари
4. Алимназаров Алишер Ибрагим ўғли - Қизириқ тумани хусусий тадбиркор (савдо)
5. Алимназарова Насиба Ибрагимовна - Қизириқ тумани 8-сонли умумтаълим мактаби котибаси
6. Ғаппорова Нилуфар Ибодуллаевна - Қизириқ тумани 8-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
7. Норматов Худойберди Чориевич - Қизириқ тумани “Боғистон” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
8. Раҳматова Сожида Ҳабибуллаевна - Қизириқ тумани “Боғистон” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
9. Холманов Бахтиёр Панжиевич - Қизириқ тумани 8-сонли умумтаълим мактаби маънавий-маърифий ишлари бўйича директор ўринбосари
388-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Боғистон” маҳалла фуқаролар йиғини, “Боғистон” кўчаси, 12-уйдаги 8-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-35-94

389-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Абдураимов Илхом Гоппорович - Қизириқ тумани Академик лицейи директори
Раиси ўринбосари
2. Чориев Хусниддин Ибрагимович - Қизириқ тумани академик лицейи ёшлар билан ишлаш бўйича директор ўринбосари
Котиб
3. Муратов Джурабек Олимжонович - Қизириқ тумани “Боғбонлар юрти” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг ободонлаштириш, томорқа ва тадбиркорлик масалалалари бўйича ўринбосари
Аъзолари
4. Абдуллаев Анвар Нормелиевич - Қизириқ тумани 20-сонли умумтаълим мактаби география фани ўқитувчиси
5. Абдураҳмонова Назира Нурбаевна - Қизириқ тумани “Боғбонлар юрти” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтиомий-маънавий масалалари бўйича ўринбосари
6. Абдуллаев Тоҳир Нормелиевич - Қизириқ тумани академик лицейи ходимлар бўлими нозири
7. Акрамова Турсинтош Нормаматова - Қизириқ тумани 19-сонли мактабгача таълим ташкилоти ёрдамчи тарбиячиси
8. Азимов Шуҳрат Қодирқул ўғли - Қизириқ тумани 20-сонли умумтаълим мактаби информатика фани ўқитувчиси
9. Тиловова Раъно Жўраевна - Қизириқ тумани академик лицейи котибаси
10. Шойманов Ҳасан Алимқулович - Қизириқ тумани академик лицейи директори ўринбосари
11. Саъдуллаева Раъно Холовна - Қизириқ тумани 20-сонли умумтаълим мактаби инглиз тили фани ўқитувчиси
389-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Боғбонлар юрти” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ўзбекистон” кўчаси, 4-уйдаги Қизириқ қишлоқ хўжалиги ва сервис касб-ҳунар коллежи биноси.
Телефон рақами+99855-451-38-48

390-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Норматов Бахриддин Исмоилович - Қизириқ тумани 45-сон умумтаълим мактаби маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Холматов Абдусалом Олтинович - Қизириқ тумани 45-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Мирзаев Ҳусан Йўлдошевич - Қизириқ тумани “Буюк келажак” маҳалла фуқаролар йиғини раиси ўринбосари
Аъзолари
4. Ҳасанов Бахтиёр Маматқулович - Қизириқ тумани
45-сонли умумтаълим мактаби информатика фани ўқитувчиси
5. Қўчқоров Шавкат Исматович - Қизириқ тумани
45-сонли умумтаълим мактаби амалиётчи психологи
6. Акамова Норгул Бектововна - Қизириқ тумани “Буюк келажак” маҳалла фуқаролар йиғини, фаоли
7. Тоғаев Файзулла Рўзиевич - Қизириқ тумани 45-сонли умумтаълим мактаби математика фани ўқитувчиси
8. Жовлиев Беҳзод Эркин ўғли - Қизириқ тумани
46-сонли умумтаълим мактаби информатика фани ўқитувчиси
9. Тошбоева Муқаддас Давлатмуродовна - Қизириқ тумани "Бўстон" қишлоқ врачлик пункти ҳамшираси
10. Менглиева Ойша Эшимовна - Қизириқ тумани "Бўстон" қишлоқ врачлик пункти фарроши

11. Абдурахмонова Малохат Турдимуродовна - Қизириқ тумани "Бўстон" қишлоқ врачлик пункти ҳамшираси
390-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Буюк келажак” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ўзбекистон” кўчаси, 16-уйдаги 45-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-33-94

391-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Хусанов Равшан Аҳмадхонович - Қизириқ туманидаги 46-умумий ўрта таълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Тажиев Абдукарим Кунгиратович - Қизириқ тумани “Буюк келажак” маҳалла фуқаролар йиғини раиси
Котиб
3. Алланазаров Тўрақул Ҳайитович - Қизириқ тумани 46-сонли умумтаълим мактаби маънавий марифий ишлар бўйича директор ўринбосари
Аъзолари
4. Қурбанова Мастура Худайбердиевна - Қизириқ тумани "Буюк келажак" маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
5. Абжаббаров Нуриддин Ҳимматалиевич - Қизириқ тумани 46-сонли умумтаълим мактаби информатика фани ўқитувчиси
6. Қурбонов Бобомурот Юсупович - Қизириқ тумани 46-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
7. Саъдуллаева Шахло Холовна - Қизириқ тумани 46-сонли умумтаълим мактаби амалиётчи психологи
8. Аллаёров Жўрабек Сафарович - Қизириқ тумани 45-сонли умумтаълим мактаби бошланғич синф ўқитувчиси
9. Чориев Абдимумин Холтураевич - Қизириқ тумани 45-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
10. Хамидова Дилафрўз Жўрақуловна - Хусисий тадбиркор (тикувчилик)
11. Алибоева Маъмура Абдурашидовна - Қизириқ тумани 45-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси ҳамшираси
391-Сайлов участкаси маркази - Қизириқ тумани “Буюк келажак” маҳалла фуқаролар йиғини, Абу Носир Фаробий кўчаси,
11-уйдаги 46-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-35-91

IX. БАНДИХОН ТУМАНИ
392-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Абдурахмонов Ўрал Бойқулович – Бандихон тумани 1-сонли умумтаълим мактаби директории
Раис ўринбосари
2. Нормуратов Эркин Хуррамович – Бандихон тумани "Бектепа" маҳалла фуқаролар йиғинининг тадбиркорлик, томорқа ва ободонлаштириш масалалари бўйича ўринбосар.
Котиб
3. Эшқобилов Улуғбек Холмаматович – Бандихон тумани1-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси.
Аъзолари
4. Алманов Муҳриддин Жўра ўғли – Бандихон тумани 1-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Турабоев Камол Шайдуллаевич – Бандихон тумани 1-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
6. Қурбонов Раҳим Хурсандович – Бандихон тумани 1-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
7. Тошмуротова Адиба Бахтиёр қизи – Бандихон тумани маданият бўлими марказий маданият марказида тўгарак раҳбари
8. Жўраева Гулжахон Хусан қизи – Бандихон тумани 17-сон болалар мусиқа ва санъат мактаби ўқитувчи
9. Мамаражабова Мафтуна Хамро қизи – Бандихон тумани кўп тармоқли марказий поликлиникаси хамшираси
10. Чориев Ўрал Турдимуратович – Экология ва атроф-муҳитни муҳофаза қилиш соҳасидаги назорат бўйича Бандихон туман инспекцияси
1-тоифали мутахассиси
11. Нурманов Шерзод Оллақулович – Бандихон тумани Мактабгача таълим бўлими таълим тарбия сифатини таъминлаш ва методик хизматни ташкил этиш шўъбаси мутахассиси
392-Сайлов участкаси маркази - Бандихон тумани “Бандихон” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ўзбекистон” кўчаси, 3-А уйдаги маҳалла маркази биноси.
Телефон рақами: +99855-451-62-14

393-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Бегимқулов Шухрат Мамаражабович
– Бандихон тумани "Бандихон" маҳалла фуқаролар йиғинининг тадбиркорлик, томорқа ва ободонлаштириш масалалари бўйича ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Холтўраев Хусниддин Тангирқулович – Бандихон тумани Аҳоли бандлигига кўмаклашиш марказининг директори ўринбосари, ишга жойлаштириш ва аҳолини ижтимоий қўллаб-қувватлаш бўлим бошлиғи.
Котиб
3. Абраев Низомиддин Ғаффор ўғли – Бандихон тумани Халқ таълими бўлими таълим жараёнига ахборот коммуникация технологияларини жорий этиш шўъбаси бош мутахасиси.
Аъзолари
4. Абдурахмонов Шавкат Бойқулович – Бандихон тумани 1-умумтаълим мактабининг маънавий маърифий ишлари бўйича директор ўринбосари;
5. Худойқулов Йўлдош Абдиназарович – Бандихон тумани Молия бўлими хўжалик ишлари мудири;
6. Нурмухаммедов Хамза Комил ўғли – Бандихон тумани 17-сон болалар мусиқа ва санъат мактаби ўқитувчи;
7. Худойқулова Нигора Ишбоевна – Бандихон тумани 1-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
8. Йўлдошева Шахло Алибек қизи – Бандихон тумани 17-сон болалар мусиқа ва санъат мактаби ўқитувчи;
9. Нажмиддинов Шамсиддин Бахриддин ўғли – Бандихон тумани 7-сон айрим фанлар чуқур ўрганиладиган ихтисослашган мактаб ўқитувчиси;
10. Тоиров Ботир Бахтиёр ўғли – Бандихон тумани 7-сон айрим фанлар чуқур ўрганиладиган ихтисослашган мактаб ўқитувчиси;
11. Тошева Гавхар Тўралиевна – Бандихон тумани 1-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
393-Сайлов участкаси маркази - Бандихон тумани “Бандихон” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ўзбекистон” кўчаси, 3-уйдаги маҳалла маркази биноси.
Телефон рақами +99855-451-53-16.

394-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Мусурмонова Фарида Мамаражабовна – Бандихон тумани 2-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Қодиров Ботир Боходирович – Бандихон тумани 2-сонли умумтаълим мактаби директори
Котиб
3. Абдираимов Умид Нурмухаммедович – Бандихон тумани 2-сонли умумтаълим мактаби маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари.
Аъзолари
4. Нурмухамедов Анвар Алимардонович – Бандихон тумани 2-умумий ўрта таълим мактаби ёшлар етакчиси;
5. Мусурмонов Низомжон Мамаражабович – Бандихон тумани ахоли бандлигига кўмаклашиш маркази хақ тўланадиган жамоат ишлари шўъба мудири
6. Шамаев Умид Ишбоевич – Бандихон тумани Бюджетдан ташқари пенсия жамғармаси Бандихон тумани бўлим пенсия ва нафақаларни тайинлар гурухи
1-тоифали инспектори;
7. Қодирова Назира Каримовна – Бандихон тумани “Бектепа” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг Оила,хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари;
8. Кулманов Нурали Шерали ўғли – Бандихон тумани Ёшлар ишлари агентлиги Бандихон туман Кенгаши мутахассиси;
9. Маматқулова Розия Шодмоновна – Бандихон тумани ҳокимлиги раҳбар котибаси
394-Сайлов участкаси маркази - Бандихон тумани “Бектепа” маҳалла фуқаролар йиғини,“Буюк келажак” кўчаси, 24-уйдаги 2-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-62-28

395-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Сафаров Фахриддин Рустамович – Бандихон тумани 3-сонли умумтаълим мактаби директори
Раис ўринбосари
2. Назаров Умедилло Холмўминович – Бандихон тумани 3-сонли умумтаълим мактаби маънавий маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
Котиб
3. Тошмуродов Анвар Бахтиёрович – Бандихон тумани 3-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси
Аъзолари
4. Mаркаев Абдурахмон Холиқулович – Бандихон тумани 3-умумий ўрта таълим мактаб информатика ўқитувчиси
5. Рахмонова Муқаддас Норбоевна – Бандихон тумани Баркамол авлод болалар мактабида тўгарак раҳбари
6. Нуркулова Нигора Кодировна – Бандихон тумани шифохонаси туғруқхона мажмуаси чақалоқлар ҳамшираси;
7. Умарова Гулнора Юзбоевна – Бандихон тумани Баркамол авлод болалар мактабида тўгарак раҳбари;
8. Хакимов Абдувохид Исматуллаевич – Бандихон тумани маданият бўлими марказий маданият маркази бадий раҳбари;
9. Тошпўлатов Рўзиқул Муҳамммадиевич – Бандихон тумани 3-сонли умумий ўрта таълим мактаби ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари;
10. Хайитова Назира Турсуновна – Бандихон тумани “Сарой” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг Оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари;
11. Ашуров Ихтиёр Холмўминович – Бандихон тумани Ободонлаштириш бошқармасида бўлим бошлиғи;
395-Сайлов участкаси маркази - Бандихон тумани “Сарой” маҳалла фуқаролар йиғини, Обод маҳалла кўчаси, 5-уйдаги 3-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-62-61

396-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Пирматова Дилбар Кудратовна – Бандихон тумани 4-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Раис ўринбосари
2. Ортиков Соатмумин Эсанович – Бандихон тумани 4-сонли умумтаълим мактаби маънавий маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
Котиб
3. Жонкобилов Асрор Аззамович – Бандихон тумани 4-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси
Аъзолари
4. Юсупов Шерзод Худойбердиевич – Бандихон тумани 4-умумий ўрта таълим мактаби информатика фани ўқитувчиси
5. Қодиров Абдимурот Абдиғаффорович – Бандихон тумани 4-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси
6. Жўраев Норсоат Тоштемирович – Бандихон тумани Cарой” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг тадбиркорлик томорқа ва ободонлаштириш масалалари бўйича ўринбосари;
7. Юсупов Бобоназар Равшанович – Бандихон тумани кўп тармоқли марказий поликникаси фельшери;
8. Эшбоева Шаҳноза Бакир қизи – Бандихон тумани “Сарой” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли
9. Эшбоев Жасур Менгтўра ўғли – Бандихон тумани 4-умумий ўрта таълим мактаби информатика фани ўқитувчиси;
10. Каримова Феруза Рахматуллаевна – Бандихон тумани “ Баркамол авлод болалар мактабида тўгарак раҳбари
11. Жабборова Дилором Чори қизи – Бандихон тумани тиббиёт бирлашмаси хамшираси;
12. Намозов Абдувоҳид Абрамадович – Бандихон тумани "Сарой" маҳалла фуқаролар йиғини фаоли;
13. Бегматова Ирода Эшмуминовна – Бандихон тумани Сарой" маҳалла фуқаролар йиғини фаоли;
396-Сайлов участкаси маркази - Бандихон тумани “Сарой” маҳалла фуқаролар йиғини, “Мустақиллик 30 йиллиги” кўчасидаги 4-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-63-17

397-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Аллаев Шамсиддин Худойбердиевич – Бандихон тумани Ободонлаштириш бошқармаси кадрлар бўлими бошлиғи
Раис ўринбосари
2. Авазов Уктам Йулдошевич – Бандихон тумани 5-сонли умумтаълим мактаби директории.
Котиб
3. Шайдулов Ўрол Сайфиддин ўғли – Бандихон тумани 5-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси.
Аъзолари
4. Ўроқова Гўзал Бўриқул қизи – Бандихон тумани “Обод турмуш" маҳалла фуқаролар йиғини фаоли;;
5. Алламуродова Феруза Хайитмурод қизи – Бандихон тумани 5-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси;
6. Усанов Омон Мамадиевич – Бандихон тумани халқ таълими бўлими маънавий-аҳлоқий тарбия ва болаларни ижтимоий ҳимоялаш бўйича методисти;
7. Пардаев Нурбек Норпўлат ўғли – Бандихон тумани 5-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси;
8. Мустафакулова Дилшода Эргашовна – Бандихон тумани Халкабод қишлоқ врачлик пунткти ҳамшираси;
9. Одилова Гавхар Хурсандовна – Бандихон тумани Баркамол авлод болалар мактабида тўгарак раҳбари;
10. Султонов Камол Бўриевич – Бандихон тумани 5-умумий ўрта таълим мактаби хўжалик мудири;
11. Бобомуродов Ибрагим Рамозонович – Бандихон тумани “Обод турмуш” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг. тадбиркорлик, томорқа ва ободонлаштириш масалалари бўйича ўринбосари;
397-Сайлов участкаси маркази - Бандихон тумани “Обод турмуш” маҳалла фуқаролар йиғини, “Ялтироқ” кўчаси, 24-А уйдаги 5-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-63-51

398-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Назаров Бахтиёр Йўлдошевич – Бандихон тумани “Обод турмуш” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Раис ўринбосари
2. Эшкурбонов Панжи Холбоевич – Бандихон тумани 6-сонли умумтаълим мактаби амалиётчи писихолиги.
Котиб
3. Шерданов Ориф Ахмадович – Бандихон тумани 6-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Джаббарова Хосият Турабаевна – Бандихон тумани Халқабод қишлоқ врачлик пункти ҳамшираси;
5. Эшбоев Фаррух Мамаюсуф ўғли – Бандихон тумани 6-умумий ўрта таълим мактаби информатика фани ўқитувчиси;
6. Бабаяров Бахтиёр Парманович – Бандихон тумани 6-умумий ўрта таълим мактаби чақириққача тайёрлаш фани ўқитувчиси;
7. Алимардонова Назира Тожимуродовна – Бандихон тумани “Навбаҳор” қишлоқ врачлик пункти хамшираси;
8. Мусурмонов Исроил Эрпгашевич – Бандихон тумани 6-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси;
9. Авазова Саодат Хурсановна – Бандихон тумани “Обод турмуш ” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг Оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари;
10. Тўраев Йулдош Эргашевич – Бандихон тумани Болалар-ўсмирлар спорт мактаби услубчиси;
11. Алламуротова Муниса Эркин қизи – Бандихон тумани “Баркамол авлод” болалар мактабида тўгарак раҳбари;
398-Сайлов участкаси маркази - Бандихон тумани “Обод турмуш” маҳалла фуқаролар йиғини, “Гулзор”кўчаси, 7-А уйдаги 6-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-63-81

399-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Иралиева Саодат Боймаматовна – Бандихон тумани 7-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Раис ўринбосари
2. Бозоров Эшмўмин Нурмаматович – Бандихон тумани 7-сонли умумтаълим мактаби директори.
Котиб
3. Ишалиев Норменгли Расулович – Бандихон тумани 7-сонли умумтаълим мактаби чақириққгача ёшларни таёрлаш раҳбари.
Аъзолари
4. Бозорова Ўғилой Эшмўмин қизи – Бандихон тумани “Полвонтош” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли;
5. Йулдошов Нурбек Тохир ўғли – Бандихон тумани 7-умумий ўрта таълим мактаби инглиз тили ўқитувчиси;
6. Махманазаров Тошпўлат Абдуллаевич – Бандихон тумани “Полвонтош” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг тадбиркорлик, томорқа ва ободонлаштириш масалалари бўйича ўринбосари;
7. Худойназарова Бўрихол Чориевна – Бандихон тумани “Навбаҳор” қишлоқ врачлик пункти хамшираси;
8. Холтўраев Шуҳрат Рўзиқулович – Бандихон тумани 7-умум таълим мактаби ўқув тартиб ишлар бўйича директор ўринбосари;
9. Оқбоева Гулбаҳор Бўриевна – Бандихон тумани “Полвонтош” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг Оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари;
10. Назарова Юлдуз Абдураимовна – Бандихон тумани “Полвонтош” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли;
11. Тангирова Гулчехра Нормаматовна – Бандихон тумани “Полвонтош” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли;
399-Сайлов участкаси маркази - Бандихон тумани “Полвонтош” маҳалла фуқаролар йиғини, “Пахтакор” кўчаси, 2-А уйдаги 7-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами: +99855-451-65-17

400-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Дусанов СобирЖабборович – Бандихон тумани 8-сонли умумтаълим мактаби маънавий маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Эсанов Зиёдулло Қудратович – Бандихон тумани 8-сонли умумтаълим мактаби директори.
Котиб
3. Тўрахонов Ботир Ҳасан ўғли – Бандихон тумани "Навбахор" маҳалла фуқаролар йиғинининг тадбиркорлик томорқа ва ободонлаштириш масалалари бўйича ўринбосари.
Аъзолари
4. Рахимов Дўлан Нормаматович – Бандихон тумани "Навбаҳор" маҳалла фуқаролар йиғини раиси;
5. Тангиров Шухрат Турдимуродович – Бандихон тумани 8-умумий ўрта таълим мактаби ўқув тарбиявий ишлар бўйича ўринбосари;
6. Маманова Гулчехра Омоновна – Бандихон тумани “Навбаҳор” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг Оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари;
7. Эсанова Гулноза Тоировна – Бандихон тумани 8-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси;
8. Ортиқов Шерали Рўзиевич – Бандихон тумани "Навбахор" оилавий шифокорлар пункити катта фельдшери;
9. Искандарова Нозигой Исомиддиновна – Бандихон тумани 8-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси;
10. Кенжаева Олмахон Пардаевна – Бандихон тумани “Навбаҳор” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли;
11. Тошпўлатов Бойқул Ибат ўғли – Бандихон тумани 8-умумий ўрта таълим мактаби информатика фани ўқитувчиси;
12. Қулбоев Закир Тўхтаевич – Бандихон тумани “Ягона дарча маркази” мутахассиси;
13. Нормаматов Аббос Дўлан ўғли – Бандихон тумани "Навбахор" оилавий шифокорлар пункити лабаранти;
400-Сайлов участкаси маркази - Бандихон тумани “Навбаҳор” маҳалла фуқаролар йиғини, “Навбаҳор гулбоғи” кўчаси, 51-А уйдаги 8-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-62-43

401-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Пардаев Алишер Ҳамзаевич – Бандихон тумани касб-ҳунар мактаби ўқув ишлар бўйича директор ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Астанақулов Комил Ибрагимович – Бандихон тумани касб-ҳунар мактаби маънавий-маърифий ишлари бўйича директор ўринбосари.
Котиб
3. Пардаев Саид Алмарданович – Бандихон тумани "Чинор" маҳалла фуқаролар йиғинининг тадбиркорлик томорқа ва ободонлаштириш масалалари бўйича ўринбосари.
Аъзолари
4. Саттаров Мухаммади Ботирович – Бандихон тумани касб-ҳунар мактаби хўжалик ишлар бўйича директор ўринбосари;
5. Жумаев Соатмурод Чориевич – Бандихон тумани 9-умумий ўрта таълим мактаби амалиётчи психологи;
6. Рахматов Тўлқин Рахмат ўғли – Бандихон тумани 9-умумий ўрта таълим мактаби немис тили ўқитувчиси;
7. Сувонов Бекзод Исмоил ўғли – Бандихон тумани 9-умумий ўрта таълим мактаби информатика ўқитувчиси;
8. Турдиев Садам Мусурмонқул ўғли – Бандихон тумани “касб-ҳунар” мактаби ўқитувчиси;
9. Аллаева Бибирахима Қўйлиевна – Бандихон тумани “Чинор” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг Оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавиймасалалар бўйича ўринбосари;
10. Мавлонова Мохигул Исмоил қизи – Бандихон тумани Бандихон касб-ҳунар мактаби ётоқхона тарбиячиси;
11. Исмоилова Шохиста Норхидировна – Бандихон тумани касб-ҳунар мактаби ходими;
401-Сайлов участкаси маркази - Бандихон тумани “Чинор” маҳалла фуқаролар йиғини, “Чинор” кўчаси, 2-уйдаги Бандихон тумани касб-ҳунар мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-62-34

402-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Нарманов Умид Номозович – Бандихон тумани Экология ва атроф муҳитни муҳофаза қилиш бошқармаси Экология ва атрофмуҳитни муҳофаза қилиш соҳасидаги назорат бўйича Бандихон тумани инспекциясибошлиғи катта давлат инспектори.
Раис ўринбосари
2. Қурбонов Алихон Йўлдошевич – Бандихон тумани “Бирдамлик” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Котиб
3. Ҳудойқулов Шуҳрат Эшмўминович – Бандихон тумани 10-сонли умумтаълим мактаби кадрлар бўйича менежери.
Аъзолари
4. Ўринова Нигора Жумақуловна – Бандихон тумани 10-умумий ўрта таълим мактаб директори;
5. Хўжамқулов Хайрулла Умбарович – Бандихон тумани 10-умумий ўрта таълим мактаб маънавий маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари;
6. Қулмирзаев Шуҳрат Нормуродович – Бандихон тумани“Бирдамлик” маҳалласи фаоли;
7. Аллаёров Рустам Исмоилович – Бандихон тумани 10-умумий ўрта таълим мактаби ўқув тарбиявий ишлар бўйича директор ўринбосари;
8. Аллаёрова Зарифа Муратовна
– Бандихон тумани 10-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси;
9. Ўринов Наим Эргашевич – Бандихон тумани “Бирдамлик” маҳалласи фаоли
10. Қурбонов Хўжаназар Хидирович – Бандихон тумани “Бирдамлик” маҳалласи фаоли;
11. Каримова Моҳира Рахматуллаевна – Бандихон тумани Баркамол авлод болалар марказида тасвирий санъат тўгараги раҳбари;
12. Каримова Моҳира Рахматуллаевна – Бандихон тумани Баркамол авлод болалар марказида тасвирий санъат тўгараги раҳбари;
13. Назиров Бахтиёр Файзуллаевич – Бандихон тумани 10-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси;
14. Хасанова Шоира Уроловна – Бандихон тумани 44-сон қишлоқ врачлик оилавий поликникаси хамшираси;
402-Сайлов участкаси маркази - Бандихон тумани “Бирдамлик” маҳалла фуқаролар йиғини, “Шифокорлар” кўчаси, 1-уйдаги 10-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-65-03

403-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Норбоев Ғанишер Мамаражабович – Бандихон тумани Ободонлаштириш бошқармаси бошқармаси бош муҳандиси;
Раис ўринбосари
2. Эсанов Рашид Рахмадович – Бандихон тумани 30-сонли умумтаълим мактаби директори.
Котиб
3. Султонов Тўлқин Рўзимаматович – Бандихон тумани 30-сонли умумтаълим мактаби ёшлар етакчиси.
Аъзолари
4. Чориева Гулнора Қобиловна – Бандихон тумани 30-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси;
5. Турсунов Элбек Холмурод ўғли – Бандихон тумани 30-умумий ўрта таълим мактаб ўқитувчиси;
6. Қулбоева Мохидил Қулбоевна – Бандихон тумани “Бирдамлик” маҳалла фуқаролар йиғини фаоли;
7. Абдуллаев Йўлчи Абдиқодирович – Бандихон тумани 30-умумий ўрта таълим мактаб ўқитувчиси;
8. Абдиназарова Мохира Қодир қизи – Бандихон тумани тиббиёт бирлашмаси хамшираси;
9. Турсунова Мақсуда Холмуродовна – Бандихон тумани “Пахтакор” маҳалласи фаоли;
10. Қобилов Искандар Худойназарович – Бандихон тумани 11-умумий ўрта таълим мактаб ўқитувчиси;
11. Ўринова Вазира Жумақуловна – Бандихон тумани 10-умумий ўрта таълим мактаб ўқитувчиси;
403-Сайлов участкаси маркази - Бандихон тумани “Бирдамлик” маҳалла фуқаролар йиғини “Бирдамлик” чашмаси кўчаси, 6-А уйдаги
30-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-65-21

404-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Шайманова Рухия Гулмуратовна – Бандихон тумани 11-умумий ўрта таълим мактаб ўқитувчиси;
Раис ўринбосари
2. Эсанов Ҳайитмаҳмат Эшқулович – Бандихон тумани 11-сонли умумтаълим мактаби директори.
Котиб
3. Эсанов Рустам Ахмадович – Бандихон тумани 11-умумий ўрта таълим мактаб ўқитувчиси;
Аъзолари
4. Махсимова Мадина Абдираззоқ қизи – Бандихон тумани туман тиббиёт бирлашмаси хамшираси;
5. Мамадаминова Наргиза Махамадиевна – Бандихон тумани 11-умумий ўрта таълим мактаб ўқитувчиси;
6. Абдуқодирова Шохсанам Хурсанд – Бандихон тумани 30-умумий ўрта таълим мактаби инглиз тили ўқитувчиси;
7. Эштемиров Янгибой Эштемирович – Бандихон тумани “Пахтакор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси;
8. Худойбердиев Абдузоир Шапоатович – Бандихон тумани “Пахтакор” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг тадбиркорлик, томорқа ва ободонлаштириш масалалари бўйича ўринбосари;
9. Тошболтаева Шарофат Қудратовна – Бандихон тумани “Пахтакор” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг Оила хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар

404-Сайлов участкаси маркази - Бандихон тумани “Пахтакор” маҳалла фуқаролар йиғини, “Хомкон” кўчаси, 400-А уйдаги 11-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-65-36

405-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ҳайдаров Иброгимжон Сайдуллаевич – Бандихон тумани 29-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Тўраев Жўрабек Очилди ўғли – Бандихон тумани 29-сонли умумтаълим мактаби маънавий маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари.
Котиб
3. Ёкубов Зафар Зарипович – Бандихон тумани 29-умумий ўрта таълим мактаб ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Ҳайдаров Зиёдулло Шафоатович – Бандихон тумани 29-сонли умумтаълим мактаби хўжалик мудири;
5. Нозимов Азамат Эшмаҳмат ўғли – Бандихон тумани 29-умумий ўрта таълим мактаб ўқитувчиси;
6. Холов Мушоқат Нормахматович – Бандихон тумани“Зевар” маҳалла фуқаролар йиғинн раиси;
7. Амиров Рахматулло Рамазонович ӯғли – Бандихон тумани “Хўжайпок” қишлоқ врачлик пункти фельдшери;
8. Муротова Холбиби Меликбобоевна – Бандихон тумани “Зевар” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг Оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари;
9. Ризаева Ойсанам Ҳабибилло қизи – Бандихон тумани мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси;
10. Ҳайдарова Санобар Ҳамроқул қизи – Бандихон тумани “Зевар” маҳалласи фаоли
11. Холова Сурайё Шариф қизи – Бандихон тумани мактабгача таълим ташкилоти тарбиячиси;
405-Сайлов участкаси маркази - Бандихон тумани “Зевар” маҳалла фуқаролар йиғини, “Зевар” кўчаси, 1-уйдаги 29-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-65-37

406-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Ўринов Исмоил Норменглиевич – Бандихон тумани “Хўжаипок” маҳалла фуқаролар йиғинн раиси.
Раис ўринбосари
2. Тўраев Ҳасан Қудратович – Бандихон тумани 27-сонли умумтаълим мактаби директори.
Котиб
3. Мусаев Абдусамад Қудратович – Бандихон тумани 27-сонли умумтаълим мактаби амалиётчи психолиги.
Аъзолари
4. Тошева Улдона Давлатовна – Бандихон тумани “Хўжаипок” маҳалласи фаоли;
5. Сувонов Акмал Сафарович – Бандихон тумани “Сувоқава” унитар корхонаси ходими;
6. Султонқулов Юлдош Номозович – Бандихон тумани 27-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси;
7. Тошев Нуриддин Нуралевич – Бандихон тумани 27-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси;
8. Қурбонова Кумуш Олим қизи – Бандихон тумани “Хўжаипок” маҳалласи фаоли;
9. Ахмедова Мухаббат Чориевна – Бандихон тумани “Хўжаипок” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг Оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари;
10. Қултўраев Холмирза Ўринович – Бандихон тумани 27-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси
11. Бўронова Зулфия Махрамовна – Бандихон тумани “Хўжаипок” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг тадбиркорлик, томорқа ва ободонлаштириш масалалари бўйича раиси ўринбосари;
406-Сайлов участкаси маркази - Бандихон тумани “Хўжаипок” маҳалла фуқаролар йиғини, “Турон” кўчаси, 51-А уйдаги 27-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-65-38

407-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Бекмуродова Дилфуза Худойназаровна – Бандихон тумани 26-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Раис ўринбосари
2. Нормуродов Эргаш Чори ўғли – Бандихон тумани 26-сонли умумтаълим мактаби маънавий маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари.
Котиб
3. Жовлиев Холбўта Ўнгбоевич – Бандихон тумани 26-сонли умумтаълим мактаби хўжалик мудири.
Аъзолари
4. Хайдарова Дилшода Бўриевна – Бандихон тумани “Бағрикенг” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг Оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари;
5. Азизов Ислом Бобокулович – Бандихон тумани 26-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчи;
6. Янгибоев Алишер Товашарович – Бандихон тумани “Бағрикенг” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг тадбиркорлик, томорқа ва ободонлаштириш масалалари бўйича ўринбосари;
7. Бўронов Шавкат Мирзалиевич – Бандихон тумани 26-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчи;
8. Ўнгбоева Шахноза Холбўта қизи – Бандихон тумани 2-сонли Мактабгача таьлим ташкилоти тарбиячиси;
9. Бобоназаров Бектош Шерманович – Бандихон тумани “Бағрикенг” маҳалласи фаоли
10. Чоршамбиев Ўрал Абдишукур ўғли – Бандихон тумани 26-сон умумий ўрта таълим мактаби информатика ўқитувчиси
11. Чоршанбиев Хурсанд Чориевич – Бандихон тумани 42-қишлоқ оилавий поликлиникаси хўжалик мудири
12. Абдурохмонова Барно Обиловна – Бандихон тумани 42-қишлоқ оилавий поликлиникаси лабарант хамшираси
13. Худойшукурова Фотима Шойдуловна – Бандихон тумани 42-қишлоқ оилавий поликлиникаси ҳамшираси
407-Сайлов участкаси маркази - Бандихон тумани“Бағрикенг” маҳалла фуқаролар йиғини, “Дўстлик” кўчаси, 43-А уйдаги 26-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-65-39

408-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Норбоев Қурбонмурот Ашурович – Бандихон тумани 25-сонли умумтаълим мактаби маънавий маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Алиқулов Шамсиддин Маматович – Бандихон тумани 25-сонли умумтаълим мактаби директори.
Котиб
3. Исаев Ўткир Абдисамадович – Бандихон тумани 25-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Бойматов Акмал Эркинович – Бандихон тумани 25-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси;
5. Абдиназаров Алишер Абдиназарович – Бандихон тумани 28-умумий ўрта таьлим мактаби ёшларни чақириқгача тайёрлаш раҳбари;
6. Панжиев Убайдулло Абдураззоқ ўғли – Бандихон тумани 25-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси;
7. Мирзаев Тожи Абдуназарович – Бандихон тумани 28-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси;
8. Каримбердиев Сафармурод Эгамбердиевич – Бандихон тумани “Обод юрт”маҳалла фуқаролар йиғини раиснинг тадбиркорлик, томорқа ва ободонлаштириш масалалари бўйича ўринбосари;
9. Хусанова Адолат Боймуродовна – Бандихон тумани “Обод юрт” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари
10. Чориева Замира Қулдошовна – Бандихон тумани 42-қишлоқ оилавий поликлиникаси ҳамшираси
11. Тўлаганова Дилбар Алламуродовна – Бандихон тумани 42-қишлоқ оилавий поликлиникаси ҳамшираси
408-Сайлов участкаси маркази - Бандихон тумани “Обод юрт” маҳалла фуқаролар йиғини, Ҳамкон кўчаси, 27-А уйдаги 25-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-65-40

409-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Қўшоқов Баҳодир Саидович – Бандихон тумани 24-сонли умумтаълим мактаби ўқув тарбиявий ишлари бўйича директор ўринбосари
Раис ўринбосари
2. Сариев Нурхон Турдиевич – Бандихон тумани “Урғулсой” маҳалла фуқаролар йиғини раиси.
Котиб
3. Худойназаров Азамат Жовлиевич – Бандихон тумани 24-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Зокиров Олимжон Зиёмуродович – Бандихон тумани 24-умумий ўрта таълим мактаби чақирувга қадар бошланғич тайёргарлик бўйича раҳбари;
5. Валиев Хайрулла Алимович – Бандихон тумани Маънавият ва маърифат бўлинмаси етакчи мутахассиси;
6. Бойназаров Рўзибой Абдулазизович – Бандихон тумани 24-умий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси;
7. Абдурахмонова Сурмахон Асқаралиевна – Бандихон тумани “Ўрғилсой” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг Оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари;
8. Валиев Алим Исматович – Бандихон тумани "Урғулсой" маҳалла фуқаролар йиғинининг тадбиркорлик, томорқа ва ободонлаштириш масалалари бўйича ўринбосари;
9. Шерматова Мухаббат Дўсмаматовна – Бандихон тумани 44-сон қишлоқ врачлик оилавий поликникаси хамшираси
409-Сайлов участкаси маркази - Бандихон тумани “Ўрғилсой” маҳалла фуқаролар йиғини, Ибн Сино кўчаси, 22-А уйдаги 24-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-57-90

410-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Пардаев Азамат Алмарданович – Бандихон тумани Қизириқ агротехнологиялар техникуми директори
Раис ўринбосари
2. Сувонов Ирмамат Нурмаматович – Бандихон тумани 12-сонли умумтаълим мактаби амалиётчи психологи.
Котиб
3. Менглиқулов Рустам Бекпўлатович – Бандихон тумани Қизириқ агротехнологиялар техникуми кадрлар бўлими бошлиғи.
Аъзолари
4. Исматуллаева Мехри Эшбоевна – Бандихон тумани "Фаровон" маҳалла си фаоли;
5. Раззақов Шаҳруҳ Шарофиддинович – Бандихон тумани Қизириқ агротехнологиялар техникуми ёшлар етакчиси;
6. Панжиев Бехруз Гулбой ўғли – Бандихон тумани Қизириқ агротехнологиялар техникуми ижрочи котиби;
7. Менглиева Хайитгул Базаровна – Бандихон тумани “Фаровон" маҳалла си фаоли;
8. Бароқова Мохигул Чоршанбиевна – Бандихон тумани Қизириқ агротехнологиялар техникуми лаборанти;
9. Шерматова Мухаббат Дўсмаматовна – Бандихон тумани 44-сон қишлоқ врачлик оилавий поликникаси хамшираси;
10. Абдуллаев Абдусамад Мусурмонқулович – Бандихон тумани “Фaровон” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг тадбиркорлик, томорқа ва ободонлаштириш масалалари бўйича ўринбосари;
11. Айтувганов Абдугаффор Бухорович – Бандихон тумани тиббиёт бирлашмаси марказий мактаби фельдшери
12. Пармонов Фахриддин Исмоилович – Бандихон тумани 12-умумий ўрта мактаби инглиз тили ўқитувчиси;
410-Сайлов участкаси маркази - Бандихон тумани “Фаровон” маҳалла фуқаролар йиғини, “А. Навоий” кўчаси, 55-А уйдаги 24-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-65-41

411-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Жўллиев Исҳоқ Чориевич – Бандихон тумани 17-сонли умумтаълим мактаби ўқув тарбиявий ишлари бўйича директор ўринбосари.
Раис ўринбосари
2. Рахимқулов Хондамир Амандавлатович – Бандихон тумани 17-сонли умумтаълим мактаби директори.
Котиб
3. Пиримов Эшмўмин Омонтурдиевич – Бандихон тумани 17-сонли умумтаълим мактаби маънавий ва маърифий ишлари бўйича директор ўринбосари.
Аъзолари
4. Саидмуродов Шаймардон Ўроқович – Бандихон тумани Маҳалла ва оилани қўллаб-қувватлаш бўлими ҳисобчиси;
5. Муҳаммадиев Қувондиқ Аҳмедович – Бандихон тумани Маҳалла фаоли;
6. Нишонова Гулнора Ҳалиловна – Бандихон тумани “Фаровон ” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг Оила, хотин-қизлар ва ижтимоий-маънавий масалалар бўйича ўринбосари;
7. Эргашев Абдурахмон Бойсариевич – Бандихон тумани 17-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси;
8. Рахимов Жахонгир Ашурович – Бандихон тумани “Фаровон” маҳалласи фаоли
9. Амандавлатов Бобошер Хондамир ўғли – Бандихон тумани 17-умумий ўрта таълим мактаби ўқувчиси;
10. Амирова Барно Гулбой қизи – Бандихон тумани “Фаровон” маҳалласи фаоли
11. Тожиева Дилдора Чори қизи – Бандихон тумани “Фаровон” маҳалласи фаоли
411-Сайлов участкаси маркази - Бандихон тумани “Фаровон” маҳалла фуқаролар йиғини, “Деҳқонобод” кўчаси, 1-А уйдаги 17-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-62-59

412-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Кенжаев Эркинжон Тўраевич – Бандихон тумани Ўзбекистон таълим, фан ва маданият ходимлари касаба уюшмаси Сурхондарё вилояти Бандихон тумани Кенгаши раиси.
Раис ўринбосари
2. Самадов Шамсиддин Маматмўминович – Бандихон тумани 15-сонли умумтаълим мактаби маънавий ва маърифий ишлари бўйича директор ўринбосари.
Котиб
3. Мирзаев Бахтиёр Чориевич – Бандихон тумани 15-сонли умумтаълим мактаби ўқитувчиси.
Аъзолари
4. Амонтурдиев Абдукарим Эшмўминович – Бандихон тумани 15-умумий ўрта мактаб ёшлар етакчиси;
5. Маллаева Дилором Хабиевна – Бандихон тумани Маҳалла фаоли;
6. Лўппиев Абдурасул Бозорович – Бандихон тумани туризм ва спорт бўлимининг спорт бўйича бош мутахассиси;
7. Махаммадалиева Мавлуда Жумахоновна – Бандихон тумани Маҳалла фаоли;
8. Бакирова Ўнгал Пиримовна – Бандихон тумани пенсияда;
9. Кенжаев Олимжон Тўраевич – Бандихон тумани 15-умуий ўрта таълим мактаб мактаб амалиётчи психологи;
412-Сайлов участкаси маркази - Бандихон тумани “Баҳористон” маҳалла фуқаролар йиғини, Миришкор кўчаси, 15-А уйдаги 15-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-53-15.

413-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Нуралиев Нуриддин Турдиевич – Бандихон тумани 13-сонли умумтаълим мактаби директори.
Раис ўринбосари
2. Менгбоев Мухаммади Турди ўғли – Бандихон тумани “Боҳористон” маҳалла фуқаролар йиғини раисининг тадбиркорлик ,томорқа ва ободонлаштириш масалалари бўйича ўринбосари;
Котиб
3. Шералиев Жамолиддин Мухторалиевич – Бандихон тумани 13-сонли умумтаълим мактаби маънавий ва маърифий ишлари бўйича директор ўринбосари.
Аъзолари
4. Исматов Дадажон Мухторалиевич – Бандихон тумани 14-умумий ўрта таълим мактаби маънавий маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари;
5. Махмудов Баходир Эргашович – Бандихон тумани 14-умумий ўрта таълим мактаби чақириққа қадар ёшларни тайёрлаш раҳбари;
6. Хаитова Марифат Сайфуллаевна – Бандихон тумани 13-умумий ўрта таълим мактаби чақириққача ёшларни тайёрлаш раҳбари;
7. Сафарова Гулшода Чориевна – Бандихон тумани 13-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси;
8. Мамаражабова Матлуба Хуррамовна – Бандихон тумани 14-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси;
9. Боқиев Қувондик Ишонқулович – Бандихон тумани 14-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси;
10. Тилалов Қурбонназар Норқобилович – Бандихон тумани тиббиёт бирлашмасига карашли 39-сонли қишлок оилавий поликлиника қоравули
11. Ҳамидов Зиёдулла Абдусатторович – Бандихон тумани 13-умумий ўрта таълим мактаби инглиз тили ўқитувчиси
413-Сайлов участкаси маркази - Бандихон тумани “Баҳористон” маҳалла фуқаролар йиғини, “Тараққиёт” кўчаси, 9-А уйдаги 13-сонли умумтаълим мактаби биноси.
Телефон рақами +99855-451-53-04

414-участка сайлов комиссияси
Раиси
1. Насридинова Рухсат Ашур